• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
jsou to sterilizační sáčky do mikrovlnky jeden ten sáček vyjde asi na 80 kč a je na 20 použití můžete tam uchovat třeba dudlíky na cesty a jiné různé věci pokud chcete aby byly věcičky pro miminko čisté a sterilní :grinning:
26. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
Myslíš,že se to využije???
26. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
Přesně jak píše Terka, každý jsme jiný, mě se ptala lektorka na cvičení, jestli už cítím pohyby (to bylo v 18 tt) a byla překvapená, když jsem jí řekla, že ne. Takže to neřešit, kamarádka cítí malého pořádně asi od 23 tt, takže to přijde :wink:
26. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
Já vím,že to přijde:slight_smile:. Děkuji za podporu :wink:
26. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
Teď z jiného soudku ... holky, jaký používáte Make-up? Já blbka jsem si teď koupila můj oblíbený o odstín světlejší než obvykle, špatně jsem se koukla a teď vypadám jako smrtka. Tak si musím pořídit jiný, buď to půjdu zase do Maybeline, nebo si nechám poradit od vás. Pleť mám teď hroznou, potřebuju to něčím zestejnit.
26. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
Peti, já žádný make-up nepoužívám. Jen pudr. Takže já ti určitě neporadím :sweat_smile:

Týjo, ot je zase hodin, musím jít něco dělat.
Ale já přijdu,zatím pa
26. srp 2008 v 10:42  • Odpověz
Pudr bych brala taky, abych se tak neleskla :wink:
26. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
já taky nic nepoužívám :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 10:55  • Odpověz
Teda jak vám závidím, že máte hezké pusiny :slight_smile: Já používám, ale jen na zestejnění pleti, kolikrát jak vidím mladé holky, co mají na sobě nános jak hrom, tak je nechápu.
26. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
no tak o hezké pusině bych teda pochybovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty vole ted tady před cestovkou opravujou barák a dělají tady děsnej rambajs a bordel mě z toho jebne a to mám být v klidu to je mazec
26. srp 2008 v 11:01  • Odpověz
neboj, ještě chvíli a budeš v klídku :wink:
Mi tu za zády hučí provoz, taky lahoda :rolling_eyes:
26. srp 2008 v 11:02  • Odpověz
jojo jsem už pevně rozhodnutá co nejdřív skončit akorát nevím jestli mám čekat na konrolu na gyndě nebo můžu jít k obvodní? :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 11:05  • Odpověz
prostě to už nedávám, ted tu budu celý týden sama od 8 30 do 18 hodin a domů budu přijíždět v půl 8 večer
26. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
Asi bys mohla i k obvodní, ale třeba já jsem se ptala normálně svého gynekologa, jestli by mě nechal doma dříve a v pohodě. Takže záleží na tobě, jestli počkáš na kontrolu nebo si zajdeš dříve k obvodní.
Já jdu na gyn. 5.9. a nechám si to vypsat od něj. Ještě teda odbydu 2 týdny dovolené a pak snad ta PN.
26. srp 2008 v 11:09  • Odpověz
já make-up nepioužívala nikdy, nějka mi to nikdy nešlo rozmazat :grinning:

teri klídek,ještě pár týdnů a budeš doma v klídku:slight_smile:. Ty jo, od 8,30 do 18h, no to by mě asi jeblo. Bych zašla k obvoní kí´do píďo
26. srp 2008 v 11:10  • Odpověz
Teri, ta tvá prac. doba je fakt na mašli, moc to neoddaluj a zůstaň doma. ještě kor, jestli máš za sebe zástup, tak to už vůbec nic neřeš!
26. srp 2008 v 11:11  • Odpověz
tak nevím nevím fakt už mi pomalu ale jistě dochází síly
26. srp 2008 v 11:11  • Odpověz
tak si zajdi k obvoďačce. Já už bych tam šla hned zítra, kdyby za mě byla náhrada.to ti za ty nervy nestojí a celý den být v práci taky, se pořád krčit na židli, nic moc teda:(
26. srp 2008 v 11:12  • Odpověz
jojo to máš pravdu je to děsný 8 hodin sedím a tlačím si bříško už mě to štve a myslíte že kolegyně mi třeba řekne at si přijedu dýl? chachacha :grinning:
26. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
chachacha. To asi ne, ale pro tebe to není vůbec dobré. Kdy že máš jít na kontrolu na gyndu???
26. srp 2008 v 11:16  • Odpověz
holky,ve mě se asi hýbe mimi :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2008 v 11:18  • Odpověz
na kontolu mám jít 2.9. tak to asi vydržím na tu gyndu no tak vidiš já ti říkala že se začne hýbat
26. srp 2008 v 11:21  • Odpověz
tak to buuď vydržíš nebo zajdui k obvoďačce. Jako ale celý týden tam být sama tak dlouho, no nevím.

No já nevím jestli to je ono, ale střeva to asi nejsou, to bych cítila jinak. Takové šimrání nebo co, nebo já nevím jak to popsat. trochu praskající bublinky?? tak že by to fakt bylo ono???
26. srp 2008 v 11:24  • Odpověz
lenička cítí pohyby chichichichichi :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 11:25  • Odpověz
fakt je to ono??
ty jo já se asi zblázním. teďka mi tam sem tak udělá takové mini kop kop kop. hurááááááá :dizzy_face:
26. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
vás tu je a já musím makááát :cry: chci si tady všechno dodělat at mám od příštího týdne čistej štít a můžu ji všechno rychle naučit :wink:
leni: to bude mimčo mi to taky přišlo na začátku jako bublinky.
zato ted už to nejsou bublinky ale fotbalovej zápas občas večer když ležím a pozoruju břicho tak se mi tam udělá taková vlna jak sebou mrská. bohužel je čilejší přes den takže ani nemám čas to nějk pozorovat. tak jen tiše trpím při zásahu do močáku asi tam má branku :grinning:
26. srp 2008 v 11:30  • Odpověz
Elii: tak aspoň,že jsi se přišla na chvíli mrknout:slight_smile:
Já tomu furt nemůžu uvěřit,že to je asi ono :dizzy_face:
26. srp 2008 v 11:31  • Odpověz
holky kašlete na tu práci všechny já si vždycky myslela že v kanclu se dá dělat až do konce že je to pohoda ale celý den sedět shrbená u pc a mačkat si bříško( a že teprve vyroste) je opravdu hnus. usmívat se na lidi a zvládat stres. nehledě na to že čím větší bříško tím méně spánku v noci a chodit do práce jako mrtvolka nechci. takže září = hromadný odchod nanejvíš říjen :sunglasses:
26. srp 2008 v 11:32  • Odpověz
leničko věř tomu :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 11:32  • Odpověz
Jojo Eli, taky to říkám. V kanclu u pc je to na prd. ale já to musím ještě vydržet 2 měsíce. zas tak dlouho u PC nesedím. a navíc za mě ještě není náhrada. Takže já jako jediná jdu od listopadu:slight_smile:
26. srp 2008 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.