• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
ahoj Peti,
no já jsme spíš v březnu, ale je to všude o ničem,tak jsem spíš na beremku:grinning:
Jinak se mám moc dobře, vše je zatím v pohodě, občas malá kope a je to fajn.
12. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem byla minulý pátek na ko a Mudr mi řek, že máme hlavičku hodně dole a čípek 6 takže by to mohlo být každým dnem. V 37 by to nebyla žádná tragédie, ale mohla by ještě aspoň 14 dní vydržet. Potřebuju ještě zajít s papírama na E.on jelikož konečně budeme mít tu revizku, která nám doposud chyběla ke zdárnému podání žádosti o připojení. Že nebude plyn se asi nedá nic dělat s tím už jsem se smířila. To bude první jarní akce. Do té doby topíme v krbu, vodu hřeje bojler a vařím v mé nové, krásné moderní, vybavené kuchyni na PB lahvi :grinning: Děs a hrůza.
12. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
Aurel,
no teda, tak to je bude asi fakt každým dnem. t yholky tento rok jsou nějaké akční, chtějí brzy na svět. v prosincovkách už se taky rodí a taky holčičky:slight_smile:
12. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz
Můj drahý by to vítal. Přeje si štíra jako je on. Já bych teda radši střelce. S ním jakožto pravověrný beran vyjdu prý lépe. Jsem střelená normálně jsou mi takové věci ukradené, to jenom teď nevím co roupama tak vymýšlím blbiny s horoskopama.
12. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz
:grinning:, tak to mě ani nenapadlo, my budeme mít kozoroha nebo vodnáře. no nevím co je lepší:grinning:
12. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz
Leni to máš tak strašně jedno, hlavně ať je to dítě a je zdravé. Kdysi, ještě ve škole, byla taková móda zajímat se o horoskopy a každý to četl a sbíral informace s kým může chodit a ským by to nefungovalo a tak podobně. Teď už se tomu směju, ale pár věcí mi v hlavě ještě zbylo. Kozorohové jsou spíš sobečtí, egocetričtí a vodnáři pohodoví a rozvážní. Tak si vyber :slight_smile: My doma s mým štírem, žijeme docela italsky a kdyby do toho ještě dítě bylo štír tak se asi navzájem pobijeme :slight_smile:
Zrovna dneska se o mě pokoušela docela dost vtíravá depka až mi přišlo na mysl, že budu muset od manžílka došasně odejít k mamince. Pak jsem si uvědomila, že by mi strašně chyběl tak mu radši strašně vynadám, až dojde z práce. Tak je to mezi námi beranem a štírem :grinning:
12. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz
Auri, já vím,že je to jedno co to bude,hlavně,že to bude zdravoučké a bude to naše:slight_smile:
já jsem rak a manža lev. někdy se samozřejmě taky zhádáme, teda on se ani hádat nechce, to já jsem spíš ta, která vyvolává hádky a pyskuje, on je v tomhle strašný pohodář. nechá mě vyřvat a má klid a to mě pak štve ještě více,že se nechce pohádat:grinning::grinning: . kolikrát se až divím,že se ještě nesbail a neodešel,někdy řeším fakt prkotiny
12. lis 2008 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holky,

co to tu čtu, že jsou kozorohové sobečtí a egocentričtí :angry: Teda teda, to se o sobě dozvídám pěkně věci :grinning: Ale ne, kozoroh je hlavně taky velký paličák.
Pokud vše půjde tak, jak má, tak bude mít manža veselo, bude mít doma 2 kozorožky :wink: Ale on to zvládne :wink:
Jak píšeš, Leni, tak u nás je to s tím hádáním stejné, manža je taky lev a taky je v tomhle pohodář a to mě dokáže kolikrát vytočit víc než samotné téma hádky.

