• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
holky jsem koukala na zářijovky tak Rezetka porodila...to je mazec...onehdá byla stejně jako my a už má mimčo doma...ani se nenadějem a budeme se taky stěhovat do porodnice :sweat_smile: , ale už aby to bylo :grinning:
25. srp 2008 v 10:08  • Odpověz
Exim, tak se nám pak koukej fotnout, jak to ti v těhulkovském sluší !! :wink:
Já jsem si ve ČT koupila šaty na svatbu, byla jsem zklamaná, že jsem se nevlezla do žádných, co se mi více líbily. Tak jsem si ještě pak koupila jedny těhu rifle, ať mám na výměnu, snad už nic víc do porodu nbudu potřebovat (kromě nějakých triček). Za poslední 2 týdny jsem přibrala jak hroch, začínám být z toho pomalu ale jistě zoufalá.
25. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
jůůůůůůůů já už chci taky mít miminko u sebe to bude tak něco krásnýho a nepopsatelnýho že asi z toho nebudu, už to vidím jak si ho nebo ji přivezeme domů z porodnice a budeme na ni)něho koukat jako na svatý obrázek
25. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
jojo petis musím se už vyfotit ale ten foták má stále brácha :grinning: :grinning:
a to se fakt nevymlouvám
25. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
holky, něco vykládejte..o přibírání haha, jste všechny jak proutek...já už jaksy ehm oplácaná jsem takže budu jak správný vorvaň...už teď se mě ptají..a to budete rodit tak v listopadu ne? :sweat_smile: a já mám termín na konci ledna..i když kdo ví jak to bude....
taky jsem si ted udělal radost z těhulkovským oblečením...ale ještě bych chtěla nějakou pěknou sukni, ale tak na podzim...abych měla, a bojím se kabátku co budu nosit v zimě za bundu, necvhci žádnou hacafáru hadru..ale zase se mi nechce moc utrácet :sweat_smile: , když to pak v lednu odrodím...co pak s kabátem velikosti slona :sweat_smile:
25. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
já jsem taky jak hroch ach jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jsem hroch s malým hrošárkem v bříšku takže si z toho nic nedělám chïchi ten malej zázrak v mojim bříšku mi za těch pár kilo stojí
25. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
úplně se bojím stupnout na váhu před poradnou :sweat_smile: abych se nezhrozila... :dizzy_face: ,
tak mě napadlo že bychom měli začít dokumetovat pupíčky..nebo se už taky děje? :sweat_smile:
a tak sjem přemýšlela že bychom měli začít dokumentovat pupíčky...nebo se už tak děje?
a co Stroužek...jak si užívá těhu...se konečně dočkala, holka jedna :sweat_smile:
25. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
lucasku něco by to chtělo vymyslet chichi
25. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
jéje, asi se mi zalívá mozek vodou..haha koukám jsem to psala dvakrát :dizzy_face:
25. srp 2008 v 10:18  • Odpověz
tak kdopak se toho ujme :dizzy_face: ....
25. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
no já si taky připadám jao vorvaň. jenom prdel a stehna. břicho nic moc. rifle už pomalu nezapnu a nemůžu natrefit an těhu kalhoty. ach jo, co já budu nosit? a v změ? bundu? tak to taky nevím, asi budu sedět doma na zadku :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
Holky, vždyť vy jste úplné štiplinky štíhlé podle foteček a budete mít jen bříška.
Já měla výchozí váhu pro těhu 78 kg :confounded: , ve 20 tt jsem měla 80 a teď to tipuju tak o další 3 kg nahoru. Pomoc! Vždyť já už mám na zadku rifle velikosti XL :cry:

Stroužek je asi zrovna teď u Dr., jestli už má mimi srdíčko.
25. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
Peti, já měla před těhu 66-67kg a teďka mám 72kg. a měřím 167cm. no takže já žádná štíhlina taky nejsem. Myslím,že my dvě jsme na to nějak zrvona postavově podobně.

