• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Nazdárek,
tak sem zase po delší době nakukuji! :slight_smile: My teď trochu zápasíme s rýmou, ale jinak je u nás vše při starém, včetně kojení a usínání při něm! :wink:
Paula, dívala jsem se na nové fotky, Laurinka už je velká slečna! :dizzy_face: A máte bezvadně zajištěné skříňky proti otevření!! :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě co se vztekání týče, my jsme takový průměr - Sára se vztekat umí docela slušn, ale naštěstí to děllá jen doma, ne na veřejnosti! :wink: :slight_smile:
Tak se zatím mějte moc hezky! papa :dizzy_face:
21. únor 2008 v 08:12  • Odpověz
a jo, narazis na tu skrinku v kuchyni, vid?! :grinning: to bylo jen takove nouzove reseni. :wink:
Laura je ted taky nemocna, vlastne poprve, mela dva dny vysoke horecky, ted uz ma jen teplotu a prujem. Ale je silene protivna a uplakana a porad mi nosi cepice a boty, jako ze chce ven.... no a ty noci, to je hruuuza. Jsem rada, ze kojim, jinak nevim, jak bych ji uklidnovala. :wink:
tak at je sarince brzy lip!
21. únor 2008 v 09:55  • Odpověz
Tak ať je i Laurince brzo dobře ať může tu čepičku nasadit a pádit ven! :slight_smile:
21. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz
Diky, uz nam to fakt obema leze doma na mozek. :wink: Snad uz ji bude brzy lip. A co vy? Jak je vam?
Anketa: kolik ma kdo momentalne zubu? L. 8. :slight_smile:
22. únor 2008 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky,

po delší době se s Tomáškem hlásíme. Mám nějak moc práce. Chodím na brigádu do zverimexu, byla jsem 5 dní u našich. Dnes je Tomík u babičky, zase až do neděle. Tak jsem si řekla, že budu fakt odpočívat. Ale jak se znám, tak zase budu dělat všechno ostatní, jen ne odpočívat.

Dnes jsme měli úraz. Tomík při čištění zubů spadnul ze židle a bouchnul se do hlavy o dlažbu. Byl to fakt děs, krve by se ve mě nedořezal. Naštěstí Tom je moc statečný, trochu si poplakal a byl ok. Chtěla jsem jít k Dr,ale měl to jen trochu červený. Celý den jsem ho bedlivě pozorovala a choval se normálně, jako obvykle. Tak jsem dala ještě instrukce tchýni, aby ho taky pozorovala, tak to snad bude dobrý. Musím to čištění nějak vymyslet.

Jinak máme 7 zubů, Tom se nově naučil štípat a dnes se snažil odstrkovat holčičku a chtělů být u nás v práci středem pozornosti.

Přeju všem marůdkům brzské uzdravení. Papa
22. únor 2008 v 17:58  • Odpověz
Nazdárek,
tak my máme zubů jen 5! :frowning2:
23. únor 2008 v 19:27  • Odpověz
Panenko, aspon te to treba tak neboli pri kojeni :wink:
23. únor 2008 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak jak se mate?
My sme dnes boli na karnevale.Vaneska tancovala jak besna :grinning: vobec nechcela aby som za nou chodila, bolo tam vela deti a ona medzi nimi behala.Stratila sa v dave...vsak mne uz znate? :grinning: :grinning:

Celkom pekne zacala opakovat co jej vravime.Tak hovori papa,deti,neci(nechci) a dnes manza vravel do prdele a ona dele :grinning:
Nam zacali rast zuby jak huby po desti uz ma 4 stolicky prerezane.Takze spolu to bude 11.
23. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz
Hani to zavidim ze vydrzis 3 dni bez neho.Ja na to este niesom pripravena.
Chudacek este ze sa mu nic nestalo.My cistime na zemi nemusi sa vidiet :wink:
23. únor 2008 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak my mate tu tzv. sestou nemoc. 3-4 dny horecky a ted dostala vyrazku. Porad si stezuje a nechce vubec jist, jen se kojit. Je to narocne :frowning2:
Vachovka, Vaneska je moc sikovna s tim mluveni, ale tatinek si bude muset zacit davat pozor na pusu :wink: :grinning:
Laurinka rika jen mama a papa (=tata) a nekdy ja?? s takovym tazacim prizvukem, jako jestli muze, kdyz neco dela. :wink:
24. únor 2008 v 09:06  • Odpověz
Nazdárek,
Paula, přeji ať je Laurinka brzo zase v pořádku! A buď ráda, že chce aspoň kojit a že máš co, v tom má všechno potřebné, takže tolik nestrádá! :wink:
Malá teď co rýmuje, tak taky nechce nic moc jíst, takže jsem za kojení vděčná, protože to jí jede pořád! :wink:
Včera ji celý den hlídali naši, tak jsem si aspoň trochu odpočinula, ale už se docela těším, až ji budou mít i přes noc, ale to je ještě hudba daleké budoucnosti! :grinning:
Tak se zatím mějte! papa :dizzy_face:
25. únor 2008 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky,zdravíme z jarní PrahyTakové počasí...Je fakt nádherně,snad to vydrží.
My máme 8 zubů celých,2 prořízlé stoličky a 2 špičáky=12.Momentálně mu k niočemu nejsou,protože nechce jíst.Nějak se minulý týden nachladil a už se přidala teplota. Je celý zahleněný a tou odsávačkou to moc nejde.Jsme zavřený už třetí den doma,tak toho máme oba dost.v noci chudák nemůže spát,nejradši bych to vysmrkala za něj :slight_smile:

Hani,to máš fajn,že si takhle odfrkneš.My se chystáme s manželem v květnu na víkend sami,tak se těším.Hlídat bude moje mamka,tak to budu v klidu.

Paula,taky jsme to měli.Ty horečky jsou hrozný.Vydržte!!!

Vachovka,pozor na pusu :slight_smile:

Oni si pamatují a ukládají a až se naučí mluvit,to se teprve budeme divit.

Mějte se ,jdeme prohlížet knížku,Vojtíšek je z té rýmy ukňouraný. Papapapa
26. únor 2008 v 09:25  • Odpověz
ahoj!
Panenka, me uz to kojeni docela vycerpava. Byli jsme na 1x za den, 1x pred spanim a podle potreby v noci a ted se koji asi tak 5x za den a strasne mockrat v noci a ja mam fakt dost. Dostat do ni nejaky jidlo, to je boj. Ale nemoc uz ustupuje, uz 3ti den nema horecky a ta vyrazka uz mizi a hodne ted spi pres den, tak myslim, ze uz zitra bude zdrava. Uplne se nam tim ale rozhasil denni rezim. Spavala uz jen jednou denne a ted zase 2x, tak jsem zvedava, jake to bude, az se uzdravi.
V sobotu odlitame na dovolenou, tak doufam, ze do te doby bude uplne fit.
Leama a co mu davas, kdyz nechce jist? Moc ti preju, at se brzy uzdravi, neni to jednoduche jak pro ne, tak pro nas vid. :wink:
26. únor 2008 v 10:58  • Odpověz
Ahojte.
Paula.Jej dovolena a kam idete?My neviem ci sa niekam dostaneme.
To kojenie vam nezavidim ja mam uz chvala bohu pokoj.Od kedy nekojim od vtedy mame kludne spanie.A uz som aj trosku pribrala co vyhovuje manzovi aj okoliu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Detickam prajem at se brzo uzdravi.
26. únor 2008 ve 13:20  • Odpověz
Paula,snažím se mu dát to,co vím,že má určitě rád.Ale momentálně to taky moc nefunguje. Aspoň do něj cpu přesnídávky,kolínka s kečupem,trochu kuřete a sladké čaje.A vypije mi mlíko.Jenže to moc nechci,protože dělá hleny.
Tak zatím pa.Dopo spal tři hodiny,což u něj není obvyklé,takže je fakt nemocný :wink:
Vy letíte někam odkud je manžel ne?Teda jestli se mi to neplete...Tak to už určitě budete fit.Ještě 4tyři dny.

Vachovka taky jsem přibrala,když jsem přestala kojit.Ale moc jsem teda radost neměla :frowning2:
26. únor 2008 v 16:32  • Odpověz
Letime do Iraku... takova oblibena zeme na dovolenou :grinning: :grinning:
Holky, no nedeste me, ze jeste priberu, az prestanu kojit, ja mam jeste 4 kg nahore po porodu. :frowning2:
Laurinka uz je zdrava, uz ji normalne, to je uleva. :wink:
26. únor 2008 v 17:23  • Odpověz
Nazdárek,
Paula, tak to je skvělé, že už je Laurinka zdravá! :dizzy_face: Tak si dovolenou hezky užijte! :slight_smile: Mně zase tchýně říkala, že až přestanu kojit, tak my půjde hubnutí líp, tak nevím, každopádně, nějaké to kilečko dolů bych teda rozhodně potřebovala!!! :unamused: :angry:
26. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky,

přejeme všem brzské uzdravení.

