• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Taky to Dashe nezávidím, můj manžel jede pryč jen na jeden den a já jdu raději spát k mamče, nějak jsem si odvykla spát sama, ač to není docela pravda, spává s námi náš perský kocourek, ale jestli to takhle zůstane i po narození Zuzky, tak nevím, nevím :unamused: . No, Zuzky, dnes mi dva lidi řekli, že mi jde břicho spíše do špičky, a že si myslí, že to bude kluk, takže možná ještě bude překvápko :wink: , ale je mi to jedno, ač mám od sestry spíše oblečení po neteřince...
15. říj 2006 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky já jsem se k vám na chvilinku jukla z listopadek, jenom krátký vzkazík pro zuzovi - objevila jsem na mimibazaru jednu paní, která je z Ústí a má nové věci levnější než v scarlettu v novosedlicích - zboží si můžeš vyzvednout přímo u ní doma, takže ušetříš na poštovným. Takže až budete mít hotový pokojík a budete shánět vybavení, tak se jukni na mimibazaru na přezdívku vendulinka. Dneska jsme u paní vyzvedli matraci do postýlky a jsem spokojená :wink: A s tím bříškem do špičky jsme na tom stejně :slight_smile:
15. říj 2006 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj Péťo, díky moc, juknu :wink: , ještě nám pár věcí chybí. Já osobně si myslím, že špičaté bříško nemám, ale asi tomu nerozumím :wink: , necháme se překvapit.
16. říj 2006 v 10:34  • Odpověz
ahojek princezny :slight_smile: jak se daří?
paula, železa mám taky dost málo, cosi na to beru,ale raději jím červenou řepu,červené masíčko i játra (ty jsem tedy měla za celé těhu 3x),tuňáka aj.přírodní zdroje, které se líp vstřebávají.jak píšeš,z těch prášků toho nakonec moc není a ještě to nadělá zácpu nebo naopak
16. říj 2006 v 18:51  • Odpověz
ahojek Paula,
ti docela zavidim, ted i sobe, protoze byt zenou v domacnosti me dost bavi a starat se o prcka, už se moooc těším :slight_smile: práce mě fakt vůbec nechybí a až jednou budeme mít vlastní domeček, to teprve bude paráda.sice spousta práce, ale moooc se těším.třeba také už budu moct zůstat v domácnosti :wink: udělám proto všechno.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Urija? jak píše dáška,je to pro nás tady docela nezvyklé.nepřijde mě to zrovna jemné jméno,ale na tom nezáleží.jestli se většinou pohybujete v prostředí,kam se takové jméno hodí, proč ne? a jak je zdrobnělina?
jinak jsem ráda, že nejsem jediná,kdo má problém vybrat jméno :slight_smile:
opatrujte se, a s rekonstrukcema to moc nepřehánějte,abyste si neuhnaly dřívější porod či nějaké potíže..
17. říj 2006 v 09:37  • Odpověz
Ahoj vsichni, rekonstrukce je v plnem proudu, konecne se to nekam pohnulo. Vypada to, ze to snad zvladnou do doby, nez se manzilek vrati, a my prvni vanoce uz stravime v novem bytecku. Uz se tesim, snad to vsechno zvladneme, je tam hodne prace. Takze se nastesti tolik nenudim, ale i tak je to opravdu tezke. Vetsina mych kamaradek je totiz v praci, takze tak trochu musim improvizovat a zabavit se sama. Nastesti na vikend ted prijedou nasi, uz se moc tesim, alespon nebudu muset byt sama. Jeste ze mam docela dost kamaradek a kamaradu, se kterym muzu travit vecery, takze ta samota neni tak desna. :frowning2:
Ted lovim po netech a vybiram postylku, prebalovaci pult a porad jeste nemam autosedacku, takze se snazim to napravit. Pak jeste nemam nic na koupani, takze se rozkoukavam kolem... Budeme tu jen dva mesice po po porodu, pak zpet do tepla i s miminkem, takze to hlavni vybavovani me bude cekat tam. Mam ted pred sebou hodne rozhodovani, prakticky vsechny materialy v novem bytecku a take vsechno kolem miminka. No jmena, ty me provazeji uz i ve spani... :grinning: ted ve stredu mam sraz s maminami z Prahy, tak tam se alespon odreaguji. Doufam, ze do te doby nam zadna mamca neporodi, jsou tam vsechny ktere maji terminy v rijnu a listopadu, takze se priucuji a porovnavam, co nas jeste ceka... :sweat_smile:
17. říj 2006 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky, mě taky práce nechybí, jen kolegyňky, ale snad je brzy pozvu na kolaudaci :wink: . Dětský pokojík se nám nedaří vymalovat, už máme dvě vrstvy a pořád to nekryje, přitom jsme těmi barvami malovali celý byt a jsme nadšení. Zkusíme dát třetí vrstvu, v opačném případě budeme muset celý pokoj opět strhnout a to nás časově zaseká :frowning2: , začínám být trochu pesimista. Ze skříně v ložnice jsme měli velkou radost, ale každý to kritizuje a já už z toho začínám mít opět své depky...Uklidňuji se, že nejdůležitější je, aby se to líbilo nám, ale nějak mi to vždy sebere šťávu. Zrovna dnes jsem nějaká náladová a plačtivá, asi jak se to vleče nebo co..., tak ať máte lepší náladu než my :wink:
17. říj 2006 v 11:44  • Odpověz
Ahojky Lussius! Dik za ty rady ohledne zeleza. Ja myslim, ze jim "zelezitych" potravin celkem dostatek, ale kdyz je to mimco, tak jsou asi o hodne zvysene naroky. Nevim, jestli se to potravinami zvladne. O te cervene repe jsem to nevedela, mam ji docela rada, ale myslis, ze je zelezo i v nakladane? Neznici se to tim zavarovanim? Jinak jsem si koupila tabletky zeleza s vit. B12 a kys. listovou, byly sice pekne drahe, ale prave ty pridavky by mely zabranit zacpe a pomoci vstrebavani. Tak uvidim, zda se mi, ze uz to pomaha, nejsem po ranu tak slaba a zacpu taky nemam.

Ja uz definitivne rozhodla jmeno pro holcicku - Anna. A kluk bude asi teda Uria, je to manzelovo prani, po jeho zemrelem otci.. Tak si snad zvyknu. Puvod to ma z hebrejstiny, od archandela Uriela... tak doufam, ze to bude andilek... :slight_smile: ten vyznam se me libi. Jinak zdrobneliny se tu neuzivaji, ale ja mu asi budu rikat Uriacku, Urianku, nebo kratce Uri... Prvne se mi to jmeno vubec nelibilo, ale uz si pomalu zvykam. Treba to nakonec bude Anicka?? :wink: :grinning:

Holky s tema rekonstrukcema vam fakt nezavidim. At vam to jde rychle a dobre! Zuzovi: co takhle detsky pokojicek vytapetovat? Jsou moc pekne tapety s detskymi motivy. Nebud smutna, urcite najdete brzy dobre reseni!
17. říj 2006 v 18:53  • Odpověz
Ahoj holky - Zuzi: z toho malovani si tezkou hlavu nedelej a jak pise Paula, ta tapeta by take nebyla spatna. Navic by to bylo utulnejsi nez malba a az bude mimco vetsi, lepe se na to kresli pastelkami (ted si delam legraci) :grinning: .
A ta skrin - kazdy ma svoji pravdu a svuj nazor, ale nenech se tim odradit, urcite jste to vybrali dobre a je to tvoje skrin, tak co?
