• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
sluni já za sebe nemám vůbec nikoho :unamused: , už mě ale čeká do konec září jen cca 12 dní (myslím směnově jelikož dělám krátký dlouhý) uvidíme uvidíme, snad vydržíme...ale samozřejmě pokud bude něco ne úplně ready okamžiotě zůstávám doma, miminko je přednější
4. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz
Lucásku, neblázni, náhradu si za tebe vedení najde. Tady je hlavní zdraví miminka a tvé. Raději si nezahrávej, ať pak neskončíš na kapačkách v nemocnici. nechci tě strašit, to v žádném případě ne, ale zůstaň raději doma hned a odpočívej...

Sluni, já se chci zítra poptat dr. na 3D UTZ, jestli na něj někam neposílá nebo nedoporučuje. Kdyby ano a bylo by to za rozumné penízky, tam bychom ještě s manžou zašli.
4. zář 2008 ve 13:07  • Odpověz
luca...no alespoň že tak myslíš :wink:
4. zář 2008 ve 13:08  • Odpověz
Lucásku, tak to jo, 12 dní už není tak moc. Hlavně buď hodně opatrná.
4. zář 2008 ve 13:09  • Odpověz
no víte holky docela mě to zarazilo zrovna teď jsem se cítila v pohodě, plná energie atd...když jsem lezla dolů z lůžka tak mě úplně dobře nebylo když mi to Mudr říkala....už jsem volala do práce že se tam zítra zastavím že potřebuji něco probrat....a zrovna včera mi volalo vedení a jáse dušovala že nemám vůbec žádné potíže a že jsem relativně v pohodě :sweat_smile: asi zákon schválnosti....
4. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz
petis..tak u nás ho má přímo můj dr i 4D...
4. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz
Lucas, možná je to zákon schválnosti, možná se tělo bouří a chce zklidnit. Kdo se v tom má vyznat, že?
Sluni, tak to se máš, můj Dr. má jen "obyč" černobílý, ale to neva :wink: ten 3D je prý hodně hezký zážitek, ale za každou cenu na něj jít nemusím...
4. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz
JJ je to asi tak kdo ví je fakt že poslední dobou bylo tempo opravdu vražedné, do toho ještě vyběhávání toho domečku atd..takže jsem toho měla kolikrát plné brejle....nic kočandy budu se loučit, bo mám doma maroda, sotva nastoupil do školy, tak omarodil celou noc zvracel a ještě nepřestal takže mám veselo... :sweat_smile:
4. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz
Tak ať je syn brzy fit a ty se koukej opatrovat a dávat na sebe pozor, ať je vše v pořádku. Pa pa.
4. zář 2008 ve 13:23  • Odpověz
petis...ale je z něj záznam na dvd, a to si myslim, že musí být něco nádhernýho, i za cenu 120,- nebo kolik za to chtějí..Bude velká památka :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz
autor
ahoj, byla jsem ve městě

už jsem tu i s laskonkou

sluni ještě měsíc budu pracovat 30.9. končím, na mateřskou půjdu 8 týdnů před porodem
4. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz
Jj, 120,- kč je samozřejmě v poho. Ale já si našla na netu nějakou soukromou kliniku tady poblíž, kde stojí jen 3D utz 700,-
Pak pokud chceš i foto, tak taplatíš za 1 fotečku 200,- kč a za DVD 500,- to mi přijde jako rýžování peněz na natěšených rodičích.
Chci se poptat dokotra, jestli to nedělají i jinde (určitě ano) za jiných podmínek.

Kači, smáčo k laskonce. Já měla včera dort (vdává se Palova sestřenka a včera donesli koláče a dort) a byl tak sladký, že je mi z něj zle ještě dnes. A to je co říct, když jsem teď takový slaďák.

Za 15 minut končím. Mějte se tu hezky, zítra zase zaučuju, ale možná písnu, nebo z domu. Pokud náhodou nee, tak mi držte na zítřek palečky, na 13:45 jsem objednaná na kontrolu :slight_smile: pa pa.
4. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz
autor
paaaaaaaaaaaaaaa Péťo

sluni? jsi tu?
4. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz
Tak mám hotovou skřín a je moc pěknááá!!Mám radost no a večír začnu stěhovat věcičky..jupíí..
Lucas:neblázni a na práci se vyprdni oni to bez tebe zvládno a ty potřebuješ klidek a mimčo zrovna tak!!
4. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz
kači..jojo,jsem tu....tak to už se Ti to krátí
4. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz
autor
se zkracováním čípku není sranda..... předčasný porod v tvém tt..... kdepak, okamžitě bych šla ležet s knížkou a vstala, až se to zlepší
4. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz
Sluni a co ty stále na neschopence??
4. zář 2008 ve 13:59  • Odpověz
autor
nekrátí, půjdu na neschopenku na měsíc a pak po měsíci na mateřskou. ještě nemám dva měsíce do porodu
4. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz
Kačí to už je za chvilkuu
4. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz
ilon..jojo, do práce už nejdu,ani se mnou nepočítají. V pondělí tam k mému stolu usedla jedna holčina,já si tam byla pro věci :grinning:
4. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz
kači moc dobře vím copak to znamená...moooc dobře...měla jsem u obou od cca 22tt teď je to rochu dříve, asi taky tím že pracuji u kluků jsem byla doma.....uvidíme jak dopadneme za těch 14 dní na kontrole, samozřejmě miminko je pro mě to nejdůležitější a neudělala bych nic co by ho ohrozilo, zase kdyby to bylo úplně akutní Mudr by mi hned napsala neschopenku bez debat, říkala ať si vše nechám projít hlkavou...už jsem mluvila s Erdem, vyberu si ještě na 8 dní dovču takže mi zbývají 4 dny práce, což už je dobrý, zítra se stavím v práci a vypíši si dovolenku a pak po dovči rovnou na neschpenku...chtěla jsem sice vydržet trochu déle,ale za ty prachy to nestojí...miminko je přednější :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz
autor
tři týdny v práci a konec..... první dny budou asi těžký, ale přeci jen už bude bříško větší a asi budu mít názor jiný než teď. na to, že jsem měla být celé těhu na neschopence..... to teda uteklo až moc rychle holky
4. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz
Sluni koukal jsem do tvého alba a je opravdu moc pěknýý :grinning:
Lucas:No vidíš dovolenka a pak neschopenka a pak půjdeš rodit holka :sweat_smile:
4. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz
heheh nestrašte holky do porodu daleko, dpoufám že se nerozpadneme před 36 tt, opravdu bych nerada...kluci byly oba donošení i přes strašný komplikace...ale byly...takže si věřím že do ledna to zmákneme :sweat_smile:
4. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz
ilon..no je, takový výstižný :wink:
4. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz
Lucas,nebuj donosíš mimčo pěkně dokonce!!
Sluni...jo jo přesně tak :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
nechápu to, proč to album smazaly..... co se na tom holkám nelíbilo? tady je tolika alb, který podmínky nesplňují..

do porodu daleko Lucas, ale přece tak blízko.....
4. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz
No nic holky,jdu zas něco dělat..Zatim paaa :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 14:16  • Odpověz
autor
paaaaaaaaaa

nechoďte všechny pryč prosím :cry:
4. zář 2008 ve 14:17  • Odpověz
kači já jsem ještě tady, mladej usnul, tak mám klídek, a Erik volal ať mě ani nenapadne nic dělat :grinning: tak sedím a kynu u PC :grinning: ... a co kočík Kači... :wink:
4. zář 2008 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.