• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
bude brečet brečet a brečet a já s ním :grinning:
ne nevíme posledně byl nožičkama dolů takže nic. příští ponděli jdu opět na velký utz co se dělá kolem 30tt tak bud tam a nebo až na sále. doufám že se aspon trošku umoudří a bude hlavičkou dolů...manža řekl že pohlaví už ani vědět nechce že už se nechá překvapit ale já chcíííí :grinning:
29. zář 2008 v 10:38  • Odpověz
Elis tak jsme na tom stejně taky to už vědět nechcem,ted jsem byli na 3D a měla jsem radost,že jsem se vydržela nezeptat co to je!!!!

A na co se holka jako cítíš??Holku nebo kluka??? :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2008 v 10:40  • Odpověz
Holky, přesouvám se do kuchyně něco kuchtit, pá pá :sunglasses:
29. zář 2008 v 11:02  • Odpověz
Následuji Petis ovšem ve své kuchynce :dizzy_face: :dizzy_face:

Pa pa pa
29. zář 2008 v 11:05  • Odpověz
tak to já se zeptám ale už nevěřím tomu že to půjde poznat=) no podle ovu by to měla být teoreticky holka ani si nějak neumím představit že nosím chlapečka ale určitě nás převeze a bude to kluk jak buk :grinning:
já u´ž jsem tak ráda že mám pomalu vše doma už pokoupené (teda aý na kočárek) zbývá 10 tt a kdyby se něco přihodilo dříve tak nemusíme plašit..
29. zář 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
kuk a já k zubaři nemusím heeeeeč už to mám za sebou
29. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky,

jak se vsechny mate?
dlouho jsem tu nebyla, protoze jsem si polezela v nemocnici kvuli vcestne placente. tedkom jsem uz doma a zas lezim, tak ted budu mit cas aspon vic psat!

mejte se
29. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz
autor
ježkovy zraky meleri!! a já si říkala, kde jsi.... jestli jste v pořádku s mimi
jen lež, ať nevzniknou další problémy!!!
29. zář 2008 ve 13:42  • Odpověz
vítám meleri už se to krátí tak snad už bude vše ok. já jsem zpět od zubaře opravila poslední dva zuby a už tam nemusím jupíííííí :grinning: :grinning:
Kači jak je? já sem čím dál tím víc hotová v sobotu jsme šli na procházku a byla jsem vyřízená mám pocit že mimi začíná odně tlačit tak snad nebudu muset ležet uvidíme co mi v pátek řekne dr.
když se večer vzpomenu vyfotím svůj břoušek aby jste taky viděli jak vypadá pořádný břicho vy máte všichni takový malinký nepřibíráte a ja už mám nahoře 14kg!!!!!!!sice nevim kde ale mám :angry:
29. zář 2008 ve 14:26  • Odpověz
autor
elíku čauky však jsi z nás taky nejvíc tt :grinning: tak máš nárok na největší bříško

já jsem hodně unavená elíku ze sezení, když je víkend, je to dobrý, jsem v pohodě. blbý je to sezení, to je nepříjemný.
29. zář 2008 ve 14:35  • Odpověz
s tim brichem, no vlastne ani nevim, jaky tem muj brich je; protoze porad lezim, a kdyz se postavim, tak se ani nenarovnam, jak me to dole tlaci...
taky mate casto kontrakce a tvrdnuti bricha, nebo je to jen proto ze mam problem?
Kacenko,

a porad jeste pracujes, nebo uz jsi doma?

A co Anaconda, pise sem jeste?

Elis,

jo snad to uz utece, doktor mi rikal, ze to stejne asi do terminu nedonosim, takze je mozne, ze se narodi v listopadu..... :frowning2:
29. zář 2008 ve 14:41  • Odpověz
autor
meleri, to je ten problém, který ty máš. Kontrakce a tvrdnutí břicha tu nemá žádná, to by bylo špatné. Nás bolí bříško jen jak se natahují vazy a svaly. Naštěstí. Jo občas mě a Petis chytnou křeče do bříška, ale nejsou to kontrakce.

Ještě pořád pracuju, stáááááále bouchám kačky :grinning: :grinning: :grinning:

Anaconda chodí jen do tématu leden 09, k nám už nechodí hoooodně dlouho. Nevím proč, nic jsme jí neudělaly, prostě z ničeho nic začala chodit tam, ani se nerozloučila :cry:
29. zář 2008 v 15:14  • Odpověz
tak to si dobra ze to zvladas tu praci....mi zacinalo byt potom fakt zle....navic mi zjistili anemii, tak jeste k tomu beru zelezo..
jo ty kontrakce me trapi...beru na to leky....kdyz se nehybu tak ok..ale snad to bude v pohode..

aha tak ji zkusim napsat, byla s ni vzdycky sranda, snad to chudak zvlada s tim zarlivym psem.

