• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Jé Elis,
tak to je odvážné, že finišujeme s nákupy :wink: , to z daleka nee, máme jen to, co mám v albumu.
Tento měsíc snad bude postýlka a komoda. No stále něco :wink:
V pátek jdu taky na kontrolu, v kolik jdeš ty? Já to mám na 11 hodin, pak pojedu s lístkem na peníze do práce.
Snad nebudeš muset ležet, snad nebudeme muset ležet nikdo a budeme všichni v pořádku :slight_smile: !!!
1. říj 2008 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky. Tak to já to vzala jedním zátahem. Asi tak jako všechno. V celkem 3 obchodech a 1 lékárně jsem během 2 dnů pořídila všechno co jsem měla v seznamu z netu upraveným ségrou. Oblečků mám pro trojčata tak z toho už jsem nekupovala nic. Šla jsem po kosmetice, plínkách, doplňcích a podobně. Mám všechno a začínám řešit jiný problém. Kam s tím! Jsme tu jako sardinky už tak a teď ještě najít místo na kočár, postýlku, hromadu balíků a balíčku(budlíky, sterilizátor,lahvička...) Jestli múžu něco doporučit tak se docela dobře nakupuje v DM drogerii. Mají z tohoto zboží skoro všechno a za slušný peníze. Ahoj
1. říj 2008 v 16:23  • Odpověz
Dobré raníčko !!!

Tak to jsi šikovně pokoupila, Aurel :wink: Máš pravdu, že výrobky z DM maminky hodně chválí - třeba ty vlhčené ubrousky na dupku a i pleny Babylove jsou prý super. Tak pak taky vyzkouším :wink:
Já jsem v DM koupila zatím jedno balení takových těch polštářků do podprdy, když budu kojit a jednorázové kalhotky do porodnice.
Z kosmetiky pro mimi mám jen olejíček, ještě dokoupím něco na mytí, na dupku a bude to :wink: A taky jedny jednorázové pleny, ty už taky máme :wink:

Včera večer jsem si vyzvedla žirafkové povlečení :slight_smile: S paní byla super domluva, dala mi bryndáček jako bonus, neplatila jsem poštovné a balné, prostě paráda !! Takže ebutik můžu jen a jen doporučit :wink:

Teď vyrážím s mamkou do města a k babičce, tak třeba se vrátím s nějakým dalším úlovkem :sunglasses:

Pro teď pa pa :slight_smile:
2. říj 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
ahojky těhulky

pravidelné hlášení od snídaně :grinning: . Mám se dobře, skutečně poctivě hajám a čtu si a spím. Kéž by to pomohlo, do nemocnice se mi nechce, trávit předvánoční čas sama...... ach jo. Říkám si, že když je dobře mě, je dobře i Kubulkovi. Snažím se tím nijak nestresovat, tak uvidíme, snad to dopadne.

Péťo vzala jsi nakonec to povlečení oboje? Píšeš jen o žirafkách :astonished:
2. říj 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky,

Koukám,že nákupy jsou v plném proudu,co??
Asi sem za váma přestanu chodit jen mě vždy vyděsíte :dizzy_face: ,nemáme ještě ani postýlku a vy už kupujete kosmetiku :grinning: :grinning:

Petis máš pravdu moje kámošky všechny moc chválili ty plenky Babylov,ale všechny je používaly až když byli děcka větší do začátku všichní chrání Huggies nebo jak se to píše :sweat_smile:

Tak se mějte já jdu zas něco dělat...
2. říj 2008 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem zpět :slight_smile:

Ilon, postýlku, komoda, kočárek, autosedačku ... nic z toho ještě nemám, takže se neděs :sunglasses:

Ani úlovky ze dneška nejsou, jen jsem koupila chlebík atd.
Mamka mi ale dovezla věci, co koupila v Polsku, tak jsem "bohatší" o kojící noční košili a kojící podprdu, ještě ji musím vyzkoušet.

