• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
Ahojky Péťo včera jsme o tom debatovaly s Ilonkou, mě stojí UZT 2 tis, jí jen 500 Kč. Tak si vyber :grinning: Já tam dneska zavolám a zruším to.
2. zář 2008 v 06:48  • Odpověz
Ty vogo, to je takové drahé? Tak to je mazec. Poptám se svého Dr., ale 2.000,- bych za něj asi taky nedala. Kdybychom nestavěli, tak možná ano, ale takhle by do toho nešel ani manža.
2. zář 2008 v 06:51  • Odpověz
autor
Manžel nemůže z práce a já tam sama nepojedu, já jsem Kubulku viděla, on ne, tak to bylo spíš pro něj. Ale takhle to je spíš jen škoda peněz, navíc musím jet 120 km.....
2. zář 2008 v 06:56  • Odpověz
Tak to je fakt, ani by sisi to bez manžela neužila. zase můžete ty penízky investovat do něčeho jiného :wink:
V kolik jdeš na kontrolu, Katuš? A co fotečka bříška, bude? Máš větší/menší než je můj bříškoveček?
2. zář 2008 v 06:59  • Odpověz
autor
Abych jela jen já sama, to není ončo. Mělo to být fakt pro manžela, já o 3d fakt nesním. Jdu za hodinku, jsem nervózní, páč nevím, jak se rozhodnout.... Bříško jdu vyfotit hned teď ju? Až vložím do alba, houknu na tebe ju?
2. zář 2008 v 07:02  • Odpověz
A nebavili jste se o tom s manželem? Můj mě tlačí stále, ať už jsem doma a odpočívám, tvůj na tom bude jistě stejně.
Rozhodnout se musíš sama, neboj, nějak to dopadne.
Foť, foť :slight_smile:
2. zář 2008 v 07:04  • Odpověz
autor
Můj chce taky abych byla doma. Když jsme se bavili o penězích, je jasné, že jich bude míň. Ale zas asi nechápe ten můj styl - že prostě nejsem zvyklá být doma, vždyť já vůbec nemarodím nic takovýho. Prostě práce práce. Asi to ještě měsíc vydržím, teď jsem se rozhodla. Každopádně určo řeknu panu dr. o zádech a o bolavým bříšku. Třeba je to normální.
2. zář 2008 v 07:16  • Odpověz
Uvidíš, co ti řekne sám doktor na to bříško i záda. On ví nejlíp, jak má v těhu tělo pracovat.
Já už budu asi ráda, jak budu doma. Určo mi někteří lidi budou chybět, ale asi nebudu mít ani čas moc nad tím rozmýšlet. Pořád se něco u nás dělá, tak ani moc sama nebudu.
Penízků bude méně i u nás, vlastně ten rodičovský příspěvek bude polovina platu, jak je to s mateřskou jsem se ještě nedívala. Ale nějak bude.
2. zář 2008 v 07:21  • Odpověz
autor
Mateřská je nějaké procento z tvého výdělku za poslední rok. Jsou tam dva limity, podle kterých se to vypočte. Tak já nedosáhla ani na ten spodní, takže mě bude spíš sociálka doplácet do životního minima :cry: :cry: :cry: Hustý no. Zkusím to asi fakt ještě tenhle měsíc odchodit v práci. Každej měsíc navíc se penízky budou hodit.
2. zář 2008 v 07:28  • Odpověz
To je blbé. Hlavně je blbé to, že ti šéfka nevyšla vstříc a nezvedla ti ten základ. Bordel, že podnikatelé myslí jen na sebe a na zaměstnance prdí.
2. zář 2008 v 07:34  • Odpověz
autor
Děti kvůli penězům nemáme, ale je fakt, že se nemusím flákat doma abych si snížila i mateřskou i výši nemocenský, to je recht. Za chvíli uvidíme no. Ale sama si o to neřeknu, ještě měsíc počkám. Už jsem to rozhodla. U malování řas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2008 v 07:46  • Odpověz
Však uvidíš i co ti řekne sám Dr., hlavně abys toho pak nelitovala a byla fit. to je důležité !!!
Držím palce na kontrolu a pak se hned ozvi!!
2. zář 2008 v 07:57  • Odpověz
dobré ránko, Kači kukala sem na fotku a ty nemáš žádné bříško!!! to já sem proi vám jako slon. schválně se musím odfotit :grinning: no nic mějte se hezky pěkný den a třeba se někdy na chvíly zase ukážu...
2. zář 2008 v 08:24  • Odpověz
Ahoj Elis.
