• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Ahoj Panenko! No do Brna tak nejdriv v lete. :wink: jojo, taky to casto skonci tak, ze kdyz si chci koupit neco na sebe, koupim neco Laure!
Momentalne mam uz alergii na ruzovou protoze asi 90% jejiho satniku je v ruzove a rada bych nakupovala i v jinych barvach, ale pripada mi, ze toho moc neni. Ze i v obchodech je snad 90% veci na holcicky v ruzove a tezko se hleda neco jineho. Driv jsem kupovala ruzovou schvalne, protoze jsem nesnasela otazku, jestli je to holka, nebo kluk :angry: jasne ze moje nejkrasnejsi nejroztomilejsi holcicka,ne?!
Vachovka, dooobry :grinning: Ja bych asi prisla na to ze Laura neni doma hned, protoze by bylo podezrele ticho. :grinning:
4. únor 2008 v 08:03  • Odpověz
ahojte babule! som vas velmi zanedbala...robila som si totiz blog, aby som mala kde davat tie moje dielka, a zabralo mi to strasne vela casu....ale je na svete, tak mrknite:
www.evercila.blogspot.com
musim precitat, co mate nove :slight_smile:
jo, este furt nemame tu autosedacku...este sme sa ani nepohli cez rozhodnutie, ci tu do 18, alebo do 36 kg...lebo kupovat tri autosedacky za 5 rokov, to je dost brutus, nie?....
4. únor 2008 v 09:37  • Odpověz
Ahoj kocky.
Tak Nikeske ty si sikovna,mas to fakt krasne.
Baby v sobotu sme boli na plese.Tak som si to uzila po dlhej dobe.Mala bola u tchanovcov a zvladla to.
Tak asi tak.Idem varit zatim cau
4. únor 2008 ve 13:13  • Odpověz
Nikes, moc pekne! Kde na to beres cas? Vachovka, co varis? Jaka jsou oblibena jidla vasich deti? U nas ted vedou testoviny, co si muze brat sama rukou a k nim jakakoliv omacka. :wink:
4. únor 2008 v 16:50  • Odpověz
:slight_smile:))
no kym som chodila do prace, na konicky nebol cas, tak teraz si ukradnem aspon hodku na pocitaci kazdy vecer:slight_smile:
ale na ples by som sla ...alebo aspon cvicit...no co uz, asponze stiham ten kurz anglictiny raz za tyzden :slight_smile:

pauli, nas ma rad skoro vsetko...uz mu davam ryzu, co jeme my /ja robim v troube, a davam tam trocha bezglutamatovej vegety/, dam k tomu maso, zeleninu a podusim...alebo prazenicu s porom, alebo cestoviny s paradajkami a syrom...to robim stale dookola...minule som mu ale robila zapekane cestoviny, boli dobre, ale bolo to nanho dost hutne a suche, tak vela toho nezjedol...tak skusam...:slight_smile:

ako stojite s nocnikom? my figu borovu :slight_smile:)))
4. únor 2008 ve 22:30  • Odpověz
Nazdárek,
Nikeske, moc hezké počiny! :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
My jsme na tom s nočníkem stejně - sedí na něm, ale nic do něho neudělá! :frowning2:
A k jídlu - malá není žádný jedlík, takže u ní vede moje mlíčko! :grinning: Ale jinak asi nejvíc bramborovou kaši s brokolicí a pak se vrhá většinou na věci, které ještě nejsou pro ni. :grinning: Jo a zapomněla bych, asi je víc na polévky, protože tu neodmítne žádnou! :slight_smile: Teda třeba zelňačku jsme ještě nezkoušeli! :slight_smile: Ale obecně jsem ráda, když do malé vpravím jakékoliv jídlo, když to není mlíčko! :grinning:
Tak se zatím opatrujte! papa :dizzy_face:
5. únor 2008 v 07:14  • Odpověz
Jeee, s nocnickem! Mam dobrou historku. laurinka na nocniku nechce nikdy ani za nic sedet. Tak max 2sekundy. Tuhle jsem si na nej jen tak ze srandy sedla ja a ona se na me divala. Prijdu za 5 minut, laurinka spokojene sedi na nocnicku a hraje si! :fearful: (oblecena) tak jsem se moc zaradovala a sundala ji katky a plinky no a ona zase hned zdrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak ji to asi budu muset taky ukazat bez katek?????? :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:

S jidlem jsme na tom podobne jako panenka. Ji nejradsi to co my a hodne rada polevky, posledni dobou taky chleba se syrem k veceri. Vubec nehrozi, ze bych ji davala jidlo a sama jedla neco jineho... tak jim jako miminko. Ale docela dobry tip na snidani, jogurt s kukuricnymi lupinky. Nejlepe ty uplne neochucene, ted jsem koupila i celozrnne. to ji dost jede a je to i zdrave. :wink: Osvedcilo se mi, ze kdyz varim, tak korenim az na konec a jeji porci odeberu pred korenenim. Nekdy ale taky davam k obedu jeste sklenicky, kdyz neni doma nic pro ni vhodneho, nebo neni cas varit. To ji teda taky docela jede. :wink: Kojim taky, hlavne v noci...

Jinak ma ted horolezecke obdobi. Driv si vzdycky pristavila ke gauci neco jako schodek a vylezla na gauc. Ted vyleze uz i bez schodku, ale leze i na svoji zidlicku i na zidle! Pak se vitezoslavne smeje, ale bohuzel jeste neumi dolu, coz me trochu znervoznuje. :confused:
tak se mejte vsechny pekne a piste, co uz vsechno vase deti umi!
5. únor 2008 v 08:13  • Odpověz
nas tiez vylezie na gauc, ale nastastie aj zlezie...vcera som si tak rano s nim chcela este pospat v posteli, a zrazu zoskocil a zacal busit na dvere spalne, ze chce ist prec...tak bolo po lenoseni :slight_smile:
uz sa konecne naucil aj nejake tie zvieratka, mnau, baf a take srandicky :slight_smile:

s jedenim to mame dobre, on by zjedol aj slona, akurat to na nom nevidiet, ma 9,5 kg ...to preto, bo kadi trikrat denne.../zasadne vzdy po polhodinovom sedeni na nocniku do cistej plienky :frowning2:((((/
on mi napr.zje rozok s vyzivou na ranajky, potom nejaky kus jabka, na obed 200 ml polievky, 200 ml meso+ brambory, alebo ryza, poobede nejaky jogurt, vecer kasu alebo vyzivu. a to este ked ja jem, tak mi chodi do taniera, ze mnam-mnam...napriklad mi vydobe paradajky zo salatu...
no proste denne strava za 100 kacek, ale nenalepi sa nanho ani gram :slight_smile:))
5. únor 2008 v 11:06  • Odpověz
tyy jo, nikes, to je apetit!! To Laura sni tak pulku! Ale holcicky asi jedi min. Jo, z gauce taky umi slezt, ale ze zidle jeste ne. Ale jeste nespadla, vzdycky na me zarve, abych ji sundala. :wink:
Taky dnes konecne poprve rekla " mama" ne ale nejak krasne s usmevem, jak jsem si to NA POPRVE predstavovala. Pekne to na me zarvala, ze uz je unavena a de se spat. :wink:
5. únor 2008 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky,

vás tu je...Paráda.Tak Vojta se nám po týdnu u našich pěkně rozchodil.Vypadá legračně...Rozkrok má jak eifelovka a celý se tak kolíbá :slight_smile: Pořád někde padá a bourá,ale statečně se zvedne a pokračuje.Taky začal docela mluvit-mamam,bába,táta,nos a bá(bác).Rostou mu nahoře další zuby,ale vůbec se mu nechce kousat.Kůrky chleba nechá,ale měkký střed mu jede :slight_smile: Jinak žádný velký jedlík není,záleží jakou má náladu.Váží asi tak 10kg.