Paulo: To jmeno pro holcicku je krasne, Anna se mi take libi, ale jeste nejsme rozhodnuti, jednim nasim favoritem je Annabella, ale premysleli jsme i nad Anna Marie psane zvlast. Anicka je krasne jmeno a ma hodne alternativ, navic je to mezinarodni jmeno a svatek je v lete, takze to splnuje vsechny pozadavky. Ale jeste nevim. Uri kratce se mi libi, i kdyz je to porad nezvykle jmeno. Ale kdyz si to manzel preje, tak by jsi mu asi mela vyhovet. A jak pises, treba to nakonec bude Anicka. Ja mam take dneska nejakou mensi depku, nebot se mi styska. Navic jsem dneska videla kamaradku, ktera ma rodit na konci listopadu a pribrala jen 6 kg. Ja mam dvojnasobek a to rodim skoro o mesic pozdeji. Ale kazdy jsme jini, ze, snad se dostanu zpet na svoji puvodni vahu co nejdrive po porodu. Tak se mejte krasne a zase napiste. :slight_smile:
17. říj 2006 v 19:13  • Odpověz
Dashi, nebud vubec smutna! Ja pribrala 13kg!!! Kazdy pribira jinak. Ja to ted uz vubec neresim, vzdy kdyz stoupnu na vahu, tak si rikam :hlavne ze se miminku dari dobre :sweat_smile: . Anna Marie je moc hezke, Annabella taky, jsou to originalni varianty od Anna.
Nedivim se, ze se ti styska, ja to znam, mam tu sice manzela, ale zase cela moje rodina a pratele zustali v Cr... nekdy to na me taky prijde.. ale ty se aspon setkavas s kamaradkami a rodice brzy uvidis :slight_smile: , ja vim, manzel je manzel, ale kdyz se budes setkavat s jinymi lidmi a budes mit porad co delat, tak ti to rychleji utece! :slight_smile: .
Ja kdyz si nekdy predstavim dobu do porodu, tak me pripada, ze uz se to dost rychle blizi a premyslim, jake to asi bude..
17. říj 2006 v 19:25  • Odpověz
Paulo, no to ja si predstavuji take. Zatim vubec nevim, jak to budu zvladat a hlavne, jak budu tak male miminko chovat, koupat a delat vse, co maminky delaji. Ale porad doufam, ze to nejak prijde a take se utesuji, ze to zvladli jini, tak ja take. :wink:
Mas pravdu, s tou vahou to radeji neresim, nejak se neprejidam, proste jim, co povazuji za zdrave. Proste kazdy pribira jinak a miminko uz ma 1,7 kg, no a podle doktora, nijak nezdrave nepribiram. No a ta rekonstrukce me docela zamestnava, takze to take pomaha. Jinak diky za hodnoceni tech jmen, jeste mame chvili casu se spravne rozmyslet. Treba az ji uvidim, tak budu hned vedet, jak se ma jmenovat. Uz se na to docela tesim, ale bude to zaprah.
17. říj 2006 ve 20:07  • Odpověz
ahojek :slight_smile: Paula, taky jsem nad tim premyslela, jestli v zavarene repe jeste nejaky zelezo zustava,ale verim tomu ze jo,protoze me chutna :grinning: taky bastim i prasky,ale snazim se vic jist i vapnikovy veci,zelezity a magnesium v prirodni podobe,je to podle me lepsi.. (snad)
holky,vahu nereste, kazda to mame jinak a pokud se neprejidate (coz si myslim ze vzhledem k utlacovanemu zaludku snad ani moc nejde) tak je to v pohode :slight_smile: mimisek musi mit dost vseho a vy taky,protoze vas pekne vycuca :slight_smile: a ja davam i dost cokolady proti drivejsku,asi tak cerpam energii a pred porodem se ji asi pekne nadopuju :wink:
holky a tesite se uz na ty svy drobecky? ja mela driv docela obavy,jak pise dasha,co a jak bude jak to budu umet a vedet,ale ted kdyz vidim nejaky miminko v kocarku,tak me muzou oci vypadnou :slight_smile: jednak na mimi,pak na kocar,jak je obleceny atd.. :sweat_smile:
18. říj 2006 v 19:09  • Odpověz
byli jste se uz vsechny podivat na porodni salky kde budete rodit? ja byla dnes v jedne por.,ktera je hlavnim favoritem, ale por.saly me prisly dost hrozny,vubec se me tam nelibilo.ale rikam si,ze to bude snad jen par hodin a budu vnimat neco jinyho jak prostredi (snad),a pak pokoje jsou docela usle na nemocnici.do druhe jdeme v pondeli,kde by meli byt lepsi saly,ale sestinedeli je o to horsi..snad jeste kouknu na soukromou kliniku,jestli v brne nejaka porodni je,o cemz pochybuju.ani nadstandard nepomuze,stoji 1.300,-Kc (podle me desny prachy na to,ze nejsou o nic lepsi jak nenadstandard..) kdybychom nebydleli s rodici,tak snad bych rodila i doma.. snad mam jeste dost casu se na to psychicky pripravit.. :fearful:
no nic,mejte se a prijemnejsi zazitky preju..papaa Lu :slight_smile:
18. říj 2006 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak nakonec se třetí malba chytla :slight_smile: , máme to vychytané, pokojík bude žlutomodrý a budeme tam mít samolepící proužky s dětským motivem. Je potřeba navrtat pár poliček. Zítra napíši víc, doufám.
