• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
no on to byl vlastně i včera takový trochu 3D. ale přímo na ten asi néé. včera jsme byla nadšená,jak jsme tam všechno viděla,jak to ten doktor popisoval,ukazovla. strašně sympatický pán. Byl nadšený,jak to jde všechno krásně vidět. Jak se malá otočila jinam než chtěl,tak jí domlouval - "no tak bobkůů, ještě chvilku vydrž". no to bylo fakt super:slight_smile:
Jo tak s těma klučičíma to byl taky boj, ale hkdyby to byl náhodou teda kluk,tak to bude JAkub. Přesně, kdybych nerodila v lednu,tak by to byl taky Adam anebo David :grinning:
16. zář 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
a co je kardioultrazvuk???
16. zář 2008 v 09:40  • Odpověz
No a my byli na 3D a pan doktor nás poslal domů,pač naše dítě je akrobat mezi nohama pupeční šnura jednu nohu měl za krkem a druhou i s rukama před obličejem,ale zas jsme nic neplatili :dizzy_face: .Změřil nám stehení kos podle ní jsem trožku menší,ale říkal,že to se může vše změnit a pak nám nechal poslechnout srdíčko.No a příští středu si tam budu volat pro jiný termín a snad se ten človíček umoudří a budemu vidět do obličeje :sweat_smile:
16. zář 2008 v 09:43  • Odpověz
Kači: kardioultrazvuk zjistí jestli má miminko správně vyvinuté srdíčko, jestli správně fungují obě komory, jak funguje aorta. teče krev, plícnice. prostě všecchno. ukáže ti tepovou frekvenci, dá ti poslechnout to srdíčko jak bije. fakt super zážitek. Mě na to poslaa moje doktorka. A posílá tak všechny těhule po 20tt-

Ilu: jéé, tak akorobata máš v bříšku. nám neměřil nic,jen hlavičku aby se ujistil,že odpovídám 23tt a odopovídám:slight_smile:. takže mimi je jak má být. Srdčíko jsem taky poslouchala, i tok krve. vše je jak má být :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2008 v 09:49  • Odpověz
Lehni,tak to je super...
Koukam,žes začala 6 měsíc co??To to letí holky...za chvilku z nás budou matky :grinning: :grinning:
16. zář 2008 v 09:52  • Odpověz
Ilu: jo taky koukám,že jsme začla šestý měsíc. letí to letí, se ani nenadějem a rodíme. drsnééé
16. zář 2008 v 09:53  • Odpověz
No asi i jo....a já jdu zas v listopadu k tomu doktoru,ale vzhledem k tomu,že mě kyčle nebolí jsem se rozhodla si tu paradu užít se vším všudy a chi rodit normálně :grinning:
A co Leni už mimčo cítíš???
16. zář 2008 v 09:55  • Odpověz
Holky drzá otázka,kolik už jste přibraly??

A už je to na vás vidět?Kačenko tebe se neptám na to be jeee :grinning:
16. zář 2008 v 09:57  • Odpověz
Ilu,tak pokud tě zatím nic nebolí tak je to super. že se kyčle umoudřily. Rodit normálně můžeš,no apokud by se nedejbože nědco stalo,tak tě porodí císařem. všechno jde:slight_smile:
Jojo, už mimi celkem cítím. dává o sobě vědět, sice ne ještě nějak moc, ale cítím to chvění.ale na dotyk to cítit zatm není
:frowning2:
16. zář 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
když jsem byla na velkým ultrazvuku v nemocnici, miminkovo srdíčko zkoumali 4D ultrazvukem a prý je to všechno v pořádku. Taky povídali o komorách, srdečnici, vývodech.... Tak že to je ončo? O čem jsi psala?
16. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
Leni:nebuj za chvilku už to ucítí i manža!
16. zář 2008 v 10:01  • Odpověz
kači: tak to bylo ončo:slight_smile:

Ilu: a tvojeho mimíška už cítí i manžel?? jak dlouho??
16. zář 2008 v 10:03  • Odpověz
Kači:no on ho ještě necítil,pač vždy když je v pohybu tak on tu neni :sweat_smile: ,ale mamča ho cítila asi tak před týdnem.
Leniku a do kdy hodláš chodit do práce?
16. zář 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
Ilu já už přibrala 1 kilo :dizzy_face:

já mimi cítím až moc, je hodně živé. Kope prakticky celý den, když sedím. Posouvá mi knoflíkem u kalhot :grinning: :grinning: :grinning: a když dám na bříško hrníček s čajem, kope do hrnku a v něm se klepe voda :grinning: :grinning: Tuhle jsem stála a Míra na mě koukal ve frontě v obchodě, jak se mi klepe tričko, prej Kuba kope? Je to krásně vidět i přes tričko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
16. zář 2008 v 10:05  • Odpověz
Kačko: tak to máš super :dizzy_face: , to je krásné:slight_smile:

Ilu: no já břibrala 5-6kg :confused: , viidět bříško začíná být. hlavně v těhu riflích.
A do práce ještě bdu chodit v říjnu,pak půjdu v listopadu na nemocesnkou a pak začítkem prosince mi začíná mateřská
a jak ty??
16. zář 2008 v 10:08  • Odpověz
Kaci ty jsi pašák 1Kg nahoře :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. zář 2008 v 10:08  • Odpověz
Já právě pořád nevim,jak to udělám,ale myslim,že tak nekdy v listopadu to zabalim a pak rovnou půjdu na mateřskou a bude to!! :dizzy_face:
16. zář 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
Tak já vám to povím jo? Třeba příklad z dnešního rána: dva chleby s medem a půllitrový hrnek kakaa. A to jsem prosím přibrala 1 kg, to i moje dítě v bříšku už váží víc :sweat_smile: Blbý ne?

To kopání a protahování je krásný, hned se po těle rozjede vlna absolutního štěstí a přiblblý úsměv na tváři mi vydrží ještě dlouho :dizzy_face:
16. zář 2008 v 10:13  • Odpověz
Ili: já odberu ještě v říjnu dovču a pak to prdím. už se mi tam nechce ani teďka, ale představa že už jen měsíc,tak se to dá:slight_smile:
16. zář 2008 v 10:13  • Odpověz
autor
já necelé dva týdny....... :wink:
16. zář 2008 v 10:14  • Odpověz
Jo mě už to taky sere,ale co se dá dělat!
Kaci:tobě se to už taky krátí,co?? :dizzy_face:
16. zář 2008 v 10:14  • Odpověz
autor
Krátí, já už nevydržím sedět..... ani chvilku v klidu, prostě se hned začnu kroutit, bolí mě záda úplně ukrutně a teď se přidal i zadek a kyčle....
16. zář 2008 v 10:17  • Odpověz
Je kyčle fujj....nebuj to už vydržíte.
Kamarádce co je taky těhule včera našly zánet žaludku,taky pěkný a zrovna v těhu když nic nemůže...

Holka rozloučim se musim jít zas něco dělat.

Mějte se a odpoledne nakouknu paaa :sweat_smile:
16. zář 2008 v 10:18  • Odpověz
autor
paaaaaaaa Ilonko ahoj ahoj
16. zář 2008 v 10:20  • Odpověz
Ili: papaááááá.

mě dneska poprvé za celým 5 měsíců v noci přilša křeč do lýtka. auauauau
16. zář 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
Leni to je blbý, kup si v lékárně hořčík. Bude tě to trápit čím dál častěji. Já to mám tak 2 - 3 x za noc :cry:
16. zář 2008 v 10:37  • Odpověz
jojo, četla jsem že to tak bude. doktorka mi už chtěla minulou návštěvu napsat hořčík, říkal jsem jí,že mi asi sem tam tvrdne bříško. Jenže opak jsme dělali ultrazvuk i s manžou. jsem to zakecali a bylo po receptu,tak se teďka več tvrtek musím přihlásit.
Já ty křeče míval apřed těhotenstvím taky občas. ale v těhu to bylo včera poprvé
16. zář 2008 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím příchod z toho hnusu venku.
Tchány jsem odvezla na bus, teď už asi sedí v letadle a tradá za sluníčkem.
Pak jsem byla v čistírně s kabátem, ať mám v čem chodit v zimě, pak v Hyperce na nákup, ale spíš jsem tam jen tak bloumala, nějak jsem byla bez nálady nakupovat.
Stavila jsem se do dětského obchodu a Kájince jsem koupila plyšového lvíčka, co hraje uspávací melodii, tak jí ho budu pouštět, aby ho už slyšela v bříšku.
A pak jsem ještě byla u babičky a před chvílí konečně dojela domů, uf, to byla fuška.
A teď jdu papat :slight_smile:
16. zář 2008 v 11:56  • Odpověz
Peti ahojík,
teda no mě by se taky vlbec nechtělo ven,kdybych nemusela.
Jedu za chviličku ke kámošce pro Avon,takže moc spolu nepokecáme:frowning2:.
Tak papááá,snad zítra
16. zář 2008 ve 12:17  • Odpověz
Já teď budu spočívat a pak pojedu asi kolem 15-16 hodině ke kámošce a pak spolu razíme na cvičení do Kenny.
Manža mi jede na 2 dny na služebku do Brna, tak jsem sama samotinká.
16. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.