• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
ahojky leni jde to ale mohlo by být líp, jinak pohyby zatím nic moc taky necítím i když sem tam něco cítím ale žádné alotrie to nejsou jen to škrundání v bříšku a ted asi 2 dny zpátky sem tam něco málo ale spíš nevím co mám cítit a moc se na to nezaměřuju, takže nejsi jediná
25. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
Kačka myslím psala že bude mít možná dovolenou tak třeba někde cestujou.
25. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
Jo tak to jsi mě potešila. Přesně jak píšeš, takové škrundání. Taky právě nvím co mám cítit. Ve čtvrtek se mě sestra bude ptát jestli cítím pohyby a já nevím co jí mám říct :grinning:
25. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
exi bud ráda oje mimčo si usmyslelo že nejlepší zábavou je kopat maminku do plýho močáku takže si opravdu užívám :grinning:
25. srp 2008 v 09:36  • Odpověz
leni za mě už náhrada naštěstí je
ta práce mi za ty nervy nestojí a hlavně tohle je poslední možnost jak si naposledy odpočinout takže se nechci honit až do řádný mateřský, ráno do práce večer z práce, volný jen neděle a co z toho? prostě mi to za to nestojí, dneska jsem zase letěla z kopce na vlak, prostě ráno nestíhám, za noc jsem tak 10 krát vzhůru na čůrání a ráno bych spala a to už zase nemůžu, pak hodinu na cestě do práce, půl hodinku cesta z nádraží a pak tu 8 hodin sedím a večer dojedu domů utahaná jako blbec
25. srp 2008 v 09:37  • Odpověz
leni to škrundání je ono jsou to takový začátky takže neboj ono to pravé kopání přijde neboj a pak si budeme užívat to kopání do plného močáku jak píše eliiis
25. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
Dobré ránko kočky...taky já se vrátila z dovče, byly jsem na chaloupce, bylo moc fajn, já dospávala seč to jde, ale počasí nám moc nepřálo tak jsem se vrátily dříve, dnes se chystáme s raubířkama do ZOO, alespoň bude chvíli klidu, jinak když se tady bavíte o pohybech, já jelikož už čekáme 3 tak jsem první pohyby zaznamenala tak cca 13tt takové to bublinkování a ted už o sobě mimís dává pěkně znát, někdy to až zabolí...ale jsem asi nějací napřed...
a s prací sekám opravdu každý den, teď po výplatě hlavně, hodně uvažujeme a počítáme co a jak když půjdu tak od října na neschopenku, já si musím za sebe zaučit náhradu, ale taky už to moc nedávám, hlavně po těch problémech co byly s krvácením se už ani moc na práci necítím. Teď mám volno ještě do čtvrtka pak víkend, a 1.9. jde ten náš raubíř poprvé do školy, holky Vám poi vím si připadáme nějak staře :sweat_smile: onehdá to bylo rozkošné mimiško a teď, no raději nemluvit, a taky právě bude fajn že bych byla doma a mohla se mu věnovat když bude pěkně psát čárky kroužky atd :grinning: ....takže taky počítám že tak od 1.10. zůstávám doma, obvodní gyndař mi sám říkal kdy budu chtít vystavit neschopenku, není problém...mám prý pracovat tak dlouho jak jen se na to cítím...
25. srp 2008 v 09:41  • Odpověz
Teri, jo tak to by mě teda taky nebavilo, být celý den v pr.... a¨ještě se nervovat. To bych byla doma hned a ne až od září. Máte výhodu,že máte všechny nástupkyně, ale u mě jaksik čekají až já jim řeknu, kdy chci odejít a pak začnou něco řešit.

Jinak ahoj Eli:slight_smile:

Kačka psala,že mají nečekanou týdenní návštěvu. Takže nemá časík.a je v pořádku ona i Kubík, že se nemáme strachovat
25. srp 2008 v 09:44  • Odpověz
Přesně jak píše Terka, to, jak si teď odpočineme než přijde mimi na svět, to už nikdy nebude. I když budeme čekat třeba druhé mimi, tak už se budeme muset starat o jednoho prcka a už si tak neodpočineme. I tak jsme "vydržely" v práci dlouho, aspoň já to vidím podle svého okolí, kdy holky byly doma od počátku, jen jedna "až" od 20 tt. I na kurzu jsem jediná, kdo chodí do práce.

