• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
jo na zadku a přitom se mi zdá že mi jde všechno do břicha že jsem snad ani jinde nepřibrala(teda kromě poprsí)
no u nás si to vzal manžel za svoje a každý večer maže zadek stehna břicho a prsa ale jak takkoukám tak když kůže chce stejně popraská :frowning2:
21. srp 2008 ve 14:38  • Odpověz
autor
ty se máš. mě teď sprdnul manžel že je to prej na moje riziko mít doma postýlku :cry:
nechápu na jaký moje riziko nebo co. hlavně tydle řeči by si měl odpustit, mluvit o riziku :cry:
21. srp 2008 v 16:35  • Odpověz
ahoj holky,
nestíhám, vařím,peču, chystám na večerní návštěvu.
Tak se mějte a důležité novinky prosím na mobil. Pappáááá
22. srp 2008 v 08:22  • Odpověz
autor
nazdar bazar a Kači stáááále sama :frowning2:
22. srp 2008 v 08:52  • Odpověz
ahojky všem, tak jsme po kontrole. vše OK prcek se zrovna probudil tak kolem sebe mával rukama :grinning: ale jelikož je zatím koncem pánevním tak pohlaví pořád skryto :frowning2: takže to bude asi překvapení ale maminka se smířila s tím že nebude mít holčičku že takové štěstí nemá že to bude chlapeček :slight_smile:
22. srp 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
:slight_smile: ahoj elíku však ještě holčičku mít můžeš, to není vyloučený!!! ještě bude UTZ ve 32tt, myslím
teď jsem se vrátila od zubaře, všechno OK, bez kazu a bez kamene. nic mi nedělali a mám razítko v průkazce. jupíííííí a to jsem se tolik bála
22. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
no tak toho zubaře ti závidím já tam ještě nejméně dvakrát musím :frowning2: mimčo mi dává zabrat. já vím že ji ještě můžu mít ale sem tak nějak smířená s tím že to bude chlapeček.a že se nám neukáže.tak budu nakupovat tak neutrálně no.
22. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
Kači a říkal ti jak je vaše mimčo velké a třeba kolik máš plodové vody a tak? nebo to se dělá až v tom 30tt? já ted nevim nám dnes jen změřil všechny ty kůstky mozečky a tak :wink:
22. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
elí neříkal nic, měl problém ho vůbec odchytit aby ho zkontroloval, je to janek. tak nevím skoro nic. jen nějaký milimetry psal ke zkratkám ale co to znamená to nevím... zeptám se až v poradně 2.9.

teď jsem se vrátila od obvoďáka, mám další razítko juchuuuuu

zubaře ti nezávidím, toho já se bojím jak čert. zaplať pánbůh že to mám dobrý a ani nevrtali nic no bomba.

Nikolka je krásné jméno, to bude určo holčička. holky, jsem tu jediná, která si přála synka? :astonished:
22. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím při pátku.
Eli, gratuluju ke kontrole, hlavně že je miminko zdravé !!! A pohlaví vám ještě jistě odkryje :wink:
Tobě, Kači, taky gratulace k zubaři a obvoďákovi. K zubaři taky musím, bléé ...

Já mám dnes za sebou odběry na cukr, no nic příjemného to nebylo. Byla jsem v nemocnici ráno na 6:30, vzali mi krev a čekala jsem na to, jak vyjdou hodnoty. Mi vyšly v normě, tak mi pak dali vypít 3 dcl sladkého hnusného roztoku, pak jsem čekala 2 hodiny na chodbě a brali mi krev znovu. Pak jsem mohla jít domů. Výsledky prý pošlou mému doktorovi. Dojela jsem do Tesca na nákup, tam mi začalo být zle, zpotila jsem se jako kůň, musela jsem rychle ven a dlouho jsem pak seděla v autě,než jsem se odhodlala jet domů. Klepala jsem se jako osika, bylo mi zle.
Doma jsem pak konečně pojedla a usla jak špalek. teď je mi naštěstí trochu lépe jen hodně slabo.

Vypadám jak feťák - na pravé ruce mám 2 vpichy ze dneška a na levé mám modřinu po včerejším odběru.
22. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz
autor
ahoj Péťulko ježiš dávej na sebe pozor!!!! fuj tos mě vyděsila!!! asi z té hodně krve co ti vzali ti bylo blbě, je to možné?

holky, teď jsem si všimla, že mi chybí ze snubního prstýnku kamínek :cry: ach jo a to je ze značkovýho drahýho obchodu a nevydrží to :cry:
22. srp 2008 ve 13:09  • Odpověz
Kači tak ten prstýbek reklamuj. :wink:
Peti dávej pozor to je počasím a ještě ta krev do toho. mě pořád trápí křeče dnes v noci sem se zase s jednou probudila a nemohla to rozhýbat ještě ráno mě bolela noha. a to beru večer dvě tablety magneska!!!sme s manželem říkali že budeme mít malýho závisláka když mě bere to přírodní a ještě i to co eru v tabletách. žádný mi nenechá!!! :grinning:
22. srp 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
elí taky beru 2 tablety magnézka a je to na nic, trápí mě to pořád.