Paula Tobě přejeme krásnou dovolenou :slight_smile:

Je u nás týden babička (84 let) a Tomík se neustále předvádí na plné čáře. Naučil se dělat a říkat tytyty. Včera jsme byli venku bez kočáru, ale moc se mu nechtělo ťapkat, spíš pořád něco vymýšlí-našel si větvičku se suchými listy a dělal, že zametá. Pak se pohrabal v záhonku.

Mě se podařilo zhubnout už 7 kg (od začátku ledna) a mám teď míň než před těhu. Ale cvičím, jím míň a naposledy v 17. Už jsem si na to zvykla, ale ze začátku to bylo peklo, protože vždy v 19:30 jsem měla hrozný hlad. Teď už večer hlad vůbec nepociťuju.

Mějte se krásně, papa :dizzy_face:
27. únor 2008 v 11:20  • Odpověz
no jo, spravny zensky, at vazi kolik chcou, chteji vazit min. :wink: Ja jsem mivala o 10kg min a pripadala jsem si tlusta a ted by me stacilo mit o 5kg min. :wink: :grinning: Jeste ze ty nase holky to jeste netrapi, maji krasna briska a faldiky! :slight_smile:
27. únor 2008 v 11:22  • Odpověz
Hani, to cvičíš každý den? A doma nebo někam chodíš?
27. únor 2008 ve 13:33  • Odpověz
Snažím se cvičit obden, ale někdy jsem fakt unavená a necvičím i několik dní. Cvičím doma na Elipticalu.
27. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz
Obdivuju všechny,které dokáží cvičit doma.Já se k tomu nedokopu.Maximálně si jdu zaběhat.
Paula souhlasím s tvými pocity,taky jsem slevila ze své ideální váhy :slight_smile:
27. únor 2008 v 16:29  • Odpověz
tak holky ja se loucim, zitra letime, musim jeste balit. Treba se ozvu i z iraku, maji internet, ale jen, kdyz jde proud. :wink: :grinning: Mejte se hezky a at se vam deticky pekny vyviji a delaji vam radost!
29. únor 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky,

Paula hezkou dovču :wink:

Ve čtvrtek jsem se nechala ostříhat a jsem jak znovuzrozená. V úterý jdu ještě na melír, tak už teď se těším. Dala jsem si to jako odměnu za hubnutí.

Tomáš konečně v pondělí nastupuje do práce, tak jsem ráda. Byli jsme spolu doma 6 měsíců a ještě pár dní a snad bych ho fakt už uškrtila.

Řádí tu vichřice, takže zase trčíme doma. Tomík teď spí, tak mám havájko.

Mějte se krásně, hezký víkend pa :wink:
1. bře 2008 v 11:55  • Odpověz
Nazdárek,
tak my jsme měli v pátek veselo, malá měla rýmu a večer když usnula, tak se asi po 2 hodinách probudila a nemohla se nadechnout, tak jsme jeli na pohotovost a tam zjistili, že má zanět hrtanu, ale že nás vybaví lékama, abychom mohli domů a nemuseli být v nemocnici. Tak jsem byla ráda, ale malou jsem celou noc sledovala, jstli se zase nedusí, naštěstí zž to bylo v pohodě, protože dostala nějakou injekci a ta zabrala. te´d už je to snad v pohodě.
To ale nebylo všechno! Totálně mě naštvala má skvělá tchýně! :angry: Když jem jí řekla co nám řekl doktor, že malá má být v chladném a vlhkém prostředí, že má ten zánět hrtanu, tak mi odpověděla, že teda ona na to nikdy netrpěla a že malá musí být v teple, protože má rýmu! :angry: Fakt jsem myslela, že ji zabiju!!!! Ona prostě usoudila, že doktor je debil a že neví, že malá má jen rýmu a ne nějaký zánět! Když přece ona tchýně na to nikdy netrpěla!!!! Když pak k nám přišli jako za malou - tak to bylo no pojď za mnou ty moje chudinečko, už bude dobře, babička za Tebou přišla a takové ty řeči, jako že doteď byla jen se svou zlou matkou a teď je s hodnou babičkou!!!! A pořád kontrolovala, jestli je jí teplo nebo ne! A že má mít punčocháčky a tepláčky ( měly jsme doma asi 25 stupňů ), tak jsem ji řekla, že nechci, aby byla malá moc schoulostivělá, tak mi řekla, že abych prý jednou nelitovala! Vůbec si nenechala říct, že zánět hrtanu je virového původu, takže i kdyby byla malá nabalená jak medvěd, tak by to nepomohlo! Ne, prostě, když ji měla venku na procházce, tak byla málo oblečená a proto je teď nemocná! Takže za to můžiu jen já! Taky nemůže vystát, že malá pije vodu - kojeneckou ( teda ne teď ), prý to ještě nikdy neviděla, že má pít jen čajíček s medíčkem!
No tak jsem se rozjela, ale fakt mě vytočila, protože si myslí, že to co řekne ona, je jediné správné! :angry:
Tak se mějte všichni moc hezky! :dizzy_face:
A Hani, dej nám fotku do alba, ať vidíme jaká jsi kočka!
papa :dizzy_face:
3. bře 2008 v 10:40  • Odpověz
Ahojky,

