• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Tak uz nam prisla pozvanka v utorok ideme na ockovanie.
Nasa na odrazadle nevie bud ide dozadu alebo si vylozi nohy hore a mama tahaj :grinning:
Nudim sa jak pes vonku prsi,a na nete uz neviem kam by som vliezla.Ach jaj
14. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz
Nazdárek,
tak jsme v sobotu využili posledních zbytků umělého sněhu a vyrazili se sáňkama do Nového Města! :wink: Malá byla poprvé a asi i naposledy tuhle zimu na sáňkách a docela se jí to líbilo! :slight_smile: Tak aspoň něco se povedlo, protože ve stejný den jsem zabouchla do zamčeného auta i klíče od něho! :frowning2: No manžel vypadal na infarkt a to ještě nevěděl, že i náhradní klíče jsou vevnitř! :grinning: Nakonec nás zachránil zámečník z Nového Města, který nám auto otevřel! Ani nevíte, jak jsem ten zámek hypnotizovala, aby se to povedlo!!! :grinning: Jinak bych to měla na talíři až do smrti! :grinning:
No tak se mějte! Jo a pozdravuje vás všechny Lussius!!! papa :dizzy_face:
17. bře 2008 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj.
Tak to sa ti teda podarilo. :grinning: No co tak by ste mali vylet aj cez noc.
A co je vlaste s Lus ze uz sem nechodi?
17. bře 2008 ve 13:27  • Odpověz
Vachovka, Lus nemá čas, fiišují s domečkem, v květnu se mají stěhovat, takže zařizuje a vybírá :wink:
17. bře 2008 v 16:29  • Odpověz
Nazdárek, tak sem musím zase něco napsat, abychom se neztratili z první strany! :grinning: :grinning: Koukám co jsem napsala Vachovce, samo tam má být finišují! :wink: Nějak mi vypadlo písmenko.
Jinak z novinek u nás, klube se nám další zoubek - tentokrát dolní, takže za chvilku už jich bude 6 - to je výkon, co? :grinning:
A začaly jsme s maličkou chodit do angličtiny, je to tam bezva a je aspoň mezi ětma. Jednomu chlapečkovi tam není ani rok! :wink: Tak jsem zvědavá, jestli to maličké dá i něco jiného než jen to, že je mezi dětma.
Tak se zatím mějte krásně! papa :dizzy_face:
20. bře 2008 v 06:53  • Odpověz
Ahojky holky,

Tomík má zoubků osm, ale ty spodní dvojky mu rostou pěkně křivě. V tomhle je po mě, rovnátkům se asi nevyhne. Ale co, na to je ještě spousta času.

Panenko ty jsi to s tím posledním sněhem pěkně zakřikla. Nevím jak u vás na Moravě, ale tady už třetí den sněří. Nechodíme ani ven.

Tom má nový způsob vztekání-lehne si na zem a kope nohama. Dělám, že ho nevidím a nevšímám si ho a ono ho to po chvilce vždycky přejde. Naštěstí to dělá jen doma, snad ho to brzy omrzí, abych se nedočkala valejícího se Tomči v krámě mezi regálama.

Tom konečně chodí do práce a já mám doma pohodičku. Stihnu mnohem více věcí než když byl doma.

Mějte se moc krásně a Panenko koukej na nás poslat jaro :grinning:
20. bře 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahoj všichni,hlásíme se s Vojtíškem po delší odmlce.
Nějak nestíháme.Co se týká dentálních novinek,tak Vojta má vylezlé 4stoličky a lezou mu i špičáky.Jinak běhá jak o závod,učí se vylézt na schody a spí jen po obědě.Brní mě z něj hlava,protože se vzteká asi tak jako Hanky Tomášek a
vytahá mi půlku bytu.Ale myslím,že jsme na tom plus mínus všechny stejně :wink:
V pondělí jedeme na pět dní na hory.Myslela jsem ,že si tam užijeme jaro,ale opak je pravdou.Bude ta správná zima.Ale jsem ráda,aspoň uvidí pořádný sníh a mámu s tátou na lyžích.Třeba už ho za rok postavíme.

