• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
Leni žádnou tetu ani babičku nic.

petis co je to za fór s těma vycházkama? já jsem je měla neomezené v květnu. leda že by se změnil zákon.
19. zář 2008 ve 14:29  • Odpověz
Konečně tu nejsem sama, hurá!!
Nevím, jestli je to fór nebo ne. Já jsem zatím nikdy na PN nebyla, tak nevím, jak to chodí. Takhle mi to Dr. vysvětlil, tak jsem to tak vzala... a nebo mi to nenapsal hned kvůli těm mým výsledkům.
19. zář 2008 ve 14:36  • Odpověz
autor
já ji měla jednou - když jsem na jaře skončila v nemocnici. pustili mě a šla jsem ke svému gyn., prodloužili me neschopenku a sestřička mi dala hned neomezené vycházky. teda zeptala se a máte vycházky? já nevěděla, páč jsem ten papír držela v ruce prvně. tak mi napsala 8 - 20, od 20 - 8 kontroly nesmí chodit kvůli nočnímu klidu, takže neomezené vycházky. je dost možné, že nemáš vycházky kvůli těm horším výsledkům z krve.
19. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz
Možná, Kači, já nevím, zatím to nijak nehrotím ... ani nemám na vycházky náladu.
Však za 2 týdnu už je mít budu :wink:
Jinak máme naštěstí známou obvodní Dr., tak kdybych náhodou někde byla a nedejbože přišla kontrola, tak mi napíše, že jsem byla u ní. Ale snad kontroly nebudou chodit.
19. zář 2008 ve 14:42  • Odpověz
autor
nebudou chodit, na těhule nechodí a navíc ne na ty, co mají 2 týdny do MD :grinning: je to fakt blbost, neboj, žádná kontrola nepřijde, ani já z ní nemám strach. na vycházky nálada kolikrát není, člověku se do zimy nechce, ale nakoupit se musí :astonished:
19. zář 2008 ve 14:50  • Odpověz
Jj, kdyby přece jen náhodou, tak ještě že máme známou tu obvodní Dr.
Ach jo, ale dnes jsem se u Dr. zapotila. Neměla jsem jít na vyšetření, ale hned mě bral, měla jsem strach.
19. zář 2008 ve 14:59  • Odpověz
autor
to člověka vyvede z míry..... to si dovedu představit......
19. zář 2008 v 15:01  • Odpověz
Jj, ale stávají se horší věci, ještě můžu být ráda.
Hlavní, že je Kájinka OK, hold budu muset brát nějaké pilule, aby jí u mě bylo dobře a měla vše, co potřebuje.
19. zář 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
já piju magnosolv........... každá má něco, neboj se beruško :wink:

u maminky je dětem stejnak nejlíp :slight_smile:
19. zář 2008 v 15:13  • Odpověz
Magnosolv mám taky :wink: Asi aby mi to nebylo líto a hlavně kvůli pobolívání bříška.
19. zář 2008 v 15:22  • Odpověz
autor
máš křeče do lýtek? a do zadku? já jo :frowning2: nepříjemný. bříško už mě přestalo bolet to jsem ráda
19. zář 2008 v 15:42  • Odpověz
Mám křeče v lýtkách a taky občas zlobí bříško a tak nějak pobolívá... tak mi Dr. předepsal i toto.
19. zář 2008 v 15:43  • Odpověz
Dneska jsem v Tescu udělala malinkatý nákup pro mimi :slight_smile:
Jak jinak než v akci - 3 bodýčka za 75,- Kč. No nekup to. Sice jsou s krátkým rukávkem, ale na podvlečení pod overálek a aby držely plínečku, budou dobré. Vel. 62 a zelinkavé :slight_smile:
19. zář 2008 v 15:46  • Odpověz
autor
pobolívá to jo, to je asi normál. mě vyděsilo to intenzivní bolení, to už pominulo po magnosolvu. křeče jsou furt, stačí ohnout se a obout si boty. už ji mám až do prstů.....

