• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
j implast. jen se nemůžeme dohodnout na barvě :grinning: já jsem zkoumala na netu i v obchodech ale zatím pořád vyhrává uvidíme jak se mě s ním bude zacházet. jestli blbě tak jsem v pr... protože vzhledově sem si žádný jiný nevybrala :confounded:
29. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
Eli, myslím, že se ti s ním bude zacházet dobře, aspoň mi přišel dobře ovladatelný (teda ta trojkolka, ta čtyřkolka se na malém prostoru zasekávala, nevýhoda je otáčení kol jen 180 stupňů). Mě se spíš u něj nelíbil materiál, oproti jiných kočárků mi nepřipadal moc odolný, korbička není moc prošitá, mám pocit, že tam musí fučet. Taky ten otvor ležící části byl moc vykrojený. Ale je to věc názoru :wink: Takže dobrou volbu :slight_smile:

Já jsem teď přišla z obídku, dala jsem si kynuté knedlíky s povidlovou omáčkou, no dobré ro bylo :dizzy_face:
29. srp 2008 v 11:41  • Odpověz
ahooooooooooooooooj :grinning:
29. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj Exim, jakpakto, že tak pozdě :confused: ?
29. srp 2008 ve 13:00  • Odpověz
nějak jsem neměla náladu, ale ted už ji mám chichi
co nového?
29. srp 2008 ve 13:16  • Odpověz
U mě asi nic, já jdu za chvíli z robotky domů do další robotky uklízet po výměně oken.
Jinak se mi taky ničeho nic nechce...
Mimi je dnes nějak dlouho vzhůru, cítím ho s přestávkama celé dopoledne, asi jsem tam naši berušku včera moc "popučila" v bříšku a dnes se roztahuje, když jen sedím na židli.
29. srp 2008 ve 13:21  • Odpověz
čáááu tak já jsem taky z obědu a pokračuju v makání. dala jsem si rizoto a zajedla ho broskví. asi se nám narodí malá broskvička protože já nemusím jíst nic jiného :grinning:
29. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz
Rizoto je dobrá volba :wink: Já bych si dala smažený květák nebo žampiony nebo něco takového. Nevím kde se ve mě vzala taková chuť na smažené :confused: , přitom ho jíme doma málo a teď jsem ještě k tomu naprásknutá těma knedlama. No jo, těhu chutě :sunglasses: :grinning:
29. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz
Holky to já jdu po bramborách na všechny způsoby. A nejen v těhotenství, pořád. Asi úchylka. Dnes k nim dělám fazolové lusky a vejce. Masa bylo v týdnu dost. :slight_smile: Si nemůžeme zvykat, že bude pořád jen maso, když bude mimi budeme se muset uskromnit. Ha udělám buchtičky s krémem to je za pár šupů.
29. srp 2008 ve 14:08  • Odpověz
To je nehorázný co se v Brně dneska děje. Musela jsem kvůli autu na pojišťovnu a málem jsem to vzdala v polovině cesty. Nehorázně ucpané úplně všechno. Cesty, parkoviště, chodníky. Auta jezdí a parkujou úplně všude a úplně bezohledně a blbě. Vyřídila jsem jen tu pojišťovnu. Ani jsem nejela nakoupit to by bylo na další hodinu někde v koloně. Radši si zítra přivstanu a donesu čerstvé rohlíky ráno, dneska by mě z toho asi štrejchlo. Ty konce prázdnin jsou docela hektický. Chudáci děti už zase do školy a režim. :slight_smile:
29. srp 2008 v 15:35  • Odpověz
Ahoj holky,tak dnešek jak píše aurelia je i v Plzni na prd...A mě je ještě od rána tak nák divně,motá se mě hklava a zvedá žaludek.Takže dneska nic nedělám jdu si lehnout a snad se to brzo napraví.

