• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
ahojte holkýýý, teda tady najít nějaký téma to je děs, všichni jsou všude rozuteklý :confused:

my se máme super, Natálka je trošku živější mimčo, pořád skáče,kope a vyvádí... ale aspoň o ni víme
byli jsme se podívat v porodnici v Neratovicích a jsem na 100% rozhodnutá jít tam, vše se zdálo super

pro kočárek jedem asi příští týden, uvidím jak manžel bude mít volno v práci

Jinak já mám nahoře 8kg a když to spočítám i s tím co jsem v těhu zhubla, tak 11kg, je to teda trošku těžší, ale ještě se tak nějak hejbu..i když ležim ve vaně, tak dostat se do sedu mi dá opravdu hodně zabrat :grinning:

Tak papa a já se tu zase někdy ukážu :wink:
24. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz
ahojte, sluni naše mimi je taky hodně akční kolikrát si říkám že snad chce vyskočit břichem a dokáže kopat na třech místech najednou borec :grinning:
Peti koukám že jste koupili monitor dechu já pořád přemýšlím jeslti ho koupit nebo ne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase sem slyšela názor že třeba mimčo se trochu posune v postýlce mimo dosah a monitor začne řvát a pak se zbytečně vyděsíš. tak nevim.vy kupujete mamči??
Peti kočárek krásnej už aby tam i něco leželo :grinning:
25. říj 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahojte !!!

Elis, my jsme právě koupili ten monitor Angel Care, protože on má 2 podložky, takže si je rozmístíš po postýlce a mimi nemůže být mimo dosah.
Jsou tam i chůvičky, takže jsme sfoukli 2 mouchy jednou ranou :wink:
25. říj 2008 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky. Tak máme po kontrole a prý všechno OK. Už se prý pomalu chystáme. Čípak je lehce menší, ale ne moc. Taky jsem dostala pochvalu jak si zdárně tahám tech 14 kg navíc. Určitě je to sportem, kdybych se před tím nehýbala tak se teď neunesu.
Monitor dechu jsem podědila, tak mám, ale sama bych ho asi nekupovala. Mimi bude stále se mnou v jedné místnosti(vic nemáme) tak to snad podchytím.
Ahoj a krásný den
26. říj 2008 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,přeji krásnou nedělu :sweat_smile: i když u nás mlha a do pěkného počasí to má hodně daleko... :frowning2:

Tak to já jsem asi vyjímka,mam mimčo hodné a asi lenocha :grinning: ,ma dny kdy jej cítím o 106 každou chvulku a pak jsou dna kdy jen sem tam a jen tak jemnounce :grinning:
Jiank mám od středy strašné křeče do nohou,takže beru jednou takovou dávku magnesia a dostala jsem navíc ještě vapník,tak doufám,že to brzo přejde...

Monitor dechu jsem chtěla,ale pořád nevim uvidíme... :sweat_smile:

Tak se kočenky opatrujte a krásný zbytek víkendu pa pa pa :dizzy_face:
26. říj 2008 v 10:28  • Odpověz
Dobrý večer,

tak to my jsme monitor pro klid duše chtěli od počátku, původně jsme uvažovali o koupi Nanny zvlášť a pak chůviček zvlášť, ale nakonec to vyhrál ten Angel care, páč obsahuje všechno a má 2 podložky :wink:

Máme za sebou zase pracovní víkend, včera se zapravily dveře mezi obývákem a novou ložnicí :slight_smile: , dnes se dělala venkovní špaleta, parapet v nové ložnici a už manža vymaloval strop v obýváku.
Pokud půjde vše dobře, budeme se už koncem týdne dívat na telku od nás z obýváku. Holky, kéž by, už se nemůžu dočkat ... zítra zajedeme namíchat barvu a v úterý se snad bude malovat barevně. Snad, musím to odklepat.

Jinak se budu muset zajet podívat k našim na kočárek, už jsem od pátku zapomněla, jak vypadá :sunglasses: :sweat_smile:

Pa pa :dizzy_face:
26. říj 2008 v 19:40  • Odpověz
Ahoj děvčata.
Peti tak to je moc fajn, že už budete mít hotovo. Přeju vám konečně klídek a nohy v teple.
Naši zedníci si dnes vzali volno když je zítra ten svátek. Na jednu stranu je chápu, jenže takhle nám to bude zase o 2 dny dýl stát. Ovšem nezahálíme!!! Včera jsme koupili almaru do předsíně a takovou mini obývací stěnu do obáváku. Jelikož máme moc oken tak se nám tam moc nábytku nevleze, ale to neva mě by se to přenábytkované ani nelíbilo. Taky jsme zakoupili lustr a celkem jsme v krámech nechali 16.000,- (Hrůza :slight_smile: ) Mám trochu problém. Celou sobotu MM zahazoval díry v silnici po vodě a kanalizaci a teď ho prý strašně bolí záda a ruce a vůbec asi co nevidět umře. Namazala jsem mu bebí Dolgitem tak se snad dá do kupy. Hlavně aby nemarodil a pěkně chodil do zaměstnání.
27. říj 2008 v 09:47  • Odpověz
Ahoj ddámy,

