• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
ahojky už můžu psát, dám si chvíli pauzu od práce, abych se nesedřela :grinning:
16. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz
halooooooooooooooo eximka je tady od dr a poprosila o ultrazvuk na určení pohlaví a už asi ví co má v bříšku chichichi :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2008 v 15:26  • Odpověz
autor
ahooooooooooooooooojky Terinko zlatíčko a prosím prosím řekni, jaký pohlaví má tvůj pokládek v bříšku Teri nenapínej!!!!!
16. zář 2008 v 16:40  • Odpověz
AHoj holky,no eximko ty nás takhle napínáš??

A co nosíš v bříšku??Povídej jsem zvědavééééééééééééééé :dizzy_face:
16. zář 2008 v 19:43  • Odpověz
Ty nás ale napínáš :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2008 ve 21:07  • Odpověz
autor
dobré ránko holky

exiiiiiiiiiii odhal to tajemství prosím prosím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2008 v 06:48  • Odpověz
Ahoj holky. Eximka nedělej fóry a vyklop to :slight_smile: stejně to nevydržíš. Já to vykecala každýmu téměř na potkání. Jinak máme po kontrole vše OK. Mám si hledat pediatra a vyhlídnout si porodnici. Nadlidský úkol. Jinak máme okna co nevidět bude střecha a krb si asi postavíme sami jelikož za to všichni chtějí nehorázný mamon. Starosta vybuduje plyn do konce října tak bude i záložní topení. Dneska budu dělat poslední krok k ůvěru. Sakra nějak se nám daří. To se zase co nevidět něco poondí dle Murphyho zákonů.
Jo děvčata nemáte někdo recept jak se přes břicho oholit? Já si tam už pomalu nevidím a u lékaře mi bude stydno, když budu zarostlá. A MM nepomůže a nepomůže :slight_smile:
17. zář 2008 v 08:26  • Odpověz
autor
jak se oholit to nevím, taky si tam nevidím a neohnu se. vezmu to poslepu :grinning: ale MM se nabízí sám, využiju jeho služeb :grinning: taky se stydím, když je to zarostlý u doktora fuj takový nehygienický, se stydím i před sebou samotnou
17. zář 2008 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,
jen vás zdravím a mizím něco upéct a uvařit.
Dnes nemám den D, bolí mě hlava a tak celkově se cítím nějak divně.

S tím holením :sunglasses: Je to sranda, naštěstí se neholím žiletkou, ale strojkem - není to depilátor, ale takový strojek podobný jako má manža. Tak tím naštěstí nemusím mít strach, že se říznu, ale i tak je to maso, včera už jsem si pomáhala zrcátkem :wink:
17. zář 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
Peťko a bude bábovka? Já že bych se pozvala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tady je nějaká tma, holky, já bych spinkala :pensive:
17. zář 2008 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
jsme byla nakoupovat:slight_smile:

Tak co ta Terezka, nám to jako neřekne,čči cooooooooooo?????????
17. zář 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
Terka s náma nemluví........

a copaj jsi koupila miminku? no snad jsi neutrácela jen za sebe :angry:
17. zář 2008 ve 12:23  • Odpověz
Kači, nebude bábovka. Je bublanina s tvarohem a malinama :slight_smile:
A teď se mi ještě v troubě zapékají brambory s fazolema, salámem, sýrem, už mám na to chuť, ale brambory jsou ještě tvrdé :frowning2: Musím vydržať :wink:
Taky jsem se překonala a vyprala prádlo a vytřela v naší jediné obyvatelné místnosti.
17. zář 2008 ve 12:38  • Odpověz
Peti, teda ty furt něco děláš a vůbec neodpočíváš:slight_smile:

Kači: koupila jsem ponožky:slight_smile:
17. zář 2008 ve 12:41  • Odpověz
Jo a Terka šla dneska na 11 na ten 3D ultrazvuk. tak proto furt asi nepíše :angry:
17. zář 2008 ve 12:42  • Odpověz
Já tak odpočívám i neodpočívám.
Jak kdy.
Dneska už nehnu ani prstíkem, staví se mamka na kafe, tak si dáme koláč a budem klábosit, teda doufám :slight_smile: Pak budu čekat na manžílka, až se mi vrátí ze služebky. Koupila jsem si včera Překvapení, tak můžu luštit, třeba něco vyhraju :grinning:
17. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz
Peti: tak tak to má být :wink:
17. zář 2008 ve 12:52  • Odpověz
autor
ponožky :angry: to je nákup

