• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Haló, už jsem tady :wink:
22. zář 2008 v 16:09  • Odpověz
autor
halooooo já též
22. zář 2008 v 16:14  • Odpověz
autor
já nuk neznám, sice jsem to v obchodě viděla, ale Avent se mi designově víc líbí
22. zář 2008 v 16:15  • Odpověz
Ty Tommee T. jsou taky designově suprácké :slight_smile:
Já jsem dnes viděla tolik krásných věcí, opravdu nádhera !!! Dokonce i manža byl s mým dnešním nákupem spokojen, tak jsem ráda, hurá!! Už nám snad chybí "akorát" ty velké věci ...
22. zář 2008 v 16:18  • Odpověz
autor
akorát ty velké věci hm v podstatě ty hodně důležité :wink:
to stihneš, neboj! ještě máš 12týdnů :wink:
a tak myslíš, že lahvičky si musíme taky kupovat? když chceme kojit?
22. zář 2008 v 16:20  • Odpověz
Hlavní u nás je, že nemáme ty věci kam dávat ... když nemáme obývák ani ložnici, zatím ... Zítra snad dojdou konečně zedníci, kéž by.
Jj, ty velké věci jsou důležité. Jsem ráda, že už mám konečně zavinky, deky, osušku atd. a to už mám z krk. I když mamka pořád tvrdí, že toho ještě nemáme dost, pomoc !!!
Já si chci koupit aspoň 1 lahvičku, kdyby náhodou mlíčko nebylo, člověk nikdy neví a je to lepší mít doma.
22. zář 2008 v 16:23  • Odpověz
autor
ještě toho nemáte dost jo? říká mamka? to zjistíš.....
22. zář 2008 v 16:24  • Odpověz
No to víš, mamča a její první vnouče :slight_smile:
22. zář 2008 v 16:27  • Odpověz
hola hola kukačka volá :grinning:
22. zář 2008 v 16:29  • Odpověz
Později nafotím dnešní úlovky, jsem chlubivka :slight_smile:
Katuš, kdepak mám meilík s fotečkama povlečení????
Já snad budu mít žirafky do konce týdne doma, domlouvala jsem se s tou paní, tak jsem zvědavá, kdy jí přijde to zboží :slight_smile:
22. zář 2008 v 16:30  • Odpověz
Co u tebe nového, teri?
22. zář 2008 v 16:32  • Odpověz
u mě ani nic holky nějak stávkuju nic nenakupuju :grinning:
22. zář 2008 v 16:32  • Odpověz
:wink: Já jsem koupila to, co tys měla už na začátku těhu :wink: Taky pro tento měsíc asi končím, teda ještě zaplatím to povlečení.
22. zář 2008 v 16:35  • Odpověz
autor
Petis promiń, už jsem se omlouvala ráno. Já jsem vstala, udělala manžovi sváču a snídani a šla spát. V noci jsem toho zas moc nenaspala a samozřejmě jsem ráno zaspala. Vzbudila sjem se po osmé tak jsem měla co dělat, abych to stihla do ouřadu. Mám to v plánu, pro tebe povlečení a pro Tercii budoucí výzdobu pro Kubulku

Jen se chlub, já se hrozně ráda budu kochat a dívat. Tyhle nákupky se mi tolika líbí! :dizzy_face:
22. zář 2008 v 16:40  • Odpověz
autor
no Petis on totiž tenhle měsíc už končí víš :grinning: to už toho moc nestihneš :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2008 v 16:41  • Odpověz
Jé, tak to mi pošli při jednom i tu budoucí výzdobu, ju? Těším se :wink:
22. zář 2008 v 16:43  • Odpověz
Jj, to toho už moc nestihnu :wink: Hlavně že už jsme začli :wink:
22. zář 2008 v 16:45  • Odpověz
Jsem tady sama, co?
Ach jo, teď jsem se přejedla výborným štrůdlem, mňam :wink:
Už jsem aktualizovala album :sunglasses:
22. zář 2008 v 18:24  • Odpověz
Dobrý večer dámy :slight_smile: ,

Tak u zubáka dobrý,vyčistil opět kanálky a já doufám,že už to bude dobrý!!
Mezi námi zatim je to fain,ale pšttt at to nezakřiknu :sweat_smile:

Holky vy už teda máte věcí :dizzy_face: ,

Tak to já povlečení,postýlku,ložní prádlo,osušky,pleny a takové vcelku ty duležíté věci :dizzy_face: ještě nemám a ani jsem po nich ještě nekoukala.
Mám kočárek a tedko tu skřínku a mám radost :sweat_smile: !!!
Zase něco přikoupíme další měsíc..

