• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj babulky, jak je?

Kači, takováhle prochajda ti snad neuškodila, musím hezky pomaloučku polehooučku ... Taky se ti nedivím, že být zavřená, když je venku sluníčko, je na palici.

My jsme v sobotu pracovali a v neděli si udělali "výlet" do Ostravy.
Koupili jsme Karolínce autosedačku (z MMB) a taky komodu na věcičky :slight_smile:
13. říj 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
čauky Péťulko,

už se vám to pomalinku všechno shromažďuje viď? :wink: Tyhle nákupy jsou stejně senzační, mě se to tak hrozně líbí. :grinning:
13. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz
čaute maminy, tak já sem se pořád chválila jak sou všichni nemocní a já odolávám a už je to tady od včera nemůžu na krk a jsem jak zbitá. v lékarně mi nic neprodali bo se výrobci kryjsou a rači na vše píšou že to pro těhotný není ideální. takže čaj s citronem a potit se :angry:
Koukám nákupy v lném proudu :grinning: já už jen čekám tento týden až mi přijde sada s nebesama a za měsíc kočárek a hotovo. taky sme byly v sobotu na exkurzi :grinning: v porodnici ve šternberku no byla jsem moooc spokojená takže i rodit mám kde =)od 1,11 začnu chodit na kontroly tam co týden.
a jak je vám? držíte se?mě občas vyrazí na břiše taková boule že to snad ani možný není :grinning: :grinning:
13. říj 2008 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj mamči :slight_smile:

Jsem teď jak pytlem praštěná, funím jak lokomotiva, pomoc !!!

Elis, koukej se kurýrovat !! Čaj s citronem je dobrá volba :wink: Když mě bolelo v krku, v lékárně mi doporučili dětský čaj na nachlazení vhodný pro děti od 6. měsíců, že to můžou i těhule. Ten jsem pila a pomohl. A taky cumlat Propolki - to taky těhule můžou - tak pošli manžu do lékárny a ty koukej být v postýlce.

Kači, pomaloučku se nám věcičky kupí. Z velkých věcí už "jen" kočárek, postýlka, madrace, vanička ... a až bude složená komoda, tak jen prát, prát a prát :grinning:
13. říj 2008 v 18:43  • Odpověz
Ahoj dámy,

Tak na tom nejsem o nic líp než Elis...jen stim rozdílem,že občas zobnu paralen..

Jinak dneska mě mamka koupila peřinu s polštářem a povlečení,takže super zas další věc s krku!!!

Tak ted už jen vaničku,podložku na přebalovák a takové ty maličkosti,které ovšem vyjdou nejdráž,co :grinning: :grinning: ?

No nic jdu si udělat už asi 100tý čajík a dorazí mě kamarádka..

Tak krásný večer,,,
pa pa pa :dizzy_face:
13. říj 2008 v 19:01  • Odpověz
ahoj maminy,
tak u nás jsou nákupy taky v plném proudu. věcičky nakupuju hlavně přes mimiaukce.cz, jsou tak moc krásné věcičky:slight_smile:. Postýlku i s matrací máme půjčenou od kamarádky.
Takže nám chybí kočár, přebalovací pult, povlečení, peřiny, fusák, zimní věcičky ještě pořádně nemáme,takže stále spousta.
Od příštího čtvrtku začínám chodit na předporodní kurz,tak se těším:slight_smile:

Mějte se krásně a pořádně vyležte bacily.

papa
14. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem zpět ...
Taky jsem dnes utrácela - koupila jsem chrániče madrace, pak lahvičku, dudlíky, gel na mytí mimi, vlhčené ubrousky a vatové tyčinky na čištění oušek.
14. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj Peti,
no teda, tobě už e to krásně všechno hromadí.:slight_smile:
14. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz
Pomalu ale jistě se snažím zkupovat věcičky.
Oblečky už nee, ale ze zbytku jsme neměli nic.
Akorát ty ceny :confounded: , jsem nechala v obchodě skoro 700,- kč.
14. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz
ono se to nasbírá.
nás to čeká taky:frowning2:. na to se fakt netěším na ty cifry:slight_smile:
14. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz
A to jsem ještě chtěla koupit i prášek na praní mimi věcí, ale ten raději až při příštím nákupu, aby toho nebylo najednou toooooooooooolik...
14. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz
budeš ho teda kupovat? já to zvažuju. Mám zrvona persil sensitive,tak asi dětský prášek nebudu kupovat, nevím:frowning2:
14. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz
Jé, tak to bych ho taky nekupovala, kdybych měla doma nějaký sensitive prášek.
Já teď peru naše věci v Rexu, tak chci koupit šetrnější, buď Lovelu, Batole nebo taky Persil.
14. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz
aha, no já ho kupovala v makru minulý měsíc a ani jsem si nevšimla,že je sensitive,až kámoška mi to řekla:slight_smile:,takže dětský teda kupovat nebudu.

