• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
AHoj holky :slight_smile: ,

Je vy už plánujete včem půjdou mimíškové s porodnice :sweat_smile: :sweat_smile:
No však jo onoje to za chvilku,co?

A kdepak máme Lenu..

Tak Peti copak dneska vaříš dobrého,že bych se stavěla na obídek?

Já nevařim manža jde na odpolední je tady ze včera ještě zbytek makaron a j jdu odpoledne s kámoškou někam na papu.A k večeři udělám topinky mám na ně už asi týden děsnou chut :sweat_smile:
18. zář 2008 v 10:47  • Odpověz
autor
čauky Ilu
koukala jsem, v čem by mohlo jít mimi domů, 56 vel. moc oblečků nemám, tak jsem vybírala, co by šlo.

Na topinky jsem měla hroznou chuť někdy před dvěma týdny a skončilo to fiaskem, bylo mi šíleně zle, vůbec mi to nesedlo
18. zář 2008 v 11:12  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá jak dopadnu já večir.
Dám tě pak vědět :dizzy_face: ..

No a holky co náké extra chutě máte???

Já teda ne jen mám asi poslední cca 2 týdny pořád hlad... :dizzy_face:

Jsem zvědavá jak to bude ve středu vypadat u doktora na váze :grinning:
18. zář 2008 v 11:16  • Odpověz
Tak jsem krásně napapkaná. Myslela jsem, že počkám na manžu, ale už jsme měli hládek :sunglasses:
Byl špenát s bramborovou kaší a vajíčkem. Každý den teď bylo masánko, tak dnes máme bezmasý den.
Byl tu u mě taťka, dovezl nám písek na stavbu, ale obědvat nechtěl ... asi neměl ke špenátu důvěru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zaplácnul se bublaninou, tak aspoň něco :wink:
Já mám taky větší hládek, ale nechápu, že jím méně, než jak jsem chodila do práce. Asi jsem byla vždy tak vypláclá z práce, že jsem jedla jen a jen sladké. Teď mi "zatím" stačí jen 1 sladkost denně :grinning: Na jak dlouho?
18. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
já mám teď taky často hlad, je to tím, jak mimi roste. Píšou v chytrý knize :wink: . Na tu váhu jsem též zvědavá, nechci přibrat moc kilo, ale zatím ručička nahoru neleze, tak si hlavu nelámu.
18. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz
ahooooooooooj :grinning:
18. zář 2008 ve 14:21  • Odpověz
autor
ahoooooj Terezko už jsem se bála, že tu budu sama
18. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz
tak čekáme holčičku huráááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2008 ve 14:33  • Odpověz
autor
huráááááááááááááááááááááááá

teda tys mi dala!!! na icq jsem tě nezastihla, tady jsi nebyla :frowning2:

a o jménech přemýšlíte?
18. zář 2008 ve 14:42  • Odpověz
bude to Nicole Kurschová
budu tak v 5 a budu taky na icq dneska nám udělali net zatím papa
18. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz
Exim, gratuluji k holčičce !!!
Ty jsi teda ale tajnůstkářka, potvůrko jedna !!

Holky, my máme doma kosu jak blázen :unamused: Cosi se nám podělalo s plynovým pecem, tcháni jsou v Řecku, manžel na závadu nepřišel a lést do toho jsem mu zakzala, páč se toho bojím.
Tak teď chystá dřevo a budem topit tuhými. Snad bude brzy tepleji !!!

Zítra tady s vámi asi nebudu, achich jo. Ráno pojedu k Dr., pak na nákup a pak asi k našim a měa bych se zastavit i do práce, ale když mi se tam tak nechce :confounded:
18. zář 2008 v 16:46  • Odpověz
jsem tady hurááááááááá
18. zář 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
a já taky hurááááááááá

jen o půl dne později.... :cry: a nikde nikdo ani Peťka :frowning2:
19. zář 2008 v 07:07  • Odpověz
ahoj ahoj Kačenko :grinning:
19. zář 2008 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky :sweat_smile:

Jdu jen na skok mám toho dneska moc...

Exi gratuluji k Nikolce :sweat_smile: :sweat_smile:

A Vám všem přeji krásný víkend a když bude chvilka tak o víkendu nakouknu.
TAk se mějte baby fain a opatrujte bříška :dizzy_face:

Pa pa pa :grinning:
19. zář 2008 v 10:44  • Odpověz
ahoj maminy,
tady jsem dneska ještě nebyla :sweat_smile: , sakriš jaksik to zanedbávám:frowning2:
No ale jak vidím, moc živo tu není :cry:

kačko: Já mylsela na to vyšívání,halvně na Kubíčka co máš, co budeš vyšívat. Tak jenom bodýčka?? Nad tím jsem taky uvažovala:slight_smile:
19. zář 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
mě tu zanedbábáte..... jste doma a stejnak na mě nemáte čas....

