• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
ahoj!
my tu mame ted nadherne letni pocasi a moji mamku, tak internet vubec nestiham. My taky nikam moc nechodime, jen vsichni tri spolu, ale nevadi nam to. :wink:
Jinak Laurinka taky jeste zadny polstar nema, o koupi uz uvazuji (asi od jejiho roku) ale jeste jsem se k tomu nedostala. :wink: :grinning: Vsude se pise, ze do roka dite mit polstar nema. Ale co pak? Ji to tak zatim ocividne vyhovuje, stejne sebou mlati a cestuje po cele postylce, tak nevim, jestli by na nem lezela. :wink:
12. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz
cafte!
ani my nemame polstar, ale tomimu to je jedno, on sa za pol hodinu v postielke obrati o 360 stupnov aspon desatkrat :slight_smile:))
inak mam nove "decko" :frowning2:(( museli sme dat utrati nasho yorkshirka, a manzel chcel hned noveho psa...akurat kupil bigla, a to je des....vsade chcije, furt obtazuje maleho, hryzie mu hracky, flasky,vsetko...no proste ked som nemala minutu casu pre seba, tak teraz uz ani tolko...
jedine pozitivum :slight_smile: boli sme s drahym na jednu noc v hoteli , s vodnym parkom a vecer v nocnom klube, tak som si s nim po troch rokoch zatancovala:slight_smile:)) tak som happy...
a inak som od vcera cerstva tridsiatnicka a citim sa hrozne stara
: - ))))))))

zdravim vsetkych a uzijte si teplucko!!!!!
13. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky,

Nikes moc a moc gratuluju, prosím Tě-stará jo? Jsi v nejlepších letech (tohle si budeme říkat každý rok až do 150 :grinning: ). Pejska je mi líto a na nového asi potřebuješ trochu času, než si zvykneš.

Dnes jsme měli naplánovaný výlet do Ústí a řidič nás nevzal do busu, tak trčíme doma.

Včera jsem si na 100% myslela, že má Tom plané neštovice. Měl všechny příznaky. Pupínky jsem mu mazala tekutým pudrem a dnes mu už mizí, takže to nic naštěstí nebylo.

Teď už 2 hodiny spí, to teplo ho asi zmáhá. Jinak ve čtvrtek u Tomíka propukl nějaký virus, hrozně zvracel, ale po pár hodinách to pominulo, tak jsme jeli k našim a tam to všichni chytli, včetně mě a Tomáše. Šíří se to jako lavina, ale trvá to cca jen 6 hodin. Nevím co to je, hlavně že malému je líp. Ale mrzí mě, že jsme nakazili všechny kolem nás :pensive:.

Přichází bouřka, ještě že jsme nikam nejeli :wink:

Hezký den :slight_smile:
13. kvě 2008 ve 12:01  • Odpověz
ahojte.
Tak u nas je nadherne 24 stupnov tak len cekam kedy sa vzbudi mala a razime von.Dnes som s nou bola u doktorky ma cele patro natekle a strasne cervene.Myslela som ze tam ma afty ale prej je to rozbity ze musela nekde spadnout :confused:
Baby mala som taku chut na francuzske brambory ze som ich aj uvarila a uz som snedla aj pulku pekace :grinning: musim ich sklidit lebo pride manza a ani mu nebudem mat co dat :sweat_smile:

Hani to by ma pekne nastvalo keby ma nevzal a odjel mi pred nosem ja by mu dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nikes vsechno nejlepsi.A v tom hotelu ste zadelali na druhy co??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 ve 14:43  • Odpověz
Nazdárek,
Nikeske, všechno nejlepší a nesmutni, já už to mám za sebou rok a stará si nepřipadám! :grinning:

Vachovka, dobrý tip na francouzský brambory, taky bych si dala! :dizzy_face: Úplně zapomínám na obyčejná jídla! :frowning2:

Hani, tak hlavně, že jste s Tomíkem už zase v pořádku! :wink:

Tak se zatím mějte krásně!!!! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2008 v 08:15  • Odpověz
Nazdárek,
už jsme se dostali pryč z hlavní stránky, tak musím zase něco nepsat, abychom se neztratili úplně! :slight_smile:
U nás dnes celý den pršelo :frowning2: , takže jsme byly doma, ale naštstí přišel na chvilku můj šestiletý synovec, tak maličkou trochu zabavil! :slight_smile: Teda hodně, dokonce mě malá vystrčila z pokojíčku, když jsem se na ně přišla podívat! :grinning: :grinning:
Jinak u nás nic nového, ve středu jdeme na poslední dávku hexy a další týden na 18ti měsíční prohlídku, toto letí! :confused:
Tak se zatím mějte krásně!!!! papa
19. kvě 2008 ve 20:23  • Odpověz
aj ja som rada, ze to stale v tejto teme "zije":slight_smile: to by ma nebavilo to hladat niekde v "utrobach" konika:slight_smile:
inak dakujem za gratulacie :slight_smile:))

a dufam, ze ste vsetci zdravi!
my uz mame prvu jazvu:frowning2: tomi pritrubil do hrany stolika a roztal si obocie...nastastie sa to nemuselo sit, dostal len stripy a ranka sa krasne hoji, ale par tyzdnov to bude vidiet:frowning2:(( snad sa to skoro strati... no co uz.

vachovka, nie, zatial to psisko je horsie nez mimco:slight_smile:)) ale v zari nastupujem na pol uvezku do prace, takze ziadne druhe tak skoro nebude....

pa,pa
20. kvě 2008 v 08:12  • Odpověz
Ahojky,

Tomíkovi vylezly první stoličky. Je trošku protivnější než jindy, ale ani se mu nedivím. Takže máme 10 zubů.

Stává se z něho pěkný terorista, pořád trápí kocoura. Je mi ho líto, ale Tom mě vůbec neposlouchá, aby ho nechal na pokoji. Teď se taky na něj sápe na okno.
Nás čeká 18-ti měsíčka přesně za měsíc. Panenko to jste na tu Hexu dostali pozvánku?
Včera jsem byla u rodičů a Tom tam byl jako pravý zemědělec. S dědou krmil zvěř, lezl, jim do lavorů s jídlem. Když jsem mu pak sundavala plenu, tak na mě vypadlo asi půl kila krmiva. Nechápu jak se mu mohlo dostat přes bundu, mikinu a bodýčko až do plínky. :dizzy_face:

Dnes by jsme měli jít na cvíčo a pak na obídek, ale nastydla jsem, hrozně mě bolí záda, to nevím, jak bych s Tomem na cvíču dělala ty akrobatický kousky, co tam vždy děláme. Tak budeme doma a půjdeme až odpo do parku.

Mějte se krásně,papa
20. kvě 2008 v 08:31  • Odpověz
Nazdárek,
Hani, my jsme se objednávaly na minulém očkování, ale jinak si myslím, že ji děti dostávají automaticky při prohlídce v 18 měsících. :slight_smile:
Nikeske, Ty do práce musíš a nebo jsi tak nažhavená na práci, že už doma nevydržíš??? :grinning:
U nás zase začalo pršet, :angry: ach jo!

tak se zatím mějte, papa :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 10:48  • Odpověz
Caute holky.
Tak ja mam za sebou nakupovaci vykend.3dni som behala po obchodoch jak blazen,ale mam radost lebo som si hodne nakupila.A malej taky.Bude mit svatek tak som jej kupila stan medvidka Pu.Vubec z neho nechce von,pekne sa tam hraje takze je klid :slight_smile: dokonca som jej tam ustlala, ze nech tam spi ale to by som uz chcela moc.
Inak zacala vsetko pekne opakovat.Vola na nas Jaji a Vita.Je s nou celkom sranda teraz.A ked sme von tak kazdemu sa zdravi tau a zdvihne ruku no komediantka.
U nas nuda dnes farbim si vlasy a budem uklizet.Taky furt uklizite?U nas je to strasny jeden bordel uklidim a za 5 minut je to spatky.Mame doma skritka asi.
tak zatim
20. kvě 2008 v 11:10  • Odpověz
Vachovka, taky se mi zdá, že pořád jen uklízím :angry: a nejhorší na tom je, že to vůbec není vidět! Takže kdyzž pak příjde manža z práce má řeči, co jako celý den dělám! :angry: :angry: :angry:
20. kvě 2008 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásíme se po delší době. Nějak nezvládám. Jak bylo hezky,byli jsme pořád venku a já byla večer mrtvější než Vojta.
U nás nic nového. Vojtěch miluje auta,takže každé stojící pěkně osahá,pomačká kliky a zkusí jestli drží značka. Už se mi stalo,že jsem musela urychleně značku nasazovat a utíkali jsme pryč,aby nás nikdo neviděl. Takže já než přes parkoviště dojdu do parku,je hodina v tahu :slight_smile: . Jeho nejoblíbenější slovo je "dídí"-tzn.řídí. Vojtíšek pořád něco řídí. I kočárek.Jinak se docela rozkecal,a dost opakuje.Momentálně má moncla pod okem,protože ho chlapeček v herně pěkně nakopl. Ale Vojta taky není anděl,bere dětem čepice a občas plácne. Z toho jsem docela zoufalá :frowning2: Dokola mu vysvětluju,že se to nedělá,ale jsem jako don Quijite,žádná odezva :angry:

Nikes,všechno nej.Já už to mám za sebou hodně dlouhou dobu a stará si teda připadám :wink: .

K tomu ulkízení. Jsem na tom stejně,pořád dokola a nikde to není vidět.

Závidím všem práce. Aspoň dva dny v týdnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tenhle víkend manžel poprvé sám odjíždí s Vojtou ke tchýni. Budu tu mít holčičí mejdan,páč mám kulatiny. Tak se těším. Doufám,že to zvládnou a budou to opakovat :slight_smile:

Tak zatím se mějte a papapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

P.S.Jak jste na tom s nočníkama? My zatím nic.
20. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz
Nazdárek,
Leama, my s nočníkem taky nic :slight_smile: Malá si na něho sedne, dokonce sama dobrovolně, ale nic do něj neudělá :slight_smile:
A všechno nej k narozkám! :dizzy_face:
21. kvě 2008 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky,

Leama vše nejlepší :dizzy_face:

My s nočníkem taky nic, Tom řve jako tur, když ho tam chci posadit. Používá ho jako schůdek, aby dosáhl tam, kam nemá.

V pondělí měl první opravdický histerický záchvat. A začalo to tím, že jsem mu schovala dudlíky. Pořád totiž lítá s dudlíkem (teda jen doma, ven ho nebereme) a nechce se mu mluvit. Když zjistil, že na ně nedosáhne, začal řvát, ale ne brečet, ale ječet, celý se klepal a byl rudý jako rajče. tak jsem mu jednu šoupla přes zadek a to bylo ještě horší. Radši jsem mu je dala, aby byl klid. Pak jsem zjistila, že se mu dole klubají stoličky, tak sem mu ten vyrvál odpustila a pořád tu lítá s "dudu".

Jinak u nás nic nového.

Mějte se krásně, pa
28. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz
Ahojte kocky.
Koukam same narozeniny tady tak se pridavam ke gratulacim.
U nas nic nove chodime furt von nebo po navstevach.
Baby mam strasny sen chcem nechat predlzit vlasy.Musim spracovat manzelika lebo uz to chcem 2,5 roka a teraz som pevne odhodlana tak dufam ze zasponzoruje.Drzte palce
28. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz
Nazdárek,
tak jsme včera byly na prohlídce v 18 měsících tak máme 11kg a 82 cm :slight_smile: a závěr prohlídky je, že máme zdravé dítě :grinning:
Dnes odpoledne si bere malou ven babička, tak budu mít chvilku klid, no klid, budu uklízet ať to tady chvilku vypadá jako u lidí! :grinning:
Krásný víkend a mějte se! :dizzy_face: :dizzy_face: papa
30. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz
Nazdárek,
tak jsme včera byli vyzkoušet vodu v přehradě :wink: , no je studená, takže úro nás nic :frowning2: , ale i tak se ve vodě malá čvachtala a nechtěla z ní pryč! :grinning:
Hani, hezké fotečky!!!! :dizzy_face: Z Tomáška už je velký kluk! :wink:
Tak se mějte krásně a užívejte sluníčka! :dizzy_face: :dizzy_face: papa
1. čer 2008 v 06:44  • Odpověz
Ahojky,

panenko koukám, jaké jsi ranní ptáče. Děkuji za pochvalu. Jj Tom už je velký kluk, ale když se mu to hodí, tak si hraje na mimi.

My se v bytě pečeme, máme tu 26 stupňů a k večeru skoro ke 30. Nemůžeme mít otevřené balkony, protože se bojím o Toma. Dnes jsme si dali na jeden balkon deku a s Tomem jsme si tam hráli-to se mu líbilo.