Aurelko,
máš tady na někoho telefon, abys mu pak písla, v případě, že budeš v porodnici už 1+1 a ne 2v1 ?
Víš jak, my tady jsme zvědavky :sunglasses:
Hlavně odpočívej, neboj, Andrejka už je velká holka a i kdyby přišla na svět teď, bude v pořádku.
Ale ona si sama rozhodne, kdy bude chtít za váma :wink:

Musím se pochlubit ... včera manža vymaloval novou ložničku a zítra natahujeme koberec :wink: A o víkendu se snad stěhujeme :dizzy_face:
13. lis 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahojky,

Peti, přesně tak, mě to taky kolikrát víc vytáčí než samotná hádka:slight_smile:. ale myslí na moje(nebo naše?(, nechche abychom se hádali. ale copak to jde? ve vztahu vždycky přece musí občas proběhnout nějaká ta hádečka,ne??
a když se nechce hádat,tak se naštvu, prásknu dveřma a za půl dne jsem v klidu:grinning:
Těším se na další fotečky na střeše:slight_smile:
13. lis 2008 v 11:47  • Odpověz
Ahojte maminy! jak je držíte pohromadě ještě?
to je sranda můj MM je taky lev a já štír takže sranda.
jak je jinak? měla jste už některá poslíčky?
13. lis 2008 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj Elis-Jani,
takže ujednáno, kdyby cokoli, SMS to jistí :wink:

Já asi poslíčky nemívám nebo nevím, jak by měli vypadat.
Bříško mě občas zabolí, ale nevím, jestli je to ono nebo ne ...

Leni,
hádka je občas prospěšná, neříkám nějaký brutal, kdybychom byli na ostří nože, ale výměna názorů je občas nutná :sunglasses:
13. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz
Tak jsem si to pěkně přivolala :confounded:
S manželem jse se před chvílí krásně chytli, nálada v p*deli a to zase "jen" kvůli maličkosti, že on zapomněl, že dnes máme jít ke známým podívat se na mimi a domluvil si něco jiného.
Hlavně že na věci, co se týkají jeho hraní s kapelou, na to nezapomene nikdy a taky si dnes nezapomněl udělat radost koupí nové kytary. Moc jsem mu to přála, za to, že teď půl roku jen dře na stavbě, strašně se na ni těšil a já se radovala s ním, ale teď mám v sobě tolik zlosti a všeho, až je mi z toho zle :cry:
Takže jsem mu tou hádkou zkazila radost, měli jsme jet na nákupy lišt a miralonu pod koberec, odjel sám, já jsem doma...
13. lis 2008 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky.
Peti já to s těma horoskopama beru jako srandu spíš se tím bavím než bych to měla brát vážně.
A stím hádáním, to je těžký. Někdo se pohádat chce a manža je příliš pohodář na to aby se zapojil a někdo by se docela rád nehádal, ale nějak to jde samo. Já se kolikrát zařeknu, že pokud mě něčím vytočí nebudu reagovat a zase vyletím jak čert z krabičky a on se milerád přidá a to je pak u nás kravál jak sviňa. Nastane tichá domácnocnost, která trvá jemu 20 minut a mě ve vážnějších případech tak hodinu. Někdo mi možná namítne, že když to nemá následky tak je to v pohodě a asi tak prostě budeme žít pořád. Jen mám strach, aby tím netrpěla Andrejka. Aby to taky chápala jen jako sport a nenechalo to v ní nějaké trauma. To by jsme se nad sebou museli setsakramentsky zamyslet a ovládat se.
Peti, každé pohádání jednou přejde jen záleží na tom jak vážně to terý z vás bere a jak dlouho se s tím dokážete trápit. U nás to po chvíli pokračuje ťu ťu ňu ňu pak pusinky a tak a za chvíli už o tom nevíme.
13. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
Aurel,
vím, že všechno jednou přejde.
U nás to taky není nikdy nadlouho, myslím, že jak se manža vrátí, tak bude vše OK a s chladnou hlavou si o tom promluvíme a bude dobře.
Je blbé, že se mnou teď mlátí emoce a hormony a všechno a kolikrát taky něco řeknu dřív než si to promyslím a pak bych si nejraději nafackovala. Ono to asi platí z obou stran.