A teď se vám musím svěřit s největším zážitkem.O víkendu jsme byli v Opavě u tchýně a když jsme se vraceli,řídila jsem já. Ve vteřině mi vběhla do cesty srna.Fakt jsem ji viděla až v nějaké pikosekundě.Rána jak hrom a vlekla jsem ji asi 200metrů pod autem.Srna mrtvá,já vyklepaná,ale nic se nám nestalo.Předek auta úplně na šrot. Myslivec,který ji odklízel říkal že bylo štěstí,že se nám nedostala do auta.To by byl větší průšvih.Ale i tak mi jí bylo líto.Taková blbá shoda náhod. Mám teda zážitek....Nikomu to nepřeju.

Tak jsem se vám"pochlubila" :frowning2: .Mějte se hezky a zatím papapa
20. bře 2008 v 11:11  • Odpověz
Ještě něco.Hrajou si vaše dětičky sami? U nás to moc nefunguje.Nejvíc ho baví vyndavat se mnou prádlo z pračky a utírat vlhký hadrem :unamused: Jestli z něj nebude ulkízečka....
Pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2008 v 11:13  • Odpověz
Hani, tak u nás dnes taky sněží, takže jaro nepošleme! :frowning2:
Leama, to je teda zážitek, hlavně, že se vám nic nestalo! :wink:
Malá si sama hraje, ale nevydrží to moc dlouho a většinou to je "čtení " časopisů nebo vyndávání CD z nosiče a taky moc ráda kramuje manželovu peněženku, to vydrží i půlhodiny! :grinning: Jinak ale už docela začala stavět Lego nebo aspoň začíná chápet, že ty kostky do sebe zapadají a že nejsou jen na dávání do pusy. :grinning:
20. bře 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky
můžu se k vám přidat?
My jsme taky prosincový 2006
Kačka se nám narodila 26.12. :slight_smile:

to jo počásko teď máme pěkně bláznivý,už jsme vyndali z kočárku teplý fusak a už ho tam máme zase na zpátek :frowning2: no to budou tedy velikonoce!
manžel mě láme,aby jsme na celé velikonoce jeli na hory si zalyžovat.

S těma zubama?My máme jen 6!A první vylezl až v 10měsících.Teď jí zuby nějak daly pokoj a už nebolí,ale asi to brzy přijde už má nějaký neklidný spaní!
A co už jste byli s dětma na první zubní prohlídce?My jsme se tam byli podívat a chtěli jsme se zaregistrovat,ale sestra nám řekla,že máme do 2let čas.Stejnak by jim tam asi pusu neotevřela!A jak vám jde čištění zoubků?U nás je to každodenní boj!Ale kartáček a zub.pastu miluje,ale nesnáší když já jí chci čistit zoubky!

tak zatím ahoj Lucka
20. bře 2008 v 11:54  • Odpověz
Ahoj spisovatelky.
Tak sme sa tu dnes zisli. :slight_smile:
Leama este ze sa nic nestalo.
Baby drzte palce zajtra ideme na Slovensko tak dufam ze dojdeme.Ked je take blbe pocasie.
Panenka ja si to vubec nevsimla tan preklep :wink:
Nasa sa nevie velmi hrat sama.Ale pred vcerom som jej dala farbicky a kreslila hodinu.Tak bol klid.
20. bře 2008 v 11:57  • Odpověz
Ahoj lenerka, vítám Tebe i Kačenku :slight_smile: . My už na prohlídce byli v roce (Tom měl dva zuby). Daší prohlídka nás čeká v červenci.

Leama ty máš teda zážitek, fujtajbl. Hlavně že vy jste OK.

Tom si vydrží hrát sám, třeba jako teď. Vždycky si breptá a já vím, že je vše OK, ale jakmile ztichne, tak dělá něco, co nemá. Taky si hodně vyhraje s kocourem, dokáže za ním lítat po bytě jak torpédo pořád sem a tam. A Willimu se to líbí, protože si ho někdo všímá. Škoda že už nemáme Matesa. To by se Tomovi líbilo.

