• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Ahoj Leama.
Gratulujem k holcicke.
U nas je tiez celkom sranda.Mala sa rozhovorila tak sa furt smejeme.Poslednu dobu nam aj spieva naucila sa mnam mnam bobik.Von chodime uz peso do kocarku sa uz nevleze tak trenujeme.
U nas to bude kluk tak sme si to vymenili co :grinning: ?Ale na isto sa to dozvieme zajtra.Vysli mi blbo triple testy tak som musela ist na odber plodovky.Vysledky mali byt uz dnes ale nie su tak snad to bude dobre.
Susicku nemam ale ma ju kamoska a nestazuje sa.
A kedy mas termin?
29. led 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoj Vachovka,

tak to jsme si to fakt pěkně vyměnili. Taky gratuluju. Termín mám 18.5. A ty? S plodovkou držím palce. Já jsem se jí bránila zuby nehty. Mě už hnali kvuli věku,ale protože jsm měla všechno ok,tak jsem podepsala nesouhlas. Tak snad nebude žádný průšvih. Ale kdyby mi jen něco trochu vyšlo špatně tak na ní mažu taky.
Vojta zase miluje Michala z kouzelné školky. Každé ráno se těší,že bude Mikal(doslovně :slight_smile: ).Shodou okolností jsme byli o víkendu v Europarku ve Štěrboholích a Mikal tam měl vystoupení. Vojta se mohl potrhat smíchy,jako všechny děti tam. Přitom dělá jen blbosti...

Pa a dobrou
30. led 2009 v 01:07  • Odpověz
Nazdárek,
Leama a Vachovka, to je super, že budete mít obě páreček! :slight_smile: :dizzy_face: Vachovka, držíme palce s plodovkou :dizzy_face:
My teď začínáme řešit problém "školka" - a nejspíš to problém opravdu bude, protože u nás není moc míst a tříleté děti nemají moc šanci :frowning2: , tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne :wink:
Mějte se moc moc hezky! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2009 v 07:56  • Odpověz
Panenka to je strasne s tymi skolkami.U nas je to stejne.Deti vela miest malo.Tiez by som bola rada keby ju vzali aspon na 4 hod.Ale sancu asi nemame kedze budem doma s mimcom.Uvidime.Drzim palce nech vam vezmu. :slight_smile:

Leama ja mam termin 25.6 tak mesiac po tebe.Juj uz sa tesim.Majte sa krasne.
30. led 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj,

u nás je se školkama úplně stejný problém. Tím,že zůstanu doma se vůbec nechytám a že máme prosincové děti,tak to situaci ještě ztěžuje. Jsem zvědavá jak ty dvě zvládnu. Asi to bude pořádný fičák.
Tak snad Panence to vyjde,pokud se nerozmyslí a nebude třeba nakonec taky doma s miminem :wink:

papapa
3. únor 2009 ve 22:51  • Odpověz
Panenko,ty jsi utekla do listopadovek :frowning2: No je fakt,že jsou aktivnější :slight_smile:
Papapa
5. únor 2009 v 15:09  • Odpověz
Leama, tak my oficiálně do listopadovek patříme! :slight_smile: Tady v prosinci jsme byli hlavně kvůli Lucce( Lussius ), která byla z Brna. Takže sem nakukuji, ale v listopadu jsem častěji, to je fakt :slight_smile: Tak se na mě nezlobte! :dizzy_face:
6. únor 2009 v 07:43  • Odpověz
To víš že nezlobíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2009 v 08:31  • Odpověz
Leama, to jsem ráda :dizzy_face: A už máte vybrané jméno pro hlčičku?
6. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
Panenka jméno už jsem měla při Vojtovi,protože jsem si hodně dlouho myslela,že to bude holka. Tak jsem tenkrát byla trošku překvapená,že mě zklamal můj "šestý smysl". Bude to Anna. Teda doufám,že to nebudu muset měnit,ale i při 3D to byla jasná holka. I to že teď mám cukrovku a předtím ne prý většinou odpovídá opačnému pohlaví. Ale to už jsou jen babské řeči.
Už jsem i vybrala kočár,ale nechce se mi ještě moc kupovat,zdá se mi to brzo.Hlavně na něj musím Vojtíškovi pořídit skate,aby se taky povozil :slight_smile:

Tak pa a mějte se. Už jsi řešila tu školku?
9. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
Leama, školku jsem ještě neřešila, protože až v půlce března je zápis, tak teprve pak se uvidí. Anna hezké jméno a holčičku Ti moc přeju, budete mít hezký páreček a Vojta bude velkej brácha ochránce! :slight_smile:
9. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky.
Laema a co si si vybrala za kocar?Ja tiez budem kupovat novy ale este niesom na 100% rozhodnuta.
Dnes sme boli na prechadzku a videli sme plagat ze bude u nas vystupovat Michal a Frantisek z kouzelnej skolky.A zrovna vtedy budeme na Slovensku tak to je smola.Mala sa tak tesila jak to uvidela.
9. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz
Panenka moc děkuju! Taky jsem vlezla na ty listopadovky a četla jsem jak Gedren porodila doma. Tak to teda fakt smekám. To je statečná.

Vachovka,já nový kupovat nebudu. Mám po Vojtovi golfky Jané carrera,tak sundám sedačku a koupím na to hlubokou korbičku. Ale už ne novou,koukala jsem na bazary a ty hluboké korby jsou fakt zachovalé. Chci aby byla jen po jednom dítěti. A co ty máš za představu?
Tak toho Michlala by Vojta taky obrečel :frowning2: .Je to jeho oblíbenec.

:slight_smile: :slight_smile: :wink:
10. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ja este neviem aky.Som vo faze vyberania pacil by sa mi Jane ale na novy nemam a aj by mi bolo luto dat za kociar 20000.A pouzity si nemozem kupit to nechce manzel ani tchyne.Takze nieco okolo 12000 ale nic sa mi zatial nepaci.
Chcela som sa vas spytat jak ste na tom z odpolednym spankom?Spia vam este deti?Ja moju zatial davam ale neviem jak dlho mi to este vydrzi lebo nechce a potom chodi spat o pol 11.Ked ju nedam tak zaspi v 8.Ale mne tak dobre padne ked spi odpoledne aspon mam chvilu pre seba.
12. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tak malá chodí spát po obědě a večer usíná kolem osmé, takže to mě naprosto vyhovuje a doufám, že jí to tak ještě dlouho vydrží :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj všem,
tak u nas je to tak,že Vojta většinou chodí spát po obědě,ale asi kolem 13hod. Večer ale straší ještě v půl desáte :frowning2: . Někdy se stane,že neusne poo a to je pak tuhý večer v sedm. ale to je ten den hodně náročný. Jsem taky radši když mám přes den aspoň 2 hodinky klid. I když i ten večer by byl fajn.
Vachovka,mě naštěstí do kočáru nemluví ani manžel,natož tchýně :wink: Tak to mám jednodušší.

Holky a spí vám děti samy? Vojta se nám nějak usadil v manželské posteli a vůbec nechce do pokojíčku. Nechci ho rvát násilím,ale moc pohodlné to není. A jak jste na tom s plínkama? Taky nám to nějak nejde...

Pa a dobrou
18. únor 2009 ve 23:48  • Odpověz
Ahoj, nahodou jsem narazila na tyto stranky..mohu se k vam pridat?
Mam dceru narozenou v prosinci 2006. Bydlime kus za Prahou.
24. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky přidávam se k Malině,můžeme mezi Vás?
mam prosincovou holčičku06 a jsme z Kladna
24. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj malina a akzeret,

rozhodně vás vítáme.Čím víc tím líp. Nějak nám to tu poslední dobou trošku vázne, tak to tu třeba rozhýbete :slight_smile:

:wink: :wink:
25. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
Leama díky za přivítání :slight_smile:
koukám,že za chvilku budeš mít druhý dítko,co malej na bříško?
já bych taky ještě chtěla miminko,ale mam strach,že to nezvládnu,MM je celej den v práci,babičky pracují tak jsem na malou celej den sama,tak pořád sbíram odvahu no uvidim.
Budeš chtít dát malýho do školky? nevim jestli mam šanci,ale chci to zkusit,malá miluje děti
25. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky,

také vás vítám :slight_smile: .

