• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
krásnou sobotu, četla jsem jak jste se bavili o výbavičce a překvapuje mě že začínáte kupovat velikosti až od 62 . já mám něco málo 50 a dost 56 přece se vám nenarodí miminko které bude mír 62 cm.a když je to velké tak to plandá ne? jinak krásný víkend a šetřte se!!!! :wink:
20. zář 2008 ve 12:01  • Odpověz
Ahojík,
asi tu při sobotě nikdo nejste, co ?
20. zář 2008 v 19:20  • Odpověz
Zravím při neděli :slight_smile:

Zítra se tu dopoledne neukážu, možná až odpoledne, ráno jedeme s mamkou po nákupech a k tetě.

Takže pa pa odpoledne :slight_smile:
21. zář 2008 v 18:47  • Odpověz
autor
aaahoooooooooj zapomněla jsem se přihlásit
21. zář 2008 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky maminy,
tak viím,že tu dnes budde občas jen Kačka...., jo a ještě Ilča:slight_smile:
22. zář 2008 v 08:45  • Odpověz
autor
a jako to ti je málo jo :angry:

čau Leni :slight_smile:
22. zář 2008 v 08:46  • Odpověz
nene, samozřejmě,že není. Asi jsme to blbě napsala. :sweat_smile:
22. zář 2008 v 08:47  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj, já jsem si jen dělala srandičky nemyslela jsem to vážně :wink:

a jak se máš? tady v práci je zima fuj a kolegyně mi přinesla pár časopisů s pletením, tak se těším, že začnu... do obýváku jsme dali silnější žárovku, páč z té úsporky bylo prd vidět a začnu večer u telky něco vytvářet. asi jako každej začátečník šálou nebo čepicí :grinning:
22. zář 2008 v 09:22  • Odpověz
tak jo:slight_smile:

já se mám celkem dobře. Saša zatém moc nezlobí a kdyžtak to teda stojí z to. v sobotu mě tak kopla,že jsem se až ohnula,jak mě to zabolelo. Manža se lekl,co se děje. Jinak vpohodě. Už se těším až budu doma. štve mě počasí, potřebovala bych sluníčko, dobít energii.
jůů, tak ty už začneš plést, no super, pak se musíš pochlubit s výtovrama :wink:
22. zář 2008 v 10:52  • Odpověz
a kde máme to překvvápko????????
22. zář 2008 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky :frowning2:
22. zář 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
Leni já jsem ráno šla zas spát a vzbudila se po osmý.... nestihla jsem to.

Jinak s tou energií jsme dvě, taky mi připadá, že mi dochází baterky. Začínám se cítit hodně unavená a nedospalá. Podzimní únava......

Začnu plést a určo se pochlubím, snad bude s čím. Uvidíme, ale ruční práce mě ukrutně baví a jdou, líbí se mi moje výtvory,tak snad to bude s pletením to samé. Si pak nechte něco uplést :wink: pošlu vám to, teda až zjistím, jestli mi to vůbec jde a jak to vypadá ve finále :grinning:

Ilu co ten smajlík? Ahojky, stále zub?
22. zář 2008 v 11:00  • Odpověz
Kaci,jo jo stále ten prevít bolíí :cry:
22. zář 2008 v 11:04  • Odpověz
Ahoj Ilu: sviňa jedna zuubová :grinning:

Kačko, jo tak to beru, halvně že sis ještě zdřímla :wink: . Tak já si u tebe objednám nějaký svetříček pro Sašenku :dizzy_face:
22. zář 2008 v 11:08  • Odpověz
Je Kačí nám bude pleéct?!!

TAk to je paráda!!!! :dizzy_face:
22. zář 2008 v 11:12  • Odpověz
Ilu: to máme vychytanné,co?? kačenka e nebude po večerech a přes den nudit a bude nám plést svetříčky :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2008 v 11:17  • Odpověz
Je to budem mít krásnou výbavu,co??? :dizzy_face:
22. zář 2008 v 11:23  • Odpověz
to jo, to jo :dizzy_face: :dizzy_face:

já musím jít něco dělat. umýt hlavu a trochu poklidit, tak páááááááá a u zubaře ať dobře dopadneš :wink:
22. zář 2008 v 11:28  • Odpověz
Leni:dík dám Vám pak vědět kočky :dizzy_face:

Měj se paa
22. zář 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
jsem šla pracovat, omlouvám se. Klidně budu plést, jestli mi to půjde..... V knihovně určitě budou mít Burdy a tak, něco zkouknu a zkusím. Navíc to pro vás bude dorůžova, jeeeeee :dizzy_face:
22. zář 2008 v 11:37  • Odpověz
No KAčí pro mě pro jistitu nákou neutárlní,jo??

Hodila jsem do alba skřínku,tak už jí jen postavit na to správné místo a můžu do ní začít dávat věcičky!
22. zář 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
jo, neutrál jasný. však ještě o tom nemluvte, ani nevím, jestli to půjde......
22. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz
Kaci,půjde nebuj!!

Tak se půjdu pomalu oblékat a vyrazim směr zubař.... :sweat_smile:
22. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz
Tak padim,myslete na nás!

Pa pa pa :sweat_smile:
22. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz
autor
paaaaaaaaaaaaaaaaaa držím palec
22. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
tady budu sama jo :angry:
22. zář 2008 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj babušky, jste tu některá???
22. zář 2008 v 15:41  • Odpověz
Katuš a ostatní,
už jste se rozhodly pro nějaké lahvičky a dudlíky?
Já pořád zvažuju, jestli Avent nebo na doporučení Lucásku ty Tommee Tippie. Ty Tommee jsem u nás nikde neviděla v obchodě :confounded: , což je problém, kdybych chtěla něco dokoupit .... Avent je v každém mimi obchodě, takže dokupování bez problémů. A teď babo raď. prý je lepší mít vše od jedné firmy, tak nevím ...
Jinak hlásím dnes úspěšný nákup - osuška se žínkou, španělská deka, zavinovačka a prostěradlo. :slight_smile:
22. zář 2008 v 15:50  • Odpověz
autor
jsem tu a zcela sama :frowning2:
Lahvičky Avent. Dudlíky nevím, asi podle motivu. Nejvíc se mi líbí Avent, tož já to budu mít hodně jednoduché. Prostě vlezu do obchodu a vezmu všechno Avenťácký. Nejsou na to žádný stížnosti a designově to mají taky hezký, tož no problem :wink:
22. zář 2008 v 15:54  • Odpověz
Ahoj Kači,
jsem tu taky :wink: Jen si ještě na 15 minut odskočím, jak povezu babi.
Já jsem taky myslela, že půjdu do Aventu, pak mě nahlodala Lucásek tím Tommee T. :slight_smile:
Dnes jsem se ptala paní v tom velkoskladě, co tak obvykle maminky brávají a ona říkala, že buď Avent nebo Nuk.
22. zář 2008 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.