Vachovka tak jeďte opatrně, hlásí psí počasí :rolling_eyes:. Já strašně nerada řídím když je sníh. Takhle jsem totiž dělala autem na náledí hodiny a od té doby se fakt bojím. Mám za sebou i jednu havárii, kdy jsem byla nepřipoutaná a to už bych taky nikdy neudělala.
Ty jo já dát Tomovi barvy, tak mě pak asi omejou. To by dopadlo.

Už vám přišla pozvánka na očkování v 15-ti měsících? Nám je dnes 15, ale nic nepřišlo :confused:
20. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz
Vítáme lenerku!!!

Vachovka,držíme palce na cestu.nevím kudy jezdíte na Slovač,ale já jela přes Makov a to je fakt dobrodružství v tomhle počasí.

Já se snažím Vojtovi zuby čistit společně s ním,ale skončí to tak,že zamkne pusu a mám smůlu. Nakonec jsem ráda,že mu je odrbu namočenou plínou-dopporučeno zubařem :slight_smile:
20. bře 2008 ve 12:24  • Odpověz
Nazdárek Lenerka, zase je nás o jednu víc, bezva!!! :wink: :dizzy_face:
Hani a neměli jste Hexavakcínu?? Protože pokud jo, tak ta obrna co je v 15 měsících už je v tom.
My čistíme zuby zatím v pohodě, nejdřív je čistím malé já důkladně a pak si je ještě dočistí sama po svém! :grinning:
20. bře 2008 v 19:17  • Odpověz
Ahojky,

Hexu jsme měli, ale když jsme byli na roční prohlídce, tak nám sestra říkala, že nám pošle pozvánku na očkování. A že si můžeme připlatit za 500,- šetrnější vakcínu. No to jsem z toho zmatená. Ještě pár dní počkám a pak tam zavolám.

Tady opět chumelí, ach jo. Už jsem měla radost z jara :rolling_eyes:. Zase budeme sedět doma. Včera jsme šli do herny a bylo zavřeno. Dnes možná vyrazíme na cvíčo, ale v tom počasí se mi moc nechce :unamused:

Papa
21. bře 2008 v 08:04  • Odpověz
Hani, nám to sestřička taky hlásila a já čekám a čekám a pak jsme byly u doktorky na kontrole po tom zánětu a doktorka říkala, že Hexa už to má v sobě, takže už to máme za sebou.
U nás taky chumelí a vyrazit ven musím, aspoň za roh do obchodu, protože jsem chtěla udělat mazanec, ale chybí mi mléko! :frowning2:
21. bře 2008 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky.
Lenerka vitaj.
Baby tak sme nikam nesli :frowning2: po vcerajsich spravach sme dostali strach :confused: Je hnusne a nebudeme riskovat ze sa nam nieco stane.Tak az sa otepli tak vyrazime. :wink:

Hani my sme boli v utorok u doktorky.Myslela som ze ju budu ockovat.Ale dostali sme iba na lzicku proti obrne.Hexa nemame.A sestra mi vravela ze mam prist na prohlidku v roku a pul.A potom si nas pozvu na ockovanie.Tak to je nejake divne :confused: Ale komoskina mala bola v 15 mesicich ockovana do rucky.
Tak sa majte.
21. bře 2008 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj holky,

tak s tím očkováním je to fakt divné. :confused:

Tom je na víkend u babičky a já se chystám do práce. Docela se těším, alespoň se dostanu mezi lidi.