Dlouho jsme se tu neukázali. To proto, že jsme pořád v jednom kole. Chodím 2x-3x týdně do práce. Tomík je tou dobou u mojí mamky a táty, kteří jsou v důchodu.
Jinak chodíme do dětského baru, kde se Tomík vyřádí.
Po druhých narozeninách jsme udělali velké pokroky-už nemáme plínky (a to jsem si myslela,že Tom se svojí lenorou bude nosut pleny nejmíň do 5-ti). Taky jsme se vzdali na příkaz zubaře dudlíku.
Tom se krásně rozmluvil, ale do vět se mu nechce. Vše opakuje a mluví si svoje jednoslovní řeči.

Tak se mějte krásně a těhulky vy se opatrujte, pa Hanka a Tomík
26. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojda,

Hanah dlouho ses neukázala to je fakt :slight_smile: S těma plínama i dudlíkem gratulujem,jsme pozadu,ale snažíme se. Dudlík bude myslím větší problém než pleny.

akzeret1 já žádná velká odvaha nejsem. Vlítla jsem do toho ani nevím jak. Ale jsem teď ráda,protože kdyby bylo na mě,tak do toho snad ani nepůjdu. Taky jsem na Vojtu sama,david chodí kolem sedmé osmé,babičky jsou daleko. Někdy je to fakt na makovici. Vojta zatím bříško hladí a těší se na ségru,ale pochybuju,že si dokáže představit co ho vlastně čeká :slight_smile: Školku bych strašně ráda,ale myslím,že mám smůlu. Dětí je hodně a kritéria přijetí čím dál přísnější. Ale půjdu to zkusit,ale když tam vlezu s tím svým břichem tak se asi budou divit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty se chystáš do práce? A na Kladně jak se školkama?
26. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj kocky.
Tak tu sa to snad znova rozbehne.Vitam nove maminky.
My si uzivame dovcu na Slovensku uz tu asi tak skoro nepridem lebo z dvoma detmi nevien neviem :confused:
Leama ja som rozmyslala ze an zapis poslem s malou mazela alebo tchyni nech nevidia brucho a mozno ju vezmu :sweat_smile: No za skusku to stoji.
27. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj zdravim
my byli venku je tam pěkná zima:ted mam trápení,malý se po roce objevil AE není to teda nějak hrozný,ale mam špatnou zkušenost s mým bráchou má silnej,vrozenej AE tak se bojim,aby se to nějak nezhoršovalo :frowning2:

Leama:přesně jak píšeš,já bych do toho taky musela vlítnout nějak neplánovaně,zatím se chráníme,ale když seberu odvahu tak ted v březnu by jsme chtěli zkusit otěhotnět
Ted v březnu jsou u nás zápisy,chci to jít zkusit,ale pochybuju,mam mateřskou na 4 roky,tak budu zatim ještě doma
Asi dva měsíce učim malou na nočník a trošku si začíná říkat tak mam radost,dudlíčka máme palečka ten je ještě horší než dudlík ten se nedá zahodit :grinning:
Jsi asi hodně unavená z těhotenství a zároveň z malýho vid,se blbě ptam co
27. únor 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj všem,

tak že by trošku to jaro? My máme jet ještě na hory, ale upřímně už se mi tam ani nechce. Sněhu bylo dost.

Akzeret, AE má manželův brácha,takže tvoje obavy naprosto chápu. Vojta má taky trošku,ale zatím to není nijak dramatické. Reaguje mi na citrusové plody. Takže jsme mu teď zase vysadila pomeranče apod. a je trochu klid.

JInak máme první úspěchy na nočníku,tak doufám,že se to bude jen lepšit.

vachovka,vždyť tam musíš něco vyplňovat ne?

zatím se mějte a papapa
2. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky,
kdepak jste všichni? :frowning2:
10. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj Leama,
já jsem v listopadu :wink: Koukám, že už se Ti to krátí, co?
Jinak všem přejeme veselé Velikonoce! :dizzy_face:
11. dub 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahoj Panenka,

krátí,krátí. Už mám trochu strach, aby to nebylo nějak dřív. Ještě by se mi to nehodilo :slight_smile:

Hezké velikonoce :wink:
12. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz
ahoj holky,

kde vsichni jste? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak co je nove?Leama jaj ved ty uz za chvilu rodiiiis.Mas strach alebo sa tesis?Mna uz zacina chytat panika.
A co deticky ako sa maju?Boli ste v skolke na zapis?My ano aj na den otvorenych dveri a tak sa jej tam pacilo ze ma tyzden kazdy den tahala do skolky.Tak dufam ze ju tam vezmu aj ja by som bola radsej.
7. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.