• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
já lítám na wc, včera jsem si dala pár třešní a asi to bříško nevydrželo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale byly senzační.

mě se do práce moc nechce, teda spíš vůbec......
9. čer 2008 v 07:19  • Odpověz
Tak to já si včera dala ananas a ještě teď mě z něj štípe jazyk :sunglasses:
O práci ani nemluv ... ráno jsem v autě říkala, že bych už klidně byla doma, přes léto bych byla na zahradě, chodila na procházky a hlavně bych to doma všechno tak nezanedbávala jako teď. Když přijdu z práce, tak jsem mimo a na domácí práce nemám ani pomyšlení :confounded:
Jinak mi volníčko rychle uteklo, pořádn se něco dělo, pracovalo ... hlavní je, že je zabetonovaná patka, hurá!! Je to sice jen ta "první vlaštovka", ale to neva!! A sobotní oběd pro 9 lidí se povedl a koláč byl taky ňamka :dizzy_face:
9. čer 2008 v 07:25  • Odpověz
autor
Že to volníčko vždycky tak rychle uteče viď? To je zajímavý. Tak popros svýho gyn, ať tě nechá doma. Důvod si určo vymyslíš. Dneska ti doktoři nechávají pacienty doma úplně zbůhdarma, tak těhulku nechá doma určo, když požádá. Máš to dobrý, že nejsi vázaná dlouhou vzdáleností třeba k rodičům, to by ses pak k nim nedostala. Takhle to je v poho, zvládneš doma nebo na zahradě spoustu práce a odpočineš si. Jestli pro tebe nejsou penízky problém, tak se na to vykašli a buď doma, jindy už se ti to nepoštěstí a budeš už do důchodu makat jak šroub!
9. čer 2008 v 07:32  • Odpověz
Myslím si, že by mě doktor doma nechal, ale zase si říkám, že nesmím být líná a nechci je nechat v práci ve štychu.
Ale s manželem jsme si říkali, že jakmile bude za mě zaučena náhrada, tak si asi vyberu dovolenou a pak bych už zůstala doma.
Jj, naši bydlí ode mě kousíček, máme to ani ne 10 minut autem, jsou ve vedlejší vesnici.
V pátek jsem se ptala Dr. na to cvičení, prý u mě nevidí problém, tak jsem zvědavá, jestli se do toho s kamarádkama pustíme. Jedna je teď bohužel marod, tak dneska budu zjišťovat, jak je na tom ta druhá. Každý pohyb bude prospěšný, v práci jen sedím na dupě. byla jsem překvapená, že jsem v prvních třech měsících nepřibrala-Dr. říkal, že je normální 1-2 kg pokud žena nezvrací. Bojím se bojím, že to později doženu :sunglasses:
9. čer 2008 v 07:40  • Odpověz
autor
:grinning: tak to vsadím boty, že to doženeš! :grinning: I když si holka říká, že nechce moc přibrat, někdy se to zvrtne a bohužel přibere no. Moc jsi nejedla, víš, tak třeba je to tím. Něco váží ta nalitá prsa a bříško, ale asi ne moc. Taky si říkám, že nechci být moc tlustá, jenže když pak přijdou chutě, asi to neovlivníš. Těžko říct, budeme to muset vyzkoušet :wink:
9. čer 2008 v 07:43  • Odpověz
Si piš, že to doženu :sunglasses: I když bych samozřejmě nechtěla přibrat hodně, už teď vážím víc než bych měla.
Jenže chutě asi neobelstíme :grinning:

Kači, jíš ještě nějaké vitamíny? Mi včera došlo Calibrum babyplan, tak uvažuju, jestli už si koupit Calibrum mami nebo něco jiného a nebo nic ...
9. čer 2008 v 07:53  • Odpověz
dobré rránko
9. čer 2008 v 08:04  • Odpověz
Dobré, Leni.
To pobolívání bříška je asi doopravdy normální, mi se to ozývá ještě i teď.
A slabé křeče můžeš mít, pokud jsi nebyla dlouho na WC, to mě taky trápívá. Hodně pij, zlepší se to.
9. čer 2008 v 08:08  • Odpověz
Peti, tak díkymoc. Ještě, že tu jste a sjte o něco přede mnou:slight_smile:.

