• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Nazdárek,
Paula, chceme jet do Chorvatska, tak uvidím jak to nakonec dopadne. Jo a ty plínky jsou od Huggies, jak píše i Dasha :wink:
Malá nám taky líp spí v posteli u nás a dokonce jsem dostala odkaz od Lussi, že vědci dokázali, že děti, které spí s rodiči v jedné posteli jsou v dospělosti klidnější a vyrovnanější! :slight_smile: Tak si z toho nic nedělejte! :wink:
5. čer 2008 v 11:21  • Odpověz
Paulo: no, ja chodim do listopadovek. My jsme se s holkami setkavaly, jeste kdyz jsme mely miminka v brisku, takze jich tam par znam osobne. Ted jsme v Cesku, ale pristi tyden je posledni, pak odletam opet zpet KL. Dneska me priserne boli zub, uz to zlobilo skoro tyden, ale dneska jsem byla u zubare na rezani dasne, mam antibiotika, no nic prijemneho. Mala je u babicky, jeste ze je tak hodna, ze mi ji pohlida. Mela jsem jet dnes domu, ale zitra jdu opet na vymenu drenu, takze zustavam v Praze. Takze nic moc. Jeste jsem si chtela dojit na gyndu, ale tam mi rekli, ze volny termin maji az v cervenci, takze to je smulla, budu muset jit az v KL. No snad zub prestane bolet nez odletime, nerada bych cestovala s nateklou pusinou. Vypadam priserne, meli byste me videt....

Jinak Annabellka roste jako z vody, minuly tyden jsme meli krtiny, take ma konecne nausnicky, takze uz si ji snad nebudou plest s klukem. No a jsme velike, ma uz 13 kg. Jinak s tim plavanim, mne se ohromne osvedcily rukavky, mala je ma moc rada a ja nemam strach, ze v bazenu zahuci pod hladinu. V detskem bazenu si muze drandit sama, ona vodu miluje. Jinak ona se mnou ve velke posteli byt nechce, tady mame postylku a u nasich mam od kamaradky pujcenou bezva cestovni, jeste ze ji mame. Ona by snad ani nespala, je hrozne ziva, ale kdyz je v postylce, tak tam se ji libi a spinka nadherne. Uz spi celou noc, tak mam radost. :grinning:
5. čer 2008 v 15:41  • Odpověz
ahoj!
tak uz mame plavaci huggies doma. :wink: Jeste aby prestalo prset. :frowning2:
panenka, tak to je dobre oduvodneni.... Kazdemu diteti to asi vyhovuje jinak, ale L. se jeste v noci budi, tak to mam jednodussi, kdyz ji mam u sebe.... ja si z toho teda rozhodne nic nedelam, me to vyhovuje. Ted uz se 2 zoubky vyklubaly, tak je to zase klidnejsi.
Dasho, tak to je dobry, ze nektere holky znas i osobne. Ono ten mesic uz ted neni zadny rozdil vid? Ale muzes chodit i mezi nas, protoze nas je malo. :wink: :slight_smile:
Napis jeste podrobneji, jak probihalo nastreleni nausicek, L. jeste nema a ja se bojim, ze u toho bude silene vyvadet. Jedno ucho si jeste dovedu predstavit, ale nevim, jestlil jak to zaboli, tak si necha udelat i druhy? Mas nejaky tip, jak to jde v tomhle veku nejlip? S tim zubem je me te lito, at je ti brzy lip. A proc chodis k dr. radsi tady, nez v KL? Jsou tu lepsi, nebo ze uz je znas?
6. čer 2008 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak ja mam dnes klid.Odhodlala som sa a dala som malu na chalupu tak ju hlidaji tchanovci.Uz som to potrebovala a aj koli tomu ze chcem ist na disko :wink:
Mala tiez spi naljepsie so mnou v posteli v postilce se furt budila tak sme ju zbalili a je ve sklepe.
Tiez je trochu mrzuta idu jej ocne zuby.Snad to tam zvladne :unamused:
7. čer 2008 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj hokly,

teď jsme měli docela perné dny. Byli jsme u našich, tam to bylo super, ale bylo chladno, tak jsem ani bazének nevytáhla. Pak jsem o víkendu hlídala neteře. Teda hlídala-je jim 11 a 16, takže spíš mi pomáhaly a hlídaly Tomíka. A od neděle večer je Tomík u babičky a jdu si pro něj dnes ve 12. Takže mám havájko, ale už se mi neskutečně stýská.

