• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Tak to je podobné. já furt nevím jakou mám koupit. no ještě popřeemýšlím,času dost
16. říj 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
ahoj holky

jsem tu, ale na chvíli. Až nebudu muset ležet v posteli, tak pak se teprve diskuze rozjede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už o vás snad ani nic nevím :frowning2:
16. říj 2008 v 09:46  • Odpověz
Kačko, já taky poslední dobou nestíhám, pořád něco dělám. protože mě to už toho počítače nebaví, bolí mě z toho záda
16. říj 2008 v 09:48  • Odpověz
Ty ceny jsou stejné, ať už koupíš T. Tippee, Avent, Mam, Nuk ... já o ěch mých hodně četla, tak jsem do nich šla. Jestli budou opravdu dobré, o fakt nevím, ale snad ano, i Lucásek je chválila.

Já se vždy připojím při snídani a pak jdu něco dělat ... pak sem juknu při obědě a pak už většinou ne. Jak kdy. Dnes si nechám PC zaplé, protože budu žehlit vedel v pokoji :wink:
16. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
ahojky, tak já zase jen nakouknu. v krku už mě naštěstí nebolí a na kašel mi asi nic nedají tak doufám že to brzo přejde samo i když mě se ten hnusnej kašel na průduškách vždycky drží dlouho tak jsem zvědavá.
nemáte někdy strach co budem dělat až ty prcku budeme mít doma? jako myslím uplně malinký když začne brečet jestli ho první nakojit nebo přebalit nebo co mu chybí? a tak. já někdy jo ale pak si řeknu že když to zvládli jiní musím taky :grinning: mátě někdo holky mlezivo? myslím tak že už by vám třeba teklo. mě nic jen když si zmáčknu bradavku tak se objeví kapka. no doufám že tělo pozná kdy to má rozběhnout naplno aby jsme nemuseli dávat umělou :dizzy_face: pa pa a šetřte se!!!
16. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj Eli,
ty obavy jsou normální, já je taky mívám ... hold jsme ze všeho vyplašené, protože je to poprvé. Ale jak píšeš, my to zvládnem, no ni?
U mě se zatím mlzivo neobjevuje, ale PA na kurzu říkala, že je to individuální a může být i nemusí. Ale ty jsi před náma, takže kdo ví, co bude za týden za dva. Ale nemá se vymačkávat, to nám říkala PA.
Já se teď krmím "bublinkama" Sladká vášeň, ať žijou kila !!!
16. říj 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
nazdárek od snídaně :grinning:

eliis taky jsem slyšela, že se to nemá mačkat z prsů! Radši to nedělej, aby sis něco neprovedla. Mě se to taky objevuje, ale nemačkám nic. Jen to uschlé každý den opatrně omyju, vypadá to jak ospalky :sweat_smile: jen ne v očích ale na bradavkách :sweat_smile:
17. říj 2008 v 08:33  • Odpověz
no já to něja nevymačkávám jen jsem při stisku zjistila že se kapka objeví jinak s tím nedělámnic.
jj Peti vypadá to tak jednoduše že doma bude brouček který vlastně potřebuje jen jíst a spát :dizzy_face: ale jak ho správně držet, koupat učit si ho na správný režim....... no bude to legrace :grinning:
no napřed o kousíček Kači jsem taky doufám že to budu mít první za sebou a ne že mě předběhnete a já budu přenášet to teda neee!!!! :grinning:
17. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz
to se ví když se nudím a nakukuju sem tak su sem sama . a jak se tady celý den neukážu tak kecáte :rolling_eyes:
17. říj 2008 ve 14:25  • Odpověz
tak já si tu budu psát pro sebe no.... právě jsem dala péct aspon bábovku abych si nepřipadala tak neschopná :sunglasses: ještě kdybych tak věděla co mám o víkendu vařit... :confused:
17. říj 2008 v 16:03  • Odpověz
autor
mě vyhnala žízeň z postele....

