• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
dobré ránko,
tak vás vítám poslední den v mé práci :grinning: pak už snad jen z domova :grinning:
4. zář 2008 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky. Máme se po ránu? Já mám dneska práce že nevím kam vletět. Včera se nám dařilo. Vybrali jsme dlažbu, krbovou vložku a plovoučku. Povedlo se mi objednat protlak vody a začali stavět antoníčka na NN. Tak se to trochu pohlo. Jen kdyby se chtělo pohnout ještě Katastru a Telefonice. Na tom prvním mi visí úvěr a na tom druhým jestli budem topit. Docela nezanedbatelný věci.
4. zář 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
dobré ránko Elíku
ty se mááááááš
mě dneska tak ukrutně píchá v břiše, že se nemůžu ani postavit na nohy. To byla noc.... jsem se vůbec nevyspala a ono to pokračuje i ráno :cry: :cry: :cry: Asi mimi roste rychle či co
4. zář 2008 v 09:13  • Odpověz
kači ani nemluv o břichu. manže má zlomenou ruku tak sem nás dnes do práce vezla já a mimčo mě tak nehorázně kopalo hrůza... ale užívám si to dnes :grinning: sice sem domluvená že sem občas přijedu s něčím vypomoct ale to už není povinný tak je to takový v pohodě jupííí :grinning: jen po lidech se mi bude moooc stýskat
4. zář 2008 v 10:02  • Odpověz
Peti já dju taky zítra na kontrolu :slight_smile: tak snad bude vše dobré...
4. zář 2008 v 10:07  • Odpověz
autor
snažím se vypít ten magneosolv ježkovy zraky to je hnus. tablety byly lepší, to se zapilo a bylo to..... Elíku, užívej dneška, pak to už nebude tak hrozný, když přijdeš jen na výpomoc :wink:
4. zář 2008 v 11:14  • Odpověz
ahojííííík
4. zář 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
čajík sluni ahoooooooooooooj jak je? dobrý všechno?
4. zář 2008 v 11:24  • Odpověz
kačí...tady všechno dobrý :wink: máme se báječně...tatínek maluje celej byt barvičkama, tak jsem s malou na prázdninách u našich... Kačí kde že Ty budeš rodit??
4. zář 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
budu v Náchodě, mám to nejblíž. Vrchlabí mi zavřeli, tak Náchod.
Já budu mít prázdniny až za rok, stááááále pracuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale i já se dočkám volníčka :wink:
Jsem ráda, že ti je dobře, to je hrozně důležité. Jen tak dál, ať se fakt už těhu až do konce povede bez problémů a starostí :wink:
4. zář 2008 v 11:32  • Odpověz
kačí...a kdy zůstaneš doma? čekáš na mateřskou?
4. zář 2008 v 11:38  • Odpověz
Už jsem tu s váma :slight_smile: Ahoj !!!
4. zář 2008 v 11:46  • Odpověz
petis..ahojda
4. zář 2008 v 11:47  • Odpověz
Ahojky Sluni,
kača ještě oddělá do konce září a pak končí. nemohla se teď s prácičkou ještě rozloučit :wink: , ale už jí to taky uteče :slight_smile:
4. zář 2008 v 11:48  • Odpověz
workoholička...brrr :grinning:
4. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky,
KAci nevim jak na to přišel kolik mimčo váží,ale nák měřil pateř pak mimčo a pak řekl váhu.
Lehni no řekli,že to vypadá na holku na 80%,ale že ruku do ohně by za to nedal,No a včera nic mimčo je blbě otočené takže nic..už jsem se stím smířila a vědet už to nechci bude to překvápko,je mě to už fuk hlavně at je prcek a já v pohodě.
Sluni ahojky..

Dneska jsem tu jen v rychlosti dělají mě dole skřín,takže už budu moc přestěhovávat věci no a začít pomalu pak něco vybírat do děckého pokoje..

TAk já padim mějte se zatim paa

Elis:Pěkný poslední den v práci,kočko :sweat_smile:
4. zář 2008 ve 12:08  • Odpověz
ilon ahojík... vy jste pohlaví ale nechtěli znát,ne??? Nebo jak??? :wink:
4. zář 2008 ve 12:11  • Odpověz
Sluni chtěli,ale prcek snáma nespolupracuje tak jak by měl :grinning:
4. zář 2008 ve 12:16  • Odpověz
ilon...švajnerajn jeden...takže to vypadá zatím na holčičku? mě to teda řekl jako že to je holka a nazdar, nic že to je jen na 80-90%
4. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz
Sluni no nebyl jsi jistej a prý holka neni jistá nikdy :sweat_smile: .NO,ale nevim..Takže budem mít překvvápko a je to!!!
4. zář 2008 ve 12:20  • Odpověz
ilon...stejně to máš všude stejný..kolikrát se stalo, že tvrdili tohle pohlaví a pak čučeli co porodili....
4. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Ilonko !!

Mi řekli doktoři holčičku na 90%. Říkal to jak můj pan Dr. tak i doktůrek na velkém UTZ. Snad by tam pindíka aspoň jeden viděl, kdyby tam opravdu byl. I když jsem četla v jiné diskuzi, že může být pytlík nějak zatlačený nebo přilepený ke stehýnku a pak to nejde poznat.
Hlavně ať je miminko zdravé, i kdyby to měl být klučina v růžovém :grinning: Ale to snad nee :wink:
4. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz
nééé kluka v růžovým néééé :grinning: to bysme museli poslat okamžitě po narození prcka tatínka na velké nákupy :grinning:
4. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz
Po doma by to klučík určitě přežil, ale vycházkové modré oblečeníčko by se muselo pořídit :wink:
4. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz
jo to je fakt...
4. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
Uvidíme.
Zítra jdu k dr., jsem zvědavá, jestli se bude na mimi koukat nebo nee. Hlavně aby bylo vše OK !!!
Od včerejška je mi těžko od žaludku, ouha :confounded: Ještě že mám za hodinu padla.
4. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz
já jdu příští týden a nevim jestli na utz, ta naše potvora se vůbec nechce ukazovat, nemám žádnou fotku,protože se odmítá fotit, nevypadá vůbec jako mimčo :grinning:
4. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky holky tak jsem dorazila od mudr. UTZ nás čeká ve čtvrtek tak snad už budeme vědět co a jak, ale moc mě paní doktroka nepotěšila, čípek se začal zkracovat což není zrovna optimální, klidový režim a neschopenka, zatím jsem si jí nenechala vystavit, jelikož nemám za sebe pořádně náhradu a nejspíš budu nastupovat koncem září :unamused:
4. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz
Já nám poslední fotečku z 16 tt. Pak už bylo mimi tak velké, že ho nešlo zachytit.
Ale vlastně z velkého UTZ máme DVD, tak tam prďolku vidíme.

Natálka je asi stydlivka, nechce se jí ukazovat, potvůrce jedné :grinning:
4. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz
luca....neblázni, kašli na to jestli máš v práci náhradu, jestli Ti dr řekne, že potřebuješ klid, těžko si to vymýšlí :unamused:

taky jsem utekla nečekaně z práce a i tak si poradili

petis... já jdu na velkej utz asi za 3týdny, takže si na dvd ještě počkám
4. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.