• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Eli,
mi zase dny letí strašně rychle, že bych si až někdy přála, kdyby se to dalo zpomalit.
Možná je to tou prací doma, že se pořád strachuju, že nebudeme mít do prosince hotovo. Manža tipuje, že budem spinkat v novém už koncem listopadu, ale to já jsem ten srab, že pořád vidím, co když nee.
Možná kdybych měla vše pro mimi nachystáno a načančáno, tak bych taky chtěla, aby už byl prosinec :wink:
Elísku, neboj, ono to uteče, ani se nenadějeme a budeme mít mimišky u sebe :slight_smile:
A že roste bříško? Roste i mimi, tak musí i bříško :wink: Pokud ho máš hodně dopředu vidět, tak že by u tebe bydlel chlapeček? Já mám totiž dopřeu celkem malé bříško, ale zase se mi klube už jakoby se zad, takže to mám rozlité jinde.

Já teď fučím, jsem po obědě, ještě jsem neodolala a dala si po obídku Caro a koláček a už se asi nepohnu :sunglasses:
6. říj 2008 ve 13:13  • Odpověz
Kdepak jste, holky ze Společného tématku?
Chystáme výbavičku, že tady nikdo není :confused: ?

Já zrovna snídám a měla bych jít žehlit, ale když mi se táááááááááááááák nechce ...
7. říj 2008 v 09:23  • Odpověz
Holky,kde se touláte??? :sweat_smile: :sweat_smile:
8. říj 2008 v 10:36  • Odpověz
Tož copak je s váma, kdepak jste?

Já jsem tu dnes měla na návštěvě kamarádku s 9ti měsíční holčičkou, tak jsme pobulčely, donesla mi věcičky po malé, krásné, jsem moc ráda :slight_smile:
Pak jsem vařila, před chvílí dojedla a teď spočívám a po úklidu kuchyně budu čekat na manžu. Dnes nás čeká nákup, máme vybrakovanou lednici a veškeré zásoby, tak je třeba doplnit je :sunglasses:
8. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz
ahojky maminy, včera sem se cleý den nemohla přihlásit nevim co to blblo.jinak si myslím že už se taky otočilo hlavičkou dolů bo mě pořád kope napravo naboku div ne na zádech :grinning:
jinak v neděli mi bylo hrůza bolelo mě snad všechno a bylo mi na zvraceni. ale už je to naštěstí pryč.
taky jsme v pondělí zamluvily kočárek a dnes mi přišla zavinovačka do sedačky tak snad už sme na nic nezapoměli. :sunglasses: tak se opatrujte a šetřte se!!!! :dizzy_face:
8. říj 2008 v 15:35  • Odpověz
autor
ahojky holky ahojky

na chvíli jdu pozdravit. Trochu jsem to dočetla, jen se berušky mějte moc krásně a nakupujte a užívejte :dizzy_face:

Elíku, chceš se zasmát? Celý těhu má Kubí hlavičku dole, jako před porodem a tlačí na svaly. Teď, když už by se měl štelovat hlavičkou dolů k porodu, se otočil zádíčkama :grinning: Takže dole jsou zádíčka, nožky a hlavička je kdesi nad pupíkem. Jednu herdu dostávám na jedné straně bříška u žeber a druhou herdu na druhé straně. Taky se nám povedlo dostat hlavičku těsně pod žebra, ježiš to byla bolest, jak tam není kůže vytáhlá.

Jinak mi je dobře, ležím, čtu, občas se jdu protáhnout po bytě - umýt nádobí, zalít kytičky, dát vyprat prádlo, uvařit. Už se docela těším mezi lidi, ke kamarádkám, po obchodech. V úterý manžel povídal, že je to hrozný, že už jsme tak hrozně dlouho nic nekoupili Kubíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: Taky mi to chybí, to ňuchňání s pidi oblečením, nemám zavinku, nemám fusak, lahvičky, hračku..... Jen z postýlky koukám na ty tašky plné oblečení a už bych je chtěla přetřídit, vyprat, srovnat.... ještě chvíli to vydržím, určo se moje trpělivost potom vrátí na dobrým výsledku. :wink:
9. říj 2008 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky,

Vy to teda flákáte :dizzy_face: ,no,ale já taky...mám toho tedko nák moc v práci doma..kolotoč hroznej..

Jinak máme holky postýlku,dneska pro ní brácha s manžou jeli tak mám radost..jupííí :sweat_smile:

Jinak já dostala nedávno spousta věciček od kamarádky a včera jsem je vyprala a dneska budu žehlit....Měla je ve sklepě tak se museli vyprat,aspon toho pak budu mít mín :grinning:

Jo a náš prcek je stále prdkou dolů a myslim,že se ani nehnul,protože stále kope na stejné straně..no uvidím za 14 dnu jdu na kontrolu.