Tak se mějte moc krásně a hezký víkend :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2008 v 06:30  • Odpověz
Ahoj

děkujeme za milé přivítání :slight_smile:
rodila jste některá jako já 26.12.?
Já se bála,když je to o vánočním svátku,že na nás budou protivný,ale chovali se k nám moc mile a v Podolí,říkali,že budou mít stop stav,že nás možná ani nevemou,ale byl klid prázdná porodnice!Až zas o 27.12.se začlo rodit o sto šest!
A už některá z vás chodí do práce?No mě se moc zpátky na poštu na přepážku nechce ani by to nešlo dělat na směny!
A už uvažujete některá o druhém dítěti?Manžel už mě ukecává,já zatím odolávám,chtěla bych až příští rok zase na vánoce
A jestli se můžu zeptat jak to máte se spaním vašich dítek?kačka nám spí s náma v ložnici máme malý byt!Ale už by jsme jí asi pomaloučku pořídili větší postýlku máte s tím nějaká zkušenost?

děkuji moc a pěkné velikonoce Lucka
22. bře 2008 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky,

Lenerka myslím že Paula taky rodila 26.12.

Já chodím jen občas na brigády k ségře do zverimexu. Jinak jsem pracovala v cestovce, tak se po třech letech vrátím.
Náš Tomík spinká sám už od 6-tého měsíce. Spí od 18:45 do 6:30. Krásně celou noc, dokonce se konečně naučil sám přikrývat dekou, tak už ani nemusím mít strach, jestli mu není zima. Ale už mi jednou z postýlky vylezl, tak přemýšlím, jestli ho už nedám do velké postele. Ale v noci se mele, tak nevím nevím.
O druhém mimču rozhodně nepřemýšlím, jeden porod mi bohatě stačil (Tom měl 4350g, takže docela sado-maso).

Také všem přejeme krásné velikonoce. Plánuji jet k rodičům na vesnici, koupili Tomíkovi pidi pomlázku, tak půjde vyšupat vesnický babičky :wink:
22. bře 2008 ve 13:33  • Odpověz
ahoteeee!
som doma uz asi tyzden,ale este som sa nedostala k docitaniu , co mate nove:slight_smile:
tak vas aspon zdravim a prajem krasne velikonoce!!! a hlavne mrnousom, nech si to uziju :slight_smile:
22. bře 2008 ve 13:57  • Odpověz
Ahojte zeny.
Tak co boli ste poliate a vysibane?My len tak trochu.
Malu sme vcera ostrihali tak je taka zvlastna.

Nikeske ako ste sa mali?A aku ste nakoniec kupili autosedacku?

Lenerka- O druhom som rozmyslala ze by som ho chcela na druhy rok v zime.Ale budem musiet ist do prace aspon na rok.Inak by som brala 3600 matersku na 2 deti.A k tomu este chceme stavat barak.Tak neviem kedy sa k druhemu dopracujeme :frowning2:
25. bře 2008 ve 13:26  • Odpověz
Nazdárek,
tak se hlásíme po Velikonocích! S maličkou jsme dostaly tak akorát, abychom neushly! :grinning:
Akorát nám v noci z pátku na sobotu vykradli auto, které parkujeme v garáži pod domem, takže není nad to mít auto pěkně v bezpečí - aspoň na to mají zloději klid! :angry: Už se nám to stalo podruhé, takž autorádio, které si odnesli nestálo za moc, ale ty starosti kolem a navíc auto bylo do úterka odstavené, protože už se nám v sobotu nepodařilo sehnat někoho na zasklení! No takže tak.
Jinak je u nás vše při starém! :wink:
Tak jsem se dívla, že už tady dlouho nebyla Paula, doufám, že se jim v tom Iráku nic nepřihodilo! :unamused:
A k otázce dalšího mimča - my zatím neuvažujeme, protože nemáme moc prostoru a navíc už taky nejsme nejmladší, tak jedině pokud příroda rozhodne za nás! :grinning:
Tak se zatím mějte krásně! papa :dizzy_face:
26. bře 2008 v 10:18  • Odpověz
Ahoj.
Panenka este ze vam ho neukradli cele :confused: :grinning:
A mala je zlata v tech brejlickach na snehu. :wink:
Moja uz spi tak odpocivam.
26. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz
Vachovka, každý den chodíme do garáže s napětím, jestli tam auto bude a celé! :grinning: :grinning:
26. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky,

Panenko to je teda pech :rolling_eyes:. Nám taky vykradli 2x auto (jednou stálo na nejodlehlejším konci parkoviště a jednou stálo na dvoře.
Taky jsem na Paulu myslela. Třeba si dovču prodloužili nebo vybaluje a nemá čas zavítat mezi nás.

