• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj všechny, tak se nám to v březnu úspěšně těhulí a proto zakládám nové témátko pro naše těhulky. Přeci jen je dobré si říct naše pocity a taky se ujistit, že je všechno v pořádku. Ať na to bádání a zkoumání nových pocitů nejsme samy. Přeju všem těhulkám bezproblémové těhotenství a krásná zdravá dítka. Snad se budeme brzo pořádně rozrůstat!
27. kvě 2008 v 07:50  • Odpověz
už jsem tadýý:slight_smile:. Našla jsem tě:slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:05  • Odpověz
Divné, že březnu nikdo není, ne?
27. kvě 2008 v 08:06  • Odpověz
já taky :slight_smile:
ahojky kočky....
Ahoj Kri:slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz
ahoj Luci:slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz
autor
ahoj holky, v březnu nikdo není, asi holky snažilkují

jsem ráda, že jste se našly :grinning:
27. kvě 2008 v 08:08  • Odpověz
našly našly:slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:08  • Odpověz
autor
Leni a pas změníš až po další kontrole od dr? Počkáš si ještě?
27. kvě 2008 v 08:09  • Odpověz
jojo, počkám si, ještě to nechci uspěchat
27. kvě 2008 v 08:10  • Odpověz
tak jsem přišla na zásadní problém mého případu, když jsem byla poprvé u Mudr tak se doktor překoukl a díval se na MS v březnu a ne v dubnu zaevidoval si o týden dřívější MS která byla v březnu ale v dubnu už byla o týden později, včera když jsem měla očijen pro pláč tak jsem si pak projížděla zprávy z nemocnice a nějakmi to neladilo a zkontrolovala si to...a došla na to že m,i evidují poslední MS od 17.4. (ale byly 22.4.) takže tady téměř o týden posunuté, a oparvdu jsem mohla tedy otěhotnět jen v době od 6-11. 5. jak jsem tvrdila, a ono by to odpovídalo...no zítra tam naklušu, sice vysvětlování to bude hrozný že se prostě doktor špatně koukl a já pak hloupě papouškovala (ale když je člověk v totálním stresu z toho co mu říkají) no je to sice hloupé ale je to tak, takže mohu být těhule tak 20 dní a to aťr mi vykládají že vidí
27. kvě 2008 v 08:10  • Odpověz
autor
Luci, je ti po včerejšku líp?
27. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz
Luci, ty jsi na om asi stejně jako já. Prosím tě, bolí tě prsa nebo něco? Máš nějaké těhhu příznaky?? Já pořád nic, tak jsem z toho nervozní:frowning2:
27. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
i doktor může udělat chybu, což by ale neměl. každopádně je dobře, že jsi s revizí nesouhlasila!! teď si to vezmi, jo, jak by tě to mrzelo, kdyby se na omyl přišlo až zpětně!!!!! :cry:
27. kvě 2008 v 08:12  • Odpověz
Tak to mu Luci hned nahlas. Že se spletl a podíval jinam,hned by měl změnit názor, že na žádnou revizi nepůjdeš
27. kvě 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
nebojte holky, dobře to dopadne!
27. kvě 2008 v 08:13  • Odpověz
přesně tak....stáel sjem jim trvdila že je brzy že se mílí, že jsem oravdu mohla otěhotnět jen v dobu od 6-11.5. a nikdo mi nevěřil (byla jsem předtím i potom pryč) a ten doktor se mě zeptal jestli jsem si jistá že jsem těhotná z manželem , jsem čuměla s otevřenou hubou...a nechápala, samozřejmě že jsem si jistá.....
leh: bolí mě trochu prsa, hlavně když sundám podprdu a všimla jsem si že mi trochu zmavli dvorce....a když jdu kolem uzeniny zvedne se mi kufr, ale neplaš, já to třebas u každého měla úplně jinka, každé těhu je prostě jiné...
27. kvě 2008 v 08:15  • Odpověz
kac: je mi stokrát lépe, sice se už vidím na té židly u Mudr. jak mu to vysvětluji, ale vím že jsem měla pravdu a jsem ráda že jsem si stála za svým, i když doktor tvrdil že hazarduji, prostě vím že to malé je v pohodě a určitě je mu dobře
27. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz
leh: a ty jsi měla vidět taky malou tečku?...já třebas nechápu proč si mě pozvali po dvou dnecvh anepočkali třebas týden, jelikož pochybuji že za dva dny naroste rapidně
27. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz
ahojte všem, pozdravit by se asi teda fakt slušelo. Holky, já taky nejdřív neměla žádný příznaky (teda až na bolení břicha - a opravdu mě bolelo ihned po otěhotnění, takže jsem nepředpokládala, že by to měl být příznak, protože to přeci nikdo nemůže poznat hned, že :slight_smile:) - prve jste mě i posílaly k doktoru :grinning: no, každopádně bolení dosud nepřešlo, tak stejně nevím, jestli to souvisí s těhu, ale doktor žádný "problém" nezjistil. No a teď cca týden mám "dávivou nemoc", která včera dosáhla vrcholu - tj. už se dávím tolik, že zvracím. Ale prý to v dnešní době není obvyklý, aby těhulím bylo zle, takže i bez příznaků to je v poho, nebujte, oni ty příznaky ještě dorazí :grinning:
27. kvě 2008 v 08:18  • Odpověz
Luci určitě si za svým stůj, na závěry je brzy.
Jo ještě jsem si všimla, že mi obbčas z ničeho nic bývá zima :sweat_smile:
27. kvě 2008 v 08:19  • Odpověz
Kri děkuji za útěchu. Mammka mi řekla, že ji taky nikdy nic nebolelo a nebylo. Tak třeba to mám po ní:slight_smile:.
27. kvě 2008 v 08:20  • Odpověz
no kde jstééé :frowning2:
27. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz
leh určitě jak jsem řekla opravdu každé těhu je jiné, a znám holky které= nebýt bříška tak ani nevědí že jsou těhu...takže úplně klideček, uvidíš a bublkinka poroste
autor
jdu holky do práce, přihlásím se v půlu.

Luci, už to začíná? Bradavky jsou citlivý co?
jj jsou....
nic holky, jdu ty nmaše zlobivce nahnat na zuby, jdeme k zubařce, tak zatím pá..a zdar těhulování :grinning:
27. kvě 2008 v 08:25  • Odpověz
no jsem z toho nervozní, protože se mě na to ptala i doktorka. Tak jsem řekla, že mi nic není. a ona se mě zeptala a jste vůbec těhotná?? pak teda podle UTz uznala,že jsem.
27. kvě 2008 v 08:25  • Odpověz
Luci tak pááá:slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:26  • Odpověz
koukám jsi taky narazila na zajímavý exemplář, který by jen škatulkoval, přeci to nejde jen tak zaškatulkovat...
27. kvě 2008 v 08:27  • Odpověz
já k ní chodím 10 let, ale tak nějak jsem s ní jeeště neměla problémy, ale ta její věta mě teda překvapila :slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.