Panenko hlavně ať je Sárinka brzy v pořádku :dizzy_face: . To jste si teda užili :confounded: . Přesně to nám taky říkal doktor, když byl Tom nemocný - chladná místnost a hlavně vlhko, tak jsem dávala na topení a na postýlku vlhké ručníky a pleny. Ty tchýně jsou někdy tak přemoudřelý, až to není hezký. To bych chtěla slyšet, co by říkala u nás. Z ekonomických důvodů topíme na 20 a Tomík má v pokojíku 18 (má odkryté obě stěny a na baráku není izolace). Musíme být nabalený, ale už jsme si na to zvykli.

Tak melírek mám už dnes, jsem sama doma a je tu pohodička. Tomášek dostal 2x na zadek, protože pořád zlobil. Vstával už v 6:15 a jen otevřel oči, tak začal vymýšlet jednu lumpárnu za druhou.

Včera po týdnu odjela babička, tak jsme nastěhovali postýlku z ložnice zpět do pokojíku. Tomík vyváděl jak tur, tak jsme ho museli dát zpět do ložnice. Jak se hned chytil příležitosti za pačesy :wink:. Jen podotýkám, že při každém stěhování musíme postýlku rozebrat, protože máme úzké dveře a postýlka neprojde. Ale přisuzovala jsem to taky větru, protože u Tomíka ten vítr fakt bušil a dělal strašidelný zvuky. Ale dnes už nefouká, tak pomašíruje zase hezky zpět.

Mějte se krásně, papa

PS: fotku dodám, ale dnes to asi nebude :wink:
3. bře 2008 v 15:10  • Odpověz
Ahojte.
Panenka tak tvoje tchyne to je teda neco :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jednym uchom dnu a druhym von.
Hlavne aby bolo Sarinke uz lepsie.
Baby vcera som dostala prvy krat od porodu MS tak som jak zbity pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A musim sa pochvalit manzel konecne zacal pomahat s malou chodi ju uspavat.A trva mu to kratsie nez mne.Tak asi tak.Aspon mam chvilku pre seba. :grinning:
Tak sa majte
4. bře 2008 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky,

včera mi Tomík připravil menší šok. Po o šel spinkat a spal 2 hodiny (to spí vždy). Když jsem si myslela, že už bude vstávat, tak jsem ho šla zkontrolovat a pořád spinkal jako andílek. Asi za 3 minuty jsem ho slyšela, že si povídá. Ale něco jsem dělala, tak jsem k němu hned nešla. Pak najednou ztichnul, tak jsem myslela, jestli znovu neusnul. Jdu se na něj podívat a on mi jde z ložnice naproti :astonished:. Myslela jsem, že snad sním. Ke všemu měl nové oblečení a já v prvotním šoku myslela, že je to jiné mimčo :sweat_smile: . Ten náš opičák vylezl z postýlky na naší postel a z poslele slezl na zem. Ale měl docela štěstí, protože nemáme klasickou postel, ale máme jí na trámech zasekaných do zdi a je opravdu hodně vysoká. Takže Tomík bourá všechny překážky a bariéry. Teď musím mít obzvlášť oči na stopkách.

Mějte se hezky, pa :slight_smile:
5. bře 2008 v 07:35  • Odpověz
Baby kde ste vsetky?Co robite?Co je noveho?
U nas sa nic nedeje.Mala usnula, cely den nespala tak som zvedava co budeme robit v noci.

Boli ste uz niekto na ockovani?Neviem ci to ma byt v 14.mesicich alebo rok a 4.mesice. :confused:
11. bře 2008 v 19:03  • Odpověz
Nazdárek,
u nás už se taky spí, tak jsem zvědavá jak dlouho než se bude dožadovat zase mlíčka! :wink: :slight_smile:
Vachovka, my jsme na očkování nebyly, protože jsme dali malé Hexavakcínu a v tom už t je. Jinak je to po ukončeném 14. měsíci.
U nás taky žádné novinky nejsou, snad jen, že se malá pomalu učí odrážet na odrážedle, zatím jí to jde dobře dozadu, dopředu je to asi těžší! :slight_smile:
Tak se mějte krásně! papa :dizzy_face:
11. bře 2008 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.