• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj mám termín 22.12. :slight_smile:
29. srp 2008 ve 20:13  • Odpověz
¨já jsem tu dnes první????? to snad neeee. já se tu tento týden asi moc neukážu, nastoupil mi dnes zástup takže budu zaučovat. a co vy? už jste doma nebo na dovolené nebo co??? :angry:
1. zář 2008 v 08:30  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky

Kačí spala :sweat_smile: jsem to nějak nezvládla. Už jsem v ouřadu, tak kde jste?
1. zář 2008 v 08:51  • Odpověz
kači ahoj , jaká byla dovolená? jsem se celý týden těšila že bude nová fotka bříška a nic :frowning2:
tak jak v práci? kdy balíš kufry? :sunglasses:
1. zář 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
čauky elíku, když mě nikdo nefotí, já to nechápu. vyfotím se asi sama :angry:
zítra mám jít na kontrolu, ale mě se ti nějak z práce najednou nechce.... na dovče bylo krásně, fajn, odpočinula jsem si a najednou se mi nechce být doma...... já nevím
1. zář 2008 v 09:49  • Odpověz
Ahojte holky,
já už taky opět zaučuju, ale později se přihlásím ...
Kači, vítej z dovolené !!! Téda, ty jsi ale, nevíš, co chceš. Počkej, po týdnu v práci budeš chtít být zase doma ...
Já mám fotku sebe i bříška, dodám později :wink:
1. zář 2008 v 10:03  • Odpověz
Už jsem tady u vás.
jaký byl víkend? U mě sobota ještě uklízecí po těcj oknech a pak jsme byli u manžova bratránka, který slavil 20-tiny.
V neděli jsme jeli po dlouhé době na výlet. Byli jsme v Polsku, krapet pochodili po horách, najedli se v obrovském srubu, paráda. A tento týden zase volá práce ...
1. zář 2008 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky,Kací tak jaká byla dovča??
Jsem tu jen na skok mám toho dneska moc a ještě tedko začalo bouřit a pršíí :frowning2:
1. zář 2008 v 10:50  • Odpověz
autor
čauky Péťo
asi jo, to je tak vždycky. Stačí trocha a člověk zatouží po tom svým klidu doma
1. zář 2008 v 10:52  • Odpověz
Doma ti bude lépe.
Pokud zůstaneš v práci, tak toho budeš už za týden-za dva litovat, to ti za to nestojí ...
1. zář 2008 v 11:32  • Odpověz
ahojté holký
1. zář 2008 v 11:33  • Odpověz
autor
ahoooooooooooj sluni beruško ahoooooooooooooj jak je?

petis uvidím zítra, co mi pan doktor řekne....... svoje trable se zádama a bříškem mu řeknu a uvidíme no
1. zář 2008 v 11:43  • Odpověz
Uvidíš ...
Jak bylo vůbec na dovolené, kdepak jste s manžou pocestovali?
Ahoj Sluni :slight_smile:
1. zář 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
byli jsme v Českým ráji, moc se necestovalo, nějak mě to zmáhalo. Jen trochu a pak kamarádi. I ty je občas třeba navštívit, když bydlím 120 km od nich......
1. zář 2008 v 11:56  • Odpověz
Vidět kamarády je třeba ... určitě jste si volno užili dosyta i tak, že joo? Co Kubíkovi, líbilo se mu, že mamča nesedí celý den v práci :wink:
1. zář 2008 ve 12:31  • Odpověz
autor
to jo, absolutně jsem nevěděla, co je bolest zad a kyčlí.... jasně že když jsme dlouho chodili, tři hodiny jsou přeci jen už dost, tak se to zas ozvalo, ale jinak ok a paráda. I ten spánek byl najednou lepší..... prochodili jsme obchody v Boleslavi, kde mají pro děti a tak a taky knihkupectví, taky jsem vyřídila resty, jako reklamovat snubák, objednat těsnění do mixeru..... no odpočinek ale dobrej. hlavně jsem měla čas na tolik kamarádů, který jsem už dlouho neviděla. přivezla jsem si tašku s použitým oblečením od kamarádky na mimi
1. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
Musíme to brát z té stránky, že to naše dětičky budou mít dobré, budou si moct vybírat z mnoha protějšků :grinning:
Já jsem měla minulý týden 2 dny volna, ale bylo to zase volno na práci, ale hurá !! máme střechu a vyměněná okna a natřenou přístavbu impregnací.
Jé, věcičky na mimi, už jich máš hodně? Já mám nové věci převážně z akcí z Tesca a ještě chci zajet za jednou sestřenkou, jestli mi něco nevyřadí nebo neodprodá.
1. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz
autor
něco nashromážděno mám, je to tak různě do vel. 74, tak do toho podzimku. takže není všechno jen na půl roku a pak vyhodit, ale průběžně se to dá nosit skoro do zimy, nebo do podzimku, kdyby rychle rostl. víš co jak musíš mít od každý velikosti víc kusů (na spinkání a na doma a na ven) tak se to zdá jako obří hromada, ale není, chystám se to roztřídit, až budu doma, na velikosti a pak teprve se to reálně uvidí, kolik toho je.
1. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
kuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
Tak tak. Já mám zatím své nové věci ve velikostech 62, 68, to by mělo být tak do půl ročku. Ještě uvidím, jestli něco získám od sestřenek. Pak budu třídit a dokupovat, bude-li něco třeba.
Ahojík Exim!
1. zář 2008 ve 13:01  • Odpověz
autor
kuk Terezko

