• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Elis, takovéhle strachy mám taky, k tomu i blbé sny, je to normální! Ale my jsme holky šikovné a zmákneme to :wink:
Leni, tak ukazuj !!
23. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz
Leni, hezké věcičky, krásně jsi nakoupila !!!
23. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz
Leni, jednu přikrývku máme stejnou :slight_smile: - tu s méďou z Tesca :wink:
23. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz
ještě to to mám naofcené každé zvlášť.
Jj Peti je z tesca a ona mi ji prodala za 80,- :slight_smile:
23. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz
Já ji koupila v nějaké akci myslím za 115,-
80,- je super cena !! :grinning:

Já se zase loučím, za chvíli přijede manža z práce :slight_smile: Dnes mám předposlední cvičení, tak toho musím ještě dost stihnout, než pojedu.

Pa pa :sunglasses:
23. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
paaaaaaaaaaaaaaaa
23. zář 2008 v 15:39  • Odpověz
kači no jak jsem doma tak nějak nestíhám. jsem jak zpomalený film tak než něco udělám je odpoledne pak už zase přijde maža z práce a tak je to pořád dokola.však uvidíš jak budeš doma :dizzy_face:
Peti: jj už jsem ve spánku taky rodila :dizzy_face:
zíra nám přjdou udělat topení tak už budu mít i teploučko jupííí!! :sunglasses:
23. zář 2008 v 16:25  • Odpověz
autor
to jo, dopolko je dobrý, to jsme samy doma a navštívenkujeme, odpo už je nabytý, když je doma manžel
23. zář 2008 v 16:33  • Odpověz
autor
ahojky holky, dneska vám závidím, že jste doma, tady lije, že by člověk ani nosík z domu nevystrčil....
24. zář 2008 v 07:59  • Odpověz
Ahoj Kači,
tady je taky hnus venku, blééé ...
Včera jsem byla na cvíču, byly jsme tam všechny nějaké zabržděné, to je tím počasím :confounded:
Já dnes musím uvařit, vytáhla jsem si včera masko z mrazáku, ale zase se mi do toho nechce. jsem hrozná !!!
Včera došli zedníci, máme nahrubovanou ložnici, dnes by tam měli nahazovat jemnou omítku, jenže kurde kdy to má schnout, když je tak hnusně ????
24. zář 2008 v 09:32  • Odpověz
autor
čau Péťo tak zapnout do zásuvky nějaký topidla ne? nepomohlo by to?
24. zář 2008 v 09:43  • Odpověz
Ahoj Kači,
nějaké přímotopy doma jsou, tak záleží na nich, jestli je tam budou chtít.
Včera dělali do 20 hodin, dnes to prý bude na dlouho, tak snad tu nebudou do půlnoci ...
24. zář 2008 v 09:49  • Odpověz
Ach jo, je mi zle ... asi zase hodně nízký tlak nebp nevím, je mi slabo, motám se a mám strašně těžké nohy, pomoc!!!
24. zář 2008 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky,

Plzeň taky hlásí hnusně a to mám běhání po doktorech...si tu umim vybrat :dizzy_face:
Petis mě je taky densak jak po flámu asi blbej tlak..
24. zář 2008 v 10:35  • Odpověz
Kdepak jste všechny :confused: ?

Dnešní dopoledne zase uteklo jako voda :frowning2: , byla jsem konečně s nemocenskou v práci, ale jen za svým nadřízeným, na svém pracovišti jsem nebyla. Pak jsem se stavila na nákup, mezitím se mi doma peklo masko. Udělala jsem takovou čínu/guláš "co dům dal", budou to mít i chlapi na večeři.
Teď jsem akorát udělala povrchní pořádek v kuchyni a už je 14 hodin, toto letí ...

Tlak musí být opravdu na prd, protože se motám jak mátoha, v Tescu jsem musela u pokladny rozdýchávat, abych se tam nepoložila a zpotila jsem se jak hrom :unamused:
24. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz
dobré odpoledne, tady taky hnusně a i mě dnes bylo blbě jak kdybych měla 3 promile tak je to asi nějáká blbá vlna. jinak tě Peti obdivuju že už tak dlouho v pohodě snášíš ty dělníky. nám dnes začali předělávat to topení a já sem z toho psychicky uplně v pr... nějak to nedávám se o ně starat vařit a tak sem unavená a psychicky hotová :confounded: snad to zítra dodělají!!!!
24. zář 2008 v 16:01  • Odpověz
Ahoj ELis,
já jsem se možná blbě vyjádřila, většinou když píšu, že chlapi makají, tak to je "jen" můj manžel s mým taťkou. Dělníky tady máme od včerejška - 2 zedníky, aby se s tím rychleji pohlo, takže je to zatím celkem v klidu.
I když včera jsem byla na prášky, protože oba kouřili na té naší přístavbě a mi to šlo všechno do kuchyně (máme tam otvor zalepený jen folií). A to jim manža říkal, ať tam nekouří, max. z okna. Tak to mě sralo, ale dnes už si říkám, hlavně ať je to hotovo - za jakoukoli cenu!
Ale máš pravdu, to vaření a starost o pracanty je náročná. I já jsem unavená.
Ale hlavně se musíme těšit, jak to budeme mít pak hotové !!!!
O topení ani nemluv, ve 2 pokojích jsme bez radiátorů, tak se zima táhne všude, protože je tam vlhko.
24. zář 2008 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se vede?
Já tu dnes asi moc nebudu...musím uklízet po včerejšku, budu tady mít taťku a taky musím kuchtit ...
Jinak hlásím, že zedníci včera práci dokončili, máme omítky!!!Všechno fajn až na tu cenu, kterou jsme jim museli vypláznout :frowning2:
25. zář 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
ahoooooooj dobré ráno

