• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
:grinning: a to bys chtěla 6 týdnů nejíst? jen broskve??? blbá dietka čéče :frowning2:
5. čer 2008 v 16:07  • Odpověz
Já jedla tři týdny nektarinky, tak trochu vím, o čem mluvíš :grinning: Ale přibírala jsem stejně :angry:
5. čer 2008 v 16:16  • Odpověz
autor
:grinning: čéče asi na tebe hormony působí jinak. ono za měsíc už to bude jedno, budeme vypadat stejně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 v 16:27  • Odpověz
Ahoj
jsem se divala, ze jsem tady sluzebne (tehu) nejstarsi. Zavidim rostouci brisko. Ja porad nic. Tesim se, az budu mit takove to hezke kulate brisko, ale mam pocit, ze stadium maleho a kulateho bricha praskocim.
5. čer 2008 v 17:47  • Odpověz
autor
Ahoj dobré ránko holky

aho petrusho, služebně nejstarší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: víš co ono to je zatím spíš že se člověk za to stydí, páč je to takový špek, který leze ze sukně nebo kalhot a spíš se snažíme bříško zastrčit, aby to nebylo vidět. Což mě se už nedaří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: leze jak po železe a nechce se schovat. Ránko to jde, ale večer, když už jsem napapkaná, tak je vypouklý a vypadám jak had, co slupnul králíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Nicméně neboj se nic, za měsíc budeme všechny vypadat stejně, jak jsem to psala Hantě :wink:
6. čer 2008 v 07:11  • Odpověz
Musim si postezovat, dneska me skolil asi zanet diutin. nikdy pred tim jsem to nemela, ale clovek to pry pozna, kdyz to dostane. Vzhledem tehu nemuzu nic akorat smrkat a striakt si morskou vodu do nosu a doufat, ze to co nejdriv prejde. nemate nektera podobnou zkusenost a nebo nejakou radu ci s tim?
Dekuji a preji vsem hezky zacatek dne
6. čer 2008 v 08:23  • Odpověz
Taky přeju hezké dobrá ráno všem :slight_smile:

služebně nejstarší, to je opravdu dobrý, to se povedlo :grinning: Jak ale říká Kačka, nemáš co závidět, nemáme žádný bříška, ale špeky, který nejsou nijak obzvlášť hezký a zatáhnout je nejde, teda aspoň já, když se o něco takovýho pokusím, začně mi být špatně a musím zase povolit.

Včera sme s Kačenkou řešily kočárky, vybíraly jste už taky někdo? My dvě se shodly, že zatím jen tak brouzdáme po netu a na podzim začnem po obchodech, ale svý favority už asi obě máme. :slight_smile:
6. čer 2008 v 08:24  • Odpověz
Bohužel ne Petrushko :frowning2: Já trpím jen na hnisavý angíny, tak doufám, že se mi v tomhle období vyhnou... To totiž alespoň u mě znamená žádný polykání (takže ani jíst ani pít moc nejde, bolí to) a obrovský horečky kolem čtyřicítky, to nevím, jak bych bez antibiotik zvládla.
Na dutiny by Ti ale sprej měl pomoct. Tak držím palečky, ať to brzo překonáš...
6. čer 2008 v 08:30  • Odpověz
autor
Petrushko, zánět dutin jsem párkrát měla, je to humus a skončila jsem na punkcích v nemocnici, to už jsem mlátila hlavou o zeď, jak mě bolela. Musíš si dutiny napařovat, třeba nad hrncem s teplou vodou, přes hlavu ručník a inhaluj. Druhá výborná rada je ovázat si čelo, ty dutiny musí být v teple, absolutní zákaz platí chodit na slunce!!!!!Je to nechutný, ale ještě jednu radu mi v nemocnici dali. Musíš si dráždit dutiny, abys kýchala. Takže opatrně párátkem lechtej dírky v nose, opatrně ať se nerejpneš, jen to lechtej a to tě donutí kýchat a tím pádem smrkat. Jiným způsobem než smrkáním ti zatuhlá rýma z dutin nezmizí. Hlavně bacha na slunce, tomu se fakt vyhýbej.

