• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
se taky na těhu oblečení necítím, ale nemám kalhoty, kdyby bylo zima a taky na svatbu, kdyby náhodou bylo ošklivo a nemohla jsem jít v letních šatech. to tričko byl momentální úlet, nepotřebuji ho :grinning:
5. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
sluni :astonished: hodně jsi zhubla?
já 7 kilo, ale natekla mi prsa, do košil 36 se nevlezu a do kalhot taky ne, nafouklo se mi bříško :sweat_smile: jinak mi někam zmizel zadek a stehna se taky splácly :grinning: :grinning: :grinning: dietka na léto :grinning: :grinning:
5. čer 2008 ve 12:37  • Odpověz
kačí...na oko ne,ale kila jsou dole..měla jsem 57 a teď jsem se vážila a mám 52,9 :sweat_smile: ale to mám z toho jak nejim
5. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
autor
taky pěkná palba dolů!!!!!

taky to mám z toho, že nejím. neboj, doženeme to. budeme kulaťoučký :wink:
5. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz
kači..jsem se koukala do zrcadla a mám jen vypuklý trošku bříško,ale to je prostě jeden špek a né těhu :grinning: ale vypadá to dobře :grinning:
5. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz
tak já jim pořád:slight_smile:

se za chvíli do ničeho nevclezu s takovou. teda ne pořád, ale jím normálně:slight_smile:
5. čer 2008 ve 12:45  • Odpověz
copak tě otravuje v březnu Kači? ať Musilka tak ypřijde, ne? Se vykecáváte jen spolu :cry:
5. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz
autor
nic mě neotravuje, jen nechci kazit náladu, tady mě sluninka chce, budu se ukrývat se svou blbou náladou tady

pokouším se sníst rizoto :sweat_smile:
5. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz
jasně, já t+ě tady taky chcůůůůůů, tak nedělej krky:slight_smile:.

Já stlačila housku se salámem a naložila jsem maso na čínu :sunglasses:
5. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
teď píšu jen sem náhodou, víš! čím míň lidí dneska zprudím tím líp, bude mí'n omluv a žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2008 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky...se máte že máte svoje těhu téma.... já pak založím taky...heč....ale bude to holt jiný měsíc v roce 2009 no.. Papa
5. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz
ježkovy voči..tak čínu bych asi nedala :grinning: ale rizoto není vůbec špatnej nápad...něco suchýcho, bez masa, to by možná šlo,ale to musim zkusit na mamku,já do kuchyně nejdu :grinning:

kačí..ale huš s tím žehlením..jsi úpe nomálka :wink:
5. čer 2008 ve 12:58  • Odpověz
kači..a co Ti vůbec je? :confused:
Ahoj Míšo, nevadí že budeš jiný měsíc, můžeš klíďo za námi:slight_smile:
holky já mizim na sluníčko...pápá
5. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz
Sluní mi zatím nic nevadí, takže jsme v klídku a čínu si dám :grinning:

Měj e hezky, papáááá
5. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz
autor
paaaa všechny a nespalte se!

Jasně Míšo, je to holky březen, četla jsi? to znamená, že je to téma pro všechny březňačky :slight_smile:
5. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
Kači já ještě nikam nejdu.až za 15 minut mi dopere pračka, možná dřív jak ji tak poslouchám a za půl hoďky přijede manža
5. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz
Už máme popapáno, kuchyni jsem dala do pucu, chlapi venku vyměřují a já mám na chvíli veget.
Tady u nás fouká děsně vítr a je studený, brrrrrrrrrrrrrr...
5. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky! Můžu se přidat? Já moc na chaty nechodím. Spíš jen když mě něco trápí a hledám radu. Jako teďka: Momentálně je mi blbě jestě víc než jindy a mám zvýšenou teplotu. Tak bych se chtěla zeptat, jestli nemáte některá podobné zkušenosti. Nechtěla bych zbytečně plašit u doktora. Díky
5. čer 2008 ve 13:30  • Odpověz
No já nevím, já bych asi za doktorem raději zašla. Můžeš mít jen "normální nachlazení", ze kterého se vylížeš sama, ale nedejbože abys chytla nějakou infekci. Dokotři jsou tu přece od toho, tak si za ním raději zajdi, pomůže ti a hlavně se i ty ukldníš, že budeš vědět, že to bude OK.
5. čer 2008 ve 13:33  • Odpověz
Děkuju. Radši tam teda zítra zajdu.....
5. čer 2008 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj p.kuncova, já bych taky asi radši šla k doktorovi, nebo mu jen zavolala co s tím. Jinou radu bohužel nemám:frowning2:

Peti, tak já jsme pověsila prádlo a naložila tu čínu, dáme si jak přijdem z pohřbu. Manža za chvíli přijede, tak se musím loučit :cry:
5. čer 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
aha, tak to jsem tě prošvihla?

p.kuncova ahoj, i já bych k doktorovi zašla, sice ti do konce 12tt nemůže dát žádný léky, ale aspoň neschopenku, protože se musíš vyležet sama, léky ti dát nesmí. A v práci to určo nevyléčíš. Když jsi těhotná, musíš si bohužel pomoct s léčbou jen čajema a postelí, léky neber, max. paralen v malém množství
5. čer 2008 ve 13:51  • Odpověz
Až teďka se Kači loučím,
mějte se krásně, papáááá zítra:slight_smile:
5. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz
Holky, děkuju.......... :wink:
5. čer 2008 ve 13:53  • Odpověz
autor
nemáš zač :wink:
5. čer 2008 ve 14:06  • Odpověz
Holky já Vám tak závidím, že jste zhubly na zadku a stehnech... To bych já potřebovala jak sůl :confounded: Já přibírala i ten měsíc, co jsem skoro nejedla, i ten pupek pěkně roste, nechápu z čeho, když má ten prcek snad jen tři centimetry :fearful:
A jinak s těma lékama je to fakt na štíru, já slyšela, že i paralen není dobrá volba, radši si jít lehnout...
5. čer 2008 v 15:25  • Odpověz
autor
i mě roste pupíček, bříškovec se už rýsuje
5. čer 2008 v 15:57  • Odpověz
Ale jinak si hubeňou, na rozdíl ode mě :angry:
5. čer 2008 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.