Vachovka,s Vaneskou to je povedený kousek :grinning: Kéž by byl Vojtíšek tak nenápadný,že bych si nevšimla že ho nemám doma :wink:

nikes,jsi teda hračička...Moc pěkný.

Hanah,co máte za golfky?Já teď taky koupila bazarové a jsem spokojená.

Paula,ty si stěžuješ na růžovou a já si stěžuju,že na holčičky je daleko víc věcí než na kluky.
Byla jsem v Německu na výprodejích a nakoupila jsem malýmu spoustu věcí cca po 5eurech a méně. Ale holčičích věcí bych koupila ještě víc :slight_smile: No,aspoň nebude mít Vojta plnou skříň hadrů...(jako táta).

Mějte se zatím pěkně a papapa
6. únor 2008 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky,

náš Tomča je taky pěkný jedlík, ale začíná si vybírat. T eď měl snídaňové období, kdy chtěl jen sladké, taď zase chce pořád sýr. Hodně se mu mění chutě. Lupínky jsem taky zkoušela, ale ty mu vůbec nechutnaly.

Golfky máme V.I.Baby. Prý je prodávali v Tescu, ale na internetu jsem o nich nic nenašla. Teda nejsou to golfky, ale sporťák.

Taky jsem vzpomínala na Paulu, když jsem chtěla Tomíkovi koupit něco v Tescu, ale byla tam jen samá růžová.

Nikeske, ty jsi šikovná :slight_smile:. Máš to moc hezký.

Mějte se moc krásně, pa :slight_smile:
7. únor 2008 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak tu sa to konecne rozjelo :grinning:
Jak koukam tak detatka deti robia same pokroky.

Ja som od vcera sama az do soboty tak mi je trochu smutno.Manza siel na sustredenie z futbalu.Jedinu vyhodu to ma ze nemusim vyvarat.Nam staci polivka a neco lehkyho a je klid. :sunglasses:

Mala je zas protivna idu jej dalsie stolicky dole tak s ni bojujem.A vsetko chce robit sama.Hlavne jist boooze to je vztekloun.
7. únor 2008 ve 13:05  • Odpověz
Nazdárek,
tak vás zase po delší době všechny zdravíme! :slight_smile:
Včera jsme byly s malou na ukázkové hodině angličtiny pro děti od 1 roku a bylo to bezva! :dizzy_face: Malá sice byla ze začátku trošku nesvá z té neznámé řeči, ale pak se rozkoukala a už to bylo v pohodě! :slight_smile:
Jinak u nás žádné změny a pokroky, pořád usínáme u prsa a pořád se v noci budíme a sajeme a sajeme! :angry:
Tak se mějte moc krásně a hezký víkend všem! :dizzy_face: papa
8. únor 2008 v 07:34  • Odpověz
ahojte! ono lusss asi na nas moc casu nema :frowning2:((ze?
no, nam idu dvojky hore, hruza...vkuse mrnci, cely den je zakvaceny o moju nohu, uz ani nepametam, kedy som bola na zachode sama :slight_smile:)) no a tie hysaky, ked nemoze nieco robit /napr.lizt do skrinky s elektronikou .../

hanah,aj nas ma take stavy, ze tyzden sa nevie nabazit syra, potom ho nechce a basti rajcata...potom mal hrozne rad pomaranc, ale sa z neho vysypal, tak sme s nim aj skoncili...:frowning2:((
ja tiez uvazujem o kupe niecoho skladacieho, maleho....hrozne sa mi paci quinnny zapp, ale nikde som nevidela ojazdeny...

panenka, to je nahodou super s tym usinanim u prsa...vies co su to za nervy uspat ho bez toho? ja som to uz parkrat skusila a des... to sme sli spat o dve hodiny pozdejsie a trvalo to usinanie dalsiu hodinu...tak potom som zase davala prso a bol klid...:slight_smile:))tak si to este tie 3-4 mesiace uzijem ...

