• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
vachovka, ja som ho asi od 11 mesiacov davala uz len do postielky, len rano bol u nas v posteli...a prso som mu davala max 2x, aj ked sa zobudil 10x .-) nakoniec bud pochopil, ze viac nedostane, ale od roka sa uz budil menej...alebo to bolo asi aj tym, ze uz viac behal a unavil sa...
teraz spi uplne v pohode, zobudi sa 1-2x, to ho vecsinou trochu ponosim po izbe, inak mlieko ani cumel v noci nechce, takze mi nic ine neostava...a cca raz za tyzden ma horsiu noc, to potom skonci u nas v spalni :slight_smile:

pauli, no prave to je ten "problem", ze ona je detska doktorka :slight_smile: tak akoze mne sa to tiez zda nahlavu vkuse ho pchat mliecnymi vyrobkami, ved to uz fakt ma vsetko mliecne, to sa mu za chvilu sprotivi a bude to este horsie...no uvidim...uz som skusala aj tvaroh, aj puding, tak obe veci uplny odpor...to som rada, ze aspon tie jogurty a tvarohacky zbasti. ale vecer uz kasu nechce ani vidiet, a to ju predtym jedol....
inak som uz celkom rada, ze nekojim, aj ked mi to je fest luto...aj to, ze uz je v inej izbe...definitivne skoncili miminkovske casy...tak aspon vam sa tu vyzalujem, lebo nemam komu...:frowning2:((
ale mozem uz niekam vypadnut na dlhsie, dat si nejaky ten alkoholik :slight_smile:))

inak ja som zase cely vikend sama...tak vachovka, mozme urobit "akciu", ha,ha :slight_smile:))
12. dub 2008 v 10:53  • Odpověz
Nikes, tak to jo, kdyz je doktorka. :wink: :grinning: no jo, ale ani doktori nevi vsechno ne?! Ja bych se ridila taky Tomaskem a svym rozumem, ze prece nemuze jist jen mlecne a nenutit mu co nechce. Jinak mu to fakt zhnusis na cely zivot. No ja jeste s kojenim nejakou dobu vydrzim, L. se v noci 2x budi a predstava ze bych ji nosila po pokoji se mi teda moc nelibi. To radsi nakojim. Tak jsi rada, ze nekojis, nebo je ti to lito? Pokud se ti styska za miminkovskymi casy tak neni nic jednodussiho, nez poridit si druhe miminko,ne?! :wink: :grinning: doufam, ze aspon panenka se mnou drzi basu a jeste koji.
13. dub 2008 v 11:37  • Odpověz
Nazdárek,
Paula, neboj, jsem s Tebou a kojím! :slight_smile:
13. dub 2008 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak ja sa vam hlasim z dalekeho vychodu.Vcera som sa zobudila a mala som chut tak som sa zbalila a sla som aj s malou.Isli sme busom ale pohoda spala celu noc.Manyel ostal doma.Tak som zvedava jak to vydrzi.Uzijem si dovcu s rodinou.Tak sa majte pa
13. dub 2008 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky,

vachovka: jsi hoka sikovna,že jsi se sbalila a jela.Já ráda dělám věci,které mě zrovna napadnou. Užij si to.

Já bych teda k těm mléčným výrobkům....Myslím,že půl litru denně blbost není. Nekojím od asi deseti měsíců a snažím se to plus mínus dodržovat i teď. Vojta taky nechtěl UM,tak jsem mu ráno a večer dávala kaši,přes den jogurt a nějaký sýr. Když jsem to nasčítala,tak to nějak vyšlo.Občas jsem mu zkusila mléko dát,ale začal mi ho pít asi před měsícem a půl.Teď už zase nechce kaše.Myslím,že se jim chutě mění. Takže teď zase pije ráno a večer bebu.
Nikes,zkus mu dát třeba to ochucené mléko.Mě to teda Vojta nechtěl :slight_smile: ,ale v okolí to děti pili.

Holky,co už máte pokojičky,jak je máte vymalované? A máte koberce nebo podlahy?

