• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
dobré ránko Kači....
tak taky už se chystáš zůstat doma?...já jdu poslední tři dny přes víkend do práce a pak začínám čerpat dovču která mě vyjde do začátku října a pak na neschopenku, taky se na jednu stranu těším,ale na druhou obávám,ale raubíři mě zaměstnají stopro...no a pak v v prosinci na MD a pak hurá po novém roce rodit :sweat_smile: .
Včera jsem byla na velkém UTZ, byla to nádhera, srdíčko mi tlouklo jak zdivočelé, vše jsem krásně rozeznávali, miminko mávalo, už jak kontroloval pan doktor stehení kost jsem hledala camprlika...a nenalezen, pan doktor mi radostně oznámil že na 200% je to holčička, jsem strašně šťatsná, a celá rodina jásá..po 16 letech se v naší rodině narodí žaba :dizzy_face:
10. zář 2008 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,

Lucas:tak to gratuluju k holčičce!!!To je paráda,že po 2 klucích se povedla holka!!! :grinning: :grinning: To mají bráškové radost,co??

Kaci:asi jo,ale čto tu jen tady ,že všichní mají magnezko,s mojich kámošek a známejch ho neměl nikdo :dizzy_face:

Dneska to vypadá,že bude venku hezky :sweat_smile:
10. zář 2008 v 09:04  • Odpověz
ilonko, děkuji ..je to paráda, no kluci z toho už tak odvázaní nejsou :sweat_smile: ,ale ono se to poddá.... :dizzy_face:
kde všechny jste kočky?..já jsem doma a vy nikde :dizzy_face:
10. zář 2008 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky,

Lucásku, paráda :slight_smile: Gratuluji k Beátce :slight_smile:

Ilu, z magnéska si nic nedělej. Mi ho sice doktor taky nepředepsal, ale když mě chytají křeče, tak si ho vezmu, naposled jsem ho měla v pátek, od té doby mám zatím klid.
10. zář 2008 v 09:16  • Odpověz
Děkuji Petis, a co ty už jsi doma?.... :wink:
10. zář 2008 v 09:29  • Odpověz
Já mám teď 2 týdny dovolenou, jj, jsem doma :wink:
Nějak mi i doma ty dny hodně rychle letí ...
10. zář 2008 v 09:36  • Odpověz
já už ted jen pá so ne..apak taky dovča...už se tsrašně těším..hlavně až si odpočinu :sweat_smile: , pak nás čeká malování v domečku a v listopadu stěhivaní :dizzy_face: , to bude trochu náročnější,ale už se i těším
10. zář 2008 v 09:49  • Odpověz
tak to bude krása, že přivedete malou do nového domečku :slight_smile: Musíte tam udělat hodně úprav nebo jen vymalujete a je to?
Nám už se v ložnici rýsuje elektrika a do zítra budeme mít zazděné staré okno a udělaný otvor na dveře :slight_smile:
10. zář 2008 v 09:52  • Odpověz
no zatím to necháváme, je to opravovaný a udržovaný domeček...ale potom chceme udělat pár úprav, ale to až se vrátím po mateřské, teď se nebudeme zatěžovat půjčkou nebo tak...je to ve velice v dobrém stavu, takže zatím dobré...a pak uděláme nějaké úpravy a podkroví...je to 3+1 a poměrně veliké, takže zatím vymalujeme a možná uděláme nové podlahy, plovoučka asi nebo tak něco...a bude.... :dizzy_face:
10. zář 2008 v 09:56  • Odpověz
Tak to jo, však úpravy si tam budete moct dělat i za "pochodu" :wink: A budete mít u toho i nějaký pozemek? Zahrádka na pěstování zeleninky a aby si měli děti kde hrát ...
Já beru zahradu jako k nezaplacení ... asi je to hlavně tím, že jsem nikdy nebydlela v paneláku, tak jsem ráda za tu "svobodu", kdy si můžeme dát kafčo před domem na lavičce, kolem běhá pes .... petržel do polívky si zajdu utrhnout na pole. Je to samozřejmě i práce navíc, ale to se bere jako samozřejmost :wink:
10. zář 2008 v 10:07  • Odpověz
pet, já bydlela na statku pár let, takže vím o čem luvíš...tady mám taky malou zahrádku,ale kluci nemá možnost vybehnout ven..takže ano do domečku jdeme hlavně kvůli zahradě, za domem je asi 100m dvorek jak já říkám travička atd...plánujeme pergolu a nějaké pískoviště atd...a pak za dvorkem je cca 350m zahrada, nějaký ten ovocný strom a plánujio tam menší záhonky na mrkvičku a to letní pěstováníčko, však víš jak, no pak výběh pro rafana...plánujem klukům pod stromeček koupit pejska, nejvíce se nám zatím zamlouvá bígl, jen jestli nějaké štěňátko seženeme
10. zář 2008 v 10:12  • Odpověz
Tak to budete mít opravdu fajn, rodinná idylka :wink:
Bígl je super hafan, moc se líbil manžovi. jen jsou prý moc tvrdohlaví a taky velcí norníci, tak pak bacha, abyste ze zahrádky neměli tankodrom :sunglasses: Ale hrabou asi všichni pejsani. Naše mastifka taky má občas "hrabavou" že se až nestačíme divit, co vytvoří :grinning:
10. zář 2008 v 10:41  • Odpověz
jj taky jsem to slyšela, ale zase jsem hodně slyšela že mají rádi děti, což je pro nás moc důležité, tady v domě mají jedni Bígla a kluci toho pejska zbožňují...strašně se jim líbí takže jeden vánoční dáreček bychom měli z krku, jen pak abychom nějakého sehnali... :dizzy_face:
10. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
Ale jo, seženete, raději se začni koukat po inzerátech už teď, ať máš jasno :wink:
Oni ti bíglíci jsou strašně miloučcí, vypadají takoví rarášci :sunglasses:
10. zář 2008 v 11:03  • Odpověz
jen nevím kdy se tak pejsci začínají odebírat od fenky... tak aby nám to vyšlo na ty vánoce...nevíš náhodou?
JUJ Beatka dostala šťuvku.... :grinning:
10. zář 2008 v 11:05  • Odpověz
Počítej tak, že nejdřív tak v 6-ti týdnech. Ale taky záleží na tom, kdy je nechají původní majitelé odčervit a očkovat. My jsme si naši fenečku přivezli, když měla 7 nebo 8 týdnů, teď nevím přesně.
10. zář 2008 v 11:17  • Odpověz
rakže je lepší je si jej zamluvit, jo?..já nikdy bafana nekupovala takže netuším...co a jak... :sweat_smile:
10. zář 2008 v 11:26  • Odpověz
No já bych se podívala po nějakých inzerátech, abys třeba věděla, jestli nějaká štěňátka k mání budou atd. Je hodně inzerátů, kde už třeba majitelé avizují, že budou mít tehdy a tehdy šťěňátka. A to si pak sama odvodíš, kdy by tak byli k mání :wink:
My jsme si taky takto zamlouvali naši Báru. Nejdřív telefonicky, pak nám poslali fotečky, až se malí narodili, pak jsme se tam byli podívat a vybrat si a pak jsme jen čekali :sunglasses:
10. zář 2008 v 11:47  • Odpověz
No super, tak nějak jsem myslela že by to mohlo probíhat, tak jsem se ani moc nesekla....a co by jsi radila ty?...fenku nebo pejska?...Manžel by raději pejska a kluci taky, tak nevím...je v tom nějaký hooodně velký rozdíl jako myslím povahově náročností atd?...
10. zář 2008 v 11:52  • Odpověz
No, my jsme si brali fenečku, jsou klidnější a taky větší mazlíci. Aspoň co já vím ze svých zkušeností. Pejska jsme zamítli taky kvůli občůrávání, měli bychom po tůjích atd. jak by zvedal nožičku a všechno si značkoval.
Ale je to jen věc názoru, dobrý chovatel by ti měl taky přímo říct povahové rysy feneček a pejsků a sám by měl podle vašich požadavků doporučit :wink:
10. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz
ahoooooooooooj :grinning:
10. zář 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
čauky
já jsem zas dneska neměla čas v práci :frowning2:
10. zář 2008 v 16:15  • Odpověz
ahojky holky,lucas gratuluji ke kontrole!!! jinak mi si pořídili pejsku kvůli tomu že jsme na vesnici tak aby jsme nemuseli fenku hlídat před připadnýma návštěvama :slight_smile: Kači provinile si nepřipadám ani trošičku taky sem byla zvykla makat ale je mi takhle vážně skvěle žádnej stres všechno si v pohodě udělám a ještě mi nezbývá čas na nudu ale to taky přijde třeba. chodím na procházky s pejskem vařím odpočívám a tak. a vážně se cítím o moc líp.tak se opatrujte kočeny a jak bude čas zase se ozvu :grinning: pa pa
10. zář 2008 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky,ste toho moc nenakecaly,to vám povim :dizzy_face:

Co se týká těch štěnátek tak my když měli štěnatka dávali jsem je pryč v cca 10týdnech,ale prý se dají dát v pohodě už v 8 týdnech,takže
Lucas:klído bych se porozhlídla po inzerátech :dizzy_face: ..
No já dneka vyžehlila asi 7praček a vygruntovala skoro celý barák,tak to zas aspon do pátku vydrží :sweat_smile:
Tak se opatrujte a zas nakouknu paaa :dizzy_face:
10. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
dobré ránko, asi tu zas budu sama, že?
11. zář 2008 v 06:38  • Odpověz
dobré ránko Kači, co ty...ale já..včera jsem tady strašila a nikde nikdo... :sweat_smile:
11. zář 2008 v 08:25  • Odpověz
to říkám mrtvoučko, tady to nějak holky hooodně upadá, kampak jste všechny utekly? :unamused:
11. zář 2008 v 08:35  • Odpověz
autor
já dneska budu taky strašit, mám kruhy pod očima že by se na nich dal akrobat věšet

a dítko dneska spinká, žádná akce......
11. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
tak to naše cácorka večer řádí o 106 až mě to občas vzbudí když konečně zaberu...a přes dopoledne chrápe... a pak je aktivní od odpoledne, doufám že jí to nezůstane až se vyklube na svět :sweat_smile:
11. zář 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
:grinning: budete jí muset převekslovat :grinning: jináč to teda bude průšvih, to se mamko moc nevyspíš :grinning:
Kubula je vzhůru snad pořád, zvláště v době, kdy stojím frontu v obchodě nebo tak a nemůžu jít čůrat :grinning: . Dneska je v klídku, asi tím počasím, tady to vypadá na déšť a taky se dost ochladilo :angry:
11. zář 2008 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.