Kači, koupila jsem jen žirafky, pak to hodím do alba :wink: Takže máme výplně na polštář a peřinku, povlečení, mantinel a prostěradlo.
2. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Holky.
Peti jsem ráda, že jsem nanakoupila blbě když jsou na tu DM dobré ohlasy i jinde. Jsem tam zaregistrovaná jako matka čekatelka a mám pár dalších slev. To se hodí.
Kači hajej, čti a spi a užívej si to.
Ilonko žádný děsy běsy. To mě občas chytne amok abych něco neprošvihla a pak to zase přejde a mám na chvíli pokoj.
A už to začíná. Jsem už psala, že se vrátila tchýně. Ukazovala jsem úlovky z obchodů a lékárny a byla jsem pokárána za to, že jsem jí neoznámila, že jdu nakupovat prý by mi poradila lékárnu kde má známého a měla bych slevu. Chválihodné, ale mě nakupovací mánie chytla včera a tak jsem nakupovala bez ohledu na možné slevy. I když se tak zamyslím, možná jí to dělám na truc. Nevím. O tom známým slevovým jsem věděla. Ahoj
2. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz
Aurel,
co všechno jsi z kosmetiky kupovala?

Doma máme topenáře a montují se radiátory. Tak to tu burácí celým domem, jak se provrtávají do sklepa. Ale zase bude jedna věc za náma :wink:

Kači, pekla jsem dnes Hraběnčiny řezy, navnadila jsi mě. Akorát příště tam musím dát více jablíček :dizzy_face:
2. říj 2008 v 16:24  • Odpověz
Je holky pečete,to já nemůžu pač bych to celé zblajzla sama :sweat_smile: .Ba ne udělala jsem bbovku měla jsem na ní chut a je výbornáá :dizzy_face:
Aureli,tak to máš taky veselo s tchýní co?? :sweat_smile:
Petis tak to jsem ráda,že postýlku taky nemáš a to rodíš dřív než já,dík za uklidnění.

My byly dneska s makou koukat na postýlky,ale ty ceny auu auuu to je strašný co za to chtěj oni snad nesjou normální za postýlku třeba 8000kč a to je bez madrace hruza!!

No nic jdu koukat na telku

Mějte se dobrou paa :sweat_smile:
2. říj 2008 v 19:59  • Odpověz
autor
Nazdar ahoj ahoj ahoj :grinning:

jsem po těch testech na cukrovku, v devět jdu na druhý odběr. Ten první odběr byl 5, prej v normálu. Vím já? :sweat_smile: Se teď v těch číslech docela plácám :sweat_smile:

Jináč jsem včera vyprala povlečení a v náhlém vnuknutí mysli jsem vyprala i dvoje povlečení pro Kubíčka do postýlky. Už je to suchý, můžu žehlit, až teda budu moct trochu víc se pohybovat, ne jen se flákat v posteli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Humor musí bejt, včera jsem si večer pobrečela :frowning2: Chudák manža :frowning2:

Jináč jsem rekordman ve čtení, knížka za den a půl, hustý ne? :grinning:

Péťo hraběnčiny řezy jsem též pekla, co to bylo za den? Středa večer. ASi devět večer :grinning: :grinning: :grinning: . Jsou dobrý, já tam dala fakt velikánskou vrstvu jablek,páč teď mají hodně vody, tak aby to nebylo suchý. Jsou vynikajcí, krásně mokrý, to já miluju. Až se v devět vrátím z druhýho odběru, dám si buchtu s kakaíčkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Včera jsem ji měla k snídani i k obědu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ilu, já ti to říkala, osm litrů za postýlku a další litr za matraci s kokosem.... Mazec no. Máme tu borovicovou a ukrutně se mi líbí. Za ten litr...... :wink: Ale stejnou měli i v Hradci a stála tři tisíce. Jenže to byl takovej ten velkej obchod Chicco a tam si ceny napálej no. Tady za barákem je menší obchod, mají i webovky a najednou ta cena jde. Kdybys chtěla poslat odkaz na www. řekni, pošlu a třeba si vybereš, pošlou ti ji, určo by v tom nebyl problém.
3. říj 2008 v 07:30  • Odpověz
ahoj maminy,