A musím si postěžovat,že jste mi moc neporadily s těmi botičkami :frowning2: :frowning2:

Mějte se hezky ,papappa
15. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz
Nazdárek,
tak maličká má za sebou první návštěvu u kadeřnice! :slight_smile: Už byla jak Rákosníček, tak jsme to nechali zastřihnout! :wink:
Leama, k botičkám - my jsme měly na zimu jedny baťovky a jedny z lékárny se žirafou. Oboje byly v pohodě, jen ta cena, byla drsná! Teď na jaro jsme kupovali v normální obuvi za 359,- a jsou kožené a stélka je tvarovaná na klenbu, není to žádná známá značka, tak uvidíme. Ještě se chystám na jedny Baťovky v akci za 399,-, jdeme na ně zítra s mamkou. Takže jsem Ti taky neporadila, jen píšu co máme my. :wink: Taky nevím jak moc je to správné, :slight_smile:
Dnes jdeme na očkování, tak jsem zvědavá jak bude maličká reagovat. Taťka nám na tři dny odjel, tak aspoň kdyby ji nebylo dobře nemusíme brát ohled na vstávajícího tatínka! :grinning:
Tak se zatím mějte fajn! papa :dizzy_face:
16. dub 2008 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky,

já kupovala botky zrovna v pondělí. Je to nějaká německá značka, jsou kožené. Stály 600,-(to je docela drsný). Sháněla jsem značkové tenisky, ale v celých Teplicích neměli číslo 22. Tak jsem koupila ty kožené a Tomovi padnou jak ulité. Taky jsem koupila bačkůrky se žirafou za 129,-, ale dnes je musím jít vyměnit za 14,5. koupila jsem 14 a Tomovi jsou jen tak tak.

O víkendu jsme byli plavat a Tom byl nadšený. Nabál se ani hluboké vody. Měl rukávky a byl jako splávek. Dokonce se ani nebál potápět. No vůbec jsem ho nepoznávala. Když jsme byli naposled, tak řval jako tur a teď jsem ho nemohla dostat z vody.

Taky už přemýšlím, že Toma ostříhám, má krásné kudrnaté vlásky a vypadá jako holčička. Ale zase všichni říkají,. že když ho ostříhám, tak už nebude mít vlnky. Teď je jako andílek.

Pokojíček máme žlutý s červeným kobercem (ten s myškama a sýrem-mají ho skoro všechny děti). Teď jsme Tomovi pověsili dva obrázky, tak to má hezky útulné. Akorát kdyby se všude nepovalovaly tuny hraček, tak by to bylo ještě hezčí. Tom koupil Tomovi 100 balónků a uklízet je to je něco.

Mějte se krásně. Papa :slight_smile:
17. dub 2008 v 11:24  • Odpověz
vachovka super, ja mam chut urobit niekedy to iste :slight_smile:
leama, ja donho narvem maximalne dva jogurty a kusok syra, a vecer uz mi ani ti kasu nechce :frowning2:((
no uvidime...dufam, ze to je len prechodne obdobie...

my sme kupili boticky, co maju taky gumovany predok, ked sa bude odrazat na auticku, tak stali 850, drsny co?...
a teraz zhanam este nejake levne do piesku a nikde nic...ani tenisky...

panenka, my sme tiez este nestrihali, maly ma nadherne blondave kudrliny a som z toho uplne paf :slight_smile:))
ale za chvilu uz budeme musiet aspon tie spodne, lebo uz maju asi desat centi, a ked ich nema stocene /spod capice/, tak vyzera jak maly einstein :slight_smile:

my sa tiez ucime plavat, s potapanim super, ale plavanie este moc nejde...napr ho vyhodime do vzduchu, on clup do vody, niektore deti sa uz chytaju a kopu nohami a on ide ku dnu jak kamen :slight_smile:)) no bufetak:slight_smile:
ale s rukavnikmi da tak dva metre....

