• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
páč je to přetížený :grinning: tady koníkuje snad celá republika :grinning:
5. zář 2008 ve 13:35  • Odpověz
5. zář 2008 ve 13:37  • Odpověz
autor
k tý váze jo, z bývalé práce jedna holka přibrala 4 kila za celý těhu :astonished: mimi se narodilo 3,850 kg a 51 cm. jen ona byla vyčerpaná a unavená, ale mimi bylo fakt veliký!
5. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz
no vidíš a mě tady Mudr straší že je to málo...co jsem nabrala :sweat_smile: , mě nepříjde, asi to šlo hlavně do pupenda však taky je veliký :grinning: a prsa že samozřejmě, jinak zatím nikde nepozoruji změny postavy...kromě tedy bříška :sweat_smile:
5. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz
nic kočandy všechny jste se rozutekly....jdu taky makat, doma stáel nějak to nemůžu dostat do pohody :grinning: , tak zdarec, třebas zítra
5. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz
autor
jiný bříško je ve třetím těhu a jiný při prvním těhu....
5. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhé době se hlásím :slight_smile: Už mám nějaký to albíčko, sice malinký, ale přece, nějak se začít musí :wink:
5. zář 2008 v 16:05  • Odpověz
krásný víkend přeju, tak moje páteční kontrola dopadla celkem dobře jen mimi je pořád hodně nízko a čípek mám na 1 ale zatím dobrý.dr mi vystavil neschopenku takže už budu jen z domu. v ptek sem byla do soboty s firmou na výletě takže hezký zakončení. jinak vycházky mám od 8-10 a pak od 12-18. dr říkal že jim tam musí nechat nějáký prostor na kontroly takže mi nezbyde než to porušovat a doufat že nepřijdou a i kdyby tak na neschpence budu jen měsíc a pak nástup na mateřskou takže by mi prachy stáhli snad jen ten jeden měsíc. ale přee nebudu pořád doma??? :grinning: jsem ráda že kontroli dopadli dobře tak se mějte a šetřete se....
7. zář 2008 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky,
Elis super zakončení práce a je dobře,že mimi je v pohodě.A nebuj kontola tě nedojde!!

A co se týká těch nabraných kil tak já mám k poslední kontrole nahoře necelé 1 kg.A pan doktor řek,že to nevadí,že mimčo prospívá dobře a nikde neni psáno,že když přibereš 18kg že bude mimi v pohodě.
Taky mám známou co za celé těhu přibrala 8kg a byli v pořádku.
Jinak moje mamka s semnou přibrala 7kg a šla rodit s ccca 63kg.Byla jsem sice malá 2800G,ale ted jsem to dohnala :sweat_smile:
A přesně jak píše Kata při každem těhotenství je bříško jinéé :grinning:
Tak jdu vařit krásný zbytek víkendu pááááá
7. zář 2008 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,
neměla jsem vůbec čas písnout vám sem, jak jsem v pátek dopadla, tak až teď.
V pátek jsem byla na kontrole, byla to rychlovka, vše je OK, jen mi zkonrolovat čípek a jestli se netvírám. Nic z toho, takže je to dobře.
Příští měsíc by měl být UTZ a měl by Dr. dělat váhový odhad miminka.
Tlak mám pořád nízký, váha se mi hnula nahoru - mám od počátku těhu nahoře +6 kg :confounded: Ach jo.

Včera jsme byli na svatbě. Bylo suprově, paráda, jen strašné vedro. Na 15 hodinu vyrážíme k těm známým, co se brali, na "poprovky", tak to bude ještě zajímavé :wink: My jsme byli doma asi o půl jedné, oni končili v 5, to bych nezvládla, už tak jsem funěla jak lokomotiva, nohy spuchlé, no hrůza. Ale stálo to za to. Příští týden nám to čeká nanovo, ale asi už to nebude takový div.