18. říj 2006 ve 22:11  • Odpověz
ahojky holky!
Lussius, to me mrzi, ze se ti v porodnici moc nelibilo... To ja kdyz byla na prohlidce, tak byla z prostredi primo nadsena. Teple barvy, huste zavesy, skoro jako doma v obyvaku :slight_smile: . A kolik porodnic v Brne vlastne je? A ve kterych jsi byla? Ja mam kamaradku, ktera chce z Vysociny jet 60km do Brna Bohunic, ze tam je to nejlepsi (lepsi nez v Jihlave, nebo Trebici), byla jsi tam?
Zuzovi: tak vidis, ze vam to nakonec vyslo. Zlutomodry detsky pokojicek je moc hezky. Urcite se tam mimi bude citit dobre :slight_smile:
Tak se mejte a zase napiste co noveho!
19. říj 2006 v 19:16  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
prave ze jsem byla v bohunicich,kde asi stejne budu rodit,pokoje sestinedeli jsou nej z celyho brna {jsou tu 3 por.}v pondeli se jdu podivat jeste do te druhe,dle fotek por.saly jsou znacne lepsi,zato sestinedeli hruza.radeji budu mit hezky sestinedeli,co myslis?
muzu ti fakt zavidet ze se ti v porodnici tak libilo.. holky v praci me rikaly,ze stejne az to na me prijde,tak me takovy veci budou jednu.snad budou mit pravdu.. :slight_smile:
zuzi super ze se to chytlo :slight_smile: zlutomodrou miluju, hned bych se do takoveho pokojicku rada narodila :wink: ted uz mate tedy vse hotovo?
19. říj 2006 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky, hotovo zrovna ne, k naší smůle nám došlo lepidlo na stropnice na poslední řadu, takže to snad dnes doladíme, pokud příjde manžel včas, ach jo, pořád něco. V sobotu přivrtáme poličky v pokojíku, zatím jsou jen na zemi, ale to už je detail. Pak zbývá domalovat chodbu s předsíní. Zítra odpoledne si příjde truhlář změřit vchodové dveře a dveře do ložnice, kde zatím nejsou, ale to už jsou jen stavební úpravy, na které musíme čekat, až bude mít truhlář čas, pak už jen dokoupit pár maličkostí a máme to. Kolaudace tedy vypadají až na listopad, ale nebudu se radovat předem, ještě čekáme na "rozsudek"truhláře :wink: .
Do porodnice jdeme v listopadu, ale jelikož zde rodily obě mé sestry, tak do toho jdu taky, s manželem po boku se k Tobě chovají hned jinak :wink: .
Tak pa, zase napíši.
20. říj 2006 v 10:53  • Odpověz
Zuzi: tak to blahopreji, ze vam ta rekonstrukce jde tak rychle od ruky. Ja jsem teprve vcera resila pricky, staveli jsme si se zedniky lego z Ytongu, no proste hruza. Sice jsme pouzili sluzeb architektky, ale v konecne fazi to bylo na me, se rozhodnout, kde chci komoru, kde kuchyn, a kde bude pracka, susicka, kotel a vse potrebne. No, sla mi z toho hlava kolem... :frowning2: Ted jeste vybrat vsechny materialy, podlahy, dlazby, obklady no proste vse. Ale ted uz to zacina vypadat jako byt, prace jim jde opravdu rychle od ruky a uz mam i nova okna. No, cice by bylo lepsi toto vse delat v netehotnem stavu, ale co se da delat. Mimi se se mnou proste nenudi. A jelikoz nam momentalne nejezdi vytah (maji to opravit co nejdrive - a to je uplne novy), tak slapu pekne po schodech do ctvrteho patra. Vcera jsme tam postavali skoro tri hodiny, takze me pekne bolely nozicky. Ale zene me vidina krasneho bytecku, ktery bude zarizeny tak, jak sama chci.