Vy jste,ale makáčí..to vás obdivuju...mě tedko všechno strašně unaví a ještě mě nic hrozně nebavíí :sweat_smile: .
Tak Peti to je dobře,že už budete malovat!!
Aureli: nebuj oni ty dělnící ty dva dny co nemakaj pak doženou..
A o manžu se pěkně starej at tě neulehne :sweat_smile:

Jinak já dostala od mamky 2 rychlozavinovačky a 2 mini punčocháčee,jsou krásný a tak prtavounkýý :sweat_smile:

A co Elis a Lena kdepak se toulají??
27. říj 2008 v 11:07  • Odpověz
Ahoj Ilonko.
Ty punčocháčky mám taky. Když mi je máma dávala musela jsem se řechtat jak kůň. Takové maličké roztomilé. Je to třeba když budeme mít zimní miminka. A s tím nebavením je to u mě dost podobné. K větším činnostem se musím přemlouvat. Návštěna nábytkových supermarketů mě ale baví jelikož tam mají rychlorestaurace a kolem poledne se tam najíme a já NEMUSÍM VAŘIT! Spojení příjemného s užitečným.
27. říj 2008 v 11:23  • Odpověz
A ještěmě něco napadlo. Kde kdo se mě ptá jestli už mám sbalenou tašku do porodnice. Nemám. Asi bych měla mít. Nebo budu mít problém, když ji budu balit až to nastane? Když porod trvá několik hodin tak snad najdu pětiminutovku naházet všechno z hromady do kabele.Nebo se pletu?
27. říj 2008 v 11:33  • Odpověz
Aureli:Snad ne snad to stihneš...A od kdy máš mít vlastně zbalenou tašku?
Když tak o tom přemýšlím ani nevim co všechno mít s sebou :grinning:
27. říj 2008 v 11:41  • Odpověz
No někdo mi říkal, že prý už tak dva měsíce před termínem. My máme měsíc a kousek a pořád mám pocit, že je tak nějak dost času.
Co s sebou najdeš na netu skoro všude. Je na toto téma spousta stránek. Já budu brát krom normálních věcí co beru s sebou kdykoli někam jedu: Porodnické vložky,kojící podprsenky a vložky do nich, župan, gumové pantofle, Bepanten na bradavky(i na mimi) Lactacyd intimní emulzi na mytí,jednorázové kalhotky. Doporučujou k porodu něco sladkýho na jídlo kvůli energii, CD a taková jiná různá zpříjemňovadla. Ještě se nad tím asi zamyslím a dle své odlíbené a osvědčené metody si napíšu seznam a podle něj to pak nabalím. Kdy? Ví bůh.
27. říj 2008 v 11:52  • Odpověz
Ahojte !!

Tak já dnes lenoším a napájím se čajem s medem a citronem, nějak se mi ozývá krk :frowning2:

Jé, tak punčocháčky nemáme. Budeme v dupačkách, overálcích a máme zimní kombinézky, tak snad nám nebude zimka :wink:

Tak nad taškou do nemocnice jsem ještě neuvažovala. Ještě ani nemám pro sebe nakoupeno - ty vložky ... Snad ještě máme čas, ale zase to asi nebudu přehánět a až někdy půjdu kolem lékárny, už si to nakoupím.

Ilon, jj, bude se malovat, zatím jen v obýváků, ložnice musí ještě pošádně vyschnout.
Dnes jsme byli nakoupit barvy, takže obývák bude mít 3 stěny zelené, jen kolem okna bude bílo. Máme ervenou sedačku a světlý nábytek, tak by to mělo ladit. A ložnice bude jednou žlutá :slight_smile:
27. říj 2008 v 18:25  • Odpověz
ahojte maminy tak se nám to krátí jupííííííí!!!! já budu balit tašku od 36 tt a je to asi lepší nikdy nevíš kdy budeš muset narychlo vypálit tak pak člověk snadno zapomene.
jinak sme se dohodli že koupíme chůvičky ale monitor ne. taky sem dnes dostala od MM k narozkám jednu kojící noční košili a jedno kojíci pyžamo :grinning:
a jak je vám?aurel už se to blíží že? uteklo to ani nevim jak.
27. říj 2008 v 19:12  • Odpověz
Krátí se nám to, krátí ... až se toho někdy leknu !!!
Tak tašku taky zkusím pobalit tak měsíc před termínem, dík za tip, Elis :wink:
Jé, tys měla narozky, Elis? Tak pokud joo, přeju všechno nej nej nej, kupu štěstí, zdraví, lásky, pohodičky, zdravé miminko a splněná všechna přání :slight_smile:
Trápí mě ta bolest v krku, jdu se sprchnout a cucat Propolku.
27. říj 2008 v 19:28  • Odpověz
Kuk..kdepak se všechny touláte,maminky :sweat_smile:
U nás ošklivo od rána prší,chtěla jsem prát,ale vubec to neschne :confounded: .Za chvilku jedem s manžou na oběd,tak se těšim :dizzy_face:
28. říj 2008 ve 13:00  • Odpověz
Tak jsem lupla do alba zase jeden pupík. Už se nám to pomalu blíží tak doufám, že se mi tyto rozměry již moc nezvětší. Ono tahat se se 14 kg navíc sice jde, ale není to nic na vyskakování.
29. říj 2008 v 08:17  • Odpověz
Ahojky holky,
tyjo vy už za chvíli budete balit, no to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Aurel: krásný pupík, už jsem mrkla:slight_smile:
29. říj 2008 v 08:59  • Odpověz
Ahojky,

