• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
manželovi se nedivím, fakt se šetři, neriskuj zbytečně
lepší pár dnů poležet než pak litovat.....
kočárek spí v obchodě ve skladu........
4. zář 2008 ve 14:34  • Odpověz
takže už vybráno?...i my i my...už zaplacen a teď je pěkně uskladněn u MM v práci
4. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz
autor
my dali jen tisícovku zálohu a zbytek až se kočárek po porodu vyzvedne. Máme zamluvený už dlouho, tak od konce června, myslím
4. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz
je tak to děláme i my na krámě vybíráme 100,- a až si chtějí vyzvednou doplatí si ho...no já mám kočárek přes živnosták takže jsem ho musela vyzvednout a musela jsem jednat rychle aby si to Erda nerozmyslel jelikož s ním se domluvit bylo mooooooc těžké :grinning: , takže když svolil pro Concorda tak jsem musela opravdu rychle jednat...a copak jste vybrali?
4. zář 2008 ve 14:47  • Odpověz
ehm 1000,-
4. zář 2008 ve 14:53  • Odpověz
autor
jaký je Concord? máš ho v albu?

Já mám tu oranžovou cortinu 2008, co je v albu
4. zář 2008 v 15:24  • Odpověz
jj Concorda mám v albíčku, je to Concord Fusion....a brali jsme i ten oranžový, úplně jsem se do něj zamilovala..., jj už jsem koukala, tak jenom přeci Cortinu?...
4. zář 2008 v 16:10  • Odpověz
ahooooooooj :grinning:
4. zář 2008 v 16:15  • Odpověz
condord je úžasnej taky jsem ho chtěla ale rodiče platí a 26 000,- je podle mě zbytečně moc takže nakonec to bude taky cortina, ale lucasku dobrá volba mě se moc llíbil ten zelenej, nejdřív jsem se do něj zamilovala ale musela jsem brzo vystřízlivět :grinning:
4. zář 2008 v 16:33  • Odpověz
autor
hoooooooooooooj ty jsi tu :astonished: :slight_smile: i tam :astonished: :slight_smile:
26tis za kočárek ježkovy zraky! moji rodiče taky platí cortinu :dizzy_face: tak se finančně uleví.
4. zář 2008 v 16:35  • Odpověz
jojo je to hodně když jsem mamce řekla že ho má Andrea Verešová smála se mi , a prej nejsem ona takže kočárek za 15 000 mi musí stačit, nakonec jsem to taky uznala, a za ty prachy bych si ho snad ani neužila, když si těch 10 000 vezmu a dám si to do dalších věcí, jako peníze by na něj byly to ne že ne, každej na něj něco přidá, ale zdravý rozum usoudil že je to fakt hodně peněz
4. zář 2008 v 16:38  • Odpověz
autor
10tis je hodně peněz, za to máš veškerou ostatní výbavu i s plenkama do zásoby :astonished:
jdu se na net podívat, jak to vlastně vypadá, ten concord
4. zář 2008 v 16:43  • Odpověz
jj holky máte pravdu, ale jak jsem psala mám ho přes živnosťák, já bych taky nikdy za kočát 26 tisíc nedala, to ani omylem.....nejsem blázen...vyšel mě sevším všudy na 17 000,- za velkoskladní ceny, je dobré že s nimi spolupracujeme takže nebyl problém se domluvit...nám naši přispějí na kočárek 6000,- zbytek financujeme my. Je fakt že ten kočárek je děsně drahý,ale pokud holky jste měli tu čest s ním jezdit a prozkoumat si ho, je to opravdu oprávněná cena...neuznávám drahé kočáry kdy platíš jen a jen značku,ale před tímto smekám, není 100% to není žádný kočár, ale tento se k tomu hodně blíží...je strašně lehounký na to jak je prostorný a vymakaný... a navíc hodně kvalitní, odmítla jsem stále něco řešit na kočárů co se týče reklamací atd...jelikož v tom dělám tak vím co a jak...no a těch 17 000 už se dalo.... :wink:
4. zář 2008 v 16:59  • Odpověz
jste všechny utekly? :frowning2:
4. zář 2008 v 17:10  • Odpověz
Ahoj. Tak to my jsme socky. Budeme mít mírně jetý kočárek po sestře. Moon v modré barvě. K novému jsem se neodhodlala, když jsem dostala tuto nabídku. Je to moc dobrý kočár a není moc ojetý.
A fór. Řekla jsem MM, že když nestihneme postavit a budeme muset zůstat v tom tchýniným kumbále dýl tak může mimi spát nějakou dobu v koši, protože postýlka by se nám sem nevešla. Odpověď MM: Jo klidně, hned ji vyhodíme tak nezabere moc místa. Jelikož si trouba představil koš na odpadky. Řehtali jsmese ještě 10 minut. :slight_smile:
5. zář 2008 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky,
kdepak jste dneska?
Já mám dnes podlení ofiko den v práci, pak už tradá vybírat dovolenou :wink: Sice sem ještě občas zajdu, ale už to nebude taková hrůza...