Porodnici uvnitr jsem jeste nevidela, tedy saly, ale pry je to tam super. V pondeli jdu na dalsi kontrolu do poradny, tak si pokusim vyridit nejake cviceni pro tehulky. Take jsem zjistila, ze mam narok od OZP uplatnovat kredit 1200,- na nakup vseho, co souvisi s tehotenstvim. Tak to jsem rada, ze jsem se o tom dozvedela, vubec jsem to nevedela... :wink: Tak se drzte a zase napiste, co je u vas noveho.
20. říj 2006 v 11:25  • Odpověz
Ahojky Lussius! No ja taky myslim, ze je dulezitejsi, ze ty pokoje na sestinedeli vypadaji dobre. Myslim, ze prostredi neni tak dulezite, jako personal a proste lidi co mas kolem sebe. Kdyz tam s tebou bude manzel a budes mit dobre por. asistentky, kterym budes duverovat tak se urcite budes citit lepe i v ne tak hezkem prostredi.K cemu by bylo, ze se ti libi prostredi, kdyby na tebe byli protivni?? :wink: A na pokoji sestinedeli stravis dele nez na porodnim sale (snad :slight_smile: ), tak bych se taky divala spis na to. Uvidis jeste v pondeli v te druhe porodnici, mas to dobre, ze mas vubec na vyber!
Ja se narodila Na Polni, ale uz si nepamatuju, jak se me tam libilo :grinning: :grinning: ! Ani nevim, jestli tam dnes jeste porodnice je?

Dasho, hod nohy nahoru a relaxuj! Takove postavani je nejhorsi na krecove zily. Co je to slapat do 4.patra vim... v nasem dome bohuzel zadny vytah neni, tak jsem zvedava, jak se mi sem bude lezt v 9.mesici.... :confounded:
20. říj 2006 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky maminy...Moc se omlouvám nza absenci ,ale jak jsem byla minulou středu na kontrole, tak si mě rovnou v nemocnici nechali. Nelíbili se jim zas ty průtoky pupečníkem,ale už je to vše v pořádku, týden jsem dostávala tráno a večer kapačky a od středy do dneška jsem tam byla jen jako na pozorování. No bylo to šílený,celý dny jenom ležet. Ale aspoň už vím,jak tam vypadají pokoje a personál.Naštěstí byly všichni moc hodní,až na jednoho pana doktora,ale naštěstí to nebyl můj ošetřující. Jinak už máme vymalovanou ložnici,naši se rozhodli, že nám koupí i novou postel,tak jedem příští týden do Ikei pro postýlku a nějakou tu postel.
20. říj 2006 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj, to je dobře, že je msunny vše OK. Tohodle se bojím snad nejvíc, musím na manžela neustále dohlížet, aby vše udělal, jak se má, a představa, že bych skončila v nemocnici dřív...? Ani na to nebudu myslet.
Dasho, já bych moc negratulovala, s rekonstrukcí celého bytu se moříme už od půlky července a věř, že jsem toho za tu dobu naplakala více než za celý život. Manžel má sice prácičku, která mu každý den v půl čtvrté končí, ale má spoustu zájmů, a tak je věčně v trapu. Víš kdyby se na to vše třeba měsíc vykašlal a dělal den co den na bytě, máme dávno hotovo. Takhle posunuji stále kolaudace dál a dál :frowning2: . Možná jsem podrážděná a přecitlivělá více než normálně, ale komu by to nevadilo.
Nejdůležitější bude, co nám řekne dnes truhlář a podle toho se bude odvýjet zbytek. Stropnice v dětském pokoji už jsou komplet, no a v pondělí, doufám, si půjdeme objednat žaluzky, chceme mít v dětském pokoji vertikální látkové ve světle modré barvě :wink: .
