• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj holky,

Tak jsem hodila naše ulovky s nákupů do alba :sweat_smile:

Kači:Jak jsi dopadla u doktora??
20. říj 2008 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Ilu a Teri.
kačka jde k Dr. zítra :wink:
20. říj 2008 v 10:17  • Odpověz
dobré pondělní ráno,
Ilon to víš že se to počítá já sem taky byla po sto letech =)
tak já nemám ani lahvičku takže ani sterilizátor kdyby bylo potřeba tak se dá dokoupit. jinak Kači naboj já mám plínek taky dost bylo to dvoj balení takže mám 140 ks od 3-6 kg. látkové pleny neplánuju používat vůbec( myslím jako na zadeček jen na utírání a tak)myslím že už tak je dost těžké zvyknout si na nějáký režim tak proč si to nezjednodušit.a pokud se miminko přebaluje často,myje vodou, a maže tak myslim že ani opruzeniny nějak moc nehrozí max zkusit změnit značku.
No nic jdu zkusit upéct koláčky v kuchařce vypadají výborně a já na ně mám hroznou chut jinak Kači nevolnosti se mi vrací jen občas někdy můžu všechno a v poho a někdy je mi blbě jen se na něco podívám tak doufám že to nebude případ mých koláčků :grinning:
20. říj 2008 v 11:35  • Odpověz
ještě 7tt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
20. říj 2008 v 11:35  • Odpověz
Tak jsem po obídku, jím už třetí den to samé, zítra už budu muset vařit :wink:

Uvidím, jak na tom budeme s těma látkovýma plenkama, vím, že nám je doporučovala i PA na kurzu - aspoň z počátku a taky kvůli kyčlí. Ale jak to bude v reálu, toť otázka, jak nebudeme stíhat, ulehčíme si čas jednorázovkama :sunglasses:

Jak se povedly koláčky, Elis?
Já jsem pekla v pátek "Převrácený jablkový koláč", byla to mňamka :slight_smile:
Dnes dopoledne jsem udělala Střechu z Bebe, měla jsem tvaroh se spotřebou do 22.10., tak bylo třeba spotřebovat ho :wink:
20. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz
Peti někdy se to doporučuje kvůli nožičkám ale zase pokud dr řekne že jsou na 100% v pořádku tak je zbytečné dávat je preventivně jak se to dělalo dřív a široké balení můžeš dát i na jednorázovku. :wink:
20. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz
Tak já látkovky hodlám dávat přes papírovou plenku a to jen dočasně kuli kyčlím.

Elis...máš už to za pár co??Ty jo to to letíííí :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2008 ve 13:10  • Odpověz
tak koláčky na prd. jak to ještě v troubě nakynulo tak sou moc velký takový buchty spíš :angry: no co nabízet je nikomu nebudu a já to sním :rolling_eyes:
ilon: jj letí vždycky se ten týden nějak přehoupne ani nevim jak. no ale už se těším na zdárný konec ono přece jenom nosit o 15 kg víc než jsem zvyklá je těžký. připadám si jak stará babka bolej mě klouby záda..... už aby to bylo dole!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2008 v 16:01  • Odpověz
he... tak tu byly i naši a kupodivu se všem koláčky líbili a chutnali :slight_smile: tak aspon něco :grinning:
20. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky,

Elis, tak vidíš, že koláčky chutnaly, to je fajn :wink: my jsme si včera pošmákli na "Střeše" a mám v ledničce ještě na dnešek :wink:

Holky, jdu se pochlubit. Včera jsme koupili postýlku, máme ji v krabici v kuchyni :sunglasses:
Taky jsme koupili kokosovopohankovou madraci a zamluvili jsme si kočárek.
A taky jsme se asi rozhodli pro monitor dechu spolu s chůvičkama, takže pokud to fakt tak dopadne, tak to, co jsem psala výše, už neplatí :sweat_smile:
21. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky,

Petis to je super :slight_smile: ,taky jsem si objednala madraci do postýlky kokosovopohankouvou,všichni jí chválili tak jsem zvědavá a ještě na ní měli super slevu :dizzy_face: !!!Měla by dorazit někdy do 14 dnů.