já se včera začala učit plést.... zatím mě to baví. jsem u hladce a obrace a lemu :grinning: bůhví jak se dělají dírky pro knoflík a rukávy....
17. zář 2008 ve 12:52  • Odpověz
Kačko: ještě mám z bazárku objednou kombinézku a čepičku a šálu :wink: . já ani pořádně dneska nebyla, takže apsoň ty ponžky jsme koupila :wink:
Jo,tak hladce obratce taky zvládám,ale víc ani ťuk :grinning:
17. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz
autor
no a jak udělat dírky na knoflík na svetr? a jak rukávky? přeci u dlaničky to je užší a pak se to k ramínku rozšiřuje ne? jakpak se tohle dělá? chci něco uplést pro dítko, až budu doma
17. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
Kačko: zkus se někde podívat na net, určitě něco objevíš :wink:
17. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz
autor
návod na pletení? fakt?
až budu doma, zajdu si obnovit průkajdu do knihovny a půjčím si časopisy s pletením dětských svetrů.... stejnak to vidím jen na proužky, pro začátečníka až až. nějaký krtečky a tak, to bude za dlouho.... začínám se hrozně těšit Leni :slight_smile:
17. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz
No nebo nějaký ten časák, tak tam to bude určitě.
Taky mě napadlo,te bych začla vyšívat. Co sis na to nakoupila na to vyšívání???
17. zář 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
mám do zásoby ubrusy na vyšívání, asi tři 1,5 m x 1,5 m velký a pak ještě obrázky, co se dělaj křížkovým stehem, takovou toskánskou krajinu, co si taťka vymyslel.
17. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz
Teda holky, vy jste šikulky, tahle krásně samy něco vytvářet a kutit :slight_smile:
Já taky umím hladce a obratce :wink: , dokonce jsem si kdysi ze zbytků vln upletla pruhovaný rolák a pruhovanou dlouhatánskou šálu.
Ale žádné ujímání oček, aby byl spodní lem uzší, to já neumím, na rukávech jsem měla gumičku. Byl to můj oblíbený čundrácký svetr :sunglasses:
Mám bouli v pravé půlce bříška, kam se Kájinka uvelebila. Holky, dneska jsem chytla nějakého nervíka, když jsem si v Mamince přečetla, že od 7. měsíce by měly být věci pro mimi nachystané, kdyby se už náhodou chtěla klubat na svět. Ty brďo, já nemám nachystáno nic, ani postýlku, ani dostatek oblečků ...
Ale to si raději nepřipouštět, až bude hotové bydleníčko, pak se bude nakupovat na miminko jedna báseň :dizzy_face:
17. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz
autor
Peti, mě baví cokoliv kutit rukama :slight_smile: hrozně si odpočinu, jak jinak pracuju mozkem.... Mám 3 bílý bodýčka, 56 a chci na ně něco vyšít pro dítko, zatím jsem nezačala, až budu mít čas. Teď jsem naopak ráda, že si lehnu a natáhnu záda po práci, kdy 8,5 hodiny sedim na zadku
17. zář 2008 v 15:10  • Odpověz
autor
ahoooooooooj těhulínky kde jste? vyhříváte se v pelíšku co? Tak se vyhřívejte a občas na Kačuli jukněte ať jí není smutno
18. zář 2008 v 09:21  • Odpověz
Ahoj Kači,
já tu jsem. Snědla jsem právě housku s Lučinou a k tomu 2 broskve ze zahrádky. Ještě dopiju čajík a půjdu něco kuchtit.
Včera naše Kájinka dostala od mé mamky krásnou bílou tepločkou kombinézku a taky růžový kompletek-takový teploučký "ňuňací", který se skládá z kalhotek, kabátku, čepičky a rukaviček, to budeme mít na cestu z porodnice :slight_smile: Opravdu krása :slight_smile:
Zítra pojedu ráno na gynekologii, úplně se bojím, jestli mě bude Dr. vyšetřovat ... ale co, ráno se sprchnu a uvidíme :wink:
Jdu prozkoumat obsah mrazáku, co budem vařit.
18. zář 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
já spapkala dvě houstičky křupavý z pekárny ráno koupený s máslíčkem :dizzy_face: mňam byly skvělý. v poslední době snídám dva chleby nebo dvě housky a stejnak ta kilča nahoru nejdou.... ale hlad mám větší, je znát, že miminko teď hodně roste.

ty se máš, tolika dárků pro mimi :dizzy_face: já od maminky dostanu kočárek, zaplatí mi ho a plíny mi koupila. Z porodnice půjdeme s Kubíčkem ve žlutým overálku a na tom bude taky ňuňací overálek, jakoby medvídek, má to i tlapičky s drápkama, je to teď vyfocené v albu. Je to flísovina, takže teploučký. No a v autozavinovačce z Emitexu, co máš ty taky. Ještě jí nemám koupenou, ale už jsem vybrala barvu. Černá a uvnitř oranžová. Půjde mi ke kočárku. Zimní fusak je obráceně - oranžový a vevnitř černý flís. Jinak to nešlo, myslím ty kombinace barev. Radši bych fusak černý a oranžový flís vevnitř, ale to nevyrábí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2008 v 10:14  • Odpověz
krásný den maminy, jak je? já se sem vůbec nedostanu jak sem doma to je hrůza. včera sem se byla podívat v práci a nakoupit v makru na tu páteční rozlučku dnes zase jedu k našim. jinak jak jste se bavily o kilech tak to asi jasne vedu mám nahoře 10 kg :cry: doufám že je to jen voda.
holky spíte v noci v pohodě? mě začala nespavost každou noc se vzbudím a čumákuju tak 2 hodiny do tmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho mi prďolka dělá boule na břiše a kope snad pořád =)jsem ráda že jste všechny ok . tak piště at mám zase co dočítat :grinning:
18. zář 2008 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.