21. říj 2006 v 10:34  • Odpověz
Zuzovi: Bude to vypadat urcite skvele, uvidis. Ja vim, ze se pri rekonstrukcich vsechno pekne komplikuje, nic nejde podle planu. Uvidis, ze to nakonec vsechno zvladnete, urcite. Ja jsem treba vcera zjistila, ze mi spatne postavili pricku a musela jsem je - ac velice nerada, nechat tu pricku zase zbourat a postavit ji znova o metr a neco dal.
S temi posunutymi kolaudacemi to dopadne urcite dobre (je to opravdova kolaudace, nebo posezeni s prateli?). No a na manzu se nezlob, mozna ty jeho zajmy jsou pro nej dulezite, na odreagovani, to jsou proste chlapi a bohuzel my s tim nic moc nezmuzeme. :frowning2: Ale chapu te, ja bych take chtela, aby se vse dodelalo a pak si manzel muze chodit po ostatnich vecech. Tak preji, aby vse dobre dopadlo s truhlarem... :slight_smile:
21. říj 2006 v 15:01  • Odpověz
Dasho, jedná se o posezení s přáteli :wink: , ale máme jich víc, takže to budeme dělat na etapy. Dnes jsme byli v Asku a odvezli odtamtud skříň do pokojíku. Jde o šatní skříň i s poličkami, je veliká, ale zase bude třeba "napořád" :wink: . No, ještě se neraduji, nevím, jak bude sedět k ostatnímu nábytku, nesehnali jsme totiž úplně stejné dřevo, takže to zjistíme, až to manžel sestaví.
Jo, truhlář opět nedorazil, řekl zítra v jednu, ale moc tomu nevěřím, pokud nepříjde ani po třetí, tak budeme muset sehnat někoho jiného, máš pravdu, nic není podle plánu.
Asi si dám slabší koupel, do ní něco dobrého a půjdu na kutě, manžel šel dnes slavit, takže nepředpokládám žeby přišel včas, ale navrtal poličky v pokojíku, což mě trošku uklidnilo, zase to vypadá lépe. Už aby to bylo :slight_smile:
21. říj 2006 ve 22:25  • Odpověz
ahoj holky! tak co vsechny delate? Predstavte si, manzel vcera dovezl domu kocarek! Vubec se se mnou neporadil a proste ho koupil, jako prekvapeni. Ma stesti, ze se me libi a hodne. Je prestavitelny na sportak a ma spoustu technickych vymozenosti a v zime bude krasne teploucky. Mam z neho velikou radost, ale presto takovy divny pocit. Znate tu poveru, ze se kocarek nema kupovat pred narozenim? tak jsem se vas chtela zeptat, jak jste na tom vlastne s kocarky a jestli je mate doma? Ja se na nej porad chodim divat, jak je krasny :slight_smile: :wink: . Abych neporodila samou radosti :slight_smile:
23. říj 2006 v 11:22  • Odpověz
ahojek maminy :slight_smile:
paula, sice kocarek nema byt doma, ale mozna nema byt nic, aby to neprineslo smulu.. my ho meli pres vikend, druhy (stary na chalupu tyden doma) a nic se nestalo.ale radeji jsme ho dali k brachovi do kocarkarny,clovek nikdy nevi :slight_smile:
ale jinak uz mame postylku postavenou a usila jsem na ni krasny nebesa,uz prislo i povleceni ciste bily, obslehnu to a usiju snad i dalsi na stridacku :slight_smile:chybi uz jen zahlavec. uz mame i nejakou kosmetiku,pro me i pro mimi,takze snad je to vse.