my sme uz druhy vikend sami a pristi pridu tchanovci...no romantika jak prase...
pa,pa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§
19. dub 2008 v 09:36  • Odpověz
Nazdárek,
tak ještě ke stříhání, kdyby měla maličká lokýnky a byla jak andílek, taky bychom nestříhali :slight_smile: , ale to co měla na hlavičce, bylo opravdu jak Rákosníček, takže nebylo čeho litovat! :slight_smile:
Dnes nám začala šestidenní lhůta na možnou reakci po očkování, tak doufám, že to bude v pohodě! :slight_smile:
Nikeske, tak přeji ať to s tchánovcama zvládneš v pohodě! :wink:
My jsme u nich byli v sobotu celé odpoledne a fakt nevím co si mám myslet. Když tam jsme, tak tchýně kouká jak vražda, když tam nechodíme tak taky! :angry: Tak si vyber! :confounded:
Dneska si jdu pro zkušební pár čoček, tak jsem zvědavá jak mi budou sedět. Dědeček si zatím u nás doma užije maličkou a ona jeho, takže budu mít vlastně volné odpoledne pro sebe! :dizzy_face:
Jinak se nám začaly klubat další dva zoubky, takže jich bude celkem 7, což je u nás teda vysoké číslo! :grinning:
Tak se zatím opatrujte a mějte se hezky! papa :dizzy_face:
22. dub 2008 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak jak se mate.Vaneska je trochu nemocna strasne jej tecie z nosa a ma take sklenene oci.Uz spinka tu jej to celkom prospieva.Zaspi za 5 min a spi aj 2,5 hodiny takze mam klud.vobec sa mi nechce ist domov este tu budeme 2 tzydne.
Panenka s tymi tchynami si clovek nevyberie.Moja sa teraz trochu polepsila chodi do prace tak tolko neotravuje.Ale zase vyvolava 3x denne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak yatim pa
22. dub 2008 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky,

dnes jsme byli plavat a Tomovi se to moc nelíbilo. Drkotal zoubkama a trochu se vztekal. Byli jsme tam 1,5hod a pak vytuhnul jak nikdy. Ještě jsem ani nevyjela s kočárek z haly a už spal.

Teď si našel novou zábavu: leze v kuchyni na stůl. Taky se naučil zalézat do mezírky co je vedle pračky. Pořád vymýšlí nové a nové lumpárny. Včera v parku jsem ho nechala ťapkat a lítal po celém parku a vůbec ho nezajímalo kde jsem, jestli mě má na dohled. To mě docela štve, je až moc samostatný. Jiné děti chodí spořádaně blízko maminek, jen Tom letí úplně opuštěný sám prostředkem parku, při tom se asi 10x natáhne, lidi na něj koukají a já pádím společně s kočárem za ním a když si toho všimne, tak letí ještě rychleji. Ale mě naprosto ignoruje, nereaguje na volání, prostě nic. No má svojí hlavičku.

Mějte se, pa :wink:
22. dub 2008 v 17:32  • Odpověz
Hani nepises o nasej Vanes?To je stejne neposlucha,uteka.Ruku da hoci komu neboji sa nic.
Ta mala kozina ma dnes buchla po tvari.Mama mi to vravela uz v sobotu ze ju buchla ale nechcela som tomu verit.
Zacina vystrkovat rozky treba zmenit taktiku alebo newviem co uz s nou mam robit.
22. dub 2008 ve 22:51  • Odpověz
Nazdárek,
to Sára je zase spíš u mě! :frowning2: Taky není nic moc! Ale tak mě napadlo, že kdyby se spojila a zamíchala s Tomáškem a Vaneskou, tak by to bylo ideální! :grinning:
23. dub 2008 v 08:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak s přidám k Hance.Můžeš být v klidu,Vojta ani neví co to je držet se u mě.Zásadně si chodí kam chce a většinou na druhou stranu a ještě mi zamává.
Jo a mlátí nás všechny.Snažím se mu jen vysvětlit,že nás to bolí. Víc mě nenapadá.
byli jsme dneska v zoo,málem urval koze rohy a těsně ho minulo klovnutí od papouška. Začíná to tam být pro nás životu nebezpečné.

Mějte se hezky,papapa
23. dub 2008 ve 20:54  • Odpověz
Nazdárek,
tak my se chystáme do ZOO dnes, máme tam dva malé lední medvídky, tak je musíme okouknout! :slight_smile: Tak jsem zvědavá, už jsem tam aspoň 5 let nebyla! :astonished:
Tak se mějte krásně! papa :dizzy_face:
27. dub 2008 v 07:32  • Odpověz
Nazdárek,
tak v ZOO to bylo bezva, jen ta naše ZOO je na v kopci, takže to byl megavýšlap k žirafám! :grinning: Ty jsou totiž až na úplném konci a nejvýš! :slight_smile: Medvídci bohužel siestovali, takže jsme viděli jen ležící placky! :grinning:
Ale bylo nádherně, takže super den! :wink:
Mějte se moc hezky! papa :dizzy_face:
28. dub 2008 v 07:35  • Odpověz
Ahoj holky,