leama, no super, kazdy ma svoj cas! uzij si tej podarenej chodze! my sme boli z maleho taki poprdeni, ked zacal chodit, ze sme ho ani nenatocili, to boli okamihy :slight_smile:)))

vachovka, aj my sme niekedy radi, ze tatka je cez vikend prec:slight_smile:)) tiez varim len polievku :slight_smile:)))
tak prajem pekny den!!!!
8. únor 2008 v 09:00  • Odpověz
Ahojte.
Nikeske v pondelok som videla na mmb zappika asi za 3500.Moja kamoska co s nou chodim von ho maa je velmi spokojna.Tiez som sa rozhodovala ale nakoniec vyhral britax.

Panenka tak to si dobra ked uz si zacala s vyukou angliny. :wink:
Tak zatim pa
8. únor 2008 v 11:46  • Odpověz
no, to je super, chcela by som ho, lebo je taky lahucky, ked uz bude maly zdatnejsie chodit...my mame chicco S3, je uzasny, len je trochu vecsi, a niekedy sa mi ho nechce brat, ked ani naviem, ci ho pouzijem... /napr.do obchodaku a tak.../
8. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj mamči,

Tomášek byl od pátku do dnešního dopoledne u babičky, tak jsem si docela odpočinula. Ještě že ty babičky máme. Ale dnes mě nějak trápí střevní problém, takže je po odpočívání a jen doufám, že to Tomík nechytí. Dnes je u nás krásně, tak jsem si plánovala, jak půjdu s Tomíkem do parku a vezmu odrážedlo, ale místo toho budeme trčet doma.

Mějte se krásně, papa
10. únor 2008 ve 12:37  • Odpověz
Nazdárek,
Hani, to docela závidím, že už necháváte Tomáška přes noc u babičky! :wink: Taky bych brala pořádně si odpočnout a v noci se hezky vyspat, ale u nás to pořád kvůli naší prsofilce nejde! :frowning2:
10. únor 2008 v 19:46  • Odpověz
Ahojky,

Panenko určitě se brzy dočkáš. A Sára opravdu pije, když je u prsa nebo se tím jen uklidňuje?

Včera jsme přeci jen ven šli. Nevzala jsem ani kočár, chodili jsme v blízském okolí. Tomík se mě držel jako klíště, ale jen se rozkoukal, tak začal utíkat a chlěl, abych ho honila. Taky se venku naučil říkat nové slovo - pepe - to znamená pejsek.
Dnes jsme si udělali výlet do Ústí, ale to byl Tomík trochu protivný, protože nechtěl moc sedět v kočáru. Nejradši by teď pořád chodil sám, ale u rušných silnic se bojím. Jo a konečně se naučil slézat z gauče.