já se omlouvám, ale já nějak nestíhám :sweat_smile: .
doma furt něco dělám a nebo chodím pokecat ke kámošce,když se mi nechce být doma :slight_smile:

testu na cukrovku se teda dost bojím. já nepiju nic jiného než čistou vodu a vypít najednou něco hrozně sladkého si nedovedu ani představit.

Jinak my taky nemám eskoro nic ještě nakoupeno. pár věcičček, Postýlku budeme mít půjčenou od kámošky, přebalovák řešíme. kosmetiku budu mít od kámošky(bubchen), co ještě? jo,kočárek nemáme vybraný vůbec. plíny máem jenom dva balíky jednorázovek, nemám ani kus normálnícjh, žádnou osušku atd. takže jsem na tom asi nejhůř :sweat_smile:
3. říj 2008 v 09:23  • Odpověz
Lehni, :sweat_smile:
Tak kočárek mám,přebalovák taky náke oblečení taky a látkové pleny asi 3ks a tim končím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kosmetiku nakoupim až někdy kolem prosince.Tedko spíš budu řešit postýlku a vše potřebné ke spánku pro prcka :sweat_smile:
3. říj 2008 v 09:32  • Odpověz
Ilčo,
jo ale aspoň máte něco, já mám furt pocit,žee nemáme nic a že je furt čas :sweat_smile:
3. říj 2008 v 09:34  • Odpověz
Tak Leni,čas je,ale peněz moc neni :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 09:41  • Odpověz
to je pravdááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 09:49  • Odpověz
Hlásím se z návštěvy u pana doktora.
Tak tlak jsem tentokrát měla z nervozity nad 100 :sunglasses:
Čípek i hrdlo je OK, uf !!!
A miminko se má čile k světu, dělal mi po douhé době ultrazvuk, mimi je hlavičkou dolů, ta "vánočka" co mám pořád v pravé polovině břicha, jsou zádíčka a dupka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Potvrdil mi :dizzy_face: holčičku :dizzy_face: , že to vidí jasně !!!
A dělal mi váhový odhad mimi a jsme velcí, říkal, že mimi váží cca 1600 gramů a to odpovídá 31 tt a já jsem ve 29 tt :slight_smile:
A jinak mám ke dnešku 7 kg nahoře.
3. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz
Peti,
už jsme psala na březen. moc gratulují,že to dopadlo tak super :dizzy_face: :dizzy_face:

Papa a hezký víkend
3. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz
Petis tak gratuluji to je super,že je vše v pohodě!!
A vaše Karolínka je teda pěknej macek :sweat_smile: :sweat_smile:
4. říj 2008 v 15:16  • Odpověz
ahojte, peti to je super že je vše ok.u nás velkem taky jen mám zákaz cokoli dělat čípek jakš takš dobrý jen mimčo se tlačí hodně dolů.na velký utz jdeme 31,10 tak se třeba dozvíme co budeme mít.
Jinak lehni bud v klidu máš termín měsíc po mě takže na nákupy ještě čas já to ted všechno dopořídila během dvou týdnů kdyby se náhodou čípek začal rychle zkracovat at to mám vše doma. :sunglasses:
taky jsme se dnes podruhé vdala měli jsme svatbu v kostele. 15 lidí takže malinkatý. jen jsme je pozvali domů na oběd a poseděli jsme. protože nejsem pokřtěná tak aby nám pokřtili mimčo jelikož si to manža přeje tak jsme se museli vzít v kostele. holt nám to jednou nestačilo :grinning:
4. říj 2008 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jj, Kájinka je macík, hold nezapřeme dvoumetrového tatínka :wink: Hlavně že je v pořádku !!!