Penenko máš krásné fotky v albu. Ta kočka je vaše? Tom našeho kocoura pěkně mučí. Chce se po něm válet a za nejlepší zábavu považuje, když na něj může šlapat. Willi se sice po něm ožene, ale drápy nevytáhne, takže si z toho Tom nic nedělá a v mučení pokračuje. To pak Willi nevím, kam by se schovat. Když se schová do škrabadla, tak tam Tom strčí obě nohy a snaží se ho rozmáznout o zeď domku. Když mu něco řeknu nebo mu dám i přes zadek, tak si z toho nic nedělá a považuje to za srandu. No prostě ďáblíček s andělským kukučem.

Mějte se krásně, papa :dizzy_face:
10. čer 2008 v 08:56  • Odpověz
Nazdárek,
Hani děkujeme za pochvalu! :dizzy_face: Kočičku mají u tchýně, ale doteď se ji malá docela bála a pořád ji dělala pápá jako, že má jít pryč. Ale minulý týden se to zlomilo a už si pohladí! :slight_smile: Naše kočička by teda drápky vytáhla, je to taková malá dračice, takže radši Sáru mírníme, aby k tomu nedošlo! :wink:
jinak to hlídání přes noc, docela závidím! :slight_smile: My jsme byli bez malé celou neděli, ale protože je pořád zvyklá na noční kojení, tak to zatím přes noc nehrozí. :frowning2:
Tak se mějte krásně! papa :dizzy_face:
10. čer 2008 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi byli dnes poprvé u zubaře? Nejdřív Vojta nevěděl co se bude dít,tak držel,ale když mu tam začala dr.strkat ty zrcátka tak začal tanec :slight_smile: Sestra mu musela chytit hlavu a dr.měla lehce pokousanou ruku :slight_smile: :wink: .Ale výsledek je,že má všechny zuby krom pětek a na spodních má lehce pigment,tak mu to musím čistit od dásní-ha ha.Když zavře pusu,tak se můžu postavit na hlavu a nedostanu se mu do pusinky. Ale jinak vše ok. Taky mi řekla,že bych mu měla čistit zuby až do 7let,nespoléhat,že si je čistí sám.

Vojta je taky trošku tyran zvířat. Nejdřív lehce couvá,ale pak jde psům po čumáku a tahá je za kůži. Taky už jsem mu za to nasekala,ale je to k ničemu.

Panenka fotky mooc hezky.

Vachovka co disko?

Je hrozné vedro,a to se prý mělo ochladit :unamused:

Papapa
10. čer 2008 v 15:16  • Odpověz
Nazdárek,
Leama, děkuji za pochvalu fotek! :wink: :dizzy_face: Manža si koupil nový foťák, tak teď pořád fotí a fotí! :grinning:
Včera jsme byli na koupáku, ale teda voda byla jak led! :wink: :unamused: Ale malá z ní nechtěla vůbec ven, ostatní děti nechtěli do ní a řvaly a malá řvala, že musí z vody! :grinning:
Tak se zatím mějte! papa :dizzy_face:
11. čer 2008 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky.
Leama to vis ze dobry.Domov sme prisli o 5, no proste jak za starych cias.Clovek sa trochu odreaguje.Za 2 tyzdne idem znova. :sunglasses:
Stal sa mi uraz dnes.Mam spalene prsty a pali to jak krava.Mala som otvorenu trubu,do toho zacal zvonit telefon tak som ho vzala a ten blby pekac sa smykol dolu a ja truba som ho prstamy postrcila aby nespadol,aby nezobudil malu.Som si dala ach jaj mam pluzgiiere.
My sme sa tiez boli vcera kupat a chceli sme aj dnes ale zacalo prsat.
11. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz
ahojteee! nestiham, nestiham:slight_smile:
musim sa normalne zacat ucit, lebo v zari nastupujem na dva dni do prace...mam pocit, ze okrem prebalovania uz neviem nic:slight_smile:

nam rastu dolne stolicky, inak nic nove:slight_smile:
dufam, ze ste vsetci zdravi!!!
13. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz
Nazdárek,
Niki, tak to máš dobré, dva dny, to ja akorát! :slight_smile:
Nám se prořezaly najednou všechny 4 stoličky - teda dvě dole a dvě nahoře a docela v pohodě :wink: , tak aspoň něco! :slight_smile:
Pěkný víkend! papa :dizzy_face:
13. čer 2008 ve 14:52  • Odpověz
Co vsem prosincatam idu rovnako zuby?Nam idu 2 ocne.Ale je v pohode.
13. čer 2008 ve 23:00  • Odpověz
Nazdárek,
tak už jsme se nebezpečně přiblížili konci stránky, tak nás musím pošoupnout nahoru :grinning:
U nás není nic nového, jen se malá čím dál tím víc rozžvatlává a je to děsná legrace jak se u toho tváří důležitě! :grinning:
Jinak máme dost nejedlé období, teda pokud by šlo o zakázané potraviny, tak ty by jí jako jely! :slight_smile: Ale to co dostane to teda nic moc nebo kolem sebe nadělá takový binčus, že to hodinu uklízím! :angry: Pořád chce totiž papat sama! :wink: No doufám, že to je jen v tom období růstu zubů a že až bude mít všechny, nějak se to srovná! :slight_smile:
Tak se mějte krásně!!! papa :dizzy_face:
17. čer 2008 v 07:43  • Odpověz
Nazdárek,
tak koukám, že máte všichni jiná zaměstnání než nakouknout na koníka! :grinning: Tak to musím zase zachránit! :wink:
Včera mi malá usnula vyjmečně ve 4 odpopledne a spala až do šesti, tak jsme pak vyrazili na nákup a aspoň jsme to měli bez front! :wink: Malá vyzkoušela snad všechna jezdící autíčka, letadla, vláčky a já nevím co ještě, co v hypersuper mají, tak se bavila i ona. :grinning: Nakonec usnula až kolem desáté. No být to takhle každý den, tak by mě asi trefilo :angry: :fearful: :zipper_mouth: !
Tak se mějte krásně sluníčkově! papa :dizzy_face:
19. čer 2008 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky,

byli jsme teď u rodičů, tak jsem Vás trochu zanedbávala :sweat_smile: .

Dnes nás čeká prohlídka 18 měs. To zase bude povyku :pensive:.

Jinak Tom je ostříhaný, s těma jeho loknama to už dál nešlo, až se dostanu k tomu, abych stáhla fota z foťáku, tak je sem šoupnu - před a po. Už nevypadá jako anděl, ale jako malý grázlíček a taky se tak začal chovat. Všechny kolem terorizuje a mě dal dokonce facku. Ale to hoch tvrdě narazil-dostal přes ruku, trochu si pořval a už si to nedovolil. Ale co si dovolí k babičce a dědovi, ty mu samozřejmě přes ruku nedají, ale pořád jim říkám, ať si to nenechají líbit.

Za týden jedeme na dovču na Slovensko (do Piešťan), tak se moc těším.

Mějte se krásně a napíšu Vám aktuální míry tý naší žoužvelky, pa :dizzy_face:
19. čer 2008 v 08:34  • Odpověz
Ahoj,

tak míry jsou 12450 a 88cm a vše je OK.

Pa :wink:
19. čer 2008 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky,
my teď taky byli mimo net :frowning2:
Vojta je zdravý,očkovaný a prohlédnutý-byli jsme na též na 18 měsíční prohlídce. 11,5kg a 83cm.Proti Tomáškovi jsme prťata :slight_smile: .