Dnes jsem si dala ráno poprvé Magnosolv, začaly mě chytat křeče do lýtek jak hrom. Druhý den potom mě strašně bolí nohy, tak jsem si to mazala Fastum Gelem a teď jsem se dočetla, že se nesmí používat od 6. měsíce těhotenství. Tak jen doufám, že jsem si tím neublížila (namazala jsem se 3x).

Budu končit, mějte se hezky, pa pa :slight_smile:
7. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
Dobré ránko, bez Petis tu budu asi dlouho sama co? :wink:
Magnosolv jsem v úterý vyfasovala taky, prý je účinnější než Magne B6, kdyby jste náhodou holky některá měla křeče a dostala na výběr, co chcete napsat. Magne B6 mi nepomáhal vůbec, ten Magnosolv rychleji účinkuje, ale je pravda, že mě bříško tolika nebolí :wink: V lýtkách mi škube už od rána, co vylezu z postele :frowning2: Už to asi lepší nebude. Zas mě bolí nožičky a to jsem byla jen za rohem u upírů na krvi :frowning2:
8. zář 2008 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky,
KAčí jsem tu taky,ale asi budu muset k doktoru :frowning2: ...od včera mě docela dost píchá a bolí v břišku a nevim co to je.TAk tam za chvilku budu volat a čekat co mě řeknou..
Jakej byl víkedn Kačí??
8. zář 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
kráááááááááááááááásnej a rychle utekl :frowning2:
8. zář 2008 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky,
přišla jsem vás pozdravit :slight_smile:
Papám broskvičku a dávám si čajík s medem a citrónem.
U nás je dneska škaredě, chlapi makají a vybíjejí okno, tak budu kuchtit, prát atd. Domácí hospodyňka :slight_smile:
8. zář 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
:grinning: i ty jedna
ale je to krásný viď? pohodička.......
8. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahoj Kači, jj, pohodička. Mám kupa žehlení, pořádky ve skříních, v kuchyni, převlíkání postelí ... atd. co je pořád odkládám, tak si to teď budu postupně dělat :wink:
8. zář 2008 v 09:26  • Odpověz
Teď si peru šatky, manžovu košili atd. ze sobotní svatby, ať to mám nachystáno a voňavé na další svatbu :sunglasses:
Přidala jsem vám fotečku sebe jako Otesánka ze soboty :wink:
8. zář 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky.Zdravím. Nějak nevím co mi to dnes v noci bylo, ale byla jsem domluvená, že půjdu v po pomoct do práce a ráno jsem to vzdala. Od půl noci nespím prva mi bylo děsný horko a strašně jsem se potila pak zase děsná zima do rána jsem měla teplotu a rýmu a navíc i průjem což u mě nebývá trpím spíš opačně. Ráno jsem se cítila jak zbitý pes. Naznala jsem, že v tomto stavu bych jim asi moc nepomohla, moje PP je stále na bodu mrazu. Tak doufám, že to byla nějaká momentální idispozice a zítra už mi bude fajn.Ahoj
8. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
Dobré ráno, bude tu dnes někdo?

kde je elík?
9. zář 2008 v 06:49  • Odpověz
Dobré dopoledne, jak se máte?