Elis, gratuluju k druhé svatbičce :wink: Jé, zopakovala sis být nevěstinka, měla jsi dlouhé šatky a vše jako na první svatbě nebo už jste to pojali jen formálně?

Manža měl včera hraní, tak jsem byla po dlouhé době s ním. Včera i dnes je v práci, tak jsem sama. Teda mám tady taťku, s tchánem umísťují konstrokci na sádroš či co to.
Tak budu vařit, něco upeču a pak spočívat, nějak mě pobolívá v krku, to to pitomé počasí :confounded:

Tak pa pa a hezkou neděli !!!
5. říj 2008 v 08:26  • Odpověz
Peti ne ne na slony šaty nedělaj =) už tak jsem se tam cítila blbě v mém stavu ,měla jsem bílé kalhoty a bílý zavinovací svetr.
tak krásný zbytek neděle :grinning:
5. říj 2008 v 17:13  • Odpověz
Je Eliss tak to gratuluji k druhé svatbičce :sweat_smile: Tak šupo nákou fotku do alba ne??

Jinak venku se udělala pěkná zima,takže vesele topíme.A já se jdu natáhnout před krb a odpočívat.

Tak pěknou nedělu paa :sweat_smile:
5. říj 2008 v 19:45  • Odpověz
Teda Elis, ty jsi dupa, prý slon :angry: Jsi krásná těhulka, tak se raduj :slight_smile:
A Ilonka má pravdu, co fotečka, dočkáme se :wink: ?

A Ilon, od tebe jsme taky ještě neviděli fotečku bříška, jakpak to :confused: ?

Jinak dobré raníčko a úspěšný nový týden :dizzy_face:
6. říj 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
ahojky berunky

prej dupa :grinning: :grinning: to neznám :grinning: :grinning:

i já gratuluju k druhé svatbě, panejo, to jsou zážitky...
6. říj 2008 v 09:11  • Odpověz
ahoj maminy,

no Elis - gartuluji k druhé svatbě:slight_smile:. a jaké to bylo podruhé???
6. říj 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
Leni určo poprvé je jen jednou..... Ale zas v kostele.... to musí být atmosféra panejo! To miluju na vánocích :dizzy_face: jsem nevěřící, ale když jsme někde na dovče, svíčku v kostele zapálím a na vánoce taky do kostela jdu
6. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
Kači, no já si taky myslím. Taky nejsem věřící, ale když jdem někde kostela,tak jdu kuknout taky vždycky. Kostely se mi horzně líbí
6. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
mě taky, mě naskočí husí kůže, když cítím tu kostelní vůni a vůbec ta atmosféra no to je taková krása! V Itálii, jak máme kemp (teda cestovka ne já) tak ve městě jsou červeno zlatý kostely, prostě mají v interiéru jen tyhle dvě barvy, to je taková nádhera!!! A ještě stojí přímo u pláže, ve staré historické části města, tak stojíš před kostelem, vnímáš jen červenou a zlatou barvu a šumí moře. To je taková krása! Zapálila jsem svíčky pokaždý, když jsme se šli večer projít.
6. říj 2008 v 09:37  • Odpověz
no ta vůně mi teda vadé, ale jinak se mi v kostelech líbí:grinning:
Tak to musí být fakt nádhera v Itálii :dizzy_face:
6. říj 2008 v 09:49  • Odpověz
dobré poledne :grinning: no pravda poprvé je jen jednou ale bylo to jiné. v tom kostele vám to zaleze až do morku kostí. fotečku dám jen co mi je brcha pošle on fotil.
maminy nepřipadá vám už to někdy strašně dlouhé? mě bylo včera večer dost zle vůbec nevim z čeho, o too snad ode dne větší břicho někdy už je toho na mě moc už aby byl prosinec :grinning:
6. říj 2008 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.