• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
dobré dopoledne :wink: tak jsem právě doraila od zubaře. a zjistila že moje dítě mě vůbec nemá rádo asi to bude malej parazit.celou noc mě bolelo břicho a měla sem křeče v nohách - to z toho že mi odebírá i to magnesko co beru v tabletách nenechá mi nic!!!no a zubařka mě dělala tři zuby!!!! minule jeden a ještě tam musím 29,9. když mi dělala taen třetí už sem málem odpadla udělalo se mi zle ale naštěstí to poznala a urychlila to jinak mě asi křísili :angry:
27. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
holkyýý,tady dneska nikdo nebyl :astonished: :astonished: . no teda. má Peťka i Kačka dovču,tak je tu mrtvo.

Eli: no teda, to sis zažila u zubařky. Já jdu v říjnu,tak jsem taky zvědavá jak jsem na tom:slight_smile:. ale mi už skoro nemá co plombovat :grinning:

zítra jdu na 8 na kontrolu,tak držte palečky, ať se mimíšek ukáže v plné kráse:slight_smile:
po deváté vám pisnu :wink:
27. srp 2008 v 17:42  • Odpověz
Ahoj holky,tak se hlasim nazpátek s dovolené jsme v pořádku i s mimiškem,zvládli jsem to v pohodě!!

A co vy kočky??
Teda Eximka i Kata maji u mě vroubek měly mě poslat smsku a vyprdly se na mě :angry: :angry:
28. srp 2008 v 07:39  • Odpověz
dobré ránko, tak Lenička už je někde u doktora tak jsem zvědavá s čím přijde :wink:
ilon to je dobře že jste se v pořádku vrátili. hned bych taky někam jela. :angry: ale bohužel cestovky nenechávají zbytky zadarmo :grinning:
28. srp 2008 v 08:10  • Odpověz
Eliss:to jsou,ale prevítí v těch cestovkách,co?? :grinning:
No jsem na Lenu zvědavá s čim nám příjde holka jedna :sweat_smile:
28. srp 2008 v 08:13  • Odpověz
měli by ji říct pohlaví že? určitě bude vše v pořádku. to jen my budememít překvapení protože na nás mimčo kašle :angry:
28. srp 2008 v 08:14  • Odpověz
Elis a ty taky pořád nevíš co maš v bříšku??A kdy jdeš na další ultrazvuk??
28. srp 2008 v 08:15  • Odpověz
no nevíme protože prdolka je zatím otočenej koncem pánevním a ještě je nízko takže to nešlo zjistit. kdy mi budou dělat další utz nevim dělá se myslím kolem 30 tt ne? příští pátek jdu na konrolu ke svému dr ale asi mě zase jenom prohlédne. nebo nevim. já se v tom jejich systemu nevyznám :grinning:
28. srp 2008 v 08:52  • Odpověz
byla jsem normálně ve 20tt ale to bylo m imi tak nízko že nešlo ani vyšetřit tak sem tam byla minulý týden znova to bylo ve 24 tt to už se nechalo vyšetřit ale pohlaví nic.
28. srp 2008 v 08:53  • Odpověz
jak jste na tom holky a kočárkama? my se včera konečně byly podívat na bolder ale ještě sme ho moc nezkoušeli neměli sme moc času ale zjistila jsem že už nemám moc času protože objednací lhůta je až 6 týdnů takže mám nejvyšší čas. musím ho kolem půlky září objednat!!!no ono to letí ani nevíme jak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
Psala lena..za hodku dorazí k pc..

No elis já mám kočárek už vybranej a zamluvenej,protože dodací lhuty jsou až 4 měsíce...Takže tohle už mám s krkuu!!
28. srp 2008 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:

Tak jsem zpátky. Píďalka byla krásně vidět a paní doktorka nám řekla,že tam pindík nejspíš neení,tak že to bude asi HOLKÁÁÁÁÁ :slight_smile:. Holčina co byla ve stejném týdnu jako já,co byla předemnou,tak u ní pindíka viděla,u nás ne. S určitostí nám to řekne ve 30tt. Poslal nás na kardioultrazvuk do nemocnice,kde miminku zkontrolují srdíčko a ostatní orgány. To je príma,co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2008 v 11:01  • Odpověz
leni tak to gratuluju já budu snad jediná kdo to nebude vědět :angry:
ale je super že je vše ok.
ilon: no nám paní řekla 6 týdnů tak počítám radši 8 takže nejpozději v půlce září!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz
Eli: tak není to na 100%, ale nejspíš to bude ta holka:slight_smile:. Tak třeba se to dozvíš už při další návštěvě.
Nebyla jsi taky na tom kardioultrazvuku??
28. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
já to taky nevím holčičky moje
28. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz
pohlaví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2008 ve 13:24  • Odpověz
no jo vlastně,ty to taky ještě nevíš.Holky já jsem tak ráda,že to šlo aspoň trošku vidět,že to bude holka:slight_smile:. I když,kdyby to nebylo vidět,tak se nedá nic dělat,že? dozvěděla bych se to později:slight_smile:
28. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz
a nebo jak řekl manža doktorce, že se určitě na 100% dozvíme u porodu :grinning:
28. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz
jojo na jednu stranu mě to štve ale na druhou si zase říkám že to je zase o něco napínavější ted právě jen přemýšlíme, že pokud nám to toho 16.9 řeknou jestli si to necháme pro sebe a uděláme všem překvapení nebo to vypustíme do světa
co ty leni řeknete to?
28. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz
no jo teri ale my už měli možnost se to 2x dozvědět a nic :wink: už se s tím smiřuju ýe to prostě bude překvápko.
jinak ten kardio mi nedělali byla sem akorát na velkým utz a příští pátek jdu ke svému dr na kontrolu tak uvidím co bude následovat dál.
28. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz
včera jsme se s MM bavili že už za tři a půl měsíce budeme mít doma křiklounka to tak strašně letí že to snad ani možný není. :astonished:
28. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz
teri, no u nás to všichni chtěli vědět,tak manža poslal fotku,že je Píďalka zdraví,že je v pořádku a že bude asi holka:slight_smile:.Takže už to všichni ví :grinning:

Eli: no letí jak blázen. ani to tak nepřipadne,co? na začátku, si říkáš to je dlouho 9 měsíců a najednou už si za polovinou
28. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz
máte holky naprostou pravdu hrozně moc to letí a ted to poletí ještě rychleji
28. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
jo právě je to jako včera když sme se bavili že by jsme chtěli být od září doma ale bylo to za tak strašně dlouho a už je to tady. v neděli začínám 26 tt hrozně to letí. :wink:
28. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz
Teri: to je fakt, teďka užo uletí raz dva. Po prázdninách to vždycky uletí, se nenadějem a jsou vánoce a půlka holka už budou mít mimíška u sebe:slight_smile:
28. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz
Dobré ráno, holky !!

Leničko, moc gratuluji k holčičce, máš to taky tak, jako my, ani jeden z Dr. nám ji nepotvrdil na 100%, ale i těch 90% je prima :wink: Hlavně že je miminko zdravé :slight_smile:

Přeji vám pohodový pátek.
29. srp 2008 v 06:51  • Odpověz
dobré ránko, tak doufám že tu dnes zase nebudu sama. i když se asi moc nedostanu jsem dnes poslední den sama v práci tak musím vše dodělat od pondělí do čtvrtka zaučuju no a pak odcházím na odpočinek. dnes jdem obhlédnout kočár a když budem spokojení tak ho objednáme našla jsem akci na netu a uschovají nám ho až do porodu tak je to dobrý.(stejně ho budu chtít mít doma =)) :wink:
29. srp 2008 v 08:21  • Odpověz
Ahoj Holky.
Elis jak jsi psala před nedávnem strašně to letí. Už mám bubínek, že mi na něm občas přistane i nějaké jídlo a to není tak dávno co jsem broučínkovi oznamovala, že máme //. Za chvíli tu bude mezi náma něco mrňavého čeho se celý život nezbavíme :slight_smile: To bude sranda až se ten prcek bude batolit mezi cihlama, míchačkou , trámkama a tak různě. Nejoblíbenější hračka bude zednická lžíce a z betonu se budou dělat super nerozbitný bábovičky.
29. srp 2008 v 09:13  • Odpověz
ahoj holky,
já tu dneska nebudu. Je mi nějak blbě,tak jdu ležet. tyjo první nevolnost . ale ještě jsme si nebyla vrhnout,jen je mi nějak dvně, slabo atd.
tak papáá a všem přeji krásný víkend
29. srp 2008 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Eli,
jsem zvědavá, co řeknete na ten kočárek. Je to Implast, že? Přeju, ať se vám líbí, ale z vlastní zkušenosti bych se podívala raději po více typech :wink:

Mi se chce spát ... u nás je pod mrakem a dusno, tlak na prd :confounded:
29. srp 2008 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.