Určitě nejsi jako sloník :slight_smile: Hoď fotečku do alba, ať se pokocháme :slight_smile:
2. zář 2008 v 08:52  • Odpověz
jj vyfotím se jak přijedu domů takže zítra ráno tu to snad bude. jinak jsme byly na ten kočárek a bude to bolder. byly jsme v jednom obchodě tam byla nepříjemná prodavčka jak prase tak sme včera byly v jiném a ta mi vše ochotně předvedla a dokonce ho tam mají i levnější. jen senemůžeme shodnout na barvě. mě se strašně líbí ten černo -bílý ale manžovi moc ne. a jak poznamenala paní prodavačka je to ted hit a kdo ví co bude za rok za dva. takže ted uvažujeme o béžové na netu barva nic moc ale ve skutečnosti byl moc pěkný. 6,10 ho asi jdeme objednat :sunglasses:
2. zář 2008 v 08:59  • Odpověz
autor
ahojky holky, jsem zpátky od dr. Všechno OK, ta záda i bříško jsou z rozpínající dělohy. Prý je to normální. Od poslední návštěvy jsem přibrala kilčo, tak za měsíc kilo navíc, no nic moc. Už jsem podprůměrná dle tabulky, ale ničemu to nevadí. Tak jsem ráda. Mimi prý nestrádá, tak o nic nejde a k porodu se taky neotevírám, tak ty bolesti nejsou nijak důležitý. Tak ještě do práce chodím a budu doma od 30.9. to jdu na kontrolu a už si fakt řeknu, že chci zůstat doma. Tak ještě měsíc budu šetřit penízky.
2. zář 2008 v 09:28  • Odpověz
Tak super, máte vybráno a zase o jednu starost méně :wink:
A jdete do trojkolky nebo čtyřkolky?
Já jsem zase začala uvažovat o Xlanderu-čtyřkolce s předními otočnými koly. Už bych byla taky ráda rozhodnutá a hlavně sjednocená s manželem :wink:
2. zář 2008 v 09:30  • Odpověz
tak to jsou super zprávy Kači. takže budu doma první :grinning: no jsem Peti ráda jen ještě tu barvičku no uvidíme jak se dohodneme. budeme mít tu tříkolku ale na tom boldru se mi líbí že i tříkolka má vepředu dvě kola a hlavně ta rotace je super...
2. zář 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
ellis, hele, jsem o 2tt míň než ty a přece nebudu doma ještě dřív než ty ne, to by bylo docela trapné.
tak další, co má rozhodnuto o kočíku? juchu
2. zář 2008 v 09:42  • Odpověz
AHoj holky,jdu jen v rychlosti jede za mnou kámoška!
Kačí tak to je fain,že je vše v pořádku a že už máš jasno od kdy budeš doma!
Elis super,že už máte kočárek.
Petis a od kdy ty končíš v práci??
A kdepak se nám toulá Lenča?? :sweat_smile:
A co se týká toho 3D ult tak ten Kati je pěkně drahej u nás po Plzni nejdražší co vim co mě holky říkaly tak 1000kč trvá to 30min a natočí tě prdolku na dvd..
Tak já běžim mějte se páááá :sweat_smile:
2. zář 2008 v 09:46  • Odpověz
Ahoj Kači,
super, že jsi dopadla dobře na kontrole !!! paráda. Ta kilča ti závidím :wink:
Ahoj Ilon, od příštího týdne bych si měla začít vybírat dovolenou :sunglasses:
2. zář 2008 v 09:50  • Odpověz
Mám náladu pod psa a slzy na krajíčku.
Věci, co měla dělat nástupkyně, aby se je naučila, musí být dnes hotové. Co měla zařídit a obvolat ona, to neudělala, tak dnes řeším tyhle resty, jsem za to drbaná shora.
Jsem vážně nasra..., ta pipka se ani neozvala.
2. zář 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
Peťulko neplakej!!!! Beruško, škodíš miminku!!!!
Ale tyhle resty a drbání shora moc dobře znám, vím moc dobře, o čem mluvíš. Proto jsem chtěla odejít. Úplně tě chápu, jak ti je a jak se cítíš!!!
2. zář 2008 v 10:04  • Odpověz
Lence jsem psala, pozdravuje vás, na Koníkovi dnes nebude, je v pořádku :slight_smile:
2. zář 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
jeeee no jo Leniiii tu není
jsem básnické střevo :dizzy_face:
2. zář 2008 v 10:41  • Odpověz
Já asi mimi škodím hodně, páč doma bulím pořád. všechno mě rozhodí.
Teď nebulím, lítost vystřídalo naštvání, zvedla jsem si adrenalin. Potřebuju k sobě dostat 1 výdejku a bude dobře. Jenže ten chlápek už mi raději ani nebere telefon, tak jsem zvědavá.
2. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
autor
Peti, hele, už to vydrž máš už jen týden..... Neplakej!!!
2. zář 2008 v 11:41  • Odpověz
Výdejka je na světě, hurá !!!
Tak teď si zavolat dispečera a objet si po podniku podpisy a bude to. Teda snad.
2. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
hurááááááá
já stále čekám na mail od včera...... tak já to ještě nemám vyřešené.....
to jsou zmatky naší Katky občas teda.....
2. zář 2008 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky. Se máte, že můžete chodit do práce docela dlouho. Já jsem šla domů hned jak jsem zjistila, že jsem těhu. Nejsem nejmladší a nechtěla jsem riskovat průšvih. Jen k té nemocenské a pak mateřské jsem zjistila, že se o počítá z příjmu co člověk chodil do práce a ne z toho co potom byl doma na neschopence. Což mě docela uklidnilo. Takhle to docela jde. Po tech 28 t si na rodičovské budu něco přivydělávat, doufám, že mi MM vyjde vstříc. Mějte se krásně a hýčkejte si bříška.
2. zář 2008 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.