• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
jj to tu taky nabízí. ale rozhodli jsme se že si to nebudem nechávat dělat. asi ani ten 3D.jen doufám že v pátek toho našeho bobka konečně uvidíme celého a ne jen vršek hlavičky!!!!!!
20. srp 2008 v 09:09  • Odpověz
Eli: no zak já si počkám co mi řekně příští týden dr. na ultrzvuku a pak to předensu v práci. Říkám si,že když je pořád vše v pořádku tak jim nemusím říkat jak to se mnou je. Ale od toho listopadu bych chtěla být doma. Prostě se nikdo nezajímá.no nevadí, snad jim to brzy dojde
20. srp 2008 v 09:10  • Odpověz
autor
mě to taky moc neláká, to 3D, ale na druhou stranu chápu manžela, že by mimíska chtěl vidět.
20. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
to každopádně vám to jen doporučuju je to krásný vidět chlapa jak kouká na to malý a je z toho uplně mimo :grinning:
20. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
mě mimi v pátek taky neukázali, ale když jsem ho viděla ve 12tt tak jsem taky byla úplně mimo :grinning:
20. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
Je to fakt zážitek, když je tam i manžel. Luki byl se mnou jak jsem byla v 13tt na screeningu a fakt krásně koukal.byl na něho úžasný pohled jak se culí na tu obrazovku a na mě:slight_smile:
20. srp 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
kdepak to je takovej zázrak, dodnes tomu holky nevěřím! prostě z nějaký buňky když se dva tulí mám velký bříško a v bříšku miminko! a miminko roste a zvětšuje se a vyvíjí a najednou ho i cítím, jak si hraje, jak plave.... a za pár měsíců ho dokonce budu chovat a pusinkovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zázrak fakt
20. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
jj Kači je to zázrak ještě se dá uvěřit když to má třeba 10 cm ale ted už má třeba kolem 30 cm a vypadá opravdu jako človíček kterej se může narodit!!!
jinak jsem právě zjistila co mi v príci dělá největší problém! vrátit se po obědě do práce! potřebovala bych si lehnout a odpočinout si ale jak si zase hned sednu tak se půl odpoledne nemůžu hýbat!!! :grinning:
20. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
mě dělá největší problém sedět na zadku v práci. vydržím tak hodinu a musím chodit. to je bolest jak kdyby mi bylo 60 a byla jsem čekatelka na nový klouby nebo co. už mě chytaj nejen záda ale i kyčle. říkejte mi souchotinka :grinning: :confounded:
20. srp 2008 v 15:58  • Odpověz
autor
jako chápete to????

http://www.novinky.cz/clanek/147717-v-prazskem-babyboxu-objevili-lekari-mesicni-holcicku.html

měsíc ji vychovávají, mazlí se s ní, kojí, oblékají, koupou a pak odloží :cry: :cry: :cry: :cry: šmejdi!!!!!
20. srp 2008 v 16:47  • Odpověz
že by to zas zlobilo??

ale asi ne, teďka už to půjde:slight_smile:

DOBRÉ RÁNKO :slight_smile:
21. srp 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
ahoj Leničko
už jsem se lekla, že jsem tu sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2008 v 07:55  • Odpověz
dobré ránko, dnes už hje čtvrtek a já du domů ve 4 a zítra ráno na utz jupíííí :grinning:
21. srp 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
to se máš eli! snad bude mimi umoudřené, domlouvali jste mu to poctivě???
21. srp 2008 v 08:38  • Odpověz
no mám pocit že to vůbec nepomáhá začalo m dělat neschvály a ráno když potřebuju na záchod a nechce se mi ještě vstávat tak mě ještě začne schválně kopat do močáku. už mi to dělá 3 dny posobě! pěknej zlobivec!!! :sweat_smile: :grinning:
21. srp 2008 v 08:44  • Odpověz
autor
:grinning: joooooooooo tak to jsme na tom stejně :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2008 v 08:49  • Odpověz
zlobivci.... ale o to budou hodnější až se narodí. včera jsem se bavila s kolegyní a ona říkala at od září jen ležíma odpočívám že se to vyplatí že ona to tak dělala a obě děti měla hrozně hodné!!!!! a já chci hodné miminko!!! :grinning:
21. srp 2008 v 08:54  • Odpověz
autor
to mi elíku říkají všichni! fakt!
už mě to docela rozčiluje, nechápu, že mají všichni tenhle stejný názor!!! prej ležet být v klidu a mimi bude hodný a nebude plakat. to nechápu, ale všichni mají tento stejný názor.
21. srp 2008 v 09:51  • Odpověz
ahojky holčiny
:grinning:
21. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
ahoj exi. :sunglasses:
no Kači asi na tom nšco bude mám kolem sebe ted tři maminy a když si promítnu jak prožívali těhotenství tak na tom asi opravdu něco bude i když se to zdá neskutečné.když si v pohodě ty je i mimčo. jenže u mě to bude těžký i doma já brečím kvůli každé kravině ale snažím se!!! :sunglasses:
Kači ještě 14 dní v práci!!!!!!když si to tak uvědomuju tak se těším ale zároven je mi z toho smuto. nejvíc by mi vyhovovalo dělat tak od 10-14 a pak bych odpočívala :grinning:
21. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
holky mohu jen souhlasit každej mi to taky říká, nesmím být nervozni a musím hodně odpočívat a být v klidu protože přesně takový jaký jsme my v těhotenství tak takový je pak miminko
21. srp 2008 v 10:42  • Odpověz
tak to bude to moje asi hodně vysmátý protože v práci mám fakt skvělí kolegy takže se směju pořád :grinning: pak si to doma vynahradím nějakou tou depkou a je to....
21. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
jojo tak to budeš mít doma smíška já se taky hodně směju ale taky občas křičím :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2008 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím vás!!
Tak doufám, že mé miminko bude taky klidné, i když se asi až do porodu pořádně nevyspinká, protože se u nás pořád něco řeže, tříská ... zrovna teď dělají chlapi z venku novou díru na okno a dnes tam budou zazdívat překlad, tak to není klid nikde v domě.