elí, já to neříkala, že jsi napřed, to Petis. na mě nic nesvádějte, páč jsem ve všem nevinně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdepak já muzikant :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já už jen víkend a pondělí a jde se na kontrolu...... Kéž by to bylo OK. Je pravda, že tím ležením se Kubča dostal hodně nahoru, už nemám to bříško tak dole, ale nasunulo se mi na pupík a nahoru k žebrům. Tak snad to bude dobrý. Už jsem dneska v postýlce vymýšlela dárky na vánoce, tak už se potřebuju zas dostat mezi lidi a nakupovat, jsem celá oválená :grinning: . Kubí je napravo, takže můžu ležet jen na levém boku. Na pravém boku začne boxovat, asi mu něco přilehnu. Na zádech se ležet nedá, to boxuje taky, asi má málo místa nebo co. Tak čučim do zdi no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 16:10  • Odpověz
to máš Kači fuk ale máš taky zakázané rodit dřív než já!!!! :grinning:
líbí se mi ty fotky jak budou vypadat naše děti z baby make sou tam asi tři typy dětí a ty se opakujou tkaže všechny naše děti budou vypadat stejně :grinning: :grinning: jako třeba naše holčička vyšla uplně stejně jako když si tu jedna mamina skřížila kočku s tygrem :grinning: :grinning:
jinak bábovka se povedla tak si cpu břoušek :dizzy_face:
17. říj 2008 v 18:39  • Odpověz
Ahoj holky,

Mám toho nák moc....Už je mě o krapet líp tak jsem byla nakoupit a koukala jsem na plenky...na Hugiees nebo jak se to píše měli ty nejmenší od 2kg do5kg a bylo jich tam 27ks za 199Kč což mě přijde dost,protože měli akci na ty větší myslim,že jsou od 3 kg do 6kg a těch tam je 72ks a byli za 270kč..

Holky a co vy už jste náke kupovaly?A jakou značku a velikost?
Já myslim,že mezi nima neni až zas tak velký rozdíl co myslíte?? :dizzy_face:

Jinak tedko dělám zapečené těstoviny zítra jdu k našim na oběd,manža bude po noční tak bude spát a mamka mě dá pro něj do kastrulku :sweat_smile: ,ale co budu vařit v nedělu to opravdu netušim :unamused:
Holky co si počnu až bude prcek a bude se muset vařit každý den..to vubec nevim..se asi zbláznim :sweat_smile:

Tak zatim paa a krásný víkend :sweat_smile:
17. říj 2008 v 18:40  • Odpověz
ahoj ilon, já kupovala pampers taky je to velikost 2(myslím 3-5 kg nebo tak nějak) a kupovala sem dvoj balení a vyšlo to 70 plenek na 219 myslím.mám ty dvě balení a podle toho jak budem spokojení pak dokoupíme.
však ani až budou prcci nemusíš vařit každý den. něco ti vydrží dva dny nebo se dá uvařit a zamrazit...
17. říj 2008 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky,

Ilon, já mám koupeno jedno balení Huggies - Newborn, je jich tam 80 plenek a stálo mě to 295,- Kč (měli na to akci v Tescu, pův. cena byla přes 400,- Kč)

Jak píše Elis, podle toho, jak budeme spokojeni, budem kupovat dál :wink:

U nás se už hodinu betonuje, holky já se těším jak malá, až budeme mít hotový alespoň jeden pokoj :dizzy_face:
18. říj 2008 v 08:34  • Odpověz
krásný víkend, Peti a to zase maká rodina nebo řemeslníci?
já sem si právě uvařila zelnačku měla sem na ni strašnou chut ale vůbec nevim jak chutná protože sem s rýmou ztratila i chut tak těžko říct jak se mi povedla :grinning:
Jinak sem zase dnes sama MM je u voleb. tak doufám že jste byly všechny zodpovědně volit pro naše potomky to nejlepší :grinning: :grinning:
18. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz
Ahojky,
Elis, řemeslníci nee, makal můj manžel, můj taťka, tchán a kamarád.
Raději děláme svépomocí, abychom aspoň něco ušetřili. Naposled jsme měli pozvané zedníky na nahození vnitřních stěn a málem jsme se obulili, když si za necelých 10 hodin práce, kdy dostali najíst, napít a byl to taťkův známý, vzali 7500,- Kč. Mazec.
Každopádně podlaha je zatelená, zabetonovaná a teď tuhne :slight_smile: Pak na to ještě přijde nivelačka a bude to :wink:

Včera k večeru jsme se byli u známých podívat na dvojčátka. Jsou moc krásní, i když drobňoučcí, už budou mít 2 měsíce a mají přes 3 kg.