Já jsem teď připravila ložnici na zítřejší pokládku koberce a udělala jsem pár fotek po vymalování, takže jsou na Střeše :slight_smile:
13. lis 2008 v 15:44  • Odpověz
Jo jo hormony to jsou potvory. Doufám, že to můj drahý pobere. Někdy mám pocit, že na to vůbec nebere ohled a někdy zase že jo a dává si bacha. Mám v hlavě zmatky a za všechno můžou tyhle chemické látky. :grinning: Ono se mi to rýmuje.
Juknu na ložnici a nechám se inspirovat.
13. lis 2008 v 15:53  • Odpověz
Dobrá ložnička. Přijde mi to docela veliký, nebo to zkresluje to že tam zatím nic není. Taky se pokusím dát sem nějaké fotky domečku a vybavení co už máme jen MM fotí na veliké rozlišení tak si s tím musím poradit.
13. lis 2008 v 15:58  • Odpověz
Jj, taky si udělej albumek, ráda se podívám :slight_smile:
Já fotím taky ve velkém rozlišení, ale pak to zmenšuju na 600x800 a to ti koník i střecha vezme :slight_smile:
Ložnice má rozměry 4m na 4,7m, je docela velká :sunglasses:

Až budeme mít vše hotovo, budu muset přetřídit fotky na Střeše, "stará" ložnice a "starý" obývák už jsou fuč :wink: Ze staré ložnice bude mít manža poslechové studio a já sušárnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2008 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám,že se nám to tady začne za chvilku rozsypávat :grinning: co Aureli a pak Elis potom Petis, Kačka a pak my s lenou ty jo...to to uteklo.. :sweat_smile:
14. lis 2008 v 11:39  • Odpověz
autor
Nazdárek, napsala jsem na březen nejnovější novinky (takže žádný :grinning: páč fakt žádný nemám) a hodím to i sem, aby jste věděly, že se mám dobře a že nic nového není. Stále držíme spolu a je nám dobře (dle mínění pana dr. je nám špatně, ale my se nevzdáme a dál budeme tvrdit, že nám je dobře :grinning: )

Tady jsem vám to zkopčila:

kacenka25 • 35tt • Dnes ve 13:14

čauky zlatíčka

mušim si na chvíli sednout, nemůžu dýchat. Je možný, že bych měla v bříšku chobotnici? Mě se to hýbe asi na třech stranách a nějak mě píchá pod žebrem, dech nemůžu popadnout. Chvíle sezení člověka nezabije ne? Stejnak tu nikdo nejste, to se mi stane vždycky, když sem jdu. Asi naschvál?

Včera mi volala kamarádka, že se její kámošce narodilo miminko (zní to složitě co ) ve 34tt. Tady v porodnici v Náchodě ji nevzali, musela do Pardubic, tam jsou na nedonošený mimi vybavení. Prďolka byla jeden den v inkubátoru a desátý den už jeli spokojeně domů Miminko je v pořádku a nebude mít žádné následky Holky já jsem měla takovou radost, víte, úplně mi to zvedlo náladu, že by to bylo takhle v pohodě, kdyby se stal nějaký průšvih. V úterý jdu zasejc na kontrolu, posledně mi pan dr. čípek na UTZ neměřil, ale na předchozí návštěvě to bylo hrozivý, ale já se boje nevzdám Páč už jsme vyhráli na jaře poprvé a teď vyhrajeme podruhé Není vyloučený, že když má těhulka "otevírací problémy", že pak mimi nedonosí do konce 40tt. Ale odvčera mám tak skvělou náladu, to si neumíte představit.

A co Vánoce? Já spoléhám, že v úterý mi trochu povolí režim, tak bych skákla do města, co je kde nového (povídal manžel že po sedmi týdnech izolace postel - wc - lednice se budu bát provozu na ulici ) a začnu nakupovat dárečky. Mám takovej tajnej plán jo, vám ho říct můžu ale neee že mě prásknete Že až skončím 36tt, tak už risknu jet autem, pojedeme do obchoďáků na vánoční nákupy. No od tý doby, co mě to napadlo, spisuju nápady na papír a ukrutně se těším

Napadla mě i otázka cukroví, ještě je asi brzo co, no za měsíc třeba už nebudu Kinder vajíčko a neupeču ničehož nic, ale nějaký druh zmáknu Však pohoupat miminko manžel zvládne