Jen mi dr.řekla že jsme ve skluzu s očkováním,tak jdeme za 14 dní zase.Chudák,ani nevím jestli to je nejlepší. Jinak si Vojtíšek oblíbil kočárky na hraní a soustavně je bere nějaké holčičce. Nejradši růžové-ono jich moc jinak barevných není :wink: a potom s nima jede rallye. Samozřejmě holky ječí a potom Vojtěch ,protože ho nechce vrátit.

Bezva,rozhodně s nima není nuda. Zatím papapa
19. čer 2008 ve 22:31  • Odpověz
Nazdárek,
tak jak to tak vidím, tak ikdyž je Sára nejstarší, tak je zatím nejmenší - 11 kg a 82 cm! :grinning:
Hani bezva míry! :wink:
Leama, u nás je to zase naopak, malá se soustředí hlavně na klučičí hračky! :grinning: Asi jdou vždycky po tom, co doma nemají! :grinning:
Tak se mějte krásně a hezký víkend! papa :dizzy_face:
20. čer 2008 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my jsme celý víkend zavření. Vojta má horečky a zánět v oku. Ve středu máme jet na hory,tak jsem zvědavá jestli to zvládne nebo zůstanem doma.
Vojtíšek měl to očičko fakt ošklivý,tak jsme s ním šli radši v sobotu na pohotovost. No doktorka se nám téměř vysmála. Že jako teplota 38 nic není a že na pohotovost chodí opravdu nemocné děti. No měla jsem teda vztek. To je fakt přístup.A to jsme přišli,nikdo nikde a v ordinaci sestry odjinud a samá sranda. Asi jsme je vyrušili. Za ty kecy jsme zaplatili 90kč a šli jsme. Jen jsem chtěla aby ho radši viděla,protože bych oko fakt nerada podcenila. No v noci měl Vojta horečku 40,tak by asi měla radost.
tak jsem si postěžovala...mějte se lépe než momentálně my,papapa
22. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz
Nazdárek,
Leama, tak přejeme ať je Vojtíšek zase brzo v pořádku! :wink: Jinak s tou pohotovostí, myslím, že je to všude stejné, na nás taky doktorka hartusila, že tam chodí nemocné děti a že nám nic není a ještě navíc, bychom mohli něco chytit! :angry: Myslím, že by si mohli tyhle řeči odpusit, když zaplatíš ještě 90,- Kč navíc. No jo, naše zdravotnictví už lepší nebude! :unamused:
My jsme včera byli na koupáku a bylo to bezva! :slight_smile: Už se těším na dovolenou! :dizzy_face:
Tak se mějte krásně! :dizzy_face: papa
23. čer 2008 v 06:45  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se můžete kouknout na ostříhaného Toma.

Byli jsme teď u našich. Tomovi jsme konečně napustili bazén a řádil, jak černá ruka. Večer jsme ho vypustili, ale nechali jsme tam bedýnku s vodou, která sloužila k oplachování nohou (ale Tom si z toho udělal další bazének). No a druhý den mi tam Tom vlezl v oblečení, včetně bot. Stačila jen vteřina a než jsem k němu doběhla, už si tam hověl.
Taky se neuvěřitelně cpal jahodama. Dokázal si obří jahodu nasoukat celou do pusy, šťáva mu tekla po oblečení, ale to mu nevadilo, hlavně že měl plnou pusu.
Taky se skamarádil s našich psem (chodský ovčák), pořád se po něm válel a objímal ho- no milovník zvířat jak vyšitej.
Jezdil s dědou v multikáře, to se mu moc líbilo. Prostě jsme si to úžasně užili.
Dnes je u druhé babičky a já zatím připravuju věci na dovču.

Leama doufám, že už je Vojtíškovi lépe.

Mějte se krásně, pa
24. čer 2008 v 09:57  • Odpověz
Nazdárek,
Hani, Tomíkovi to moc sluší!!! :slight_smile: A kam se chystáte na dovolenou?
24. čer 2008 v 10:32  • Odpověz
Děkujeme
Jedeme na Slovensko, v sobotu. Už se nemůžu dočkat. :dizzy_face:
24. čer 2008 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky,

Tomík je fešák :wink: Já zatím Vojtu ještě nechám,je mi to líto :frowning2:

Vojtíškovi spadla teplota,ale má rýmu a trochu pokašlává. Rozhodla jsem se že ty hory risknu. Buď mu to pomůže nebo ho to položí.