Leni zatím jen bodýčka, mám v plánu založit album na jeho fotky, takový to s
19. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz
Já se nsažím nezanedbávat, ale někdy to tak vyjde,že není čas:frowning2:

a máš nějaké předtisky,co na ně budeš vyšívat??
19. zář 2008 ve 13:01  • Odpověz
autor
tou první stranou prázdnou, do toho vložit vyšitou kanavu nebo bavlnu s jeho jménem a datem narození. to se tam přilípne a máš z toho úvodní stránku. ty okraje jsou normálně z tvrdýho papíru, jak klasický album
19. zář 2008 ve 13:02  • Odpověz
jůůů, to bude krásnéééééé :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz
autor
:wink: remcám neboj, nemyslím to zle zlatíčko

to bych si ani nedovolila........

předlohu na bodýčka ještě nemám, ale chci se juknout tady na koníka do volné diskuze, jednou jsem zahlédla téma vyšívání, určo tam budou odkazy na net na předlohy, pak ti to pošlu,jestli chceš. mám úchylku na medvídka Pů, tak asi něco s těmito motivy
19. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz
jo,tak tamjsems e už taky nedávno koukala. ale já moc medvídka pů nemusím,tak se kouknu na něco jiného. Bavilo by mě to něco vyšívat:slight_smile:. a bude to mít Lexinka originál:slight_smile:
19. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz
autor
tak vyšívej se mnou..... můžem to pak komentovat a radit si :slight_smile:

Lexinka to jsem ještě neslyšela. Originální a velice krásné :slight_smile:
19. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz
Jo já nejspíš budu, musím ale ještě kupti nějaké ty bodýčka a bavlnky:slight_smile:
Lexinka mě napadla včera:slight_smile:.
19. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz
autor
bavlnky nemám extra koupené, doma mám nasyslenou krabici, tak z toho něco spáchám. Ještě jsem se začala učit plést, teda asi v pondělí a jen jeden den, snad jsem to nezapomněla. Budu muset potrénovat, až budu doma a zkusím svetříky

víš co napadlo mě? Kubiště :grinning:
19. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz
Tak já bavlnky už nemám žádné, kdysik jsme taky hodně vyšívala, ale bavlnky už mi nezbyly. Plést vím,že se učíš, mě jako malou holku učila plést babička, ale už sjme to všechno zapomněla a babička už nežije :cry: :cry: , to by se Sašulka měla krásně

Kubiště je super :grinning:
19. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím vás po návštěvě Dr.
Jsem jakási bez náladky, ach jo :unamused:
U Dr. jsem šla k sestřičce, ta mi změřila tlak (2x, protože poprvé se jí to nepodařilo) a řekla mi, že mě bude chtít pan doktor určitě vidět. Měla jsem 95/60, bílá jak stěna ... Dr. mě zkoukl, vyšetřil, čípek se nezkracuje, tak aspoň něco, miminku bije srdíčko, to je hlavní.
Ale ten tlak se mu u mě nelíbil, taky mám hraniční nějaké hodnoty z krve (kdybych tomu tak rozumněla, on mi to jmenoval, jenže jsem si to nezapamatovala), málo železa a ještě něco, vyfasovala jsem tablety a i kdybych PN nechtěla, dostala bych ji. Ještě mě zdrbal, že jsem přijela sama autem.
Tak jsem z toho smutná.
Na další kontrolu jdu už za 2 týdny, snad mě teď nebude více sledovat.
PN mám psanou od pondělka, zatím nemám vycházky, říkal m, že podle zákona nesmí být v prvních 14 dnech psané, tak nevím. Při další kontrole mi je prý napíše.
Tak takové mám shrnutí dnešní kontroly.
19. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz
autor
já už nemám kromě bráchy a rodičů nikoho..... :cry:

já vyšívala hodně hodně hodně na škole, pak jsem neměla čas, začnu zas intenzivně za týden, doma :slight_smile:
19. zář 2008 ve 13:37  • Odpověz
Petisku ahojky, vítej zpátky. Top mě mrzí,že to dopadlo takhle. Ale neboj,ten tlak se spraví a bude líp:slight_smile:. není to nic uročtě vážného. a mimíšek je taky v pořádku.
včera jsem dělala konečně ten tvůj zákusek. Je výýýýýýýýýýýbornýýýýýýýýýýýýý. Mńam:slight_smile:.

kači: ani žádnou tetu atak??

Holky, já musím jít do práce,
atk se tu mějte moc hezky a v pondělí papáá. Přeji krásný víkend a ty Peti hlavu vzhůru :wink:
19. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz
Díky, Leni, ať ti to v práci uteče a máš brzy víkend :slight_smile:
Jsem moc ráda, že zákusek chutnal, mám jich ještě pár podobných v záloze, kdybys zase potřebovala :wink:
19. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.