Chuvičky se mě konečně podařilo včera koupti tak mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: .Po týdením lítaní jsme je sehnala,včera už jsme je ozkoušeli a fungujou :sweat_smile: ,tak ted už jen možní ten monitor dechu a zhruba je to všechno :grinning:

Elis nebuj:ZA 7 týdnů už to máš za sebou a pak můžeš vesele hubnout :sweat_smile: ¨

Kačí:TAk co u doktora??? :dizzy_face:
21. říj 2008 v 10:15  • Odpověz
Taky jsem ráda, že máme další nákupy za sebou !!!
Měli jsme i vyměněné penízky za dobrého kurzu, tak nás třeba postýlka vyšla cca o 400,- levněji než by stála "za hranicema" v Č. Těšíně.
Madračku nám tam taky vychválili, tak jsme ji vzali a vypadá fakt dobře.
Teď už jsem jen zvědavá na ten kočárek, páč jsme tu naši korbičku neviděli, tu tam zrovna neměli, jen jsme si vybrali z netu a ze vzorníku látek :wink:

My se asi nakonec na 90% rozhodli pro minitor dechu Angel care a u toho jsou i chůvičky. nejdřív jsme chtěli kupovat monitor Nanny, ten u nás stojí cca 2500,- a pak nějaké chůvičky, s tím, že jsem počítala, že levnější koupíme kolem 1000,- Tak to by bylo za 3500,-
A ten Angel Care by vyšel na necelých 3900,-, jsou na něj nejlepší ohlasy a atesty a taky má 2 podušky. manža se včera pro něj nadchl a to je co říct :wink:
21. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky. Ty brďo to to letí. Normálně jdu v pátek do poradny na 34 týden a už mi slíbil napsat MD. Teda co to vlastně je, když to dovolená není ani omylem. Snad by šla ta mateřská péče. Mzdová mi ještě počítá kolik mi vychází dovolené, když jsem vcelku promarodila půl těhotenství. Nechám se uschopnit, vyberu dovču a dále budu očekávat věcí příštích. Andrejka je jak hodinky, aby jí to zústalo i po narození. Zatím mi dává zabrat vcelku pravidelně. Pomalu jsem se smířila, že do domečku se postěhujeme až s miminkem a ne před ním, ale to se dá těch pár týdnů vydržet. Jen jestli to zvládne tchýně a můj manžílek. Včera se porafali jak dve teriéři - groteska.
21. říj 2008 ve 13:32  • Odpověz
ahojky, holky dnes ve 20:00 je na čt2 nebo 1 ted si nejsem jistá dobrý pořad a předčasně narozených dětech uplně malinkých. trvá to asi 30 min tak obětuju půlku vkv dr jsou dnes machři co dokážou!!! :dizzy_face:
21. říj 2008 v 15:30  • Odpověz
tady na to všiichni uplně kašlou :cry: :cry:
22. říj 2008 v 11:07  • Odpověz
To je hrůza, co? :sunglasses:
Já peru a žehlím :wink:
22. říj 2008 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky,
kdepak dneska jste?

Já jsem dnes vyprala druhou várku poděděných mimi věcí, včerejší věci už mám suché.
Žehlila jsem naše věci a pak jsem ještě měla páru v žehličce, tak jsem zvládla vyžehlit asi 3 košilky, 3 overaly a nějaké dupajdy. Ale byla to fuška, když člověk není zvyklý na takové miniaturní věcičky, co jsou menší než žehlící plocha žehličky.

Odpoledne jedem s manželem do Polska vyměnit penízky na kočárek a monitor dechu. Teď je super kurz, tak je toho třeba využít ...

Jinak u mě nic tak nového a co vy?

Jak jsi Ilon dopadla na kontrole???
22. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz
Jo, dnes jsem dala nějaké nové fotky podlahy a stropu na Střechu, kdybyste se chtěli juknout, o čem furt melu :wink:
22. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz
no tak já sem chtěla něco upéct ze zbylých náplní co mi zbyly z koláčků tak sem se dala do svatebních koláčků. chutově ujdou ale jsou to takové patvary tak to někdo může udělat tak malinký a hezký???
peti a u toho mikada se nedá dát autosedačka že jste kupovali??
jinak taky se chystám prát a žehlit od listopadu. to chci trochu přestavět tu naši obytnou místnost sestavit komodu a začít chystat už se těším =)
22. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak u doktora dopadlo vše v pořádku..já mám nahoře od začátku těhu 2,1kg takže pohoda :grinning: a to tedko žeru jak nezavřená,tak mám rados :stuck_out_tongue_closed_eyes: t..
Poslouchali jsem srdíčko vše je v pořádku prcek roste tak jak má jen je pouze pořád na příč,takže má do další kontroly to jes do 12.11 na to aby se otočil,když se neotočí do te doby pak se už prý jen těžko otočí.Tak se necháme překvapit!!
22. říj 2008 v 18:16  • Odpověz
Sedačka u Mikada je, ale nám se moc nepozdávala ... stojí cca 2.000,-, byla bez zmenšovací vložky pro mimi, látka nám připadala taková moc uměla a silonová a vůbec ta sedačka nebyla bytelná.
Tak jsme šli do osvědčené kvality a koupili rok starou autosedačku Maxi cosi Cabroifix za 1800,-, která jde taky vložit do toho adaptéru od Mikada, takže super.
22. říj 2008 v 18:22  • Odpověz
Ahoj kočenky...tady to,ale vázne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
ahoj všechny :slight_smile:

zdravím od snídaně :frowning2: a zas hají :frowning2: už taky chci nakupovat jako vy :cry: a když pak čtu Lucas..... její příběh mi hrozí též tak zas rychle šupu do postele ať tak nedopadnu :frowning2:

zítra jdu na velký UTZ, těším se, snad mi konečně řeknou, jak je Kubí velký a kolik váží a jestli to náhodou nebude Eliška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

opatrujte se mějte se a občas mi napište, šmarjá víte jak je to v posteli dlouhý bez vás a bez zpráv??? :angry:
23. říj 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky,

Ilon, super, že je na kontrole vše OK. Máš nahoře jen 2 kg? Teda, to bych chtěla taky ... ale já už budu asi na 10. No uvidím zítra, to jdu na kontrolu já.

Katuš, pořádně odpočívej a ono to určitě přinese kýžené ovoce a bude lépe, dobře. Jé, velký UTZ, pak sem písni, ju ? Nebo SMS, kdybys odpočívala. V kolik tam jdeš?
Já mám kontrolu na 9:45, ale pak pojedu do práce, tak budu doma kdo ví kdy ...

Holky, včera si mi uloml kousek zubu. To je pech, když jsem byla u zubaře minulý týden. Ach jo.
Snad vydržím do ledna-února, pak si nechám zoubky zpravit, jsem tak domluvená se zubařem. Teď mi s tím nic dělat nemohl, páč mi hodně krvácí ďásna a mohla by se zanést infekce. To jsem poznala hned, co jsem od něj došla a druhý den jsem měla opar :unamused:
23. říj 2008 v 09:43  • Odpověz
Petis,zuby jsou prevít!!

Já si to snad už odbyla a zuby se mě vyhnou velkým obloukem,pro jistotu jdu myslím,že 4.11 k zubákovi tak snad bude vše ok.
23. říj 2008 v 09:45  • Odpověz
No já doufám, že to nebude bolet, protože odvrtávání k nervu bez injekce bych nedala.
23. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
Ale Peti..nebuj inekci tě dát mohou!!"TAkže v klidu!!!!!!!!!! :dizzy_face:
23. říj 2008 v 09:54  • Odpověz
Fákt?
Injekce na umrtvení jde dát i v těhu??? Já myslela, že ne, proto mi s tím nechce nic dělat, protože je to až u nervu. Tak to pak chtěl kvůli té infekci ...
23. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
ahojte maminy, Kači tak to je fajn že ko dopadla dobře to má člověk hned lepší náladu. naše dítě se dnes v 6 ráno rozhodlo že mi prokopne břicho a půjde ven kopalo mě tak na třech místech naráz hrůza :grinning:
včera mě maža vzal na výlet tak sem zase na chvíly vypadla z toho zaběhnutého stereotypu pak sme se stavili u kamarádů a na pizze super. :dizzy_face:
už je zase u konce další týden to to letíí :grinning: :grinning:
24. říj 2008 ve 14:51  • Odpověz
Ahojky,
přišla jsem vás pozdravit a shrnout dnešní den :slight_smile:

U Dr. vše OK, neotvírám se, čípek v normálu. Na další kontrolu jdu za 2 týdny, kdy mi vypíše i mateřskou.
Dokonce jsem dostala Prenatal Box pro nastávající maminky :slight_smile: Je tam nápoj pro těhulky, plínka, dudlík, vzorky kosmetiky, nějaké letáčky, časopis Maminka Už jsem to pofotila, tak hodím do alba :sweat_smile:

Holky,
dnes nám taky volali, že máme na prodejně kočárek. Tak jsme si pro něj jeli :sweat_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
Už je zaparkovaný u našich, samo, že jsme si ho museli hned složit a vyzkoušet a jsme spokojeni!!!
Udělali jsme pár foteček, tak taky pak hodím do alba.

Taky jsme koupili při jednom monitor dechu a vaničku :slight_smile: Jé, já jsem tak ráda, že už prakticky vše máme :wink:
24. říj 2008 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.