Mějte se krásně, paaa :slight_smile:
11. únor 2008 v 16:27  • Odpověz
jaaaj, babicky zavidim!!! :slight_smile:
my mame jednu 400km a druhu 250km...:frowning2:(( preto aj tomi je taky, ze sa mi cely den drzi nohy, alebo sa po mne skriabe...ked nic ine , len mna a moj cecok ma cely den a celu noc:slight_smile:))
11. únor 2008 v 17:38  • Odpověz
Nazdárek,
Hani, Sára pije, ale zároveň se uklidňuje, asi. Protože,když je čilá jako ryba, na mlíko asi ani nevzpomene, ale jak začne být unavená, tak se přisaje a má to 2 v 1, pití i uklidnění! :grinning:
11. únor 2008 v 19:16  • Odpověz
ahoj!
Panenko, u nas je to uplne to samy! 2 v 1, to jsi pekne napsala. :grinning: Laurinka ted v noci spava 11 hodin, tak i chapu, ze ma zizen a nevydrzi celou noc spat, ale kdyz je to 5x tak uz je to teda i na me moc. :angry: No ale myslim, ze se mi jednou po tom nocnim tuleni bude jeste styskat.
Nikes, my mame jednu babicku 1000km a druhou 6000km :grinning: Jsem taky s Lauri skoro porad sama, ale uz jsme si nejak zvykly. Zase nam nikdo nekeca do vychovy :wink: :grinning:
12. únor 2008 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky,
já se přidám-taky jsme bez babiček a někdy fakt chybí. Vojta se rozběhal a v kočárku ho to taky vůbec nebaví. A taky ho nebaví mě poslouchat :frowning2: . Pořád něco odněkud tahá-nejradši z odpadkového koše. Když mu vysvětluju že nesmí proto a proto,vůbec mě nebere. Odkráčí pryč,aby se tam za chvíli vrátil a tahal znovu. Jsem z toho fakt někdy utahaná.Celý den dokola. Když si chvilku hrajem,tak ho to taky moc nebere. Začnu s ním chodit na cvičení a malování,páč mě doma dochází fantazie :wink:
Naštěstí v noci spí,asi tak od 20:30 do 6:00.Mezitim kolem třetí pobrekne,že chce k nám do postele a tam pokračuje.

A prso bych uŽ nezvládla,to vás obdivuju.

Hezkého Valentýna,pěkně to s tatínkama oslavte :slight_smile:

Papapapa
14. únor 2008 v 16:08  • Odpověz
ahoj Leama, no ja myslim, ze vysvetlovani v tomhle veku jeste nezabira. :wink: Ja ji rikam NENENENE a kdyz to nezabere, tak ji proste odtahnu, ona se chvili vzteka a pak si jde hrat s necim jinym. :wink: Jo, s kocarkem je to tezky, Laure se do nej taky nechce, nejradsi by behala sama. Nekdy to proste ale nejde a to se pak vzteka. Resim to tak, ze ji dam do kocarku, rychle dojedeme na hriste, tam se vyradi pohoupe, zklouzne, lita za jinyma detma a pak uz je tak unavena, ze jde do kocarku dobrovolne :wink: :grinning: pak si vyridim, co potrebuju.
Slavili jste Valentyna? My to nejak neprozivame, jen jsme si rekli, ze se mame radi jako kterykoliv jiny den v roce. :grinning:
Holky, uz jste se zajimaly o skolky/jesle? Jak dlouho chcete zustat s detma doma?
15. únor 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahojte kocky.
Vobec nemam cas sediet za pc.Mala zlobi jak cert uz si s nou neviem rady.Nechce spat na obed uspavam ju 2 hodiny.Uplna strata casu.Potom ked sa vzbudi tak je uz neskoro ist von no des.
Vubec ma neposloucha.Uteka mi volam za nou jak blazen a nic ide dalej.Dostane aj na prdel, ale to by som ju musela mlatit furt.Tak mi neco poradte jak to udelat aby poslechla.

Valentyna sme slavili tak normalne.Dostala som kyticku a parfem.
Do skolky pojde od 3 rokov dufam ze mi ju vezmu.Lebo je vela deti.
Tak som sa trocha vyrozpravala.Papa
15. únor 2008 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky,
tak se vám musím "pochlubit" s Vojtíškovou akcí.Dopoledne jsem ho dala spát.Bylo ticho,tak jsem si říkala,že usnul,ale radši jsem se šla podívat. Seděl v postýlce v ruce držel mast kterou ho mažu po koupání a měl ji naprosto všude!!!Pomatlané vlasy,ruce,celé tričko,postýlka,peřina....Myslela jsem,že omdlím.Všechno v pořádné vrstvě.V první chvíli jsem mu vynadala,ale vlastně moje chyba.Nechala jsem ji v dosahu.Nějak nezvládám myslet na všechno :wink: Teď už se musím smát,škoda že jsem ho nevyfotila.