Klidně se ptej, tohohle jsem zažila dost. :frowning2:
6. čer 2008 v 09:01  • Odpověz
Ahoj, tak jsem si včera zavolala k doktorovy ohledně průjmu a tý zvýšený teploty. Řekl, že mě chce radši vidět. Měli jste pravdu: žádný léky. Zato zaručený babský rady, jak zastavit průjem. Banány a čokoláda! Báječná léčba :grinning:
6. čer 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
:grinning: hele to je ale dobrá léčba mňamky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

v těhu je to blbý no, zákaz léků. průjem je blbej, ztrácíš minerály, který miminko potřebuje!!! držím palce, určo se ozvi, jak jsi dopadla ju?
6. čer 2008 v 09:06  • Odpověz
ahojíííík

kačí...ááá vidím úsměvy, tak to je dneska dobrá nálada :grinning: :dizzy_face:
6. čer 2008 v 09:07  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrééééé ránko sluninko, je mi líp, nikdo nekřičí, ani včera odpoledne nekřičel, byla jsem tu totiž sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 v 09:08  • Odpověz
kačí...a ještě je pátek,to je parádička,co? :grinning: (i když teda já ty dny nějak nevnímám) :confused:
6. čer 2008 v 09:09  • Odpověz
Uřčitě dám vědět. Řekla bych, že už to trochu působí. Včera odpolko jsme hnedka spořádala dva banány a tabulky hořský čokolády. Kdyby se takhle daly léčit všechny neduhy.........
autor
jsme 11+1, už jen týden a snad bude klid jupíííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:

jak ti je sluninko??? líp? kdy máš jít na kontrolu?
kačí..já jdu 11.6 na krevní testy a 25.6. na utz, to bude nějakej 12tt takže už taky snad bude pak klid :sweat_smile:
6. čer 2008 v 09:13  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
6. čer 2008 v 09:21  • Odpověz
Banány a čokoláda, to je nejlepší medicína o jaké sem kdy slyšela. Mńááááááááááááááááááááááááááááááááám.
Nakonec Ti to budem i závidět :slight_smile: Ne to samozřejmě že ne... Tak hlavně ať jsi brzo v pořádku :wink:
6. čer 2008 v 09:30  • Odpověz
Kačko, šéfová se vrátila? že ses mi ztratila z icq?? :cry:
6. čer 2008 v 11:55  • Odpověz
Hura, tamk mam dneska padla. Cystate uz nejakou vybavicku a apd.? Mne to prijde jeste brzy, ale kdyz se tak divam na jine diskuse, tak jsem nejak pozadu. Ani presne nevim, co bych mela nakupovat. Ze bych to nechala na prazdniny? :slight_smile:
Jinak medicina banany+cokolada... Jdu to zkusit na ty moje dutiny, urcite to pomuze :grinning:
Naparovat se budu taky :frowning2:
Hezky zbytek dne
6. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky,tak já nevim kde vás mám hledat dřív :astonished:
6. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz
Holky já asi dostávám hnisavou angínu :frowning2:
6. čer 2008 ve 13:55  • Odpověz
A nevím co dělat... Moje doktorka už není v práci a číslo na mobil na ni nemám :frowning2: Budu muset večer na pohotovost, ale z toho nemám ani trochu dobrý pocit. Tu svou doktorku už znám dlouho a mám v ní důvěru, na rozdíl od těch cizích lidí na pohotovosti. :frowning2:
6. čer 2008 ve 13:57  • Odpověz
Hanto, je mi to lito, ranosi mi psala, ze bys ses tomu rada vyhnula a ted toto...
Napis, jak jsi u doktora dopadla.
A preji co nemirnejsi projevy a nemoci a brzke uzdraveni :slight_smile:
6. čer 2008 ve 14:44  • Odpověz
autor
holky já mám takový fofry aspoń jsem vás chtěla pozdravit. tak ahoooooooooooooooj

Hanto ježiš marja hnisavku?? to není sranda teda fuj. :angry: :astonished:
6. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz
autor
Leničko přišla šéfová tak už jsem nemohla na icq. A dokonce ani nechce jít dřív, tak už asi na icq nebudu. Máme fofry, busy odjíždí tak nemám tolika času.
6. čer 2008 v 15:03  • Odpověz
Jojo, vím že to není sranda :frowning2: Když mě to chytne, mám 40ky horečky a jsem doma tři týdny a to jím celou dobu antibiotika... Co teď bez nich nemám tušení :frowning2:
6. čer 2008 v 15:07  • Odpověz
autor
no neblázni fakt jo? tak to je síla!!! hele a takhle v létě? antibiotika ti stejně v 11tt nedají!!!! to jsem na tebe zvědavá, tak už jedeš na pohotovost? čím dřív, tím líp :astonished:
6. čer 2008 v 15:09  • Odpověz
Jojo, jasná že v létě, letní angíny jsou nejhorší, v zimě nikdy tak hroznou nedostanu. Zatím ne, počkám, jestli neseženu tu svou doktorku a pokud ne a bude mi špatně, tak večer tam zajedu.
6. čer 2008 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.