Kdepak máme Kačenku?

Elis, ty už jsi dnes doma, co? Tak si pěkně užívej :slight_smile:

Mě čeká dnes kontrola ve 13:30, tak držte palušky :wink:
5. zář 2008 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky,
Kde se touláte??
Petis tak to je super poslední den v práci co??A doufám,že za náma budeš chodit i s domova :sweat_smile: .

Elisi a co ty jak to jde doma??

Peti:Drříme palečky na kontrolu :dizzy_face:
5. zář 2008 v 10:42  • Odpověz
Hrůza, že tu nikdo není, co :wink: ? Asi hodně práce při pátku ... já už jen tak brouzdám a posouvám hodiny, ať už je 12.
Doma máme net taky, takže není problém, budu stále ve spojení. I když jsme momentálně kvůli nepořádku odpojeni, tak se ozvu od tchánů :wink:
5. zář 2008 v 10:54  • Odpověz
Tak to je super,12 je za chvilku nebuj!!A to mě taky připomíná,že po 12 mám sraz s kámoškou :sweat_smile: a tudiž bych měla jít se sebou něco dělat.Jde vybírat dárek pro syna,má za par dnů 1 narozeniny :dizzy_face: .Ty bláho tudle jsem za nima byla v porodnici a ten pacholek už chodííí,to to ale utíká :sweat_smile:
5. zář 2008 v 10:56  • Odpověz
Jj, toto letí a u nás tomu nebude jinak. Já to vidím u malé od známých. Narodila se v lednu, už má po půl roku, sedí, za chvíli bude zkoušet lést po čtyřech a chodit ... mazec.
Já to tady ve 12 zabalím, pak se pojedu domů sprchnout a pak k Dr. Cestou zpět musím nakoupit nějaké ovvoce domů a taky svatební přání a punčocháče. Zítra jdeme na svatbu, tak ať nezapomenu, jak se znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2008 v 11:03  • Odpověz
ahoj holky,
já furt nějak nestíhám,nic nebaví.
Peti držím palečky k doktorovi,určitě je vše o.k., pošli mi pak sms,já už se pak na koníka nedostanu:frowning2:
5. zář 2008 v 11:06  • Odpověz
Takže holka držím palce at je u doktora vše o.k.
Večer nám sem hod informace,
Uží si pěkně svatbičku a holky všem krásný víkend paaaaa :dizzy_face:
5. zář 2008 v 11:08  • Odpověz
Copak je s tebou, Leni? Den blbec?
5. zář 2008 v 11:09  • Odpověz
Ilonko, tobě taky hezký víkend a užij si teď nákupy :wink:
Já jsem teď do sebe vtlačila toasty místo oběda a trávím :grinning:
5. zář 2008 v 11:14  • Odpověz
Peti, den blbec celý týden:-/
5. zář 2008 v 11:35  • Odpověz
Tak to mě mrzí. Jsem koukala, žes tady pomalu celý týden nebyla ...
Kdybys chtěla, písni do IP nebo meilík :wink:
Já za 15 minut odcházím, mějte se krásně a pohodový víkend přeju !!!
5. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
čau holky
celý den se nudím v práci, není do čeho píchnout a koník nejde. zapnul se mi až teď. nešel mi ani ráno z domova :cry:
5. zář 2008 v 11:44  • Odpověz
Jé, Kačka je tady a já už utíkám ...
tak aspoň hezký víkend :sunglasses:
5. zář 2008 v 11:54  • Odpověz
autor
paaaaaaaaaaaaa
5. zář 2008 ve 12:09  • Odpověz
ahojky holky mě taky kobyla nejela, už od včerejška večer..nevím proč když MM v práci jel..nechápu
5. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.