Nejradši bych chtěla být u našich, kde má Tom bazén a přeci jenom na vesnici je to vedro snesitelnější než ve městě. Ale Tomáš nás chce mít doma. Když mu navrhnu, ať je tam s námi, tak o tom nechce ani slyšet. Potřebovala bych se rozkrájet. Ale podezírám ho, že by mu tu chyběl jen ten servis - teplé jídlo až pod nos a uklizeno.

Mějte se krásně. Pa
1. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz
Nazdárek,
Hani, ranní ptáče je Sára :grinning: , kdyby záleželo na mně, tak mám v tu dobu ještě půlnoc! :dizzy_face: :grinning:
U nás to s tím vedrem docela jde, ale balkon taky obýváme často a malá je tam ve svém živlu! :wink: :slight_smile:

Tak se mějte a neupečte se! :dizzy_face: :dizzy_face: papa
2. čer 2008 v 07:36  • Odpověz
Ahojky,

Tom je taky ptáčátko. U našich vstává v 5:30 a myslím, že takhle stává i doma, protože já vstávám vždy v 6 a Tom si v pokojíčku skoro každý den už povídá. Nepoužíváme totiž chůvičky, tak nevím přesně od kolika je vzhůru.

Panenko na tu 18-ti měsíčku Ti přišla pozvánka? Ani nevím, jestli mám Toma svlékat do naha nebo už ne. Jdeme teda až 20.6., ale už teď sonduju, abych tam nebyla za úplnýho blbce.

Dnes nás čeká cesta na sociálku a pak si uděláme výlet k vodě. To se bude Tomíkovi líbit.

Včera šla městem příšerná bouřka, ale nám se to nějakým záhadným způsobem vyhlo. A to potřebuju zalít zahrádku jako sůl.

Mějte se krásně, pa :dizzy_face:
2. čer 2008 v 07:55  • Odpověz
Hani, u naší doktorky je to takové volnější, takže při roční prohlídce mi řekla, že mám přijít za půl roku na 18-ti měsíční. Ona má vyhrazené hodiny na poradnu pro děti od 1,5 roku do 3 let a tam můžu přijít kdykoliv. Jinak jsem malou svlékla do naha jen při vážení a to už bylo ve stoje, pak už měla jen plínku, protože ji doktorka poslouchá, prohmatává a tak. :wink: Ale každý doktor to může mít jinak.
Tak krásný den u vody!
papa :dizzy_face:
2. čer 2008 v 10:23  • Odpověz
Ahoj,

čekám až se Tom probudí, najíme se a vyrazíme. Dnes není takové horko, tak to bude fajn.

Ani jsem vám neřekla, co včera provedla ta moje opice. Koupal se a já se šla na minutku převléknout do ložnice. No a když jsem přišla, tak na zemi potopa-vyházel všechny hračky i s vodou. Ale největší šok byl ten, že nebyl ve vaně, ale seděl na židli, která je vedle vany-tam u něho vždy sedím a pak ho tam utírám. To je akrobat.
2. čer 2008 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak my sme dnes boli na prohlidce a merime 87cm a vazime 12.75kg.
Hani ja ji svlikla do naha jen plinku jsem ji nechala a doktorka rekla ze i tu mam dat dolu.A hned ju zaockovali dostala to do zadku.Tak dufam ze nebude zadna reakce.

My sme sa boli tiez cez vikend kupat.Malej se to moc libilo.
Uz mi tu sprta do klavesnice tak to dopisem neskor zatial pa
3. čer 2008 ve 14:54  • Odpověz
Ahoj holky,

děkuju za rady, já ho svlíknu a plenu mu sundám jen na vážení. Kdybych mu jí sundala hned, tak určitě udělá malér.

Spí vaše děťátka v postýlkách? Tom pořád strká nohy do šprušlátek a pak je nemůže vyndat a brečí. Tak jsme včera řešili, že už asi pomašíruje do své velké postele. Ale příjde mi na to moc malinký. To už vážně nebude miminko, ale velký kluk. Taky bych musela vymyslet nějakou zábranu, aby nespadl.
Už jsem mu dala na stálo polštář a moc se mu to líbí. A vůbec se nemele. Spinká hezky způsobně s hlavičkou na polštáři.
Koupání bylo super, Tom by mohl být ve vodě pořád.