Já jsem vám zapomněla napsat, že se mé kamarádce v sobotu narodila dvojčátka. Už jsem vám o ní psala, jak ji zavřeli do nemocnice, že se otevírala od 29 tt. Tak v pátek jí odtekla plodovka a v sobotu přišli kluci na svět císařem. Mají 1,5 a 1,3 kg, jsou sice v inkubátorech, ale dýchají sami. Je to krása, včera je kamarádka mohla poprvé pohladit, já jsem u toho bulela jak želva, když mi to napsala.
25. srp 2008 v 09:44  • Odpověz
Ahoj Lucásku,
fakn,že jsi v pořádku. Tyjo od 13tt, to jsi hooodně napřed:slight_smile:. Jo tak do školy, to buudeete mít odma veselo :grinning:
25. srp 2008 v 09:45  • Odpověz
Joéé Peti, kkuci dvojčátka, no to je krása. Bobci malí:slight_smile:
Mě o víkendu porodily dvě kamarádky holčičky. Jedna v pátek Barborku-3,85kg a 51cm a druhá kamarádka včera Elišku-3,20kg a 49cm. :slight_smile:
25. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
jojo leni není to nic lehkýho a kolegyně je 23 letá pipinka od který nějaké úlevy čekat nemůžu spíš naopak
jsem byla třeba na 11 40 objednaná na velký ultrazvuk a ona si normálně myslela že pojedu 30 km vlakem do práce jen kvůli 1,5 hodině a pak zase domů chápete to?
a ted se mě pořád ptá jestli nechci jezdit na školení do Prahy :grinning: :grinning: prostě je to kráva takže na tohle nemám už nervy
25. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
ježiš Teri, takové nervy bych nepřežila. Bych skončila okmažitě. ještě se snervovat s atkovou pipinou. Ty vo*e já bych se do ní pouštěla, já bych se s ní asi pořád hádala :grinning:
25. srp 2008 v 09:48  • Odpověz
jsem těhotná ví to, ví že mi je nějaký školení na houby ale blbě se mě ptá jestli tam nechci jet, hlavně za rok co jsme tu spolu tak jezdila jen ona a ted by tam posílala mě, prostě je úplně pitomá
já se pak jen nervuju a doma by mi bylo líp takže hned 2.9 poprosím gyndaře zda bych už mohla být doma
holka a to se dává neschopenka nebo půjdu na rizikový jaký je mezi tím rozdíl?
25. srp 2008 v 09:50  • Odpověz
leni říkám si že mi za to nestojí ale pak mě něčím nasere a to bych ji zašlapala dva metry pod zem prostě je ubohá
25. srp 2008 v 09:51  • Odpověz
Vidím, že nejen já tady zaučuju takovou pipku, co má na práci vše ostatní jen ne práci. Holky, doma nám bude lépe !!!
25. srp 2008 v 09:51  • Odpověz
no ptala jsem se doktora jestli je to normální u Šimči jsem zaznamenala první pohyby v 17tt u Dády v 15tt a teď 13tt říkal že je to normální když jsem už po 3 těhu, že na tom nevidí nic divného..prostě už to znám no...a navíc náš mimíš je stále tak o 2-3 cm větší,ale jinak stále odpovídá...dnes začínáme 19tt letí to, triple dopaldy parádně, volal sjem si na výsledky a vše v pohodě, takže jdeme 4.9. na komtrolu a domluvit se na velký UTZ tak se snad dozvíme pohlaví...a doufám že se potvrdí mé tušení holčičky.. :sweat_smile:
NJN letí to už je to školák, on by vklastně měl mít už 1. třídu za sebou,ale jde o rok později...je srpnový...ve čtvrtek 28. má 7 let, už to bude 7 let, co mě tak strašně potrápil..obludka jedna...
Takly jsem se dostali domeček..holky jsem čuměla jak puk..z rodiny což jsem nečekala, no dostali, dostali za směšnou částku, sice se úplně vydáme z penízků...vše našetřené padne tam, ale budeme v domečku, který je opravený...sice ne dle našich předsdstav, ale to si už doladíme časem...takže jak se narodí mimísek tak se budeme stěhovat vidíme to tak na únor březen nejpozději...