Holky moc vás zdravím, občas někdo napište co je nového, mějte soucit s těmi odříznutými od světa a všeho dění . Pa pa opatrujte se.
14. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky. Hlásím se stále v celku. Poslední kontrola u mudra. Prý jsme stále na spadnutí a stále nic zvláštního. Přesně dle jeho slov: " Do toho stačí jen trochu drbnout a může se to rozjet." Tak jsme do toho trochu a MM drbli a ono nic :slight_smile: No nic třeba to vyjde a Mikuláš to jiistí. Ono to na spadnutí může být ještě dlouho a dočkáme se až na termín. Jinak jsem šoupla do alba fotku kolíbky co máme provizorně ma miminko. Postýlka se nám sem nevejde a tak bude až do domečku. Snad nevyrosteme z kolíbky dřív než ve 3 měsících. Držte palečky ahoooj.
16. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj babušky,

jak se máte při neděli?

Musím se vám pochlubit, včera jsme celý den přenášeli a stěhovali a poprvé jsme spali v NOVÉM !!! Takže ložnice je až na pár detailů hotová, ještě musíme koupit světlo, záclonu ... ale to už jsou malé věci.
Včera to bylo náročné, i když jsem si myslela, že dělám jen "maličkosti", tak jsem se asi namohla. Já jsem si jen přenášela věci ze skříní, ale chodila jsem pořád nahoru a dolů po schodech. Večer mě pak začlo bolet břicho-podbřišek a bylo to celkem hodně nepříjemné. Byly to takové křeče, které přicházely a odcházely.
Naštěstí je už to lepší, dnes se snažím hodně šetřit. Hodně mě to vylekalo ...

Včera jsem pořídila pár fotek a dala je na Střechu, ale ještě je budem obnovovat, páč mi docházely baterky, a tak jsem to jen tak odbyla.

Ahoj Kači !!!
Jsem moc ráda, že máš dobrou náladu !!! Kubík to cítí a bude to veselý klučina :slight_smile:
V úterý se nám pak po kontrole ozvi, ju?

Já taky ještě nemám žádné dárečky, teď na to nebyl vůbec čas, tak doufám, že se teď zmátoříme a zajedem na nějaké nákupy. S manžou jsme se domluvili, že koupíme apsolu už teď aspoň po jednom dárečku pro každého, ať už něco máme. Tak snad nám tento plán vyjde a klapne to :wink:

Aurel, na kolíbku jsem se koukala, hézká :slight_smile: Určitě ti v ní mimi vydrží ty 3 měsíce, nebuj :wink:
16. lis 2008 v 18:20  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem ráda že zatím všechny držíme. ted sem četla na decembrovkách popis jedné mamky co porodila takovým šupem že můžem jen závidět.doufám že už to taky bude brzo a hlavně že to bude rychlé já jdu zítra zase do porodky na kontrolu tak jsem zvědavá co mi řeknou. taky by mi měli říct výsledky ze stěru kvůli streptokoka tak uvidíme.
užívejte svátek :wink:
17. lis 2008 v 16:02  • Odpověz
dnešní kontrola opět dopadlo ok náš stav odpovídá stáří těhu. příští týden zas :wink:
18. lis 2008 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem se dnes objednala na monitor. Moje první návštěva v porodnici. Možná budu připadat někomu jako exot, ale docela se těším. Porodu se nebojím, mám jen trochu smíšené pocity, ale rozhodně mě to neděsí. Tak jestli se toho dožijeme v celku tak 27.11. se jdeme "monitorovat".
18. lis 2008 v 16:42  • Odpověz
Ahojte,

Eliiis, super, že jsi na kontrole dopadla dobře !!! Jen tak dál :wink:

Já jdu na kontrolu v pátek, už se i těším, protože mě poslední dobou celkem bolí ten podbřišek, snažím se přesvědčovat, že je vše v normě a OK, ale přeci jen budu raději, když mi to paví pan doktor.

Vlastně budu v pátek 36+0tt, takže by mě měl čekat první monitor a taky stěr.

