• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj holky,

Luci, já jsem třeba úplně bez vycházek, prý mi je dá až po 2 týdnech PN.
26. zář 2008 v 09:00  • Odpověz
Ahoj Peti:slight_smile:
prý se ty vycházky nedávají hned, jsme někde slyšela. ale taky zaáleží asi na doktoru
26. zář 2008 v 09:04  • Odpověz
On mi sám říkal, že mi je první 2 týdny dát nemůže.
Na kontrolu jdu 3.10., tak pak :wink:
26. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
No mě řekla Mudr to stejné...prvních 14 dní ani rana...a pak 2x2hodiny za den :angry: to mě celkem dostalo...
26. zář 2008 v 09:07  • Odpověz
já jdu 9.10., tak s e ní taky musím domluvit,že od 1.11. chci nemocenskou. to tak letí ty měsíce
26. zář 2008 v 09:08  • Odpověz
no já to měla v plánu až tak od půlky října, sice jsem si ted tak nějak vybírala dovču ,ale občas jenom přeci musela do práce jít, ale v úterý jsem se strašně v práci rozčílila a řerkla jsem a dost, když se vedení chová ke mě takto nemám za potřebí dělat tam vola. Davča totiž spolkl minci 5Kč a usadila se mu v žaludku, a týden nešla přiřozeně ven, brával jsem ho do práce sebou abych nemusela zůstávat doma...a v pondělí tento týden už musel jít do narkozy na vyndání, nikdy bych jej v nemocnici v tomto věku nenechala samotného a domluvila se že tedy zůstanu jeden den doma...s mojí přímou nadřízenou a ta no problema...a pak mi v úterý volají z centrály do práce co si jako o sobě myslím že sjem zůstala doma aniž bych zajistila za sebe náhradu (kavlifikovanou, sice netuším koho ale budiž, byla tam za mě paní, která umí vše co je potřeba, tak nevím co tím bylo myšleno) a že je nmezajímá že mám nemocné dítě atd...tak to bylo na mě už moc, a šla marodit :unamused:
26. zář 2008 v 09:21  • Odpověz
Jasně, Luci, ty se snažíš, děláš vše pro práci a oni toho náležitě umí využívat.
To moc dobře známe i já i Kača.
A co Davčo, je v pořádku?
26. zář 2008 v 09:23  • Odpověz
Luci: to je teda přístup. máš recht, buď doma, v klidu, žádné stresy. U nás zase nikdo nic nedělá,že by za mě hledal náhhradu, mám ještě 13dní dovolené, nestarají se. jejich problém. já jim řekla,že od listopadu chci být doma.
26. zář 2008 v 09:27  • Odpověz
Leni, možná dopadneš jako to bylo u mě.
Taky věděli, že chci být od září doma a náhrada přišla v srpnu a z toho měla ještě 2 týdny dovolené ...
Když jsem byla s nemocenským lístkem u šéfa, tak říkal, že toho zatím nástupkyně moc sama neudělala, z těch 3 týdnů, co jsem doma, už je týden na nemocenské. Ale to už je její boj.
26. zář 2008 v 09:32  • Odpověz
No taky si mylsím, ale asi si šéf myslí,že tam budou holky zůstávat prostě déle. no to se jim na to tak akorát vyprdnou. nevím jak to má vymyšleno. byla jsme za ním začítkem září, říkala mu prostě,že od listopadu chci být doma na PN a pak mi v prosinci začíná mateřská, kýval hlavou jako že joooo a od té doby se nic neděje. No třeba náhradu hledá, co já vím,že? a třeba jí budou zaučovat holky, co tam jsou ráno, no ale s tím Markéta(jedna prostivná koplegyně) nesouhlasila. že si jí zaučím sama. Tak jsme fakt zvědavá jak to dopadne. ale já to neřeším, sice je mi tak jakoby trapně, ale je to jejich boj :wink:
26. zář 2008 v 09:38  • Odpověz
jj Davča je už dobrej všude chodí a ukazue svoji pětikačku z bříška :grinning: ,já taky když včera nesla Pn do práce tak jsem jen slyšela výčitky že za mě nikoho nemají atd...ale to mě nezajímá já bych zaučila, ale bohužel mi všechny "staré" rozhodily všude možně na stavění nových prodejen a a nabíraly jsem nové lidi a že se jim mám věnovat aby neutekly..no a co jsem měla tedy dělat jako první, takže ta výměna názoru byla hodně divoká...ale mě už je to jedno, dneska mi volaly z práce holky "moje kočky" a že daly dnes výpověď..mají tedy 2 měsíce výpověď. lhůtu,ale že to vydrží...bohužel je nikdo dohodou nepustí...
26. zář 2008 v 09:40  • Odpověz
Tak to budou mít v práci veselo, nejen ty, ale i další kolegyně jdou pryč ...
26. zář 2008 v 09:47  • Odpověz
Luci: to je u vás teda taky veselo:slight_smile: jal píše Peťka:slight_smile:
26. zář 2008 v 10:01  • Odpověz
no budou mít, a hlavní vedoucí se ani neuráčila naklusat do práce aby to ně+jak řešila takže tam jsou jen dvě prodavačky co tam jsou tak od cca března a mají nastarosti celý krám a 8 nových lidí kteří tam jsou cca týden, je to strašné věřím jim, a mrzí mě že jsem je nechala ve štychu, ale já už jela na 120% a za chvíly bych se zhroutila a navíc když vezmu tvrdnoucí bříško, zkracující se čípek, takže by to nemuselo dopadnout dobře
26. zář 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
Ahojky, já nemám nějak moc čas a zrovna tu je taková plodná debata. Odpolko to bude lepší ale to tu zas nebudete vy co?