Mamka zítra nastupuje do nemocnice, tak mám smutnou náladu. Určitě jí tam nebudu moct ani chodit navštěvovat (s Tomíkem) :frowning2: . Ach jo.

Tomík ke všemu začal pšíkat a trochu mu teče z nosu. Včera jsme byli na cvíču a moc se nám to líbilo, ale asi tam něco chytnul. Příští úterý tam máme růžový den, takže máme všichni přijít v růžovém. Tak nás to asi mine, jestli Tom nebude fit. Sice to je zvláštní Toma navlíkat do růžové, ale proč ne. Doma pár hadříků máme po neteřích.
Taky tam byla pěkně vzteklá holčička, která Toma poškrábala.

Mějte se hezky, pa
26. bře 2008 v 16:50  • Odpověz
Nazdárek,
Hani, růžový den? My bychom mohly mít s malou růžový týden! :grinning: Zato ale kdyby mělo přijít na modrý den, tak bychom šly asi jen v plínce! :wink:
Včera nám byli vyměňovat pracovní desku na kuchyňské lince, tak to byl děsnej binec, takže jsem malou rychle uspala, po šesté hodině a vrhla se na úklid, naštěstí nám to trvalo jen do devíti, ale i tak jsem padla za vlast! :slight_smile:
tak se mějte hezky! papa :dizzy_face:
P.S. Hani, ať je Tomík brzo ok a mamka taky! :wink:
27. bře 2008 v 06:52  • Odpověz
Holky nechcete koupit plenky 15-25 kg? Manza omylem koupil velke,napiste do IP v pripade zajmu,diky
27. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky!
tak jsme zpatky, unaveni, nachlazeni, ale plni zazitku! Poznala jsem spoustu lidi a novou zemi, ale jsem moc rada, ze muzu zit v Evrope! :wink: Laurinka to tam taky snasela dobre, byla hodne obletovana a mela tam dost deti, se ktreryma se mohla prat. :grinning: Hrat si teda jeste neumi. Taky jsme mely jednou nehodu, kdyz se zakousla do mydla. :frowning2: takze jsme se vubec nenudili. Ted me ale ceka spousta pradla a vyrizovani... tak se mejte vsechny moc hezky! p
27. bře 2008 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky,

Paula doufám, že nám napíšeš nějaké zážitky?

Tomíkovi se docela přitížilo. Asi jsem to podcenila. Ani jsem s ním nešla k doktorovi. Vypadal líp, ale teď je to horší. Ráno měl 38,1. V poledne 37,5 a teď 38,9. Ach jo. Před večeří vypadal fakt žalostně, ale pak přišla návštěva a začal se předvádět a lítal tu. Tak možná z toho má tu vysokou teplotu. Nemám doma ani Panadol, tak Tom jel teď do lékárny. Chtěl Toma vzít na pohotovost, ale tam se mi nechce. Zrovna náš známý tam byl 2x a řekli mu, že má zaražené prdy. Potřetí už pro něj přijela záchranka a měl akutné slepák a zřejmě mu prasknul, protože je rozpáraný od hrudníku až dolu. Prostě naše pohotovost je absolutně k ničemu. Mě tam po třech návštěvách nepoznali těžký zápal plic. Každopádně zítra s Tomem k dr. zajdu. Spím s ním v pokojíku, abych ho měla pořád pod dohledem.
Ani mamce není moc dobře. Ach jo, to je zase období. Taky to znáte, že příjde období, kdy všechno stojí za velký kulový? No tak to mám teď já. S Tomášem se hádáme, Tomík marod, máma v nemocnici.
Jdu si dát koupel, ta mi trochu pomůže.

Mějte se krásně, papapa
27. bře 2008 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.