Mějte se hezky a Hani pěkmou dovču :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

P.S.Dneska jdeme na Elán,tak se těším. Přijede mi hlídat mamka z UL.
24. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky,

tak zítra máme odjíždět na dovču a místo toho, abych se těšila, tak mám hlavu v pejru.
Včera se nám rozbilo auto, Tom ani nedojel domů. Teď čekám na odtahovku. Na to že máme ani ne za 20 hodin odjíždět je to docela průšvih.
Snažili jsme se sehnat jiné auto, ale buď ho všichni potřebují nebo také odjíždějí na dovolené. Půjčovnu jsme zavrhli, protože Favorit by nás vyšel na 5000,-. Jediná možnost je cesta vlakem, ale to se Tomášovi nechce. Cesta trvá 10 hodin. ale zase jsme dali za tu dovču 12000,- tak to přece nenechám propadnout? Ach jo. Asi nám někdo tu dovču nepřeje-začalo to mým klíštětem na noze a červeným flekem-pokud mě klíště infikovalo, inkubační doba je 7-14 dní, což přesně vychází na Slovensko. Pak jsme si půjčili navigaci, kterou následně Tom rozbil a teď to auto. Děsím se toho, co příjde dál.

No nic, závidím dětem, kterým začínají prázdniny a jsou bezstarostní.

Mějte se krásně, pa
27. čer 2008 v 07:46  • Odpověz
Nazdárek,
tak my máme za sebou včerejší očkování Prevenarem a naštěstí bez reakce! :wink:
Hani, tak držíme palečky, ať to s autem dobže dopadne a celá dovolená výjde na 1! :dizzy_face: Nás to čeká za 14 dnů, naštěstí máme jedno auto v záloze, tak snad v tomhle směru je to v pohodě. :wink:
Mějte se sluníčkově a zase někdy papa :dizzy_face:
27. čer 2008 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak jak sa mate?U nas vsetko po starom akurat malej idu dalsie zuby dole takze nam uz chybaju iba 4.
V sobotu som bola na disko a objednavala som neco k piti a ta casnicka na mna ,ze chce vidiet obcanku :grinning: tak ma to celkom potesilo.
Panenko a vy kam razite na dovcu?
30. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz
Nazdárek,
Vachovka, my jedeme do Chorvatska, tak snad to dopadne dobře. :slight_smile:
30. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz
Nazdárek,
tak už jsme byli na druhé straně, holky, dost to flákáte! :grinning:
Nám dnes začíná chystací týden, protože v pátek ráno frčíme směr Chosrvatsko :wink: Bohužel jako vždy, když se chystáme do Chorvatska, se začíná kazit počasí, ach jo! :frowning2:
Jinak u nás není nic nového, včera jsme dali malou našim, takže jsme měli celý den volno na nákupy :wink: To je taková pohoda, když nemusíme pořád hlídat kam malá leze, co nám zase nakupuje, .... :wink: :slight_smile:
Tak se zatím mějt a pište, ať nejsme zase někde na konci! :slight_smile: papa :dizzy_face:
7. črc 2008 v 07:57  • Odpověz
Ahoj holky.
Jaaaaaaaj musim vam napisat co mi vyviedla ta moja dcera :angry: hodila mi mobil do sklenicky s dzusom :angry: tak mam mobil v prdeli.Uz druhy mi znicila kazisvetka jedna mala.Ale stejne ju milujem :grinning:
Inak je trochu nachcipana ma osklivy kasel.
Vcera sme boli na pouti tak to nechcite vediet co robila na kolotoci.Moc se ji to tam libilo az tak ze ked zastavil tak nechcela zliest dolu museli sme jej zaplatit este jednu jizdu.Potom sme ju odtiahli nasilu. :confused:
Tak vy si asi uzivate dovolenky ked sem nikto nechodi?Tak zatim papa
7. črc 2008 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.