25. srp 2008 v 09:52  • Odpověz
petis přesně tak každej mi říká at se na to vyprdnu at už jsem doma, myslela jsem že budu jezdit a těch 8 týdnů před porodem odejdu ale tohle se nedá prostě zkončím tak do 3 týdnů a basta
25. srp 2008 v 09:53  • Odpověz
lucasku tak to mocinky gratuluji že je všechno v pořádku :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2008 v 09:54  • Odpověz
Terezko, to se dává normálně nemocenská do doby než nastoupíš mateřskou. myslím,že gyndař nebde vůbec proti,když mu řeneš o nemocenskou,nebo že chceš zůstat doma. Někdy to píše i obvoďák,ale myslím,že ti to napíše i gyndař. V tom se teda moc nevyznám. Mám kamarádku,která má termín začáítkem prosince a je na nemocenské úplně od začátku těhu a jí to napsal obvoďák,tak nevím
teri, já myslím, že ti dá jen neschopenku. na rizikové není důvod. Já o to samé budu svého Dr. žádat 5.9. Už jsem mu o tom na minulé kontrole říkala, tak by neměl být problém.
já se zeptám toho gyndaře jdu tam 2.9 tak snad to bude ouki holky půjdeme všichni na neschopenku :grinning: :grinning: :grinning: a basta
25. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
exim, vystavuje se normálně neschopenka...to je jako rizikový, jen tě bude zvát do poradny normálně jako do ted a ne jako u rizikovek třebas 1 týdně...
mě holky o nervách povídejte, jenom jsem vytáhla paty z krámu tak se na mě sesypaly problémy takže sjem z dovolené řešila problémy obchodu atd...jak půjdu v pátek do práce budu dávat výpověd jedné kačeně, která udělal průser jak sviňa, a to jen jsem doma týden...jsou to nervy když musíte hlídat holky atd neudělají to či ono...nejsem dráp to v žádném případě,ale prostě každý máme své povinosti a očekávám že i ony si budou své plnit...
mě stačí neustále se dohadovat s dodavatelama obcvolávat atd..pak ti zavolají z cventrály že tak je to špatně a tak ne tad...už prostě na to nemám...je toho moc...
25. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
Lucásku, tak to gratuluji nejen k miminku, že je vše v pořádku, ale i k domečku !!!!
25. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
Lucásku, ty brďo domeček,tak to máte super. My bydlíme sice taky v domečku,ale s mými rodiči. Ale ono to někdy není med. Lepší bydlet někde sami. No ale co hlavně,že máme kde bydlet. :wink:

Tak já jsme teda taky zvědavá co já chytnu za zástup. ježiš holky nestrašte s pipinama :grinning:
25. srp 2008 v 09:57  • Odpověz
holky už se těším jak budu moct spinkat třeba do 10 a nic mě nebude nervovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ted přítel si ze mě dělal legaci že jestli budu doma už od ted takže to bude pěkná ponorka :grinning:
25. srp 2008 v 10:03  • Odpověz
děkuji děkuji....
během příštího týdne se domluví podmínky atd...jsem strašně za to ráda...je sice
25km od Brna, ale tak i tak to jde....teď jsem v půdní nástavbě sice moc pěkné bydlení, krásně atd...ale ta zahrada chybí...je tam dvorek 100m a zahrada 300m už se vidím pod pergolou s kočárem, prostě paráda :sweat_smile: , už aby to bylo... :grinning:
No když narazíš na pipku tak ani svěcená nepomůže, já si vybírám z 2 kandidátek na můj zástup, moje mamka, která dělá podemnou, vím že se na to hodí...má taky vyřídilku a vím že by si uměla sjednat respekt, ale bojím se že to holky budou brát jako že jí nadržuji..a pak jednu, které je šikovná na krámě,ale zase se bojím že jí holky nebudou brát...že si nebude umět sjednat respekt a nevyřídí nic..prostě nemá tu zprávnou vyřídilku..tak nevím
25. srp 2008 v 10:04  • Odpověz
jo jinak jsem si v sobotu byla koopit něco na sebe tak jsem kaufla jedny těhu džíény a tričko s nožičkama na bříško a hned tam nechala 1800,- mazec jak na těhulkých vydělávají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2008 v 10:05  • Odpověz
bydlela jsem z bývalým v domku u jeho rodičů..už nidky více u rodičů...jsem vyléčená až do smrti..to raději v podnájmu do konce života,ale vím že budeme v pohodě :sweat_smile:
25. srp 2008 v 10:06  • Odpověz
lucasku joj pipky jsou nejhorší koukám že to taky nemáš jednoduchý
25. srp 2008 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.