Takže krásný víkend a mějte se paaa :sweat_smile:
29. srp 2008 v 18:25  • Odpověz
Tak já ti odepisuji sem :wink:
U mě dobrý ... tento týden byl pracovně náročný, ale za to máme střechu na naší přístavbě a taky vyměněná okna.
Jinak mi bylo tak nějak divně včera, na odpadnutí. Dnes je to o něco lepší, ale do ideálního to je daleko.
29. srp 2008 v 18:56  • Odpověz
No nevim co se to se všema těhulema děje asi jsou náke erupce na slunic či co..no snad to brzo přejde..
Tak to je super,že máte střechu už se Vám to rýsuje co a budete mít hotovo!!
29. srp 2008 v 19:01  • Odpověz
No jo, asi blbý tlak či co. Já právě uvažuju, jestli si něco dát na večeři nebo ne. Nevím, jestli mám hlad nebo chuť, to je fakt hrůza ...
29. srp 2008 v 19:03  • Odpověz
Já měla suchý rohlík s čajem a moc jsem si pošmákla!! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2008 v 19:04  • Odpověz
U mě to vyhrál chleba se sýrem a jablečný džus zředěný s vodou :wink:
Zítra nemusím vařit, mám v lednici segedín i knedlík :slight_smile:
29. srp 2008 v 19:11  • Odpověz
Je segedín tak ten máme v neděli,strašně se na něj tešim.... :dizzy_face:
Tak si nech chutnat k chlebíku :grinning:
29. srp 2008 v 19:12  • Odpověz
A co budeš kuchtit zítra?
My pak odpoledne jdeme k manžovým strejdům, jeho bratránek "slaví" 20tiny :slight_smile:
29. srp 2008 v 19:16  • Odpověz
Jeee 2é tiny,kde ty lonské sněhy jsou...no lonské dávnééé :sweat_smile:
Zejtra asi nic myslim,že navštívíme tchýni,co jsem se vrátila ještě jsem sní pořádně nemluvila no a je vyřešený zítrejší papu...

No a jak pokračuješ s nákupama??
29. srp 2008 v 19:22  • Odpověz
našla jsem docela pěkné tránky,tak se kukni..wewewe.babyweb.cz
29. srp 2008 v 19:25  • Odpověz
Myslíš s nákupama na mimi? Máme pár nových věciček (to, co je v albu+asi ještě 3 overálky a 1 soupravičku), pak už mám zavinovačku - fleesovou, teploučkou a pak z MMB zavinku do autosedačky. Jinak nemáme nic. Snad tak v říjnu pokoupíme i větší věci jako něco na přebalování, vaničku, postýlku atd.
A co ty, nakupuješ?
29. srp 2008 v 19:27  • Odpověz
Tak tedko nenakupuju já,ale chytlo to manžu :sweat_smile: ,takže za tu dobu co jsem tu nebyla nakoupil asi 4 takové komplety :sweat_smile: ,ale jsou pěkný koupil je v kremové,zelené ,takové jemně ružové a bíle barvě a nakoupil od te nejmenší až po 3 měsíční velikost :grinning: .Takže je to super,jsou to bodíčka s kalhotkama bryndákem něco má ještě rukavičky a botičky.
Takže tedko taky počkám a tak koncem zíří začnu koukat po postýlce a tak.

Jo a ještě manža vymaloval a přestěhoval ty věci s jednoho pokoje pryč,takže mámne jednu holou místnost na dětský pokoj!!!!Tak to se bude nakupovat..Akorát musím vsadit sportku jinak nevim nevim :sweat_smile:
29. srp 2008 v 19:32  • Odpověz
Jé, to máte super, že máte dětský pokojík. My teď budeme mít akorát postýlku v té nové ložnici a do budocna budeme muset řešit pokojík. Ale to je až do budoucna.
Máš šikulu manžela, že nakupuje pro mimi, to budu muset nadhodit doma :wink:
29. srp 2008 v 19:39  • Odpověz
No já mam taky radost ani ne stoho nakupování,ale stoho malování a stěhování,že jsem u toho nebyla :sweat_smile: Pokojik taky ještě neužijem,ale nabytek se tam nakoupí a nandám tam prckovi věci a tak..
A co kočárek už máš??
29. srp 2008 v 19:42  • Odpověz
Nee, kočárek nemáme. Pár jsme jich zkoukli, kdyby bylo na manžovi, tak už má vybráno, já pořád tápu ... no jo, nerozhodná baba :sunglasses:
A co ty?
29. srp 2008 v 19:43  • Odpověz
My už kočárek máme,tak aspon to už mám s krku!!!!!
29. srp 2008 v 19:45  • Odpověz
A jaký???? :confused:
29. srp 2008 v 19:50  • Odpověz
Ten co mám v albu ten zelenýýý!!!
29. srp 2008 v 19:54  • Odpověz
Peti,rozloučim se jedu za kamarádkou!
Měj se krásný víkend a zas brzo paaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2008 v 19:56  • Odpověz
Páčko, mívej se fáááááááááájně :sunglasses:
29. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.