tak tu budu zas sama...
25. zář 2008 v 09:04  • Odpověz
Ach jo, mrzí mě to, kdybychom měli natáhlý kabel dole, byla bych tu s tebou i při vaření, ale bohužel to zatím nejde :cry:
25. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
Nějak mě dnes pobolívá bříško, tak to s tím úklidem už nevidím tak jasně. Musím pomalu a opatrně. A to ani nevím, že bych včera krom nákupu zvedla něco těžšího nebo se nějak natahovala ...
No asi stačilo i to.
25. zář 2008 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,

TAk Peti super,že máte zas kus hotovo!A stim uklídem pomalounku.

Jinak nám včera kontrola dopadla dobře rostem jak s vody.7.10 jsem objednáni na test na cukrovku tak snad to bude v pohodě.Jinak já mám nahoře od začátku těhu 1,5kg.

3D se včera taky nim moc nepovedl,víme,že prcek má 680G a cca 30cm.Pak hodím do alba fotku co nám pan doktor udělal :dizzy_face:
25. zář 2008 v 10:12  • Odpověz
autor
Petis neboj, nezlobím se :slight_smile: jen si tak postěžuju...... třeba až budu doma taky, tak taky nebudu mít čas na net
25. zář 2008 v 11:21  • Odpověz
ahojky holky, já sem dnes na prášky. dodělávají to topení tak od rána vařím i když buch nejradši ležela dělala sem česnečku a hov. guláš a když sem pro ně šla dolu na oběd tak jsem zjistila že sou n a obědě u babičky která je pozvala aniž by mi řekla že jim uvaří nebo tak. takže sem se celý dopoledne namáhala zbytečně a guláš budeme jíst ještě asi měsíc :angry: není nad to bydlet samy fakt už mě to štve. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co vy jak je? :dizzy_face: doufám že se šetříte!!! a kdypak nás čekají kontroly? mě 3,10 a pak nějak další týden zase velký utz.tak se těším!!!Kači už se na tu práci taky vykašli at tady nemusíš sedět sama :grinning:
25. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky,

Kači, já se těšila, že až budu doma, budu jen odpočívat, lenošit, navštěvovat kámošky atd. A zatím z toho nevychází nic. U nás je to tím, že se dělá, abychom mohli co nejdřív bydlet, tak ani nevím, jak ten čas letí.
Dnes to dopoledne zase tak rychle uteklo, byl tu taťka, něco dodělával, já jsem uklízela po zednících, myla okno, pak vařila, mezitím se mi vypraly 2 pračky, teď jsem ještě vytřela a bác, najednou je pomalu 14 hodin a za chvíli bude manža doma.
Odpoledne ještě přijedou naši cosi helfnout, tak to uteče a bude večer.
Fakt ty dny letí jako blázen ...

Ilon, gratuluju k úspěšné kontrole !!! To už jste velcí, whaw :slight_smile: A ty jsi přibrala jen 1,5 kg? Teda, to je maloučko, já mám nahoře 6 (k minulému týdnu).

Elis, tak to bych byla taky nas*aná. Taky ti babka mohla něco říct. Když tak si guláš i zamraž, pak se někdy bude hodit, až se ti nebude chtít vařit ... Já to tak občas udělám, když neodhadnu míru a mám toho hodně.
Já jdu na kontrolu taky 3.10. :wink:
25. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
Jo, zamraž, až budeš v porodnici, bude se to manželovi hodit!!!
25. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky.
Ilonko ty se máš s tou váhou. Já už mám 7 kg nahoru a to prý ještě není konec. Ch jo.
A s těma našema stavebníma pracema to vypadá tak, že barák zedníci stihnou, ale já to nestihnu napojit na sítě. Takže budeme mít barák, ale k úplnýmu ho.... Nesvítící, nehřející a nevařící.
Navíc se v sobotu vrací tchýně po té co byla celý léto pracovně v zahraničí a nastane tóčo. Gruntuju seč mi síly stačí a psychicky se připravuji na to co všechno bude blbě. A to máme ještě u ní v pokoji spotřebiče co jsme koupili do nové linky a nemáme je kam dát. Držte palce ať se v nejbližší době nezblázním. Ahoj
25. zář 2008 v 15:51  • Odpověz
autor
Nazdar holky,

vsadim boty, že tu zas budu sama.... Jen si užívejte těhulky moje :dizzy_face:
26. zář 2008 v 08:37  • Odpověz
Ahojdy kočky těhulinkovatý, tak já jsem odedneška v PN, ale vycházky mě hooodně zklamaly :confounded: . Uvidíme jestli se zdravotní stav zlepší po odpočívání :sweat_smile:
26. zář 2008 v 08:44  • Odpověz
ahoj holky,

Luci: tak odpočívat.odpočívat. Mě to čeká až za měsíc:slight_smile:. ale letí to:slight_smile:
26. zář 2008 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.