• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
no já už jedno noční dítko měla, a ne děkuji a ke všemu to bylo druhorozené, takže o nějakám spánku přes den nebylo ani možné mluvit když se mi doma batolilo další...že :sweat_smile: , takže doufám že to vapica naše se uklidní a hodí se do normálního režimu :sweat_smile: . Tady je krásná modrá obloha...ale jak bude teplo zatím netuším, zatím docela chladno,ale to bylo i včera, a pak bylo vedro napadnutí, normálka nakoupačku :sweat_smile:
11. zář 2008 v 08:50  • Odpověz
Kači a ty plánuješ zůstat od kdy doma?....
11. zář 2008 v 08:52  • Odpověz
Ahojky holky,
u nás je zataženo, ale zatím neprší a snad ani nebude ...
Dnes se mi do ničeho nechce, to je hrůza, co :grinning: ? A to jsem měla plány, jak budu každý den něco podnikat ...
Naše mimi je vceku klidné, když jsem chodila do práce, tak vstávala se mnou a od 6:30 jsem ji cítila. Teď se jakoby uklidnila. Až se někdy leknu, jestli je vše OK a v pořádku.
11. zář 2008 v 09:41  • Odpověz
pet..tak to naše cácorka zase když jsem v práci je abnormálně klidná :sweat_smile: asi se jí tam líbí :grinning: nebo nevím
11. zář 2008 v 09:43  • Odpověz
Já nevím, teď, co jsem doma, tak pokud něco dělám, tak asi malá spinká, protože ji necítím, když si sednu, tak je to jak kdy... někdy je taky klid, někdy si vzpomene, že by mě mohla kopnout.
Jak píšete, že vás mimišci pomalu nenechaí večer spát, tak to já třeba neznám. Večer kope málokdy. Manža mi každý večer před spaní maže bříško a povídá si s malou, co jsme ten den dělali atd., tak nevím, jestli jí takhle krásně uspinká on nebo už si tou dobou chrupká a nenechá se rušit.
11. zář 2008 v 09:49  • Odpověz
:dizzy_face: tak to máš super...u nás padne 20:00 a malá se probere a hodí si rozcvičku..tak hodku dvě...pak se uklidní, s manželem si taky s miminkem povídáme, jak jí máme rádi a těšíme se na ní že naní čekájí dva bráchově atd :sweat_smile: tak nevím zda jí to zvedne :grinning: že si říká to víte že jo a budou mi brát hračky :grinning: ...a v noci si myslím že mě budí proto že já ráda spín na břiše, a ač už to nejde tak se občas načapu jak se štimuluji na svojí oblíbenou polohu a jí to mačká....a ta má nespavost nevím z čeho pramení...ale vím že sjem to měla i u Dády,ale to pak bylo noční dítě, které setále plakalo a nedalo se utišit, tak doufám že Beatka bude klidnější, taky toto těhotenství je napohodu, hodný tatka pomale žádné stresy atd...za to u Dády to bylo vyloženě stresové těhotenství, rozvod..atd takže bych jeho neklidnou povahu zařadila tam...no uvidíme až na nás mimísek vykoukne jaký bude :sweat_smile:
11. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
Jsem musela pracovat, pardon. Lucas od konce září budu doma. Už nevydržím sedět u počítače
11. zář 2008 v 10:28  • Odpověz
kači já tak já užjen poslední tři dny do práce a pak už dovča a pak neschopenka, normálně se děnsě těším... :dizzy_face:
11. zář 2008 v 10:44  • Odpověz
autor
Péťo teď jsem to dočetla, krásně to vyprávíš :dizzy_face: :dizzy_face:

Lucas jen se těš, bodejď, tak to má být :wink: Ať si tohle těhu užiješ víc, než Dádu
11. zář 2008 v 11:00  • Odpověz
,jj užívám si ho až až...když můžu jdu si hajnout, občas otevřu skříňku s pidi mini oblečkama a prohlídnu si je :sweat_smile: , asi se mi už mozek zalívá plodovkou, nobe nevím :dizzy_face: , a tzeď se nechyci vidět když jsem se dozvěděla že je to cácorka tak budu řádit v růžové barvě :grinning: , však jsem jí týden před UTZ stále slibovala že když se mi ukáže že jí něco moc pěkného koupím :sweat_smile: , ne normálně nechala uplatit na naše obludka jedna...tak jsem jí užobjednala 2x šatečky :dizzy_face: ...a nejhorší je to v práci že...ještě že tam nejsem, to bych nám vykoupila asi vše růžové :grinning: ....
11. zář 2008 v 11:12  • Odpověz
Byla jsem poklidit v naší "lékárničce"-teda spíš manžově skříňce, abych vyvinula nějakou aktivitu a taky jsem si už nachystala na obídek :slight_smile:
Holky, řeknu vám, manža zkupuje různé vitamíny - hlavně hořčík v kombinaci s čímkoli, jako tetanik ho bere dnes a denně - pak zapomene, že si nějaký úžasný nový preparát koupil a leží nám to ve skříňce. Tak jsem toho hnedle využila a dala si magnézkový šumák z DM. Budu to tedy papkat já :wink:
S malou si doma povídá spíš manža, já jsem na to hrozná ... taky jsem jí chtěla začít pouštět nějakou hudbu, aby na ni byla zvyklá a pak třeba usínala, ale jak to mám dělat, když u nás teď zní pořád jen zbíječky a tak ...
Ale na manžu reaguje, je to krása, když začne hrát na kytaru, hned se prďolka vrní :slight_smile:
11. zář 2008 v 11:41  • Odpověz
autor
:slight_smile: :dizzy_face: krása krása krása :dizzy_face: :slight_smile:
holky, zní to fakt úžasně, krásně se to čte, jako pohádka
budete kupovat tu Lovelu na praní? Lucas - zasloužilá mámo od dvou dětí?
11. zář 2008 v 11:52  • Odpověz
jééé tak to je krásné....tak jí pak bude muset hrát když bude plakat aby se uklidnila, já si tedy s cácorkou povídám hodně..a manžel večer když se vrátí z práce....
Betce zatím pouštím jen hrací strojek co jsem koupila ještě než jsem byla těhu, neodolala jsem bylo to nádherné, ta melodie je prostě dokonalá, tak aby se brouček na to zvykl a pak u toho třebas usínala, doufám :sweat_smile: , uvidíme jaká bude realita :dizzy_face:
a copak jsi si dala na obídek?...
Já mám poklizený skoro celý byt, už jen nádobí pověsit prádlo a koupelnu aje to, ted si půjdu opláchnout vlasy bo už je mám zase strašné a půjdu pro rarachy, když jsem doma tak je většinou beru po "O"
11. zář 2008 v 11:52  • Odpověz
Tak to asi naší prďolce pak na usínání budu muset pouštět klepání, řezání a vrtání ... bobulka neslyší nic jiného. Ani hudbu teď nepouštíme, máme vyklizený obývák, takže i veškerá CDčka :frowning2:

Obídek dodělávám, dnes bude rybička s brambůrkem a k tomu kompot :slight_smile:

Luci, ty jako zkušená mamča a prodejce, poraď ... včera jsem byla v mimi obchodě, bylo tam plno krásných i když dražších věcí - jaká kosmetika je pro mimi dobrá? A taky jaké lahvičky+dudlík bys doporučila? Já jsem včera koukala na Avent, Nuk a Nuby, nevím, jestli je mezi nimi rozdíl. Nebudu toho kupovat moc, jen zatím 1 lahvičku, kdyby náhodou nebylo mlíčko. nebo aspoň takovou mám představu.
A kosmetiky je tolik, že jde z toho hlava kolem. Hodně lidí chválí starý dobrý Aviril olejíček :slight_smile: , i naše lektorka na cvičení :slight_smile:

Včera jsem koupila 2 tetra pleny na utírání mimi - od fa Kikko - jednu bílou a jednu s kačenkama :slight_smile:
11. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky,
Tady je taky krásně modrá obloha,takže jsem vyprala a schne to jedna básen :sweat_smile: .
Jinak já zatim dudlíky,lahvičky nekupuju,ale určitě pořídím ty od Aventu slyšela jsem na ně jen samou chválu..
A co se týká kosmetiky tak tu chi používat jen minimálně,ale prý je dobrá ta seba med,nebo jak se to píše :dizzy_face:
11. zář 2008 ve 12:14  • Odpověz
Holky,
psala mi Lehnička z dovolené !!!
Mají se dobře a moc vás pozdravuje :slight_smile:
11. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky,
Já zatím taky dudlíčky a lahvičky nekupuju, myslím si, že to má čas, podle mě když budu schopná kojit, tak si to všechno můžu pořídit až v tom 6nedělí a když bude potřeba pořídí tatík :grinning:
Ilonkaa: ta seba med je výborná, já taky prdím na přebytek kosmetiky, protože přeci jen v tom 6nedělí má ten prcek nejcitlivější pokožku, tak kosmetika neee, akorát tedy na genitál to jo, asi buď tu rybylku a nebo pytiol, podle toho jak moc bude citlivé a hlavně je dobrý zjistit si pak v porodnici co na to mimčo používaj a pak to používat atky a změnit to až po tom 6nedělí, i když moje švagrová si s tím hlavu nedělala, namazala prdelku i pipinku indulonou a malá je v pohodě. Jo a taky doporučujou ty huggyesky plenky, jsou prý jediné, které nejsou ničím napuštěné a jsou hypoalergenní a musím říct, že v plenkách jsem měla jasno hned jak jsem zjistila, že jsem těhu :grinning:
Máte některá zkušenosti s babymasážema?
11. zář 2008 ve 12:36  • Odpověz
Petis,je ještě že jsi mě to připoměla Lenička mě včera taky psala,tak jí musím jít hnedka napsat :sweat_smile: :sweat_smile:
11. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
a já jsem vosk? nevíte kterak s tou Babylovelou? prý mají mimi alergické reakce či co, snad že je lepší prát v prášku, jako perete vaše oblečení