nějak nám to tu upadá, ach jo :cry:

Dnes jsem byla u obvodní Dr., krk se mi nezlepšil a v noci jsem pomalu nespala, tak jsem byla donucena zajít si tam. Je to naštěstí jen nachlazení a hlasivky, ale i tak mě to zmáhá :confounded: Dostala jsem Panthenol na cucání a sirup Stodal, snad to brzo pomůže !!!
Ale mám strach o malou, abych ji tím neublížila.
29. říj 2008 v 11:29  • Odpověz
Aurelko, krásné bříšeno :slight_smile:
29. říj 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahoj Peti,
jo to je fakt, že tady ten společný termín nějak nejede.
tak si ještě udělej na ten krk prieznicův zábal, ten mi vždycky pomáhá :wink:
29. říj 2008 v 11:41  • Odpověz
Leni, co je to za zábal? Ten neznám :frowning2:
29. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz
no namočíš si kapesník do studené vody, dáš na šátek, a přiložíš na krk, tím kapesníkem na krk, já si to dávám vždycky na noc a do rána mám většinou klid. nebo to pak udělám znova na půl dne.nejdřív je to šok, ten studený kapesník, ale pak se to oteplí:slight_smile:
29. říj 2008 ve 13:36  • Odpověz
Fákt?
Musím to vyzkoušet, já už jsem přestala mluvit, jen sípu :cry:

Včera se kamarádům narodil syn Kubík, s Luckou jsme spolu chodily na cvičení, malý je nádherný, zrovna koukám na fotečky :slight_smile:
29. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz
pokud ti to nepomůže hned,tak to dělej i třeba několik dní a můžeš začít i hned :wink:

Jé Kubík:slight_smile:. já jdu na cvičení zítra. teda spíš jen na přednášku, zacvičím si doma:slight_smile:
29. říj 2008 ve 13:42  • Odpověz
Jj, je krásný :wink:
Až jim v dobrém závidím, že už mají bobánka v náručí :slight_smile:
Se musím pochlubit, že manža dole maluje :slight_smile:
29. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz
jj, to já taky závidím.taky bych už chtěla mít malou doma:slight_smile:. poslední dobou se mi špatně spí, ale to je normální,co???
Tak už malujete? tak to je super, vékend bude v novém?
29. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz
O spaní ani nemluv, taky se v noci převaluju a nemůžu zalomit :frowning2:
Malujeme v obýváku, zítra asi naklušou mamky na úklid, já jsem hold mimo a musím aspoň 2 dny ležet. Pak se nastěhuje obývák a to už bude super, už nebudeme muset trávit čas u TV u tchánů nebo u babiny, budeme mít konečně soukromí...teda pokud se to pěkně překryje.
Ložnice přijde na řadu až za čas, tam jetě musí vytuhnout podlaha.
29. říj 2008 ve 13:59  • Odpověz
tak se pak těším na fotky na střeše:slight_smile:
nám budpu dělat ještě začátkem prosince okna,tak se taky těším na ten úklid, bude toho muset co nejvíce zvládnout manža,aby jsme nemuseli o vánocích do porodky:slight_smile:
29. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz
Jj, já zase pofotím a hodím na střechu. Myslím, že jsem tam něco dávala minulý týden, ale to se jen týkalo ložnice.
A jakou firmu jste si nakonec na okna vybrali? Pokud můžu poradit, tak si nakupte silonové folie, krycí pásky a sežeňte si kartony. Včechno popřikrývejte a polepte, i když to bude den trvat. My to tak udělali a po odstranění folií a kartonů nepořádek skoro nebyl, nebo teda byl, ale jen minimální.
29. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.