• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Dobré ráno,
dnes bych zase tak cca do 10 měla zaučovat, tak se snad ukážu pak.
Mějte se hezky a pěkné ráno!!
3. zář 2008 v 05:50  • Odpověz
autor
Dobré ránko Péťulko
3. zář 2008 v 07:15  • Odpověz
krásné ránko, tak já se dnes asi zase moc neobjevím pokračuju v učení ještě dva dny a padlááá. v pátek jedeme celá firma na splečný víkend no a pak už jen doma. docela se těším vše si poklidím, v klidu pohodě, no myslím že ty 3 měsíce utečou...tak se moc nenamáhejte a at nám to utíká!!! :dizzy_face:
3. zář 2008 v 08:48  • Odpověz
autor
to budeš mít krásný pátek a zrovna rozlučkový co? já budu též 3 měsíce doma, vychází mi to akorát na 30.9., jak jdu na kontrolu. tak už jen necelé čtyři týdny
3. zář 2008 v 09:05  • Odpověz
no tak napůl ještě jedu 19,9 do firmy a mám rozlučkový večírek takže bude ještě jeden :grinning: my máme takovou firmu tady se dělají pořád nějáké pařby -dobrej kolektiv :wink:
3. zář 2008 v 09:32  • Odpověz
tak jsem si včera prohlížela to bříško a jsem oproti Vám opravdu jak slon. jak budu doma tak se schvílně vyfotím a uvidíte... :frowning2:
3. zář 2008 v 09:32  • Odpověz
autor
vyfoť, jsem zvědavka :wink:
dobrej kolektiv je k nezplacení, bude se ti stýskat?
3. zář 2008 v 09:34  • Odpověz
bude a moc. na jednu stranu se těším ýe budu mít doma klid ale na tu druhou se mi z práce vůůbec nechce. bude mi to tu hodně chybět. vyhovovalo by mi to tak každý den dělat od 10- do 14
3. zář 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
mě se taky nechce, proto doma nejsem a zároveň chce, těším se na ten klid a pohodu doma a čekání na miminko
3. zář 2008 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tady už sama, tak se můžu zapojit.
Teď mi kamarádka poslala fotečky jejich dvojčátek, tak tu sedím, tlemím se jak koza a chtěla bych už si pochovat toho našeho cvrčka :slight_smile:
3. zář 2008 v 10:26  • Odpověz
autor
mimi? ježiš, to si ještě počkáme :wink:
3. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
jj, počkáme, ale zaplavil mě takový ten blažený pocit.
Jsou malinkatí, mají přes 1,5 kg, ale moc krásní :slight_smile:
3. zář 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
mě blažený pocit zaplaví, když se koukám, co jsem koupila miminkovi na sebe :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2008 v 11:13  • Odpověz
Já jsem miminku dlouho nic nekoupila, naposledy dostalo od babičky 3 overálky na spaní a takový kompletek zateplených dupaček a košilky a k tomu teplé bačkůrky :dizzy_face:
3. zář 2008 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes jdu opět jen v rychlosti.
Ráno jsem byla na cvíču a bylo super,ted jse jdu osprchovat venku se udělalo teplo :sweat_smile: a pádim do poradny.

Tak na nás kočenky myslete at už víme co máme za červíka v bříšku :grinning: ..

Mějte se krásně a já se večer ozvu a povim co a jak..

pa pa :sweat_smile:
3. zář 2008 v 11:44  • Odpověz
Ahoj. Koukám, že vládne optimistická a radostná nálada. To je super. Užívejte si bříšek a babího léta. Srdečně zdravím.
3. zář 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
pa Ilu a ozvi se :wink:

já utrácela před týdnem od té doby nic. už končím..... jen ty plínky a olejíčky a tak... oblečení už ne
3. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz
Kači do jaké značky dětské kosmetiky jdeš. Máš něco doporučeného,
3. zář 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
aurel to nevím. ještě jsem se ani nezačala koukat po drogeriích. kamarádky co mají mimi mě zrazují od Johnson´s baby v prvních týdnech života mimi, že prý jsou z toho vyrážky. Prý se hodí až pro starší batolátka. Tak nevím, juknu do drogerie no. A plenky taky nevím, teĎ jsou akční huggies a pampersky, tak jedno z nich, dokud jsou ještě levnější
3. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj Aurel a Ilon.
Ilon, ozvi se pak :wink:
Já jsem o kosmetice ještě taky neuvažovala, ten Johnson prý není dobrý, tak ten to určitě nebude. Lektorka z kurzu doporučuje na tělo miminka i maminky (já si tím mažu břicho proti striím) Mandlový olej od fa Ellinor.
Jinak sestřenka třeba nedala dopustit na starý český Aviril olejíček.
3. zář 2008 ve 12:18  • Odpověz
autor
další stejný názor :wink: tak Johnson´s vynecháváme všechny :grinning: a zas klesnou tržby... :grinning: :grinning:
3. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz
Mě byl doporučenej Seba med. Používala ho séga a byla hodně spokojená a to má Lukášek velice citlivou pokožku. Pak se mu udělaly ekzémy a mazala ho úspěšně Velledou. Tak jsem si říkala, že bych ráda měla těch názorů víc. Johnson snad nedoporučuje nikdo. A plíny koupím jen pár do začátku. Švagrová sice do mě hustí ať si udělám zásobu když budou nějaké akce, ale kdo ví dopředu co bude mimi vyhovovat. Lukáškovi třeba pasujou ty barevný TESCO. Moc nestojej tak je to fajn úspora. Ale pokud bude mimi hodně citlivý a budou mu pasovat jen ty drahý tak potěš, ale nebude se dát nic dělat.
3. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
Holky,
budu končit, nakupila se mi tu práce, tak jsem se už nemohla zapojit :cry:
Zítra tu asi budu mít od rána nástupkyni, cosi říkala, že by tu možná zůstala až do konce šichty. Kdyby opravdu, tak se sem za váma nedostanu :unamused: No uvidíme.
Mějte se hezky a pěkný den :slight_smile:
3. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
byla jsem papkat a taky na nanukáči :dizzy_face:
hodím do placu názor kámošek jo? ale nekamenujte mě, jen sdělím převažující názor maminek od malých miminek. Zezačátku je prý dobrý kupovat fakt ty lepší - pampers, huggies, fixies protože ony mají opravdu ty plenky kvalitnější. Narozená miminka jsou hodně citlivá na všechno, co se dotkne jejich kůže. Rozdíl v ceně se zákonitě musí projevit na kvalitě výrobku. Prý od pozdějšího věku se můžou koupit ty levnější, co jsou v tescu, hypernově či kaufu, ale na ten novorozenecký prý radši neriskovat vyrážky. Pak ty ušetřený penízky stejnak vrazíte do drahých krémů na vyléčení a navíc bude mimi plakat, bude ho to bolet.
3. zář 2008 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vše je v pořádku mimčo má cca 350g a co má mezi nožičkama nevíme :frowning2: ,takže to do porodu bude překvápko a je to!!!
3. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
autor
Ahojky

Ilu jeeeeežiš překvápko? Neboj, ve 33tt jdeš zas na velký UTZ. Ještě máš šanci. Dej na instinkt, určo ti napoví. Mě i Pétě napověděl správně. Obě jsme se strefily do svého tipu :wink:

Jak zjistili, že má mimi 350 g? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
4. zář 2008 v 07:49  • Odpověz
Ahojky,
opět zaučuju, ale dostavím se později.
Ilu, hlavně že je mimi v pořádku a pohlaví? To se ještě může krásně ukázat :wink: Nikdy není zjištění pohlaví 100%, to poznáme až u porodu, tam si budeme opravdu jistí všichni :slight_smile:

Ahoj Kači, nevím, jak u Ilonky, ale u mě Dr. zjistil na minulé kontrole váhu miminka podle kosti. Myslím že změřil stehenní kost a podle toho odhadl hmotnost. Nejsem si úplně jistá, ale nějak tak to myslím bylo.

Já jdu na kontrolu zítra. Asi mi UTZ dělat nebude, co? Spíš jen zkontroluje čípek atd. a to bude vše...
4. zář 2008 v 07:55  • Odpověz
Dobré ránko,

Ilu: dyť vám ale minule přeci řekli,že to bude asi holka,ne? Tak to enchápu, že říkáš,že to pořád nevíš:frowning2:. Je to holka a basta fidli :grinning:

Kači: jo ta hmotnost se dá zjistit nějakou velikostí,nám minulý týden taky řekla dr.,že mimi váží - no už to nevím :grinning:. ale to nevadí, nějak to orientačně ti řeknou.

Jinak já tady dneska zase nebudu, jdu ke kámošce na 14ti denní mimi :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2008 v 08:00  • Odpověz
autor
A mě nikdo nic neřekl holky :cry: Jestli to nebude tím, že se Kubula nedal odchytit..... Nevím nic no. Jen prý chlapec je 100%, protože mi to nechtěli říct a najednou vykřikli a je to jasný na sto procent. Chuděrka Eliška, až se narodí, bude muset chodit v modrém :grinning: anebo mamka urychleně vyrazí na nákupy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2008 v 08:04  • Odpověz
Kači: nebuď smutná,však oni ti to i někdy řeknou,třeba na dalším UTZ v 30tt.
4. zář 2008 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.