Já za chvíli vyrážím do obchodu, pak chci něco upéct a něco dobrého uvařit. Dnes máme s manželem 2-leté výročí svatby :slight_smile: Bohužel budou zase po práci s taťkou dělat, tak na nějakou romantiku nebude čas. Ale to neva, vynahradíme si to jindy :wink:
9. zář 2008 v 09:18  • Odpověz
autor
jeeeeee dva roky :dizzy_face: :dizzy_face: to to uteklo co?
já na tu romantiku teď nějak nejsem..... až mi to je někdy hrozně líto, třeba včera mi bylo manži vyloženě líto...
9. zář 2008 v 10:06  • Odpověz
ahojky holky já si užívám doma ale zatím spíš nestíhám jsem už jak důchodci :grinning: jinak jak jste se tu bavili o těch kilech tak můžete být všechny v klidu mě zvážila sestra v pátek u dr a mám nahoře 10 kg!!!!!! jsem z toho neštastná ale jelikož si nepřipadám že se nějak přežírám tak to bude asi genetika.tak uvidím snad to po porodu půjde taky tak rychle dolů. mějte se a šetřete se v práci!!!!! :dizzy_face:
9. zář 2008 v 11:19  • Odpověz
Tak jsem po obědě a spočívám, jsem se přejedla.
Kači, já taky nejsem typický romantik. Mi by stačila procházka a pak třeba nějaká dobrá véča. Žádné kudrlinky :dizzy_face: Takhle budu odpo sama, ale vynahradíme si to jindy :wink:
Elis, jak je doma? nestíháš? Já jsem dnes taky nějaká zpomalená, ale hold není každý den posvícení :sunglasses:
9. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
autor
prej jak důchodci :grinning: :grinning: :grinning:
bodejĎ petis, to nemá cenu lámat přes koleno. stejnak správnou chvíli nenačasuješ, musí přijít sama :wink:
9. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz
no já vážně nestíhám ted sem se byla na hodinu a půl projít se psem po obědě sem hodinku spala a vyprala prádlo. ale jsem ráda že nestíhám mám na to 3 měsíce!!!Kači už se těš domů je to vážně fajn :wink:
9. zář 2008 v 15:24  • Odpověz
ahoj holky čekam druhé mimčo na vánoce bude to holčička Vendulka doma mam měsíčniho Jirku můžem se k vám přidat
9. zář 2008 v 16:22  • Odpověz
autor
:grinning: elíku :grinning: nestíhá a je doma celý den :grinning: :grinning: hustý no. a nemáš doma výčitky svědomí, že jsi doma a ne v práci? záškoláctví? trochu se toho bojím :frowning2: jsem zvyklá dost pracovat... ale vyšívání už čeká a haldy oblečení pro Kubulu taky. Včera jsem se koukala, co jsem si nakoupila do zásoby, abych se nenudila doma, až bude v listopadu lejt a za okny bude humus, no mám toho na vyšívání více než dost :grinning: pro mě za mě zima může klidně začít :grinning: :grinning: jsem na ni dobře připravená a vybavená :grinning:

ahoj kalous, jasně, přidej se :wink:
9. zář 2008 v 16:25  • Odpověz
Ahojky,
tak já teda výčitky svědomí nemám. Za 4 roky jsem nebyla jedinkrát na nemocenské, i s antibiotiky jsem chodila do práce, tak si to teď vynahradím :wink:
Doma se zatím nenudím, to snad ani na baráku nejde, kor když teď přistavujeme. Neboj, Kači, doma ti to bude taky utíkat, že ani nestihneš vyšít vše, co jsi měla v plánu :wink:
Já jsem si říkala, jak budu dlouho spinkat, ale zatím mi to moc nejde, taky jsem se těšila, jak si vždy lehnu po obědě ... asi to půjde, až si budu umět lépe zorganizovat čas :slight_smile: Jsem přeci teprve druhý den doma :sunglasses:
Tak pa pa, zase písnu, zítra mám v plánu žehlit, už mi kupa vypraného prádla sahá k pasu, bylo by s tím třeba hnout ...
9. zář 2008 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky,tak se hlsim včera jsem u doktora dotali magnesko a máme odpočívat.
Tak jsem dneska byla v německu a koupila autosedačku,kamoška mě objednala fusak,takže kočárek mám kompletní :sweat_smile:
Kalous:vítej mezi náma :dizzy_face:
No nic jdu spát jsem zbytá jak blázen.
Zítra se zas ozvu paaaa
9. zář 2008 v 19:59  • Odpověz
autor
dobré ránko berušky moje

magnezko dávají snad všem těhulím. Ony ty problémy se asi opakují pořád dokola.
10. zář 2008 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.