s tím aventem - taky jsem o něm slyšela jen chvály a koupím si lahvičky od týhle značky. přeci jen od šesti měsíců se už dává mimi pít čajík a tak, tak se to upotřebí, kdyby nebyly potřeba a kojilo se. mě se líbí i designově, krása

huggies? a já zas slyšela samou chválu na pampers
11. zář 2008 ve 13:32  • Odpověz
No Kačí a mimčo do šestiměsicu jako nepije či co??? :sweat_smile: :grinning:
11. zář 2008 ve 13:39  • Odpověz
autor
mlíko ne? :sweat_smile: nebo ne? :sweat_smile:
11. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz
No nevim,všechny mé kamarádky dávali čajík... :dizzy_face:
11. zář 2008 ve 14:21  • Odpověz
autor
ježiš to jsem nevěděla :astonished: já myslela, že mlíčko od mámy stačí
11. zář 2008 ve 14:23  • Odpověz
ty jo před chvílí jsem klábosila s kámoškou a řikala mi, že prala v nastrouhanym dětským mýdle a nebo v těch tekutých od johansna a johansna nebo jak se to píše. Mě tchýně pořídíla norit, že jí to doporučila známá, tak uvidíme :pensive: buď se mimi osype nebo ne. Hele a co čištění dřevěného nábytku, mi máme v pokojiku všechno dřevěný a bojim se, jestli třeba ta leštěnka nebude moc agresivní pro toho prťouse, myslím ta vůně a to uvolňování tý chemický látky v ní. Čím čistíte dřevo v pokojíčku?
11. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz
Kači prej stačí,ale zas kort klucí trpí na prdíky a na ty pomáhá čajík a jinak ho do nich dostaneš... :sweat_smile: ..
Je to věc názoru,někdo říká,že kojené děti nemají nic jiného než prso..ale jako na vše tisíc lidí tisíc názorůů... :dizzy_face:
Tetadolyy:My tě neporadíme žádná ještě žádneho prcka doma namáme.Vlastně jo Lucasírek.. :sweat_smile:
11. zář 2008 ve 14:37  • Odpověz
autor
kluci prdíky? chjo
čaj proti prdíkům? sakriš ty jsi informovaná, tohle já vůbec nevím :astonished:
no snad se to naučíme za pochodu, kdyžtak nám třeba u doktora nebo v poradně nebo kam se s těmi prďolky chodí poradí, myslím, že i v porodnici nám hodně poví a pomůžou
11. zář 2008 ve 14:59  • Odpověz
No vim to,protože moje kámoška má za necelý týden už ročního chlapečka!!Tak to má všechno s první ruky :sweat_smile:
11. zář 2008 v 15:05  • Odpověz
autor
:wink: tak to budeš můj informátor
11. zář 2008 v 15:10  • Odpověz
Jasněěě :sweat_smile: v rámci možností co budu vědět samozřejmě poradim :dizzy_face:
11. zář 2008 v 16:01  • Odpověz
AHOJÍK !!!

Tak já co vím od sestřenky i od kamarádky, co má mimi, tak pokud má mamča mlíčko a mimču to stačí, tak není třeba do toho půl ročku dávat čajík. Na "žízeň" má mimi prý tzv. přední mléko a pak je až to zadní-hustší, které ho zasytí. Ale mám to jen z doslechu, uvidíme, jaká pak bude realita u nás :wink:
Na prdíky sestřenka i kámoška používali nějaké kapičky, ale nevím, jaké.

Kači, prát prý můžeš i v normálním prášku, jen si kup ten, který je "Sensitive". Zase to mám od holek z okolí. Sestřenka nejdřív chtěla prát mimi oblečky zvlášť, ale asi po měsící to vzdala a prala to s jejich věcma a žádná alergická reakce nebyla. Důležité je ale vše žehlit, aby se zlikvidovaly bakterie.

Takže tyto info mám od mých blízkých já :wink: Když dáme všechno dokupy, budeme chytroučké, co ?

Já jsem dnes uklízela mimi věci :slight_smile: Pořád jsem je měla v igelitkách pod schodama, že až bude mít mimi svou skříň nebo komodu, tak že je až pak vybalím. Ale to bych se ještě načekala, bude to tak nejdřív v listopadu... tak jsem uvolnila 2 police v podkrovní skříni a fotila a rovnala :wink: Vyprané to ještě nemám, na to je čas, ale aspoň mám představu, kolik čeho je. Zítra to hodím do alba :wink:
11. zář 2008 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.