• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
no přesně proto to říkám, blbej je nákup jídla..... třeba na podzim je můj manžel v práci dlouho, páč mají honky. jediná šance je víkend. Tak to už vidím, jak dostanete chlapa na týdenní nákup ausgerechnet v sobotu..... to těžko. Je to kravina, nedávat vycházky.....
26. zář 2008 ve 12:15  • Odpověz
autor
kde jste?
26. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz
jednou tady, jednou v břeeznu :grinning:
26. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
autor
mě to vůbec neutíká, dlouhý den...
26. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
mě jooo
26. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
se máš
ale doma to vždycky utíká jak voda
26. zář 2008 ve 13:08  • Odpověz
to máš teda pravdu, doma to vžycky uletí ani nevím jak. hlavně,když tu s váma kecám celý den :grinning:
26. zář 2008 ve 13:09  • Odpověz
autor
:slight_smile: ale to se musí přeci :slight_smile: abys byla v obraze. jsem zvědavá, jak mi to bude utíkat doma před porodem
26. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz
jo já vím,žemusí, ale doma se nic neudělá :grinning:
26. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
:grinning: ono to neuteče, nemá to nožičky
26. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem byla v čistírně, v DM, v Hyperce a hlavně s babčou na neurologii.
Jsem z toho všeho unavená a zklamaná - babi už špatně chodí, dnes se jí zamotala hlava a upadla, já těhotná v 7. měsíci jsem s ní byla u Dr., musela ji podpírat atd. A strýc (její syn) je doma v důchodě, má auto a on s ní jet nemůže, nebo teta v důchodě, to nee. Akorát má mamka s ní jezdí, když je třeba, ale dnes měla ranní, tak nemohla.
A babi? Ta se mě ani nezeptala na mimi, jestli je vše OK atd. Jen básnila o druhé sestřence, co má 2 roční dcerku, že byly tam a tam a volali jí ... hold nejsem v kurzu. Ale zamrzí to, kor teď v těhu si člověk bere vše jinak.
Manža jel kupovat radiátor, tak jsem teď sama. Snad brzy přijede, dáme si kafčo a koblížek :slight_smile:
26. zář 2008 v 15:26  • Odpověz
autor
je to smutný :frowning2: ach jo. člověku to přijde líto viď?

tak si povídej se mnou berunko

jakpak zásilka z aukra? Už došla? Už jste rozbalili povlečení?
26. zář 2008 v 15:52  • Odpověz
Čekám na manžu, pak už bude líp :slight_smile:

Jsem domluvená s tou paní, že mi to přiveze domů nebo si pro to pojedu já. Abych nemusela platit poštovné. Paní mi psala, že má nemocného prcka, že by to šlo nejdřív na konci týdne, takže pokud se neozve dnes, příští týden už určitě :wink: Už se těším!!
26. zář 2008 v 15:55  • Odpověz
autor
:slight_smile: to věřím :wink: hnedkomc se chci jít povídat, jakmile něco nového koupím a pořád se tím musím kochat :slight_smile:
jak ti to paní přiveze? to jako přes bazar nebo jak? trochu to nechápu :sweat_smile:
26. zář 2008 v 15:57  • Odpověz
Ona ta paní bydlí kousek a u té aukce měla připsáno, že to po dohodě na třinecko přiveze, víš. Takže jsem jí psala a domluvily jsme se :wink:
26. zář 2008 v 15:58  • Odpověz
autor
aha, já myslela, že to je nové zboží, tak je nebo to je použité? ale je to bomba, že to přiveze, to jsou vymoženosti.....
26. zář 2008 v 15:59  • Odpověz
Jj, je to nové zboží, vše má vystaveno na www.ebutik.cz. Je to zásilkový obchod.
Na aukru to prodává občas za speciální cenu (třeba já mám sadu, co by mě normálně vyšla na 1200,- za 900,-), proto jsem to brala z toho aukra.
26. zář 2008 v 16:04  • Odpověz
autor
jeeee tak to znám, ten ebutik. tam mají krásné povlečení. objednala jsem si z ebutiku ty bryndáčky. to aukro vůbec neznám, to musím prostudovat, až budu mít chvilku časík. na ebutiku mají věcí panejo!!!
26. zář 2008 v 16:12  • Odpověz
Jj, krásné věci !!!
I dobré ceny, ještě kor když hodí nějakou akcičku, tak to se nakupuje jedna báseň :wink:

Budu končit, manža je doma :slight_smile: Pa pa :slight_smile:
26. zář 2008 v 16:24  • Odpověz
autor
paaaaaaaaaaaaa

koukala jsem na lvíčka, krásnej :slight_smile:
26. zář 2008 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky,
žádná těhulka tu není při pondělku?
Jaký byl víkend???
My jsme v sobotu dopoledne pracovali a odpoledne jsme jeli do Ovy do Shopping parku. Byli jsme tam v krásném dětském obchodě, ale ty ceny-mazec, draho jak hrom.
Pak jsme v Ikea koukali po komodách a jedna se nám i líbila, tak uvidíme :wink:
V neděli jsme pak byli na prochajdě, fotečka v albu, bylo krásně :slight_smile:
29. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
já jooo :wink:
29. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
Jak se vede, SLuni?
29. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
ahoj já tu jsem pořád, ale nikde nikdo, tak jsem se ani nehlásila. si tu píšu sama :frowning2:

jeee sluni je tady
29. zář 2008 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky

Kaci,ty jsi ještě v práci????
29. zář 2008 v 10:19  • Odpověz
Já jsem dnes vyspávala, nemůžu teď v noci spát, pak usnu jak špalek, když manža odejde do práce a pak se nemůžu vzbudit ...
29. zář 2008 v 10:24  • Odpověz
Tak to mě se spí dobře,ale začala jsem už zas v noci courat na záchod :sweat_smile: ...
29. zář 2008 v 10:25  • Odpověz
dobré ránko maminy, koukala jsem že jste se bavili o PN já mám vycházky normálně od začátku od 8-10 a od 12 -18 prý tam musí nechat nějakou rezervu aby měli kdy přijít ale nějak si s tím lavu nelámu. i kdyby přišli a zkrátili mi třeba dávku tak je to otázka jednoho měsíce pak stejně nastupuju na mateřskou takže bych to přežila.
dnes jdu zase na 12:20 k zubaři tak na mě myslete prosííím :cry:
jinak sem si uvědomila jak to srašně letí. 30 tt za mnou a předemnou už jen 10!!!!! co si s tím drobkem pak sama doma počnu?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. zář 2008 v 10:28  • Odpověz
Ahoj Eliss...
No počneš si stim drobkem to samé co my ostatní..budem na něj koukat a koukat a běhat kolem něj.
Elis a vy pořád nevíte co to bude?

Já jdu holka k zubaři zítra,takže na tebe budu dneska myslet!!!
29. zář 2008 v 10:30  • Odpověz
Já jdu k zubaři 17.10., už se hrozím teď.
29. zář 2008 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.