Dnes mám manžela v práci, končí jim tam opravy, konečně, aspoň zase bude jezdit z práce normálně a o víkendech bude snad doma. teď to byl 3 týdny mazec.

Tak zatím pa, pa, já dnes spočívám, do toho peru. Jo, mám na puse opar jak hrom :cry:
19. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
Peti to máš pravdu my dělali to topení byly tu dva chlapi dva a půl dne a práce stála 15000,- zhruba 300 kč na hodinu na jednoho!!!že já nešla na řemeslníka!!!!
19. říj 2008 v 10:44  • Odpověz
My fakt co můžem, tak děláme sami.
Máme tu výhodu, že můj taťka je takový "Brouk Pytlík" a spoustu věcí umí. Můj Pavle se tak hodně věcí přiučí a práce jim spolu jde.
Jj, řemeslíci si na fušky přivydělají hodně. Nám jak dělal topení (2 radiátory + trubky) jeden maník, tak si vzal jen 1000,- za práci, byli jsme rádi, že jen tak málo. Zato ti zedníci si vzali asi i za něj...
Tak prádlo mám pověšené a koukám na romantiku na Primě :slight_smile:
19. říj 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
ahojky ahojky

pořád ležím, ale teď v těch krásných dnech jdu na hoďku s manžou na procházku. Ono to nedá, jen ležet. Ale když čtu o Lucasaerik...... fuj já budu vzorná až do doby, než řeknou OK. Ale prát a žehlit potřebuju jako sůl.

Vrátily se někomu nevolnosti ze začátku? Mě jo :frowning2: Není to taková síla jako na začátku, ale smrdí mi opět salámy,máslo, jogurty. V podstatě slupnu rohlík a čerstvé máslo. Tím končím. Vařený jídlo to už vůbec ne. Hoooolky takhle vypadají ty těhu chutě? Jakože se mám cpát za dva? Vždyť já držím dietu jako už dlouho ne :grinning: :grinning: Zeleninu jsem neměla od začátku těhu, tuhle jsem si dala rajčátko k snídani a bylo mi těžko ještě večer. Zato mandarinky můžu po kilech :grinning: a taky Caro s mlíčkem a hoooodně oslazený. To k tomu rohlíčku zmáknu půllitrový hrnek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Že jsem divná?

K plínkám: my jsme pro Kubču koupili Pampersky newborn 3 - 6 kg, též byla nějaká akce, jakože dva balíky po sto kusech přilepené k sobě a pak ještě Pampers active baby 4 - 9 kg, taky dva balíky k sobě přifóliované. Jedna plínka vyšla na 2,19 Kč. To se mi zdálo jako dobrý kauf. Víc teda nemáme, do začátku to stačí. No pak mám pár těch textilních, na utření atd.

Už se moc těším, až budu moct vyprat Kubčovo oblečení a uklidit, ty jo holky tady to vypadá jak po výbuchu. Tři týdny neuklízet......
19. říj 2008 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky,

TAk my včera a dneska nakupovali..jupííí...koupili jsme lehátko do vany,takovou tu dečku na hraní a houpací lehátko...Vyfotim a dám do alba...

Kočandy chtěla jsem se zeptat už jte koukaly a nebo dokonce kupovaly náke ty dětské chůvičky?

Já vubec nevim jakéééé.....
19. říj 2008 v 17:18  • Odpověz
autor
čauky Ilu

chůvičku kupovat nebudu, zbytečný. I když mě se to kecá, ve velikosti našeho bytu... Ale kdybych měla dům se dvěma patry tak asi jo, to pak dítko dole v kuchyni neuslyšíš, když spinká v prvním patře v postýlce. Ale do bytu je to zbytečný, škoda peněz. Takže my kupovat nebudeme.
19. říj 2008 v 17:32  • Odpověz
Ahoj KAčí,

No do paneláku bych je asi taky nekupovala a nebo ych snimi ještě určitě počkala,ale my bydlíme v baráku,takže je určitě užijem a krot v lete když prcek bude spinkat a já budu třeba něco dělat na zahradě atak..