ja taky driv chodila na holky Prosinec december, ale prestala jsem tam chodit, nejak jsem se tam s nikym nezblizila, nekdy to tak proste je...
29. zář 2008 v 15:32  • Odpověz
meleri tak snad to vydrží co nejdéle. já kontrakce nemám ale bříško mi asi trochu tvrdne protože se mi nezdá že už by to bylo jen kopání musím se zeptat doktora co to je.
kači a kdy končíš od1?
29. zář 2008 v 16:13  • Odpověz
autor
tak já chodím sem a basta :angry: nebudu se cpát jinam, když jsem tohle téma založila ne? :grinning:
29. zář 2008 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Meleri, tak tebe jsem dlouho neviděla. Pěkně odpočívej, ať jsi ty i miminko fit :wink:
Kontrakce ti nezávidím, mě chytaly křeče, ale musím odklepat, že po magnosolvu je to o hoooooooooodně lepší !!! A anemii mám taky, beru na to nějaké tabletky, tak snad se to zlepší.

Elis, ukaž bříško, jsem zvědavka zvědavá !!!
Já už mám břušek pěkný, jak co je pravda :sunglasses:

Katuš, dnes jsme chtěli jet objednat postýlku, ale nějak nevyšlo, přednější byly nákupy izolací a polystyrenu. Ale hurá, že už je to doma a dokonce nám volali, že už máme hotové i dveře.

Zítra tu s vámi nebudu :cry: , už teď je mi smutno ... ráno vezu babičku do nemocnice. Má problémy s kyčlema a Dr. jí doporučiila kapačky a ještě cosi, tak od zítra nastupuje, na chvíli si poleží v nemocnici a bude zase fit :wink: Tak jí tam povezu, pak mě čeká nákup a asi se konečně zastavím do práce ...
Pak si vás pěkně dočtu, co jste tady nadrbaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak pro dnešek pá pá :slight_smile:
29. zář 2008 v 18:05  • Odpověz
Ahoj holky,pěkný večer.

Meleri,zlato jen pěkně lež at donosíš mimčo co nejdéle :dizzy_face: :dizzy_face: .Budu držet moc mco palečky!!

Jinak mě taky od odpoledne bolí břicho,ale vypila jsem magnesko a trochu to přestalo tak snad to bude dobrýý a vnoci mě chytají křeče do lýtek,ale dá se to vydržet..no hlavně musim...

Petis tak at to s babi dobře dopadne a pak nám písni.
KAči já myslela,že už zůstaneš doma na neschopence..

Tak hplky pa a dobrou noc :dizzy_face:
29. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
Dobré ránko

petis to je jasný, že jsou přednější věci, musíte vy sami upřednostnit, co víc spěchá. Postýlku můžeš koupit kdykoliv. No a kdyby na ni náhodou nestačily penízky, tak bude spinkat v kočárku, takhle to dělá spouta maminek! Postýlku teď nebude potřebovat.....
30. zář 2008 v 07:28  • Odpověz
Ahoj holky,

Dobré ráno při úterku :dizzy_face:
30. zář 2008 v 08:36  • Odpověz
dobré ránko maminy,
dneska tu zas oc nebudu, mám naplánováno spoustu práce
30. zář 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
Též tu nebudu jdu hají. Kolem poledního chci jít upéct hraběnčino řezy, tak to se tu objevím, mezi pečením. Teď ju ale hají, ať se to rychle spraví a je nám zas s Kubíčkem dobře.

Pa pa pa
30. zář 2008 v 10:15  • Odpověz
dobré ránko, koukám dnes tu mrtvo no já za chvíly taky pádím jedu si něco vyřídit do práce a na drby :grinning: jen jssem zapla pc abych koukla jak včera dopadla aukce na mb a já vyhrála obě jupíí tak mám zimní zavinovačku do sedačky od emitexu a dva dětské ručníky!!!!! :grinning: takodpočívejte pa pa
30. zář 2008 v 10:24  • Odpověz
Eliis,

to tvrdnuti je pry nedostatkem horciku, ja ho teda beru a i tak nic moc. ale u me je to urcite tim ze mam ty problemy s placentou.
Pry to tvrdnuti jsou vlastne taky malinke kontrakce. pry kdyz je clovek nema vic jak deset denne tak je to ok. no ale prijemne to moc neni.

Petis,

to je mi lito s tou babickou. hlavne ze ji to dobre spravi...ty kycle trapi hodne starsich lidi. oni uz asi maji ty klouby a kosti odvapnene...

Ilonko,

dik, no fakt radsi lezet nez prijit o miminko. doktor rikal, aspon do toho 34 tydne, pak kdyz se narodi, tak to pry neni takova hruza.