S tou vycházkou mě děsíte holky! Ty jo, co bych dělala celé dny zavřená doma? Fakt jsem dostala vycházky neomezené hned po návratu z nemocnice.... No a co, tak holt bych doma uklidila, vyprala, vyžehlila, vyšívala, pletla... ty jo ono toho je :grinning:

18.11. jdu do porodnice na kurz, na prohlídku sálů, pokojů, videa, zkrátka povídání a informace. Jdu i s manželem. Dneska jsem se objednala a prý stačí měsíc před porodem......
26. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
Dočetla jsem to s tou prací, ty jo to je mazec....... Ale proč? Takhle to přece vůbec nemusí být....
26. zář 2008 v 10:13  • Odpověz
Musíme doufat, že k těhulkám kontroly nechodí ...
Já jsem se ale dobře vyšokovala, koukala jsem na svůj nemocenský lístek a tem byla napsaná diagnóza, nějaký číselný kód, tak jsem sledovala na Netu, co to znamená a stálo tam "Dohled nad vysoce rizikovým (ohroženým)těhotenstvím". Fuj, to jsem se lekla ... ale co, oni tam něco napsat musí, tím se uklidňuju.
26. zář 2008 v 10:17  • Odpověz
Já chci volat do porodky během příštího týdne...a zeptat se co a jak...taky bychom chtěli s manžou projít si sály, já tam sice byla na čučku u Šimči,ale to už je více jak 7let, takže se lecos mohlo změnit...že...
no já se budu modlit abych neměla kontrlu, každé ráno vodím klukany do školy a školky, a odpolko pro ně jdu....takže to prvních 14 dní musím nějak vydržet s nervičkama a pak uvidíme co a jak, jen nevím jak to je...třebas já mám tady dole zahrádku kam bych mohla jít...hned pod okny,ale je to ven z domu, ale u domu..jako v zahradě u domu...ale co když na mě budou zvonit do bytu...ta zahrádka taky přeci patří k bytu,a lesdpoň to je tak ustanoveno ve smlouvě to jako nesmím jít ani na svojí vlastní zahrádku? Já nikdy nemarodila tak nevím jak to je :sweat_smile:
26. zář 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
Péťo, něco ti napsat musel, přeci tě nenechá doma jen tak, že jsi ho poprosila. Bůhví, co jsem tam za kód měla já, no asi to stejný co ty. Rizkový no. To mám až do porodu :cry: Druhý těhu už bych chtěla mít nějak normální, bez strachu, že mimi umře. Už na to nemyslím, ale jak se o tom někdo tady zmíní, hned si na to vzpomenu. Ale Kubí je akční, pochybuju, že mu něco schází. Naopak, ten se má krásně. Je v teple a má pořád co jíst a pít :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 10:21  • Odpověz
holky tak já koukám a diagnozu tam žádnou nemám.... :unamused:
26. zář 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
to neřešte, na těhotný nechodí. Ježiš a proč by jako chodili, když stejnak za měsíc jdeme na mateřskou... Spíš chodí na klasický marodáře, jestli se neflákají a pak taky na udání zaměstnavatele. Jinak nechoděj :wink:
26. zář 2008 v 10:33  • Odpověz
No právě, když jsem odešla ne zrovna v dobrém.... :confounded:
26. zář 2008 v 10:38  • Odpověz
Luci: na zahrádku samozřejmě můžeš. jsi doma, ta zahrádka ti patří :wink:
26. zář 2008 v 10:42  • Odpověz
tak bych se mohla vymluvit na to, že sjem byla na zahradě...jak mi dokáží že jsem nebyla?....Holky máte někdo zkušenosti s tím jak se posílá kontrola?...Já měla v práci kočku, která dostala výpoveď a hned mi donesla neschopenku byla na ní 3 měsíce...a stále se někde courala, pořád jsem jí někde potkávala..a my nebyly schopny na ni poslat kontrolu, prý to nešlo atd,
26. zář 2008 v 10:49  • Odpověz
Luci to u¨ž je jejich mínus. bylas na zahradě a hotovka. jejich mínus,že se nepřišli podívat i jinam,a že zvonili jen na byt.
Jak se posílají kontroly vůbec netuším
26. zář 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
nikdy jsem PN neměla, jen na jaře z nemocnice, tak nedokážu posoudit. Každopádně kdyby zvonili a tys nebyla doma, honem brnkni dr. jakože jsi šla do lékárny, protože .... něco tě napadne, cos potřebovala, paralen na hlavu, hořčík na křeče... a manžel bohužel tenhle týden bude muset být v práci dlouho, mají toho teď moc. a je to.
26. zář 2008 v 10:55  • Odpověz
Já právě taky neměla nikd PN....ale říkám si že se to dá udělat vždy nějak :dizzy_face:
26. zář 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
a tak mě to je v celku jedno, jediný co je blbý je nákup jídla.
26. zář 2008 v 11:27  • Odpověz
no to asi no....sim vem ale třebas že jsi sama a jsi na neschopence a teď si musíš jít něco nakoupit...jak to jako máš udělat když nemáš vycházky?
26. zář 2008 v 11:44  • Odpověz
to pak musíš risknout ten nákup. je to ale debilní,no.když nemáš vycházky a těhulím prá kontroly nechodí
26. zář 2008 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.