Prosadila jsem si, že ode dneška do pátku budu u našich, tak se moc těším.

Mějte se krásně, pa :dizzy_face:
4. čer 2008 v 06:05  • Odpověz
Nazdárek,
tak dnes jsi mě Hani předstihla!!! Jinak ke spaní, malá když spí ve své postýlce, tak se tam mele, když ji dám do velké postele se zábranou, tak tam spí v klidu a dlouho. :wink: Hezky si to u vašich užijte! :dizzy_face:
My jdeme dnes koupit nové plavečky pro Sáru, páč z těch co měla už vyrostla, tak doufám, že budeme mít štěstí a něco seženeme. :wink:
Tak se zatím mějte! papa :dizzy_face:
4. čer 2008 v 08:18  • Odpověz
ahoj holky!
koukam, ze chodite plavat a panenka shani nove plavky, tak mam otazecku. Chodi deti jen v plavkach, nebo jim pod to davate takovou tu koupaci plinku? Nebo chodi jen v plince? A mate zkusenost, ktere jsou dobre (ktera znacka)? A musi se pak plavecky koupit vetsi velikost, aby se tam plinka vesla? My totiz jeste plavat nebyly. :sweat_smile:
4. čer 2008 v 18:35  • Odpověz
Paula, my jsme zatím měli i plínku i plavečky, ale to bylo v bazenu. Až budeme u moře, tak bude mít jen plavečky, které stejně zachytí případnou tuhou havárii :slight_smile:
A měli jsme takové ty s medvídkem Pú, Nemem a prostě s obrázky od Disneyho, jen nevím značku. A plavečky jsme měli stejnou velikost, příjde mi, že ty plenky do vody nejsou tak velké jak ty normální. Jsou to vlasrně takové kalhotky, takže pokud nemají v bazénu nějaké zvláštní předpisy, myslím, že ta plínečka by stačila. A jak se jinak máte? :slight_smile:
4. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky,
tak s tím spaním,u nás je to teď veselé. Vojta ve své vůbec nechce večer usínat. Po obědě v pohodě,ale večer řve jak tur a chce do naší. Já bych vydržela ho nechat potrápit,ale manžel nevydrží. Nevím jak z toho ven. Teď jsme pořád někde cestovali,tak to má rozházené. Polštářek máme dlouho,ale jen takový plochý.Ale stejně cestuje po celé posteli.
Taky jsme byli v bazénu a Vojtíškovi byly plavky malé,tak jsme mu nechali jen plenku do vody a nebyl problém.
Dnes tu celý den lilo,tak to bylo hodně náročné. Vyrazili jsme ven až kolem šesté.

Mějte se hezky a papapa
4. čer 2008 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj Paulo:

jen nahlizim. K tem plavkam, mala je ma v nekolika vydanich a pouzivame Little Swimmers - tusim ze je delaji Huggies. Jsou sice trochu financne drazsi, ale jsou bezvadne. Ja je nepouzivam jen jednou, vzdycky je vyperu a ususim jako plavky, vydrzi nam docela dlouho. Samozrejme, pokud by se jednalo o tuhou prihodu, tak je vyhazuji. Jeste se nam to ale nestalo. :wink: Mejte se krasne.
5. čer 2008 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky! diky za rady kolem plavek, tak se musim v drogerii poohlidnout. :wink: Jenze u nas uz zase prsi. :sweat_smile:
Panenko, jedete k mori? A kam?
Vy jste teda dobry s tou "tuhou" havarii a prihodou... :grinning: :grinning: jak to pekne nazyvate. Ja bych rekla hovinko. :grinning:
Leama, Laurinka ted spi naprosto priserne v noci, klubou se ji stolicky a vcera byla od 8vecer do 2 v noci 8 krat vzhuru, no mela jsem dost. nakonec skonci taky u nas v posteli. Tak ho nech usnout u vas v posteli a pak prenes, vsak az si zase zvykne, tak se srovna. :wink:
Dasha, ze se taky ukazes. Ty jsi nam neverna s listopadovkama, co?! :slight_smile: Koukam, ze Annabellka je uz taky nadherna slecna. :dizzy_face: Jste ted v Malajsii, nebo v Cesku?
5. čer 2008 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.