Kacenko, zdravim! ty se mas ze peces, hm taky bych si neco dobreho dala...

ahoj
30. zář 2008 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky,

tak babičku jsem odvezla, bude OK, kapačky jí pomůžou, určo jí tam dají nějakou výživu nebo vitamínky a nebudou ji ty nohy tak bolet :wink:
Potkala jsem tam přítelkyni manžova bratrance, co jsme se viděly naposled na oslavě 5.4. (to byla ta oslava, kdy mi teta "předpověděla", že jsem těhu) a Monika dnes na mě ... tak to těhotenství nevyšlo, jak se tak na tebe koukám, co? Tak jsem si pohladila bříško a řekla jsem, že vyšlo, že jsem v 7. měsíci, tak nechápala.
To mám fakt tak malé bříško? Hlavně že je v něm Kájince dobře !!!

Kači, co jsem to četla na Sněhurkách? Koukej ležet, odpočívat a občas mi hlavně napsat, jak se vám vede, ju? Ono se to zpraví a my ti budeme "závidět", jak budeš krásně odpočatá :wink:

Já jsem teď pojedla a po 13 hodině vyrážím do Polandu pro dveře. Máme je hotové, hurá !!! Tak pro ně jedeme s taťkou s vozíkem, od zítra zase hlásí déšť, tak toho musíme využít, dokud neprší.

Pa pa pa a opatrujte se všechny :slight_smile:
30. zář 2008 ve 12:09  • Odpověz
autor
Péťo to je sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej nevyšlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty máš takový krásný břucháčik :wink: Joo, já malý bříško nemám, pan dr. dneska povídal, že je ukázkové :dizzy_face: Tak žádný strachy, že máš malé bříško. Prostě je ukázkové i když je malé, hlavní je, že se Kájince daří v něm dobře :dizzy_face:

Šla jsem to holkám napsat, aby věděly co a jak. Ono se to teď uklidní, když budu doma a Kubík se zas sklidní a nebude se mu chtít ven :wink: . Asi únava celého těla, tak holt stávkuje no. Hlavní je, že to není tak vážný, že nemusím do nemocnice. A když pan dr. řekl, že se to zpravidla po ležícím týdnu uklidní, tak to platí :wink: věřím mu :wink: . Já sem občas zaskočím neboj. Jen tenhle týden asi moc ne, budu fakt ležet. Ale pak prý můžu mít normální režim, tak tu budu s vámi :grinning:
30. zář 2008 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj holky. Moc zdravím. Já taky občas mívám tvrdnutí, ale prý pokud to není často a nadlouho tak je to normální. Že by mi na to pomohl ten hořčík se mi moc nezdá, je to takové pořád stejné. Ani mi to nepřijde moc nepříjemné. Spíš mi to občas připomene, že jsem těhotná. A taky ty pecky třeba zrovna teď. Má své kopací hodiny kdy se protahuje a cvičí a to je kolikrát pořádné břišní vlnobití.
A vrátila se mi tchýně po 4 měsících v Chorvatsku. Černá je jak rodilá keňanka, přivezla hromadu harampádí a už druhý den pere a suší a všude je děsný binec. Snad se to brzo usadí do normálu zatím je to vcelku opruz. Ahoj
30. zář 2008 v 19:48  • Odpověz
Kači přeji klidný týden. Myslíš že dokážeš ležet a nic nedělat? :slight_smile:
30. zář 2008 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že nám to tu nějak vázne, tak copak je ?

Včera jsem na Netu skoro nebyla, byla jsem s babi v nemocnici, pak v práci, po obědě jsem jela s taťkou pro dveře - už jsou doma !!!, pak byla na cvičení a už tu byl večer :slight_smile:

Včera jsou koupila jednorázové plínky, koupila jsem jeden balík - Huggies newborn, tak snad budou dobré. Taky jsem si ze cvíča přivezla kosmetiku pro mimi - olej zrození a pro sebe olej na podporu laktace. Od fa Ellinor, co chválí naše PA a taky maminky, co už mají mimča, tak uvidíme.
Teď ještě koupit něco na mytí mimi a něco na dupku a bude to :wink:
1. říj 2008 v 09:50  • Odpověz
ahoj Petis,

ja jsem tady.... :slight_smile: snad se babicka citi dobre? Ja si teda nemocnice uz uzila dost a dost....

Aurelioo,

pry je to uz v tom tretim trimestru normalni, me ale bricho tvrdlo uz od 16 tydne, jenze jsem tomu nevenovala moc pozornost...pry to nema byt vic jak desetkrat za den.
1. říj 2008 v 10:42  • Odpověz
ahojte maminy tak jsem na chvily zase tady. jak je? mě docela dobře ale začínám být odně unavená a taková hoodně pomalá. už aby to uteklo ty dva měsíce!!!
Peti koukám že finišujete s nákupy já už kromě kočárku a dvou dek co na ně čekám z netu mám uplně vše teda kromě kojící podprdy tu až tak na konci měsíce. takže jupííí už jen můžeme čekat. uvidím co mi řekne doktor v pátek na to tvrdutí a na to jak se prcek tlačí dolů ale doufám že nebudu muset ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.