• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
eliiis jojo u mě to taky bude září :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 11:34  • Odpověz
jo jo už to začíná....... vypouští první bublinky a za pár dní dá svůj první gol :dizzy_face:
26. srp 2008 v 11:34  • Odpověz
no dobře leni ale jenom že seš to ty a nesedíš celých 8 hodin u pc! :slight_smile:
26. srp 2008 v 11:35  • Odpověz
Leni, vidíš, už je to tady :slight_smile:
Já jsem teď byla na obědě v kantýně-dala jsem si žampionovou polívku a rohlík.
To mačkání se u PC je pravda, bříško už i teď občas zaprotestuje, jak se mu to nelíbí, snažím se sedět opřená o židli, ale ono to pak vypadá, že pololežím :wink:
26. srp 2008 v 11:37  • Odpověz
holky já bych spala za noc jsem byla asi 6 krát vzhůru :unamused:
26. srp 2008 v 11:37  • Odpověz
Exim, už fakt potřebuješ vypnout !!
Jakto, že ses tak budila, na WC nebo špatné sny?
26. srp 2008 v 11:45  • Odpověz
na wc :grinning:
to já mám každou noc :grinning: :grinning: :grinning:
ne holky sere mě to ale nějak to tu do 2.9 musím vydržet
holky a co kočárek máte už vybráno? :grinning:
26. srp 2008 v 11:46  • Odpověz
já se taky v noci budím.
Dneska jsem měla dokonce takové divné bolesti nohy. Ne křeč, ale jak kdyby mi někdo uvnotř rval žíly. Jsme nemohla spát, v půl 3 jsme chodila po baráku aby to přešlo. Jsem nevěděšla co s tím:frowning2:

Eli: nene, já sedím tak tři a s váma tady tak tři,takže 6 hodin :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
To už uteče, ještě týden a je to !!!

Já se vždy přemlouvám, že to ještě není tak akutní (myslím noční nutkání na WC), občas se mi to i dokonce podaří zaspat, akorát když už teda opravdu jdu, tak cítím celý podbřišek. Tak to taky nedělám zrovna ideálně
26. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
Jo Peti,tak to jsi na tom stejně jako já:slight_smile:.- Taky jdu až mě bolí podbřišek

Exi, tak kočárek teda vybraný nemáme. ani jsme se nebyli nikde dívat, ale představa by byla:slight_smile:, tak aspoň něcoo :grinning:
26. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
petis myslím že to není dobrý to zadržovat :grinning:
26. srp 2008 v 11:50  • Odpověz
já jdu dneska už po 4-té :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
peti přesně tak. taky se snažím být opřená ale když někdo projde cítím se blbbě že pololežím ale jinak mi bříško vadí když se narovnám :slight_smile:
taky sem měla období kdy sem chodila třeba 4 x v noci na záchod ale ted to trochu ustalo a jdu max 1 za to ráno mám pak strach že nedojdu :grinning: ale v noci se nevzbudím
26. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
já máám hlááááád ještě 10 min..... :angry:
26. srp 2008 v 11:52  • Odpověz
no tak to já chodím pořád ráno vyjdu z domu než odejdu tak si dojdu a na cestě se mi už zase chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já mám taky hladík ale za 10 minut si dám taky obídek mnam mnam :grinning: :grinning:
jo já zezačátku taky chodila tak 3-4kkrát za noc, teďka chodím jednou. někdy se vzbudím až jak vstává manža do práce, v 6. ale někdy tak ve dvě ve tři
Já vím, že to není dobré, ale když mi se tak nechce vylézat z postele a jít z podkroví dolů na WC ...
Leni, jak píšeš o tvé noze, tak mě bolí pravá kyčel, nevím, co jsem si mohla udělat, jestli skřípla nerv nebo co...jak chodím, je to OK, ale jakmile se nějak blbě pohnu tak to zabolí až zapálí. V noci na pravé straně nemůžu ležet, bolí to. No snad to brzo přejde.

Kočárek? Přímo vybraný nemáme, ale máme tipy, co by se nám líbily a jsou cenově dostupné, ještě uvidíme. Zatím vede Mikado Oxford nebo Babysmile expert. Oba jsme viděli naživo a jsou v poho.
A co ty a výbavička?
26. srp 2008 v 11:54  • Odpověz
peti: já nemám vůbec pořád nic. ale po prázdninách už chceme začít, ať se pak z toh všeho neosypem a vyjdem s penězma. Ale objednala jsme si minulý týden tady přes bazar jednu teplou kombinézku fialkovou. Zítra by snad měla doarzit,tak jsem zvědavá:slight_smile:
26. srp 2008 v 11:57  • Odpověz
no výbavička se pomalu ale jistě shromažďuje ještě musíme koupit postýlku a povlečení a pak takový kravinky ale to nejdůležitější kočárek už máme objednanej
ty jo ty tvoje značky ani neznám to se musím podívat na net
jinak jsem doma dostala už zákaz cokoliv kupovat pač už toho máme doma docela dost ale aspon toho pak nebude tolik
teri, já nemám nic. Jednu zavinovačku a jedny plínky :grinning:
já jsem taky nakupovala přes MMB a super, maximální spokojenost
fakt po prázdinách musím začít. ale zase ne moc Teďka mi v pátek porodila kámoška, tak od nich něco si půjčíme, ale něco bych samozřejmě chtěla svojeho,že? no tak musím začít asi taky na tom MMb, ale mě to nebaví to louskat :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz
To jsou polské firmy, tak proto je asi neznáš. Ten první je jako Implast Bolder a ten druhý jako Xlander.

Já taky nemám nic moc, akorát to, co mám v albu+ze čtvrtka novou fleesovou zavinovačku a pak taky zavinovačku do autosedačky. Tu jsemtaky koupila přes MMB. Já to vidím až tak na říjen, nějaké nákupy ...
26. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz
jojo ono je toho na trhu tolik
ted vypadla kolegyně na oběd konečně klid :grinning:
26. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz
no právě, na trhu je tolik,jen si vybrat :grinning:
26. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz
Jsou samé lákadla a jak pak má člověk vědět, co bude doopravdy potřebovat, že?
26. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz
ještě chci koupit ten kojící polštář
26. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.