ze mě je osamělá matka. Tomík je od neděle do úterý u babičky. Vždycky se těším, jak si odpočinu a na konec tu vždy bloumám a nevím co bych :confused:.
Chtěla jsem jít darovat krev, ale mám moc nízký tlak, tak to odkládám na neurčito. Tak to vypadá na cyklovýlet nebo tak něco. Zítra půjdu pracovat za ségru do zveráku, aby si taky odpočinula.
Moc se mi po prďolkovi stýská.
V so jsme měli menší úraz. stál totiž na autíčku a dělal blbůstky. No a autíčko mu podjelo a on narazil bradou do stolu . Má jí parádně naraženou. To jsem mu asi 1000x říkala, ať to nedělá, že si namele. To byl řev.
Taky se chystáme do ZOO, mám volnou vstupenku, jen čekám na vhodné počasí. V Ústí je taky ZOO do šílenýho kopce, tak to bude pěkná posilka.

Mějte se krásně a užijte si dnešní nádherný den :dizzy_face: , pa :slight_smile:
28. dub 2008 v 07:56  • Odpověz
Ahoj všem,

Hani,jdi tu ZOO z druhé strany a půjdeš z kopečka. Tak jsme to vždycky dělali my :wink:

Holky to je krásně co? Kéž by to vydrželo. Byla jsem s Vojtou venku už od 9,tak teď už hodinu spí. Ještě ho utahat odpo aby spal v noci :slight_smile: Je to nějak náročnější a náročnější. jinak Vojta se docela rozmluvil. Sice si rozumí jen on sám,ale nezavře pusu. tak se mějte ,papappa
28. dub 2008 ve 12:05  • Odpověz
Nazdárek,
tak jsem ten včerejší den čarodějnic přežila bez újmy na zdraví i na koštěti! :grinning:
Doufám, že dnes se nám podaří najít nějaký rozkvetlý strom! :wink: Čeká nás oběd u tchýně, tak jsem zvědavá jak to zase dopadne! :unamused:
Leama, o tom utahání ani nemluv, malá už poslední dobou vydrží jak "velká" :grinning:
A s mluvením je to taky legrace, v trolejbuse si se všema povídá, no ale aspoň tu cestu líp přečká! :slight_smile: Sára totiž nerada cestuje, když je nějak upoutaná - sedačka, kočár. Takže cesta autem je děs, protože po chvilce se snaží ze sedačky vyvlíknout, ach jo. :frowning2: Nemáte někdo nějaký "fígl" jak udržet děti v autosedačce? :wink:
Tak se zatím mějte májově a mějte se rádi! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2008 v 06:49  • Odpověz
Ahojky,

tak co? Byly jste políbené? Já jo a den jsme si krásně užili. Byli jsme plavat v Mostě a je tam nejlepší plavčo, co jsem zatím viděla.Mysleli tam hlavně na děti, takže to tam je supr. Všude přebalováky, dětské záchody, sprchy, dokonce i nočníky-to jsem opravdu nikde neviděla. A úžasný dětský bazén se spoustou atrakcí i pro úplný prťata. Pak jsme byli na o, pak v parku na prochajdě a ještě jsme to završili cukrárnou. To ten můj chlap zase na rok vyčerpal rodinné akce :grinning:.

Fígl na cestu v sedačce Panenko nevím :confused: . Tom je kliďas, kouká ven nebo spí. Snad mu to vydrží.

Nevím, jestli jsem to tu nepsala, ale jak jsem kupovala za 600,- ty boty, tak už jsou na reklamaci. Tom je měl tak 5x a zhroutila se patička. Člověk chce koupit kvalitu a takhle to dopadne :angry:. Tak jsem mu koupila boty přes inzerát za poloviční cenu a fakt krásné.

Mějte se krásně a užijte si krásný prvomájový večer :wink: :wink: :wink: . Papapa
1. kvě 2008 v 18:59  • Odpověz
ahojki! tak uz je maj-lasky cas:slight_smile:)) tak si to musime uzit:slight_smile:
akurat u nas chcije uz asi treti den, tak neviem:frowning2:((

inak sme O.K., dufam, ze vsetci ste zdravi!
od zari nastupujem na 3 dni v tyzdni do prace a vobec sa mi nechce, zavidim vsetkym, co nemusia...beeeeee....

zatim pa!
5. kvě 2008 ve 12:13  • Odpověz
Caute kocky.
Tak my uz sme naspat uz nam bolo smutno za nasim tatinkem.Ale odpocinula som si aj malej to tam prospievalo.Tam nas je hodne takze sme sa nenudili.
Cesta busom bola dobra,ale mala zlobila jak cert.2,5 hodiny tam vrestala nevedela som si s nou rady, ja se tak stydela.Ale pak usnula a spala az do Prahy.