Jinak Kačka byla dnes na kontrole a musí ležet ležet ležet, prý je připravena k porodu a v momentě, kdyby porušila klidový režim, tak by mohla začít rodit každým dnem.
Takže ať ještě chvilku vydrží !!!
18. lis 2008 v 17:57  • Odpověz
autor
ahoj holky

byla jsem na březnu, tam nikde nikdo.....

Petis má pravdu, zas musím ležet a nic nedělat a nesedět. Já to nechápu, protože když jsem se šla občas s manžou projít, jak byly ty krásný dny, zhoršovalo se to jen nepatrně, nebo vůbec. Teď poslední dva týdny jsem ležela jak přibitá v posteli a ono se to zhorší rapidně.... Chápete to? Tak už si žíly trhat nebudu a přijdu se k vám občas podívat.... Já budu 36+0tt příští pátek, o týden později než Petis, tak to pak už je jedno, to už můžu dělat co chci a mimi se může narodit. Prý to tak dopadne, jakmile vstanu, bude to prý rychlé. Včera pan dr. povídal, co by za ten nález, který teď mám já, daly ženský v první době porodní :grinning: Prostě jsem nastartovaná a jen odpočítávám dny, kdy se podaří Kubulku udržet..... Pak to prej bude rychlé.

Na monitor jdu 1.12. a 2.12. opět do poradny. Od toho 28.11. už můžu normálně dělat co chci. Víte jak strašně moc se těším? Jinak mám pro mimi vše vypráno, manža s jeho maminkou mi to vyžehlili, já to jen narovnala do skříně..... Už se to rýsuje.... Snad stihnu nakoupit dárky do porodu, ten víkend 28.11. to musíme nakoupit, pro sichr.

Petis, v tom pregnant kufříku, měla jsi tam taky ten krásnej nuk dudlík s kačenkou? Já na něj koukala v katalogu a říkám, ty jo to je pro holčičky, ale tak strašně krásnej dudlík!!! A chtěla jsem ho koupit no a on byl v tom pregnant kufříku :wink: Měla jsem radost.

Včera jsme byli na exkurzi v porodnici, ty jo, krásná porodnice!!!
19. lis 2008 v 09:04  • Odpověz
Kači,
jj, ten dudlík jsem tam měla taky :slight_smile: je mooooooooooc hezký !!!
Akorát že já mám koupeny 2 dudlíky Tommee Tippee, tak jsem ten Nuk ani nevyndávala z toho sáčku.
Kdybych věděla, že tam bude, tak si dudlíky nekupuju...
19. lis 2008 v 16:21  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpátky z kontroly, ne moc nadšená. zkracuje se mi čípek,tak musím více odpočívat a ležet. to jaksik přes den moc nedělám. potvrzení holčičky taky nedopadlo moc dobře, je to 50 na 50. na jednu starnu to vypadalo jako holka,na druho zase ne, je jinak otočená,tak to nešlo moc vidět,takže u porodu bude překvápko co to vlastně bude.Jinak vše v pořádku
20. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,

Nák se nám tady rozjíždí zkracování čípku,co??Tak opatrně berušky....
Já jdu na kontrolu ve středu tak jsem zvědavá na seb,co mě poví...

A co zbytek,ještě jste pohromadě??!!! :dizzy_face:
21. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj. My jdeme příští čtvrtek na první monitor. Tak doufám, že to vyjde. Pořád nám vyhrožujou, že se toho taky nemusíme dočkat. Já myslím, že to vydržíme až do termínu.
Doma je to trochu na prd. Začalo sněžit. Zima je tu a MM dostal pohotovost. Pokud bude mít výjezd a já pojedu sanitkou , vezmu mu věci na převlečení, kdyby se mu podařilo aspoň na chvilku přijít. Kdyby ně vezl on tak bereme do porodnice i montérky, kdyby ho volali do služby. Je to nespravedlivý. Proč musí sněžit zrovna když má rodit silničář. Z práce se ulít, nepřichází v úvahu. To by si taky mohl hledat jinou. S pohotovostma musel počítat. Ch jo.
21. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.