Já se loučím jdu do práce,papa

denska mě dost bolí záda:frowning2:
14. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj Holky. Dneska mám takovou malou soukromou oslavičku. Po dnešním nájezdu na obchody mohu s klidným svědomím napsat, že máme všechno co potřebujeme. Teda aspoň na to první období kdy asi nebudu vědět z které do které než se usadím a začnu zase normálně fungovat. Oblečků mraky, doplňky, kosmetiku, lékárenský věcičky prostě všechno. Teď jen doufám, že jsme na nic nezapoměli, ale pokud ano tak se to dá vždyčky dokoupit. Ahoj
14. říj 2008 v 15:13  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak já pořád rýma jak blázen.. :unamused:
Aureli:prosim tě a co jsi kupovala do lekarničky?Mě totiž vubec nic nenapadá :sweat_smile:
A co jsi všechno kupovala za kosmetiku?Opravdu nevim co bych měla mít....
14. říj 2008 v 18:20  • Odpověz
Ahojky !!

Aurel, připojuji se k Ilonce, taky bych ráda věděla, co jsi pořizovala :wink: Tak šupky, hoď nám tady inspiraci :slight_smile:

Jinak Ilon, já kupovala gel na mytí mimi Bübchen, pak mám Olej zrození na mimi od Ellinoru. Toť vše.
Pak jsem dnes koupila vlhčené ubrousky z DM Babylove a vatové tyčinky do uší taky Babylove.
Tohle mám z kosmetiky koupeno já :slight_smile:
14. říj 2008 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky. V lékárně jsem pořídila. 60% líh na pupík,slunečnicový olej, tamponky z buničiny na očička, Bepanten na bradavky i na opruzeniny. Pak věci do porodnice pro mě. Vložky, vložky do podprsenky, kalhotky a tak. Kosmetiky jsme brali málo. Ono toho není moc potřeba na to miminko patlat a taky člověk do předu neví co bude vyhovovat, tak máme od Seba med pěnu do koupele to prý na mytí stačí. Jen kapnout do vody a tím mýt. Pak krém na obličej protože je to bude zimní miminko a dostali jsme i pudr na prdelku, ale to asi netřeba, když je problém máme ten Bepanten. Olejíček budeme ze začátku používat ten slunečnicový a pak uvidíme. Tak snad jsem na nic nezapoměla. Taky mi písněte nějaké poznatky ať můžu srovnávat co mám a co ne a co v podstatě netřeba.
14. říj 2008 v 19:16  • Odpověz
Holky děkuji....
Tak jediné co mám doma jsou vlhčené ubrousky...ale nic víc...

Každopádně děkuji za rady jak Aureli tak Petis :sweat_smile:
14. říj 2008 v 19:18  • Odpověz
Ahojky.

Díky Aurel, tak to já ještě někdy navšgívím lékárnu a dokoupím vše potřebné - jako ten líh atd.
Poporodní jednorázové kalhotky jsem koupila v DM a tak jsem koupila taky jedno balení těch vložek do podprsenky, vidíš, tak to taky máme.
Máš pravdu, že se to nemá s kosmetikou nijak přehánět. Taky budeme používat jen ten gelík na mytí a mazat tím olejíčkem, co máme. Já mám ještě i mandlový olej od Ellinoru, kterým si mažu břicho a ten se hodí taky i na miminka, takže olejíčků je dost :sunglasses: Krém na obličejík v případě nutnosti dokoupím :wink:
15. říj 2008 v 09:44  • Odpověz
Jo a lahvičku a šidítka jsem nakonec koupila Tommee Tippee.
Mám 1 velkou lahvičku 340 ml (nebo tak nějak) a 2 dudlíky. Mají krásný design - jsou jakoby průhledné s růžovým, ortodontické, tak uvidíme.
15. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
ahojte, tak já taky pořád nemocná jen mi to přešlo z krku na rýmu a kašel. takže jen čaj a občas paralen.
koukám nákupy se hýbou mě dnes přišla poslední zásilka a to vše do postýlky peřinka, nebesa atd...
holky kupujete lahvičky a odsavačku na mléko? to jsou jediný věci který sem nekoupila říkám si že nevim jeslti je budu potřebovat tak že je když tak dokoupim ani odsavačku zatim nemám. říkámm si že když budu kojit lahvičku zatim potřebovat nebudu. :confused: tak nevim...
15. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj Elis,
já odsávačku kupovat nebudu, ale spoň zatím určitě ne a ani jsem o ní neuvažovala.
A lahvičky? Psala jsem výše, že jsem koupila 1 láhev "kdyby náhodou". Koupila jsem větší, tak ji pak upotřebím určitě třeba později na čajík nebo kaše :slight_smile:
15. říj 2008 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak mě zas pro změnu začalo k rýmě i bolet v krku..Tak jsem volala doktorce co smím,tak můžu takové ty cucací tablety,tak už je mám koupené a cucám a čajuju :grinning:

Jinak o odávačce jsem ještě neuvažovala,nevim jestli budu kojit takže počkám a ta se dá dokoupit vždy,ne??
No a lahvičky koupím pro začátek náke dvě od Aventu...a je to...Jo dneska jsem koupila dva dudlíky od aventu a v noci svítí..tak mám radost :sweat_smile:
A tu značku jak píše Petis Tommee Tippee ani neznám budu na ní muset někde kouknout co to je..

Tak se zatim mějte pa pa :dizzy_face:
15. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
no já sem zatím lahvičky nekupovala kvůli tomu že třeba pro miminka tam bývají jiný ty dudlíčky než pro větší je tam myslím jiný počet dírek aby to bylo podobné prsu tak si říkám abych to neměla zbytečně no ale pro to užs e dá vždycky poslat tatku!!!!
ilon: a jaké cucací máš? já se ptala v lékarně a nedali mi nic v jedněch byla šalvěj, v dalším zas nějáké anestetikum takže čaj , čaj, když je nejhůř tak paralen.
15. říj 2008 v 17:09  • Odpověz
Eliis.... v lekarně mě taky nic nechtěli dat dokonce mě paní lekarnice přesvědčovala,že nesmim ani paralen,že jen ležet a pít čaj s citronem..jsem myslela,že jí nakopu..Ona je to taková 200kg paní a je strašně starostlivá vždy když tam pro něco jdu i pro leky co běžně beru tak ona otevře příbalový letak a vše mě vysvětluje jak malému děcku...je to na jednu stranu fain,ale když jsou před tebou 4 lidi a ty tam čekáš 45min než se ona vykecá..je schoppná dávat přednášku i jak užívat paralen :grinning:

Takže pak jsem volala své mudře a ta mě řekla,že smím Septisan cucací tabletky na letáku je dokonce napsáno,že jsou vhodné pro těhotné a smí se 3- 4 pastilky deně..takže pokud tě bolí v krku šup pro ně :sweat_smile:
15. říj 2008 v 17:23  • Odpověz
A nebo si holky kupte PROPOLKI, taky to jsou cumlavé tablety a ty zase lékárnice doporučila mi :wink:

Ilon, já o těch T.Tippee četla samou chválu, taky Lucásek je chválila. Ty savičky jsou jako ženský prs, jakmile přijdou do styku s teplou tekutinou, tak to mimi prý údajně nepozná ... tak jsem zvědavá.

Jinak ty savičky jsou různé podle věku miminek, pro věk 0+ je tam jedna dírka s pomalým průtokem a pak se to stupňuje, ale to není problém když tak dokoupit.

Já chtěla mít něco doma, kdybychom opravdu rodili mezi svátkama a nedej bože nebylo mléko, tak budou obchody zavřené a kde by taťka něco kupoval. Tak máme jednu flašečku doma :sunglasses:

Já mám dudlíčky taky 2, jsou průhledné s růžovým, moc krásné. Taky od fa T. Tippee. Na ty svítící jsem se taky koukala, Ilon, musí to vypadat fajně, když mimču svítí v noci pusina :slight_smile:
15. říj 2008 v 18:13  • Odpověz
Ahojky,

jak se tak koukám, kde jsou ostatní těhulky? Kde je Lenka, Kačka, Terka ....
:wink: My to tady s Ilon a Elis nevytrhnem :grinning:

Jinak přeji hezký den, já budu žehlit, tak to moc hezké nebude :confounded:
A ještě k tomu málo cítím Karolínku, snad je vše OK!!!
16. říj 2008 v 09:09  • Odpověz
ahoj těhulky,
já taky nějak nestíhám
Peti já vyžehleno mám:slight_smile:, musela jsem si půjčit žehličku od mamky,tak jsme to musela zvládnout všecko. moje mi přestala žehlit,tak si musím koupit novu:frowning2:. ach jo,další výdaj.
A kolik stála ta flaška od T.Tipee, je to cenově jak avent???
16. říj 2008 v 09:18  • Odpověz
Leni,
ty flašky jsou si hodně cenově podobné.
Já jsem koupila tu největší 340 ml za 200,-, jinak 150 ml stálo 150,- Kč.
A dudlíky mají balené po 2 a ty stály 180,-
16. říj 2008 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.