• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
:sunglasses:
Já mám zdlábnutou polívku a oddychuju ... a zase se mi do ničeho nechce :unamused:
25. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky. Povedlo se mi dát do alba další fotečku. Moje první fotka pupíku. Snad se mi podaří mm donuti aby mi ho vyfotil i víckrát. Pokusím se naskenovat i ty fotečky co máme z UTZ, jaké už máme velké miminko. Ahoj
25. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj Aurel,
teda, ty už máš krásné pupendo :slight_smile:
25. srp 2008 ve 12:40  • Odpověz
autor
kuk berušky ahojky
nebojte vlka nic, jsme OK. Už jsem psala Lence. Nestihla jsem ani poslat sem nějakou zprávu. Máme narychlo dovču, páč manžel v září už volníčko nedostane. Tak ještě výletujeme, dokud to jde. Od středy do pátku jedeme pryč, tak na koníka nebudu moct vůbec.

Jooo, kdyby byly nějaké převratné novinky, tak šup sem s nima Kači na mobil :wink:

mějte se moc krásně a pa pa pa zlatíčka :slight_smile:
25. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz
Tak to jo, Kači, jen se dovolenkuj a načerpej pořádně sil :wink:
Já se s váma pro dnešek taky loučím, jdu s papírama na vedení, musím se hýbat, tak si dnes ani nezavolám auto, ale vyrazím už za chvíli pěcho.
Tak pa pa :slight_smile:
25. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz
takže tu budu sedět každý den do 5 sama :angry: chjooo a ještě se mi po tom obědě tak nechce nařídila bych povinně po obědě hodinku spánku :grinning:
25. srp 2008 ve 13:16  • Odpověz
Dobré ranko,
dnes tu z rána nikdo se mnou nebude, co :cry: ?
Zítra a ve čtvrtek si beru volno, tak tu s vámi nebudu. Doma máme odpojený Net, jedině že by se mi povedlo připojit od tchánů.
26. srp 2008 v 06:34  • Odpověz
dobré ránko,
takže tu budu sama samotinká celý den?? :cry: to není fééééér :frowning2:
26. srp 2008 v 08:12  • Odpověz
Elisko, dneska tady s tebou jsem :wink:
26. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
no jo ale jen do 14:00 :angry:
26. srp 2008 v 09:03  • Odpověz
Přesně tak, ale zase už od 5:50 :sunglasses:
26. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
Ahooj holky,

Eli ještě jsem tu já :grinning:
26. srp 2008 v 09:17  • Odpověz
Ahoj Jsem myslela, že na vás dneska nebudu mít čas vůbec, páč mi měl přijít opravář na odpad a nedošel. kvůli tomu jsem nešla do práce a ani jinam a vyčkávám. Vyčkávání si krátím u PC.
26. srp 2008 v 09:24  • Odpověz
Teda, nás tu najednou je :slight_smile: Ahoj holky :sunglasses:
26. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
Ahoj Auri, tak to tu dneska budeš s námi? aspoň budeě odpočívat :slight_smile:
26. srp 2008 v 09:28  • Odpověz
Já se vás musím ještě dnesk nabažit, protože se sem asi 2 dny nedostanu.
26. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
Peti a ty už má š dovču i zíttra?

Já tu nebudu od 8.9. celý týden, to se tady nedostanu vůbec, budeme na chalupě.
26. srp 2008 v 09:36  • Odpověz
Já si beru volno zítra a ve čtvrtek, v pátek do práce dojdu, je před uzávěrkama, tak bych to měla v pondělí náročné, no nebo spíš nástupkyně, co se vrátí z dovolené.
My máme doma odpojený PC, ale pokud zbude chvilka, juknu se na vás od tchánů.
Ty brďo, mimi mi teď doslova tancuje v břiše, včera se skoro nehýbala, až jsem měla strach, jestli jsem jí neublížila (lepili jsme na podlahu kartony, tak jsem byla pořád na čtyřech sehnutá).
26. srp 2008 v 09:40  • Odpověz
Tak to jo, aspoň v pondělí nebue mít zmatky:slight_smile:.
Jůůů mimi ti tancuje a mi pořád nic:frowning2:
26. srp 2008 v 09:44  • Odpověz
Ony ty zmatky budou asi stejně, nebyla tu 2 týdny a vpadne rovnou do uzávěrek, ale to už je hold její boj. Aspoń toho ale nebude tolik.

neboj, Leni, pohyby i kopanečky začnou ani se nenaděješ. Já se teď strachuju, když mimi nějakou dobu necítím, včera jsem fakt měla strach. Nejřív jsem přenášela stojan na víno, pak lepila ty kartony a pak mě začalo bolet břicho, tak bych si hned nafackovala.

Ty jdeš vlastně ve čtvrtek na kontrolu, že? Písneš mi SMS?
26. srp 2008 v 09:51  • Odpověz
ahojky těhulky :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 09:52  • Odpověz
Ahoj Terezko:slight_smile:

Peti, jojo jdu ve čtvrtek. Jsem nervoní z toho, že jí neřeknu,že necítím pohyby a pak jak bude dělat utz jestli tam uvidí hýbajícíiho mimíška. Jeíš možná jsem nervní zbytečně, ale .....
Sms napíšu. NAvíc už v půl 10 ttady budu, aha, ty vlastně máš volno,takže ti pisnu sms:slight_smile:
26. srp 2008 v 09:54  • Odpověz
Leni, mě se Dr. na pohyby neptal. jak teď nad tím tak uvažuju. Já miminko cítím pořádně tak 2 týdny, takže neboj, je to v pořádku!
26. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
leni neboj miminku nic není každá cítí pohyby jinak vůbec z toho neboj nervozní,a až miminko uvidíš tak se ti uleví že je v pořádku a pak už to ani řešit nebudeš
já mám poslední 3 dny takový zvláštní pocity v bříšku myslím že pohyby pomalu ale jistě přichází :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
No já jak byla minule na kontrole,tak tam byla jedna těhulka,co byla zrovna v 19tt nebo ve 20tt a sestra se jí ptala jestli cítí pohyby. Takže tuším,že mě se zeptá taky.
2 týdny?? tak to snad ž budu cítit taky co nejdřív
26. srp 2008 v 09:58  • Odpověz
ani mě se na nic neptal nikdo :grinning:
26. srp 2008 v 09:58  • Odpověz
Teri, tak to za chvíli dostaneš pořádnáý kopanec :grinning:
Já se snažím to neřešit, ale já si třeba občas kouknu na diskusi Leden2009 a tam holky třeba mají skoro všechny pohyby od 17tt :sweat_smile:
26. srp 2008 v 09:59  • Odpověz
no lenisku to uvidíme taky to moc neřeším pač to nemá cenu každej jsme prostě jinej tak bud v klidu zlato je ještě opravdu čas :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 10:05  • Odpověz
Tak díky Terizku, nechám tomu průběh. ale je fakt,že když se třeba soustředím a jsme v klidu,tak trochu něco v břichu cítím,tak to je asi ono a brzy to začnu cítím více.
26. srp 2008 v 10:07  • Odpověz
http://www.medela.cz/index.php?news=14
tady holky posílám jednu novinku na trhu, je to od firmy medela, říkala nám o tom paní na cvičení prý je to super věc tak na to zkuste mrknout :wink: :wink: :wink: :wink:
26. srp 2008 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.