Tak si jdu lehnout a doufám,že už denska bude dobrá noc..

Tak se mějte dobrou a zítra paa
22. zář 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
Petis to je krááááááása ty tetra osušky s kachničkama a ta froté osuška taky s kachničkou :dizzy_face: tos mi udělala radost juchuuu
22. zář 2008 ve 20:59  • Odpověz
Dobré ránko maminy:slight_smile:

já jdu denska do města,mám tam scuka s jednou holkou tady s koníka. mám u ní objednané nějaké věcičky pro Sašenku,tak ať nemusím platit poštovné,tak si to předáme osobně:slight_smile:

Ilu: tak držím palečky, aby ten zub už byl v pohodě. ťuk ťuk
23. zář 2008 v 08:00  • Odpověz
Dobré dopoledne !!! :slight_smile:

Ilon, já jsem včera cosi pokoupila :slight_smile: Jsem ráda, postupně už se utváří kupečky ve skříni. Taky nás ještě čeká postýlka/y, madrace, kočárek, komoda, vanička, monitor, kosmetika, fusak ... prostě ty velké věci. Na ně ale musím naběhnout s manželem :wink:
Tvá komoda je super, moc hezká a vypadá i prostorně. Kdepak jste ji koupili, můžu se zeptat? My asi koupíme nějakou obyč komodu a nahoru ten pultík. Aspoň tak si to představuje manža, tak snad něco seženeme.

Leni, jsem zvědavá na věcičky, co pokoupíš !! Pak je nezapomeň fotnout do alba :wink: Já mám slíbeno půjčení ještě nějakých věciček po doma od kámošky, tak snad to klapne :sunglasses:

Kači, kačenky jsou častým motivem a moc hezkým !!! Včera jsem vše koupila v neutrální barvě :wink: To víš, růžová osuška s kačenkou by nebyla ono, ale tahle béžová je úžo !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, dnes kolem 15-16 hodin mají přijít zedníci !!! Hurá. Ani nevíte, jak jsem ráda. Kéž by se jim dařilo a do konce týdne by ten pokoj nahodili. Budou to dělat o odpoledních, tak snad jim to vyjde. Ještě je práce hodně, ale na těch zdech je teď závislé vše ostatní.

Dopiju čajík a mizím do kuchyně. Musím něco upéct ke kávě na odpoledne, ještě že nemusím vařit, mám ještě květáček od neděle :wink:
23. zář 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
ahojky berušky

kačenky jsou pro děti fakt častý motiv, to jo. Teď to schytávám do žeber od Kuby, asi se mu zas nelíbí, jak si mačkám břicho u počítače chjo. To jsou zápasy, todle....
23. zář 2008 v 10:03  • Odpověz
Kači, naše Karolínka měla takhle kopací neděli. Bolelo mě z ní bříško, že jsem se musela podívat do chytré knihy, jestli je to normální ...
Byla našosovaná vpravo od žeber až dolů, potvůrka jedna naše mlovaná a asi tam měla málo místa, tak si pomáhala jak se dalo.
23. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
Holky, mizím do kuchyně něco dělat.
Ukážu se snad později, zatím pá :slight_smile:
23. zář 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
asi to normální je, melou se tam, hrají si nebo se dožadují pozornosti. většinou když dám na bříško dlaň a mluvím, uklidní se. když se pohupuju na balonu, uspím ho a je v klidu. fakt. ale občas to zabolí, to máš pravdu pravdoucí

paaaa a ozvi se.
23. zář 2008 v 10:32  • Odpověz
čaute berunky, koukám zavládla nakupovací mánie :grinning: zrovna v noci sem nad tím přemýšlela že už za 11 tt tu možná budu mít uzlíček to tak hrozně letí 28 tt za sebou a jen 11 před sebou . co si s tím pak sama doma počnu? :dizzy_face: hrůza jak sem doma vůbec na vás nemám čas :rolling_eyes:
23. zář 2008 v 11:41  • Odpověz
Tak jsem zpátky a po obídku. Přihřívaný, ale šmakoval.
Koláč je upečen, snad bude dobrý, nějak se mi zdrcla poleva :angry:
23. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
autor
aaaaa jeeeeee někde zavládla nakupovací mánie a někde zas poporodní mánie - strachová :frowning2: neboj elíku ničehož nic, to prožívá každá máma :wink: i my nad tím tady občas přemýšlíme, neboj, nejsi jediná. prostě se připoj na koníka a můžem si navzájem pomoct :wink: ale je to fakt, že teda nás pěkně zanedbáváš
23. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
už jsem tady :dizzy_face:

jdu dát do alba,co jsem nakoupila :slight_smile:
23. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.