• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Dobré ránko maminy:slight_smile:

Mi už se taky bříško začíná kulatit, konečněéěéěéěéěéěéěé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2008 v 08:14  • Odpověz
ahoooooooooooj kočky :grinning:
16. zář 2008 v 08:16  • Odpověz
ahoooj Terezkooo.
co že už nespíš???? :grinning:
16. zář 2008 v 08:17  • Odpověz
chichi jsem dneska nějaký ranní ptáče,spím dneska u rodičů a jdeme s mamkou po krámech tak jsem už vyskočila z postýlky a řekla si že sem na vas mrknu
a co jak to tady jde,něco nového
my měli jít dnes na 3 D ale mají tam nějaký problém tak jdeme zítra v 11 jsem celá natěšená
16. zář 2008 v 08:24  • Odpověz
Jo,tak ty jdeš utrácet. No ty semáš. ale dneska by semi teda nechtělo, venku je pěkný hnus. od včerejška furt prší a je tam kosa jako z nosa.
ale si hodná,že jsi na nás mrkla :slight_smile:

Já byla včera na tom kardioultrazvuku a parááááda to byla. ty jo, jak mi doktor ukazoval jak to srdíčko pracuje, jak bije, jak teče krev, no to byl zážitek. jen manža nemohl se mnou, musel být v práci. a taky jsem si neřeklla o fotku. Já jsem pako :grinning:

a vybírali jsme včera jméno. protože pan doktor říkal,že tam taky vidí holku :wink:
16. zář 2008 v 08:27  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůů já už to chci taky vidět,a jakýpak jméno jste vybrali?
16. zář 2008 v 08:29  • Odpověz
Vy to vlastně ještě nevíte co to bude,že?? tak se to určotě dozvíte zítra :dizzy_face: :dizzy_face:
Vybrali jsme Alexandru. Saša nás prostě dostala:slight_smile:. na březnu jsme napsala další tipy, ale Sašenka vyhrála :slight_smile:
16. zář 2008 v 08:33  • Odpověz
to je moc hezký jméno,já už to chci taky vědět :angry:
16. zář 2008 v 08:50  • Odpověz
Dík :dizzy_face: .
zítra to budeš vědět neboj:slight_smile:. a hned dej vědět:slight_smile:. a vy máte jaké jména vybrané? máte něco??
16. zář 2008 v 08:51  • Odpověz
autor
dobré ránko berunky těhulky jak se máte?

ahooooooooj Terinko :dizzy_face:
16. zář 2008 v 08:52  • Odpověz
jasně že vám dám hnedky vědět :grinning:
holka bude Nicole a kluk Denis
ahooooooooooooooooooooooj Kačenko moje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
jaktože když ráno nejsem na netu tak tu všechny jste? mě to tu už ráno nebaví, od doby, co je Peťka doma, je to tu ráno mrtvý. Tak jsem si poležela s knížkou pod peřinkou a na just jste tu všechny i s Terezkou :cry:
Kači, no taky koukám,že ty rána už zanedbáváš. Já zas dneska nemohla moc spát,tak jsme tady. Ale já tu jsme vždycky od těch osmi.
16. zář 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
Leni, a co tu mám ráno sama dělat??? Od půl sedmý je tu mrtvo a probouzíte se v osm, to se zrovna musím namalovat, obléknout a pelášit do ouřadu...... Už tu nemám s kým povídat......... Koukejte od října povídat dřív, páč Kačí bude s Kubíčkem doma, přeci se holky nebudu nudit ne? To byste mi neudělaly :wink:
16. zář 2008 v 08:59  • Odpověz
ale bývá tu i Jiti, jak jsem si všimla. Já vstávat dřív teda určitě nebudu, nesjem zvyklá :grinning: :grinning: . a od listopadu už vůbec néééééééé :grinning: :grinning:
16. zář 2008 v 09:01  • Odpověz
já budu mít doma ten internet konečně tak pak si mě užijete že vás to bude ještě mrzet :grinning: :grinning:
16. zář 2008 v 09:04  • Odpověz
Teri,nebude nebude. Já mám taky doma net, ale je teřba taky doma něco dělat. ale je fakt,že pak aspoň nebudu utíkat do práce,že si jen odskočím u kuchyně nebo obýváku, nebo ložnice :grinning:
16. zář 2008 v 09:05  • Odpověz
jojo už se na to těším je to velká výhoda mít ho doma a hlavně být s vámi ve spojení
16. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
jo to máš pravdu, je to výhoda. kdybych ho doma neměla,tak bych asi umřela. už je to prostě zvyk. ráno vstanu ajdu k počítači, podívám se na meily, ady na vás, na beremko, pak jdu do obchodu, denska nedju,je hnusně. a sem tam něco udělám :grinning:
16. zář 2008 v 09:08  • Odpověz
teda já jen nakouknu a už se to pomlouvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: slyším svoje jméno :grinning: :grinning: kačí já tu jsme každý ráno od půl 7,ale většinou piju kafčo,takže moc nekoníkuju :grinning:
16. zář 2008 v 09:08  • Odpověz
holky zatím papa možná na vás ještě dneska kouknu kdyby ne tak nám zítra držte pěsti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2008 v 09:10  • Odpověz
Jiti: já tě nepomlouvám, právě že jsme řekla,že ty tady jsi :wink:
16. zář 2008 v 09:10  • Odpověz
autor
to je fakt, Jíťa tu bývala ránko taky, ale v poslední době tu fakt ráno nikdo není. Až bude mít Terka doma net, to bude žůžo. Bude s kým povídat. Je fakt, že když jste doma, tak máte jiné starosti a běhání a kamarádky, tak na net není čas.... My co jsme v práci.... taky nemáme čas, ale můžem sem tam juknout co se děje nového :wink:
16. zář 2008 v 09:23  • Odpověz
Kači, to máš pravdu., je to tak. dneska taky mizím v půl 1 ke kamarádce pro Avon.

teri, papááá
16. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky,tak koukám,že je tu zas pusto...
16. zář 2008 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Ilůůů,
pusto??? dyť já tu jsem od rána :angry:
16. zář 2008 v 09:28  • Odpověz
Aha..já vás až tedko dočetla a myslela jsem,že jste pryč...

Akorát jsem odpoledne chtěla psát terce smsku co to je a on se bude knat 3D až zítra,tak to jsem na ní zvědavá!!

Lehni:Koukala jsme,že už jste vybrali skoro jmeno,jo??TAk to je super!!!
16. zář 2008 v 09:32  • Odpověz
Ili: jojo Terka jde až zítra, ale tky jsem zvědavá, co to bude.
Jméno jsme vybrali včera. a nejspíš uuž tak asi zůstane. Doktor na tom kardioultrazvuku mi řekl,že to taky vidí na holku,tak jsme večer listovali kalendářem a dospěli k Saše:slight_smile:
16. zář 2008 v 09:35  • Odpověz
Tak to bude holka to je jasný!!!
A na ten 3d nepůjdeš??
Saša je pěkný jmeno...No my máme pro holku nakonec Sophii a pro kluka se dohadujem,mě se líbi Tomáš,Samuel,Denis..no uvidíme kdybych neměla rodit v lednu a byl by to kluk tak je to určitě bud Adam nebo David,ale takhle.... :dizzy_face:
16. zář 2008 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.