Takže nevim jaké..no mám pár tipů,ale chtěla jsem slyšet ještě názor někoho jiného...

Ty jdeš v pondělí na kontrolu co??Tak doufám,že bude vše už v pohodě!!A vlastně za chvilku už nastupuješ na mateřskou co??¨

No vlastně vy všechny už půjdete za chvilku na mateřskou..

Jinak nechutě se mě nevrátili,ale třeba jogurt už jsem neměla minimálně cca 4 měsíce vubec mě nechutnají.. :unamused: ,dneska jsem si ho koupila a jedn poctvě snim :sweat_smile: Ovoce vubec nemusim občas banan a to jsem je před těhu mohla po kilech pak mě smrděli a ted mě nevadí,ale nemusim je...

A zeleninu jinak standart to co jim jim stále :dizzy_face:

Elis a přiznává se ,že jsem volit byla po dlouhé době...... :sweat_smile:

No nic jdu dělat večeři...

Zatim pa a pěkný zbytek neděle.. :dizzy_face:
19. říj 2008 v 19:04  • Odpověz
Ahoj babky,

no, my bydlíme v domečku a chůvičky pořizovat budeme, ale asi ne hned nebo si je pak necháme koupit od nějaké návštěvy (pokud se někdo poptá, co by se nám hodilo). O značce jsem neuvažovala, myslím, že na běžné užívání stačí klidně i nějaké obyč., ale pokud už od nich chtějí rodiče něco víc, tak si pořídí třeba s monitorem nebo takové, kdy můžou na mimi i mluvit.
Nevím, my asi půjdem do nějakých základních.

Nevolnosti mě netrápí, spíš naopak. Je pravda, že nejím zeleninu, ale jinak dlabu vše ... a po sladkém bych se utloukla. Pravidelně si dávám po snídáni ochucený tvaroh - teď momentálně vede vanilkový :slight_smile:

Plínek máme 80 ks jednorázových a 40 ks látkových.
Nespoléhám jen na to, že bychom měli používat jen jednorázovky, látkové se doporučují hlavně zpočátku, tak snad aspoň měsíc vydržíme. No uvidíme, jak na tom budeme z počátku s časem, jestli budem stíhat prát a žehlit ...

Já už jsem po večeři, po půl roce jsem neodolala a dala si i kousíneček hermelínu, co měl manža.
19. říj 2008 v 19:34  • Odpověz
Jo holky a další dotaz??

Co třeba sterilizátor?Pořizujete nebo budete vyvyřovat v hrnci?
19. říj 2008 v 19:43  • Odpověz
Ahoj maminy:slight_smile:

tak my taky máme 2 balíky plínek jedonroázovek a a si taky 40ks látkových budeme mít. chceme je sem tam doma používat.
Chůvičky mám půjčené od kamarádky myslím,že jsou to Sencor(modro-bílé),baly s nima spokojená,tak nám je půjčila.
a jídlo?? mi nevaddí vůbec nic, jím pořád stejně :slight_smile:
20. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
autor
čauky holky,

ilu sterilizátor taky nebudu kupovat, to jsem šetřilka co? :grinning: Normálně to převařím v hrnci a nechám oschnout. Jsem to četla v chytré knize :sweat_smile: .

Jeeee tak teda plínek mám nejvíc co? :grinning: To jsem ale zásobená :grinning: No jo Kubí může kakat o sto šest :grinning: :grinning: :grinning:

Jináč petis hermelín jsem si jeden plátek taky ukrojila, ježíš já dělala manželovi snídani a už jsem se neudržela, ten voněl. Tak jeden plátek jsem taky zhřešila mňamky
20. říj 2008 v 09:06  • Odpověz
Ahojte,

tak nad sterilizátorem zatím taky neuvažuju.
Na jednu flašku, kterou zatím máme, mi to přijde zbytečné. Jak píše Katka, tak vyvařit v hrnci a bude to. pak proplachovat horkou vodou.
Ale pokud bychom neměli mléko a museli krmit pouze uměle, tak by toho nádobí bylo hodně, tak to bych možná uvažovala.
20. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
Kači, ty nebudeš vůbec používat látkovky? Aspoň z počátku?
20. říj 2008 v 09:54  • Odpověz
ahojky
20. říj 2008 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.