Paula,také jste s tím vztekáním občas středem pozornosti? My často :slight_smile:

Vachovka,Vaneska je pěkné číslo :slight_smile:

Zatím se mějte,je tu krásně,tak půjdem ven,papapa
15. únor 2008 ve 14:52  • Odpověz
leama :grinning:
15. únor 2008 v 15:06  • Odpověz
ahoj! Vachovka a co takhle zkusit jit po obede ven, nechat ji poradne vybehat a pak dat spat?Kdyz to stejne trva dve hodiny. S tim utikanim to mame taky. Myslim, ze tomu jeste nerozumi, co to je poslouchat a ze by to treba bylo nebezbecne, kdyz neposlechnou. Chteji si delat, co je zajima. :wink: ja vim, nekdy je to o nervy. :angry:
Leama, to mas pravdu, ze jsme spolu vetsinou samy a to ji necham v klidu vyvztekat, ale kdyz jsme na verejnosti, tak to je s tim stredem pozornosti horsi. TAky mi to neni prijemne, kdyz se ji snazim pripnout do kocaru a ona rve jako bych ji zabijela a lidi se divaji.... :fearful: snazim se to vyridit co nejrychleji a rikam si ze rodice pochopi a kdo nepochopi, jeho problem. :wink: Ale lehke to neni.
Leama, super pribeh! :grinning: U nas kdyz je ticho, tak se taky na 100% deje neco zakazaneho (pokud teda nespi) :grinning: asi si pamatoval, ze ho tou mastickou mazes a tak se chtel namazat sam. :wink: Me nekdy prekvapuje, co vsechno uz laura chape a jak si pamatuje, na co ktere veci jsou. Ted s oblibou vytahuje hrnce z kredence a "utira" je uterkou! Musime si uvedomit, ze spoustu veci ty deti nedelaji proto, ze chteji zlobit, ale proto, ze to vidi u nas a chteji to taky zkusit a vsechno je pro ne nove a vsechno chteji vyzkouset.... :wink: :slight_smile:
Ja se chystam Lauru dat do skolky taky az od 3 let, ale je tu dost plno, takze uz ted musim zacit skolky obchazet a nejakou predzamluvit.
Tak se mejte vsechny moc krasne a at jsou na vas ditka hodna! :dizzy_face:
15. únor 2008 v 18:18  • Odpověz
Ahojte prosincata!
No moj tomasek je taky tvrdohlavy....nanho neplati nakricat, po zadku, vyvztekat....ja som to raz skusala a zavrela ho do izby, aby sa ukludnil, a on ziapal 45 minut, az prisla susedka, ze co sa stalo...tak uz to neskusam...jedine, co plati, je zaujat ho niecim inym, ale to by som nerobila cely den nic ine....
jeho zaujima len trhat kable z pocitaca, skrinky s elektronikou, terorizovanie psa a podobne veci... len co sa mu prestanem venovat a chcem si umyt zuby, alebo zohriat jedlo, hned nieco vystroji...slovo nie uplne ignoruje, alebo zacne vrieskat...
som sa ale vystazovala, co ?...:slight_smile:))

inak smetny kos uz mame vylozeny na okne, lebo som zistila, ze nam chyba polovica kociek, skladaciek a magnetiek, a nasla ich par v kosi...Tak susedia maju kyticky, a my mame smetny kos :slight_smile:

zajtra odchadzame na "dovcu" k rodicom, tak sa s vami pomalicky lucim! pozdravte deticky!
16. únor 2008 ve 21:48  • Odpověz
Jeee Nikes, tak to se omlouvam za svoje rozumy, ona laura asi fakt neni moc vztekle dite, kdyz tak vidim, co dokaze Tomasek. :wink: Mate velice originalni vyzdobu oken :grinning: :grinning: A jak dlouho budes na dovolene? Tam si urcite odpocnes, rodice budou Tomaska zabavovat. :wink:
17. únor 2008 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.