já jsem teď vyfasovala po kamarádce půjčené 56 a 62. Já jsem kupovala spíš 68. tak se to vyrovnalo. Ale pokud to člověk neplatí a nekupuje, tak je to dobrý. Myslím finančně.
1. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz
Jj, to máš dobré, já zatím platila i věci od sestřenky.
Jinak nakupuju vyloženě v akcích a taky i moje mamka, když se jí něco zalíbí, tak koupí.
1. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz
Já mám pro dnešek padla, mějte se heky, pá pá!!!
1. zář 2008 ve 13:45  • Odpověz
holkýýý já sem strašně unavená vše co dělám musím komentovat a vysvětlovat a to mě strašně vysiluje!!!! :sweat_smile: tak at vám to utíká snad se zase někdy ukážu :cry: :wink:
1. zář 2008 ve 14:18  • Odpověz
A jé. Zase všichni v trapu. Já se snad nikdy netrefím, když tu některá jste. Ségra mi kontrolovala výbavičku co jsem zatím nashromáždila po kamarádkách a po sekáčích a prohlásila, že mám tak na trojčata. Tak snad to bude stačit aspoň na nějakou dobu než se do toho trochu vpravím a budu moct sama dokupovat co mi bude chybět. Jsem si dneska udělala radost a koupila jsem si podprsenku. Sice jen z tržnice, ale perfektně sedí a nebude na dlouho. Tak se mi nechtělo dávat za podprsenku tisícovku, když nevím na jak dlouho budu mít ty kozy jako vozy. ahoj
1. zář 2008 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky,aureli jsem tady...
Tak holky jsem objednaná na 3D ultrazvuk na 10.9 tak se těšim..a hlavně mám radost,že mě vzali,protože tam mají hodně plnoo :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2008 ve 14:46  • Odpověz
3D UTZ doporučuju. Je úžasný vidět mimíska a co tam ty děti v bříšku vyvádí. Já jsem si taky volala dost pozdě, ale zrovna jim asi někdo vypadl tak mě vzali hned druhý den. Byla jsem v Heliosu, kam jdeš ty?
1. zář 2008 ve 14:53  • Odpověz
Já jdu tady u nás na genetiku,já vim,byla jsem vloni s kámoškou na 3D když čekala malého a její přítel nemohl jít..Bylo to krásnýýý!!! :sweat_smile:
1. zář 2008 ve 14:54  • Odpověz
Dobré ráno, jak se máte při úterku?
Mi zase kolegyně nepřišla do práce, jsem zvědavá, jestli dorazí během dne. Síla, co? A to jsem tady tento týden jen kvůli ní.
Včera jsme měli lítačku, pulírovali jsme naše autí, včera nám končila technická, bohužel bylo všude na STK kupa lidí, tak nás nevzali, musíme dnes jet nanovo. Snad projdeme. Ale aspoň jsme v Polandu objednali dveře z obýváku do nové ložnice !!
A dostali jsme včera svatební koláčky od kamarádů, co jim jdeme v sobotu na svatbu, tak jsme si pošmákli na večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, platí se něco navíc za ten 3D UTZ? Chci se na něj poptat mého Dr. při páteční kontrole, jestli by mě taky někam neodkázal :wink:
2. zář 2008 v 06:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.