Dnes jsem byla ráno na krvi na protilátky, rýsuje se mi modřina a nějak to pobolívá, asi jsem si to špatně držela :angry: Pak jsme byli s mamkou v Polsku, potřebovala jsem si koupit něco na sebe na ty svatby. Holky, já tam chytla depku, že jsem ve všem jak mašina, ach jo :cry: No můj problém, že. Nakonec jsem si koupila šaty, takové hnedé, strakaté, střižené pod prsy a pak volné, vzadu na zavázání, budu je pak moct nosit i netěhu.
Mamka miminku koupila fájnou zavinovačku, teploučkou, chlupatou, tak mimiškovi nebude zima. Barva je pomerančová, pro jistotu :slight_smile:
A dnes mi přišla zimní zavinovačka Emitex z MMB, jsem nadšená, je opradu v super stavu, chundelatá, za 350,- Kč super kup.

Za chvíli jdu přihřát oběd a na 14:30 jedu k holiči, už jsem nikde nebyla rok, tak snad něco se mnou vykouzlí. Ještě pak musím koupit podvazek a nějaké další věci kamarádce na přepíjení svobody. Má ho zítra, skládá se nás 14, na památku dostane zl. řetízek s přívěškem, pak něco ze sexshopu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak houpacího koně (ona má ráda koně, tak aspoň tak symbolicky a pak se na tom bude houpat jejich dcerka), pak ještě podvazek, kbelík a nějaké blbosti do něj. Ty poslední věci musím dokoupit.

Mějte se hezky, páčko :slight_smile:
21. srp 2008 v 11:36  • Odpověz
Ahoj Peťko,
tak to máš dneska nabitý den.
Nic si z toho nedělej, já si taky ve všem připadám jak mašina. Některré trička už pořádně neobleču,leze mi všude špek. Kdyby to bylo aspoň těhu bříško,abych se nestyděla, ale když je to špek,tak to vypadá debilně:frowning2:. No snad se to brzy spraví:slight_smile:

Peti prosím tě, já si omylem smazala ten tvůj recept na ten zákusek, můžeš mi ho prosím ještě jednou poslat???
21. srp 2008 v 11:40  • Odpověz
holky klid já sice mám těhu bříško ale jak mašina si připadám stejně :grinning:
21. srp 2008 v 11:50  • Odpověz
Eli, ale ty jsi proti nám hubená :grinning:
21. srp 2008 v 11:54  • Odpověz
autor
čau mašiny a hubendíry :grinning: :grinning:

už mě zas bolí bříško jak včera :frowning2:
21. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz
hubená nehubená jak meloun vypadám stejně. a včera semsi všimla že se mi na zadku udělali strie tak je můžu čekat i na břichu a to každý večer mažu!!! :frowning2:
21. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz
autor
neblázni na zadku? :astonished: ten ani nemažu :astonished:
já jen bříško a to tak dvakrát týdně, já zapomínám :frowning2: aaaaaa Kubí je vzhůru zas trénujeme na olympiádu :wink:
já nejsem meloun, mám jen meloun v bříšku spolknutej :grinning:
21. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.