Strouzek u dr., čekám na smsku :dizzy_face:
25. srp 2008 v 10:26  • Odpověz
no tak u mě břicho jaksy roste..sice už ne takovým tempem jako na začátku, ale mamak mě ted cca 14 dní neviděla a říkala že zase porostlo, mě už to ani nepříjde :sweat_smile: ..já chodím na těhu do C a A mají tam super věcičky...sice je fakt že ty ceny...no já to vyřešila 2 kalhotama, ještě chci taky jedny rifle..už mám i sukni, ale ještě bych potřebovala nějakou tu na podzim a trika neřeším..to se dnes prodává tunik..a je to nositelné i v těhu, ono jakmile je na štítku těhu moda je to tak o 50% dražší takže trika neřeším, horší to bude jak říkám v zomě s tím kabátkem
25. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
petis, kde by jsi to nabrala?..má výchozí váha těhu bylo 73,5 a připadám si jak vorvaň..u kluků jsem měla na začátku 60 kg....nevím kde jsem těch 13 navrch vzala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , asi spokojený manželský život
25. srp 2008 v 10:28  • Odpověz
v 15tt jsem měla cca 75 kg...a ted se úplně bojím, začala jsem strašně baštit, nějak mi zachutnalo...ráno vánočka...večer mi není líno si něco nacyhstat, prostě děs
25. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
strouzek psala- srdíčko bije :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
super, gratulace...
takže kočky, jdu nachystat věci do ZOO, a asi přizabiju děti..opět udělaly v pokojíku bordel..
opatrujte se, já se přihlásím zítra a hodím nějaké foto pupíka do alba...pápápáčko
25. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
Lucas, ráno taky snídm sladké.
Já jsme teda od začíítku těhu nabarala 5kg. čekám co bude uza další 4 měsíce :sweat_smile:
25. srp 2008 v 10:33  • Odpověz
Já taky pořád ulítávám na sladkém, nutela, to je moje nebo čokoláda. A pak si mám na co ztěžovat, co?
Lucásku, podle foteček bych ti tipla tak max. 60 kg :wink:
Musím konečně zlanařit manžela, aby mě aktuálně vyfotil, i má fotka tady v pasu je z doby, kdy jsem měla o 10 kg méně.
Já mám taky dvoje kahot, doufám, že vydržím do prosince, i když se bojím, jestli mi zhrubnou stehna a zadek, tak se do nich za chvíli nevlezu.
25. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
Páčko, Lucásku a užijte si ZOO :slight_smile:
25. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
Pa luci:slight_smile:

Peti: jo nutela, minulý týden jsme neodolala a během dvou dnů bylo po ní :astonished: . pak si stěžuju,že jsme tlustá :grinning:
Mě ještě manža ani nefotil. ono mi to pořád připasdá,že není co,že mám pořád jen špek a ne břííško
25. srp 2008 v 10:36  • Odpověz
holky já se taky cpu jako prorvaná ale co hlavně že jsou miminka v pořádku pak ty kila dáme dolů
25. srp 2008 v 10:39  • Odpověz
Teri, jo já si to taky říkám,že to pak dáme dolů, ale kdybych aspoň už vypadala jako těhu ne jak když sežeru co vidím
25. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
chïchi holky to je sranda jsme na tom stejně
25. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
holky ted tu zkoumám zkratky z ultrazvuku co mi tam dr napsal
25. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
A na co jsi přišla? Já jsem tomu vůbec nerozumněla, jen slovům jako "negativní", "v pořádku " "v normě"
25. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
tak já se dozvím o ultrazvuku véce ve čtvrtek.

ale teďka už jdu něco dělat. GHodin jak na kostele. Musím si umýt hlavu,trochu po víkendu poklidit.

Ztím paááá
25. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
Leni, páček :sunglasses:
25. srp 2008 v 10:54  • Odpověz
petis nepřišla jsem na nic :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2008 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.