teda zuzi, to by me docela stvalo, kdyby manzel chodil za zabavou misto aby se vic snazil doma.no ale vim,ze se s tim tezko neco dela,mame to podobny s domeckem, hodila jsem to letos za hlavu a rekla mu,at se letos snazi on,ze do toho nemam uz energii zasahovat.nevim jak vy, ale obcas me pekne zmaha unava ap. no a zatim pro zahajeni staveni nic neudelal.vidim to tak, ze az porodim a prejdu sestinedeli,tak to bude zase na me.. :unamused: tak snad to bude aspon financovat :grinning:
princezny,chystejte pokojicky pro ty nase capartiky at se maji dobre.. tesite se uz na ne? ja docela jo,kdyz slysim a vidim pulrocni prcky od kamaradek :slight_smile:
opatrujte se, papaa Lu :slight_smile:
23. říj 2006 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky, dnes se dostávám na net až takhle pozdě. My si kočárek koupili docela brzy, ale hned jsme ho odvezli k našim, takže jsme ho viděli jen pár minut v krámě :frowning2: .
Postýlku mám zatím stále u známých, ale kosmetiku i pár plín už máme doma. Jelikož už manžel smontoval naší novou šatní skříňku v pokojíku, můžu si pomalu odvážet od sestry oblíkání a uklízet si ho, abych to měla připravené, ale zatím se tak neděje, vypadá to až na příští týden.
V pokojíku už nám chybí jen válenda a žaluzky. Ty jdeme objednat zítra odpoledne. No a válendu máme vyhlídnutou, ale je dost drahá, takže počkáme až nám truhlář zavolá předpokládanou cenu za vchodové a ložnicové dveře, abychom věděli, co si můžeme ještě dovolit, neboť penízky fakt lítají :unamused:, a to jsme mysleli, že budeme mít nějakou rezervu na horší časy...
23. říj 2006 ve 23:40  • Odpověz
Ahojky,jak se dneska citite?? :slight_smile:
24. říj 2006 v 10:23  • Odpověz
ahojek :slight_smile: já docela dobře a co ty? koukám máš ještě chvilku času,u mě už začíná to poslední období,kdy se už nevyspíš přes pupek a už to opravdu obtěžuje atd., takže porod je očekáván s nadějí,že pak bude opět líp :wink: ale to samo ukáže až čas,jak bude mrňousek hodný :slight_smile:
holky ještě si fakt užívejte a udělejte co můžete, je to čím dál horší :grinning: furt zadejchaná a ze všeho unavená
zuzi,musím se smát,jak máme asi podobné chlapíky..já než bych mu dala něco smontovat,tak to mám hotový sama.tu komodu z ikea než přišel z práce jsem měla hotovou a to bylo trošinku složitý.postýlku jsem ladila o min.víkendu, potřebovala jsem k tomu i druhou osobu,sem řekla vaškovi a v tu ránu to nešlo,hodinu studoval návod (v angličtině)a ještě chtěl jet do obchodu že to není možný složit atd.. :grinning: přitom šlo o jediný krok (sice podivný,ale jen 1)
s takovou bychom neměli nic ani teď :slight_smile: takže to vem zuzi do svých rukou.. mě to aspoň baví si to montovat sama :slight_smile:
24. říj 2006 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky. Mě je taky docela dobře,akorát jsem se ráno nemohla vyhrabat z postele,ale nakonec jsem musela se psem a teď jsem doklidila pokoj, minulý víkend naši malovaly,ale jak jsem byla v tom špitále,tak mě všechny mé věci čekaly v krabicích,no naštěstí už to mám. Ale čeká mě vaření a 2 mísy švestek na vyloupání.A to ještě asi pojedem nakoupit ještě nějaký věcičky. V pátek zas jedem do Budějovic a doufám, že už konečně seženem nějakou slušnou postýlku.
S tou únavou máš lussius úplnou pravdu! Mám pocit, že i při otočení se zadejchám, ale naštěstí se mi zatím spí dobře,až na to, že se 3x za noc budim na záchod :slight_smile:
24. říj 2006 ve 12:39  • Odpověz
msunny,cos dělala v nemocnici???? a už v poho??
no já zase nemusím na záchod v noci,ale z boku na bok se už napoprve neotočím,musím to vzít nadvakrát :grinning: a někdy docela bolí i záda či cokoliv jinýho. postýlku vyberte dobře,ať se prckovi dobře spinká :slight_smile: máš už nějakou aspoň v oku z netu vybranou? nějakou představu?
24. říj 2006 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.