Nikes ja by som uz tiez isla do prace ved uz sedim doma 2 roky.Ale nemam sa kam vratit takze musim si najst nieco normalne. Tak sa zatim majte
5. kvě 2008 ve 13:44  • Odpověz
Nazdárek,
dnes jsem byla v práci prodlužovat mateřskou na další rok a půl, ale pak už hurá do práce :frowning2: :angry:
Vachovka, jak s malou cestuješ v autobusu?
5. kvě 2008 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj mamči,

jak se máte? My docela dobře. Tom mi opět spadl ze židle. Tentokrát přímo na čelo. Jsem fakt hrozná. Otočila jsem se jen na chvilku, on tam vylezl a šup, najednou byl dole. Během chvilky mu vylezla obrovská fialová boule, ale ani moc neplakal. Na to, že spadnul na dlažbu, můžu být ráda, že to tak dobře dopadlo.

Mám na Vás několik dotazů: žádaly jste o rodičovský příspěvek?
A mají vaše děti v postýlce polštář?

Mějte se krásně, dnes to vypadá na další nádherný den, pa :dizzy_face:
7. kvě 2008 v 07:01  • Odpověz
Nazdárek,
Hani malá v postýlce polštář má, dětský, protože se mi zdálo, že její matrace je moc tvrdá, ale když usne u nás na matraci, ta je měkká, tak spí bez polštáře. :wink:
A rodičovský příspěvek, o ten se žádalo na začátku roku, tak nevím jestli máme na mysli to stejné. Nebo myslíš přídavky na děti?
Jinak jsem se koukala, máš moc hezké fotečky a Tomáškovi i Tobě to tam moc sluší!!!!! :dizzy_face: Škoda, že nejste z Brna! :frowning2:

U nás to taky vypadá na krásný den! :dizzy_face:

Tak se mějte krásně! papa :dizzy_face:
7. kvě 2008 v 07:44  • Odpověz
ahoj holky.
Panenka jo v autobusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: priste to skusim letadlem :sunglasses:
Hani spi na polštaři nekdy podla toho jak si lehne :wink: Postilku sme zrusili spi s nami.

Holky dnes som bola na solarko po straaasne dlouhej dobe,musim neco so sebou delat nejak nejsem se sebou spokojna.Vecer ideme na koncert skupiny TEAM tak sa tesim.Manzel ma prekvapil a kupil listky.
Ale mam obavu ze musim dat malu na noc k tchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejak jsem se smiřila s tim ze bude spat u nich co je jenom přes cestu,ale ona si ji chce vzit na chalupu 22km a to se mi moc nelibi.Co když bude řvát?Jo vím jsem hrozná,ale nemužu si pomoc.
U nas je taky krásne :sunglasses: pa
7. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky,

já právě nevím, jestli už můžu Tomovi polštářek dát. Ale asi jo.

Vachovka ty se máš, že jdeš na koncert. To my nikam nechodíme. Leda tak na večeře a to je vrchol našeho kulturního života :confounded:.

Panenko děkuji za pochvalu. Tak nás přijeďte navštívit do Teplic :slight_smile:. Dělala bych vám hostitelku a průvodkyni v jednom.
Mám namysli těch 500,-Kč. Známá mi říkala, že teď na to má nárok každé dítě, bez ohledu na příjem rodiny. Ale moc se mi to nezdá, na netu píšou něco jiného. Na socku se mi nechce, protože tu nejsou moc sdílní. :confounded: :confounded: :confounded:
7. kvě 2008 ve 14:55  • Odpověz
Hani to si nemysli ze je to furt.To je poprve v nasom vztahu tak uz bolo na case ze ideme niekam :grinning:
Vonku je tak krasne a ja trcim doma.Vzali ju vonku tchanovci tak sa nudim asi pojdem vytiahnut kolo.

O tej 500 som nepocula nic skus se zeptat na paragrafoch.
7. kvě 2008 v 15:16  • Odpověz
Holky tak kde ste vsetky????? :confused:
12. kvě 2008 ve 14:05  • Odpověz
Nazdárek,
jsem tady, ale když venku je táááák nádherně, že jsme pořád venku a večer padám mrtvá! :grinning:
12. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.