panejo!!!!!!! za tak málo penízků? když já už toho oblečení mám asi hodně, už nekupuju. najela jsem na drogerku a dražší věci. sfouknout fusak a zavinku do sedačky a mantinely a mohlo by to být všechno. máš ponožky pro mimi? já froťáčky troje zelený a jedny žlutý :dizzy_face: jsou v albu
19. zář 2008 v 15:54  • Odpověz
Já právě nevím, jestli mám věcí dost nebo nee. Občas když vidím nějakou takovouhle akci, tak koupím, ale jinak už jsem si zakázala cokoli kupovat.
Vidíš, fusak taky nemáme, já myslela, že ho ani kupovat nebudu, když mám tu zavinku do sedačky, ale mamka mě přesvědčuje i k fusaku.
Nás taky čekají velké věci - postýlka, madrace, kočárek, komoda ... a to nemluvím o kosmetice atd...
19. zář 2008 v 16:09  • Odpověz
autor
já zas obráceně - zavinku do auta jsem nechtěla, jen fusak. Ale v podstatě mě každý přesvědčuje, že autozavinka (jak máš ty) je boží vynález a je to i na jaro do kočárku, když už fusak bude příliš teplý. Tak mě ukecali a koupím si ho taky.

Jestli máš dost oblečení stejnak zjistíš, až se Kájinka narodí. Třeba bude blinkací miminko a v tom případě máš oblečení hodně málo a budeš muset dokupovat. Třeba se narodí velká a vel. 56 použiješ jen týden a tudíž zas máš pidi oblečení moc. Tohle se těžko dopředu odhadne.... Nakupuje se krásně, ale nechci to přehánět. Mám oblečení až do 74 vel., kalhoty bodýčka, mikinky a tak. Není to všechno jen malá velikost, takže v podstatě mám od každýho trochu a kdyby chybělo, dokoupím po narození. Stejnak asi každý něco koupí k porodu....
19. zář 2008 v 16:14  • Odpověz
Jj, všechno zjistíme až pak :slight_smile:
Já mám hlavně velikosti 62, menší mám asi 2 kusy, větší asi taky tak.
Chtěla jsem něco do začátku, pak taky něco donesou návštěvy nebo se může dokoupit časem.
19. zář 2008 v 16:22  • Odpověz
ahojky kočky
19. zář 2008 v 16:23  • Odpověz
ve sněhurce s pěti trpaslíky je kukačka chápete to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2008 v 16:24  • Odpověz
autor
já mám 62, 68 dost věcí, ba dokonce hodně věcí :grinning: 56 asi 4 kousky, baj oko. jemně donutím návštěvy kupovat hračky nebo oblečení 74 :wink: snad se to povede

to budou krásný starosti co? :slight_smile: těším se :slight_smile:
19. zář 2008 v 16:25  • Odpověz
to budou ty nejkrásnější radosti holčinky
19. zář 2008 v 16:26  • Odpověz
Radosti i starosti :slight_smile: Ale krásné :slight_smile:
19. zář 2008 v 16:32  • Odpověz
jojo to máš pravdu
19. zář 2008 v 16:35  • Odpověz
jste tadýýýýýýýýýýýýýýýý?
19. zář 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
no jako to nechápu, ty jo, ptáci a na diskuzi pro lidi............. :confounded: :astonished:

prosím vás neumí někdo založit téma pro ptáky?

a tak víte co starosti máme celej život, ale tohle bude naprosto jiné téma. nepřeju nikomu starosti o zdraví miminka........ měla jsem na mysli nakojit, přebalit obléknout a hajdy na prochajdu s kočárkem. pak přijít domů, najíst se, nakojit, přebalit............. ježiš to bude boží :dizzy_face:

holky, řekněte, že to bude takhle!!!!!!
19. zář 2008 v 16:39  • Odpověz
autor
exi jsme tady i tam :grinning:
19. zář 2008 v 16:40  • Odpověz
Jj, bude to takhle :slight_smile:
autor
:slight_smile: hurá :dizzy_face:
jsem nějaká utahaná od toho PC
19. zář 2008 v 16:44  • Odpověz
PEtis,hlavu vzhuru ten talak se upraví!!

Zkus si dám třeba kafčo a on se ti zvedne a bude fain!

Hlavně,že malá je v pohodě!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2008 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.