Jinak máš moooc krásnou fotku:slight_smile:
9. čer 2008 v 08:08  • Odpověz
jo a nejhorší to je v noci, to nevím jak si mám lehnout :unamused:
9. čer 2008 v 08:09  • Odpověz
Mi na zácpu pomáhá, jak mě bolí břicho, že si na něj lehnu, je to sice nepříjemné, ale jako by se střeva pohýbají a pak je to lepší.
Díky moc za pochvalu fotečky:slight_smile:
9. čer 2008 v 08:16  • Odpověz
někdy si taky na něho lehnu, ale moc dlouho to nevydržím. tak á pořád krčím nohy, pořád se převaluju. To je o nervy :grinning:
9. čer 2008 v 08:18  • Odpověz
Taky ležím nejraději schoulená do klubíčka :slight_smile:
Jinak už se těš na další návštavu u Dr., bude to krása, když uvidíš, jak se mimi hýbe a třepa rukama, nohama. Já jsem byla u vytržení, nemohla jsem tomu všemu věřit.
9. čer 2008 v 09:04  • Odpověz
dobré ránko :grinning:
9. čer 2008 v 09:09  • Odpověz
kam se všichni poděli :angry:
9. čer 2008 v 09:17  • Odpověz
Ahojky,
já tu jsem :wink: Mrkám sem mezi prací :slight_smile:
9. čer 2008 v 09:18  • Odpověz
já zase místo práce, nějak se mi nic nechce :slight_smile:
9. čer 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Mám taky křeče v podbřišku a nevím proč.Ve st jdu k dr a dneska tam ještě musím zavolat, tak se přeptám, proč to... Nevím z čeho... Ale v sobotu to byla síla :confounded:
9. čer 2008 v 09:25  • Odpověz
Hanti, a nemůžou to být "zaražené prdy"? Jinak si raději zavolej Dr., ten můj mi říkal, že píchání, tahání ... jsou v pohodě, ale časté křeče nee.
9. čer 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky,tak se hlásim dneska jsem první den doma na nemoci,tak uvidíme jak to bude vypadat
9. čer 2008 v 09:29  • Odpověz
Já Ti nevím :grinning: V sobotu mě to bolelo moc, ale dvě hodiny sem ležela se zadkem a nohama nahoře a bylo dobře. Dneska to jen cítím, že by to vyloženě bolelo, to ne.
Stejně je to supr, že ten internet je a že si takhle můžem pomoct a poradit :wink:
9. čer 2008 v 09:32  • Odpověz
Ahoj Ilon,
jsi na nemocenské skrz těhu? Jsi OK?
9. čer 2008 v 09:33  • Odpověz
Petis ,jo jo ale jsem v pohodě,nebuj :sweat_smile:
9. čer 2008 v 09:35  • Odpověz
Aha, ohledně těhu... Já se nechtěla ptát... Tak ať už se děje cokoli, přeju hlavně štěstíčko :wink:
9. čer 2008 v 09:37  • Odpověz
Ilon, tak to jsem ráda, že je těhu bez komplikací.
Už jsme se dnes s Kačkou bavily, že bych už taky "vydržela" být doma :sweat_smile: Ale zatím ještě práce volá :sunglasses:
9. čer 2008 v 09:39  • Odpověz
Hanta,neděje se nic jen zvracím a mám nízkej tlak,trak proto jsem doma :sweat_smile:
9. čer 2008 v 09:39  • Odpověz
Tlak já mám odjakživa katastrofální, horzně nízký, tak se děsím co bude, až mi ho doktor teď změří :grinning: Teprve nedávno jsem k němu přešla, takže mi tlak ještě nikdy neměřil a neví. Taky braní krve bude premiéra a mě ji není z kma vzít. Sem na to vyšetření moc zvědavá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 v 09:42  • Odpověz
Hanta:Nebuj oni si poradí jak na tebe :grinning:
9. čer 2008 v 09:44  • Odpověz
Já mám taky nízký tlak, i když teď se mi drobátko upravil.
Zse ale asi lepší mít nižší tlak než vysoký a brát na to léky. Když jsem teď byla v pátek u Dr., tak přede mnou byla maminka v 37tt a chtěl ji zavřít do nemocnice, měla 160/110. Já jsem teď měla 110/60.
Jinak tlak berou při každé kontrole a taky si s sebou muíme nosit moč.
Ilon, tak aspoň ti nehrozí, že někde omdlíš, pěkně si lebeď doma a odpočívej.
9. čer 2008 v 09:46  • Odpověz
Petis:no snad jo...já měla tlak 90/60 takže se sestra zhrozila,ale mě je v celku dobře i když mě někdo říkal,že ten kdo má na začátku těhu nízkej pak má většinou na konci těhu vysokej..no tak uvidíme
9. čer 2008 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.