V uterý jsem bylla na tetsu na cukrovku a fuj to byl hnus :confounded: :confounded:

Tak se opatrujte a pohladte bříška pa pa pa pa :dizzy_face:
9. říj 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahoj berušky,

dnes ráno jsem byla na návštěvě u kamarádky, co má termín 2 týdny po mě. Tak jsme pobulčely a dopoledne rychle uteklo.

Včera jsme dostali tašku věciček od kamarádky, jé, tam jsou i šatičky a plno krásných věcí i věcí na donošení. jsem moc ráda, říkala jsem si, že budu muset nekoupit nějaké bazárkové věci "po doma", ale už nemusím. Dnes si mám ještě zajít k sousedce, co ruší oblečky po dvojčatech, tak budeme mít hadříků určitě dostatek :wink:

Holky, stává se ze mě lazar. Už druhý den mě bolí kost mezi nohama, asi stydká nebo nevím, jaká tam je. Je to opravdu nepříjemné, když sedím nebo ležím, je to OK, ale jakmile mám chodit nebo stát, tak to bolí. Snad je to normální.

Taky začínám chytat nervičky, že nestihneme udělat ty naše 2 pokoje. Ach jo. Snad mě to taky brzy přejde, manžovi nic neříkám, byl by z toho špatný, dělá každý den, ale samotnému to jde pomaloučku.

V čem jsi prala, Ilon? V Lovele? Už jsem se dívala na ceny prášků pro mimča, teď jen, který vybrat...

Pa pa a opatrujte se :dizzy_face:
9. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj Holky. Nám se Andrejka stěhovala hlavou dolů přesně minulý čtvrtek a trvalo to skoro půl dne. Zkraje mi to přišlo divný než jsem pochopila co se děje. Najednou kousek od pupíku boule jak pěst a dost mi to břicho ztvrdlo. Za chvíli se to rozešlo a za asi půl hodinu nanovo. MM se smál. že nemám břicho kulatý, ale hruškoidní. Celý den se to porůznu opakovalo někdy větší tlak i boule někdy menší a pořád dokola. V pá sme měli zrovna poradnu tak jsem to doktorovi řekla, že jsme prožili takový divoký trochu srandovní den a ten potvrdil, že to bylo ono a ukázal mi na UTZ kde teď máme hlavu. Teď navrchu břicha docela jasně cítím nožičky když se do mě opře. Je s ní sranda, jen doufám, že u toho zůstane a nebude po narození moc velká průďa.
9. říj 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
Já jsem zatím Petis neprala, ale už čekám, až budu moct. Zatím jen povlečení pro Kubí, to jsem prala normálně v palmexu, ale bez aviváže a na pračce jsem nastavila baby care. Vymáchalo to snad sedmkrát a prádlo vůbec nevoní po prášku, voní po vodě. Fakt dokonale vymáchané. Nebudu kupovat prášky pro děti. Zbytečný.
9. říj 2008 v 15:10  • Odpověz
Tak ani já jsem nekupovala žádný extra prášek..normálně jsem prala v Persilu tekutém a dala jsem tam pouze místo normální aviváže dětskou Lovelu avivaž..
Uvidíme kdyby jsem měli třeba kožní problémy tak jasně,že koupím náký specialní prášek,ale ted to neřešim jen tu avivaž...

Aureli tak aspon,že už je malá přestěhovaná :slight_smile: tak jak má být...tak to náš prcek ještě žádné takové velké stěhování nedělal....tak uvidíme kdy ho to napdane.....
Asi mu to večer zkusim říct a poradim mu :grinning: ,jestli mě poslechne :grinning:
9. říj 2008 v 15:48  • Odpověz
Krásné dobré ráno. My zatím všechno pereme v Lovele, ale vyykouším i něco obyčejnějšího až bude mimi na světě.Snad na nic nezareaguje uvidíme.
Ilonko. Na stěhování máte ještě čas. To přemlouvání zkus třeba to zebere :slight_smile: Ono to pujde i bez něho.
10. říj 2008 v 07:21  • Odpověz
krásný denn těhulky,
tak já zatím neperu mám to v plánu od začátku listopadu to pomalu postavíme komodu, postýlku postupně vyperem a budem čekat :grinning: dnes mi přišli z mmb dvě deky na mimčo nové paní má asi ochod jedna stála 279,-a ale jsou nádherné!!! tak mám radost...
jinak brouček mi dává zabrat nechápu jak tam je uloženej ale dostávám pecky pouze do pravého boku ale pořádný... až občas nadskočím :grinning:
užívejte volna dokud je pa pa :dizzy_face:
10. říj 2008 v 11:56  • Odpověz
Kači ty máš malounké bříško :dizzy_face: už asi vím kde mám těch 15 kg asi to mám všechno v bříšku :grinning: taky je u mě poznat že se mimčo od začátku tlačí dolů mám i bříško celkově hodně dole no tak snad nebudu přenášet snad se bude tlačit dolů i v prosnci!!! :grinning: :sunglasses:
10. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj berušky :slight_smile:

Teda Elis a Kači, máte krásná bříška, obě dvě :dizzy_face: Každá jiné :wink:
Elis, že by u tebe bydlela holčička? Já mám bříško podobné tvému, takové kulaté a začíná už od boků, Kačka má oproti mně jen "vajíčko" vepředu :wink:

Já jsem dnes třídila věci, co jsem dostala od kamarádky, mám 1 tašku věciček do vel. 68, co chci vyprat a druhou tašku věcí větších, tu zpátky přehrabu, až to bude aktuální :wink:
Jinak si asi na praní koupím prášek Lovela, aspoň na to první přeprání a pak hlavně uvidím, jak na co bude mimi reagovat.

Víkend máme před náma, co?
U nás bude pracovní, chlapi chtějí pohnout s tím stropem, tak kéž by se jim dařilo.

Tak pa pa, já teď sedím, už nemůžu ani stát, jak mě bolí to "mezinoží", no mazec, snad to zase ustane.
10. říj 2008 v 18:20  • Odpověz
halo halo :grinning:
10. říj 2008 v 18:23  • Odpověz
Jé, já tu nejsem sama :wink:
10. říj 2008 v 18:24  • Odpověz
nejsi jak to jde?
10. říj 2008 v 18:25  • Odpověz
Jsem unavená po celém dnu, tak jsem ráda, že sedím.
A co ty? Co nového?
10. říj 2008 v 18:26  • Odpověz
já jsem ted doma a čekám na návštěvu, měla by dorazit sousedka s dvojčaty, ale už 9 let, žádný šovinkání :unamused:
já jsem taky docela ráda že sedím :grinning:
u mě není ani nic nového
Tak to budeš mít o zábavu postaráno :slight_smile:
Já jsem dnes u obchodu pomluvila s kamarády, co mají měsíční dvojčátka, jeli s nimi od doktorky. takoví andílci, jak spinkali v sedačkách :slight_smile:
10. říj 2008 v 18:28  • Odpověz
to bude krásný až budeme mít naše miminka u sebe vid?
10. říj 2008 v 18:30  • Odpověz
Jj, ani nemluv :slight_smile:
Už se strašně těším, i když taky bojím bojím ...
10. říj 2008 v 18:32  • Odpověz
neboj všechno bude dobrý já ani strach vůbec nemám, třeba to ještě přijde
10. říj 2008 v 18:34  • Odpověz
U mě se to tak různě střídá :sunglasses:
10. říj 2008 v 18:36  • Odpověz
a co jinak co dělá Karolínka? Je hodná :wink: ?
10. říj 2008 v 18:37  • Odpověz
Ták, právě jsem si na MMB zarezervovala autosedačku pro Kájinku :slight_smile:
Jinak je naše beruška hodná :slight_smile: , sluníčko, kopká, což je dobře, aspoň vím, že je OK :wink:
Akorát se mi už hůř dýchá a taky v noci mi vadí bříško při spinkání.
A teď ta bolest té stydké kosti je taky docela síla, ale hlavně že je malá OK :wink:

A co Nicolka? Bude to Nicol s C nebo Nikola s K? je Nicol v našem kalendáři?
10. říj 2008 v 18:44  • Odpověz
Ahojte,
tak jsem se dnes dokopala k nějakým fotkám jak tady na Koníkovi, tak i na Modré střeše :wink:
11. říj 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
jo vajíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to je vtipný, to jsem ještě neslyšela :grinning: :grinning: vajíčko :grinning: :grinning:
hoooooolkyyyyyyyy už jen týden juchu a jdu na kontrolu. Jsem celá nervní, tak strašně se bojím nemocnice! Dneska jsem to porušila (ehm opět) a šla na 3/4 hodinku ven se projít, tady je tak hrozně krásně, fakt léto. Hned jsem měla lepší náladu, páč jinak jsem od rána brečela to zas byl den blbec. Ještěže už končí. V noci jsem spala snad hodinu a pronásledovaly mě příšerný představy, samozřejmě nemocnice a léky místo pečení cukroví. Jsem děsná, tydle představy mě pak rozbrečely a vydržely celý den. Už mi je líp, po té procházce venku.

Petis - moje káčátko bude asi na pérkách, já jsem celá omlácená. Už jsem zažila i stav kopnutí do žaludku, šla jsem blinkat a stavy že se nemůžu nadechnout. To je nepříjemný. Celá jsem se orosila. Je to brouček, hodně živý, nějak se usídlil vpravo, tam se vyboulí a vypadám jak vetřelec.

Hele, těhulky, ty bříška vám nějak rostou! :dizzy_face: Já mám takový pidi, oproti vám :astonished: že by byl Kubča mini miminko?
11. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.