prstýnek reklamuju to určo, jen musím do Boleslavi, kupovala jsem ho tam. tak až pojedeme na výlet, stavím se u našich.....
22. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz
máme asi malý parazitíky. já sem vložila ted foto toho našeho co jsme dnes dostali. je to profil hlavičky.celá maminka :grinning:
22. srp 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
jsou to trochu trable, ale i přesto je to nádherný období. těším se až bude miminko s námi doma na vánoce :dizzy_face:
juuuuu fotky miminka
22. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj maminy. Tak jsem neodolala a objednala jsem se na ten 3D UTZ. MM se k tomu sice stavěl docela skepticky, ale nakonec to akceptoval. Tak mám mimi na videu. Celou dobu jsme skoro neviděli obličej. Pořád tam měla ručičky i nožičky.
22. srp 2008 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky,
Peťa hlásí příjem a zdraví z práce :confounded: a zároveň už uvažuje, kdy si zase vezme volno ...
25. srp 2008 v 06:20  • Odpověz
Holky, kdepak jste?
kači má volno?
25. srp 2008 v 07:37  • Odpověz
dobré ránko všem, tak já jsem poslední týden v práci sama, příští týden se přijde zaučit zástup a pak asi pá pá práce :astonished:
25. srp 2008 v 08:46  • Odpověz
Ahoj Elis,
já jsem tu tento týden taky sama, ale zase si vyberu nějaké volno. Pak přijde nástupkyně na uzávěrky a pak už si dovyberu dovolenou a taky udělám pá pá.
25. srp 2008 v 09:04  • Odpověz
tak to půjdem skoro stejně. já se na jednu stranu hodně těším ale na druhou je mi z toho tak nějak smutno!!!ale snad ten podzim uteče a pak už to poletí samo :wink:
25. srp 2008 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,

co že tady není Kača. Nemáte nějaké zprávy??? Jdu jí napsat sms, to je divné,že tu není :confused:
Já tento týden mám přijít za šéfem a říct mu,kdy chci odejít. Takže mu řeknu,že odejdu od listopadu. Takže ještě 2 měsíce:slight_smile:
25. srp 2008 v 09:10  • Odpověz
Ahoj Leni, já jí psala, ale nebylo to doručeno, tak snad budeš mít více štěstí!!

Tak to já jsem ráda, že už budu pracovat "jen" 2 týdny. Ikdyž jak píšeš, Elis, taky je mi z tohho odcházení tak nějak měkko a smutno.
25. srp 2008 v 09:14  • Odpověz
peti, aha, já jsm teďka dočítala březen a psala Slunince. Taky mi nepřišla doručenka,tak ještě zkusím tu Kačku. Je to divné,že tu nepisla. Vždycky tu je ráno s tebou. Nešla někam???

Jo "jen" 2 týdny, já 2 měsíce :grinning: , ale i tak ještě mám za dva týdny týden dovolené,pak mi ještě zbývá nějakých deset, takže to ani 2 měsíce nebude.
eďka mám bobky ze čtvrteční kontroly, pořád necítím pohyby:frowning2:
25. srp 2008 v 09:24  • Odpověz
ahooooooooooj
25. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
Já nevím o tom, že by měla někam jít, měla jsem teď 3 dny volna, tak fakt nemám tušení.
Já mám ještě 12 dní volna. 2-3 dny si vyberu tento týden, budou nám měnit okna, zbatek si pak doberu v září.
leni, já pohyby zkraje taky necítila, nějak jsme přeskočili takové ty bublinky. Musela jsem se hodně soustředit, aby něco ucítila. A pak to bylo náhle jakoby zaklepání a od té doby mimi cítím. Třeba to bude u tebe taky tak. Nic nic a pak pořádný kopanec.
25. srp 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahoj Teri :slight_smile:
25. srp 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahoj teri:slight_smile:. jak je mamino?

Peti: no právě,každý říká bublinky a já nic. sem tam ale cítím jakoby se mi honily střeva, ale nehoní se mi. Tak třikrát denně, někdy anio to ne. Je to možné,že by to jako bylo ono???? ale není to ani každý den. Tak já nevím...
25. srp 2008 v 09:32  • Odpověz
ahojky já už taky uvažuju o tom že s prací seknu :grinning: :grinning: 2.9. jdu na kontrolu tak mu to řeknu že už to nedávám
25. srp 2008 v 09:32  • Odpověz
jéé eri už taky bude doma. Holky vy se máte:slight_smile:. Já budu muset asi až od toho listopadu, protože jaksik za mě furt nikdo nehledá náhradu. až řeknu,kdy chcu odejít,tak ji teprve budou hledat, no je to normální?????
25. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.