• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Jejda, tak snad nás to nepotká, abych měly později vysoký tlak...
Mi se asi z toho tlaku motá hlava a jsem malátná, ale jinak se to taky dá.
9. čer 2008 v 09:55  • Odpověz
petis:jo jo to je přesně ten stav.Uvidíme třeba se nám vysokej tlak vyhne :sweat_smile:
9. čer 2008 v 09:57  • Odpověz
Ily já se nebojím, za ty roky jsem na to už tak zvyklá, že z toho mám spíš srandu, jak si Ti noví doktoři, kteří mě ještě neznají neví rady :slight_smile:
Peti to já svýho času měla normálka 70/40, omdlím jedna dvě a podle mýho odhadu se mi teď nezvýšil, ale ještě snížil, hlava se mi motá pořád... no uvidíme pozítří.Jojo, na tu moč mi sestřička dala dvě zkumavky, tak nevím, jestli mám donést obě, právě proto tam musím dnes zavolat.
9. čer 2008 v 09:59  • Odpověz
Hanta:A v kolikátem TT jsi tedko??
9. čer 2008 v 10:00  • Odpověz
No tak to máš super nízký tlak, to já si ještě můžu s tím svým vyskakovat :slight_smile:

Mi akorát při první návštěvě sestřička řekla, ať si najdu nějakou nádobku na moč a na každou kontrolu ji přinesu s sebou. Potřebuje vždy jen trochu moče, smočí tam takový papírek a je to :wink:

Mě čeká kontrola za měsíc, Dr. mi říkal, že už bude příště dělat UTZ přes bříško, toto letí. Taky mě čeká krev na genetiku, to budou nervičky :unamused:
Ilon, ta jdeš na kontrolu kdy?
9. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
Já jdu na kontrolu až 2.7 a ultrazvuk přes břicho mě dělal už tedko
9. čer 2008 v 10:08  • Odpověz
Já jsem v 11. - 12. týdnu, přesně nevím, snad se dozvím teď. Podle posledních měsíčků bych měla být už v 15. týdnu, ale plod ještě tak starý není. Na minulé kontrole mi řekl, že jsem na konci 8. týdne a to bylo před necelými třemi týdny. Takže tak...
9. čer 2008 v 10:11  • Odpověz
Přes břicho už teď? Tý jo... jak je to možný?
9. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
¨To nevim a normálně to bylo krásně vidět...A kámoška je tedko tak 5tt a taky už jí to dělal přes břicho
9. čer 2008 v 10:13  • Odpověz
A ty jsi teď jak dlouho těhotná Ilonko? Že máš furt... snažíme se otěhotnět víš?
9. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
Já jsem tedko 9TTa něco...
9. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
Supr :wink:
9. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
Ty brďko, UTZ přes bříško, to máš fajn, že tě netrápil tím vaginálním. Už se na to taky těším, že budou ta vyšetření příjemnější...
9. čer 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
ahoj holky nestíhajda. tolika práce při pondělku fuuuuuj. něco nového?

ilu co to čtu? máš nízký tlak? to trápí asi víc holek, mě taky. a jak žaludek? je to klidnější?
9. čer 2008 v 11:09  • Odpověz
Dneska je tu nějak mrtvolno, co?
Rozutekly jste se do jiných témat :confused: ?
Já mám po obědě, nebylo to špatné-vepřové nudličky v sýrové omáčce s kari rýží, ale teď nějak moc nejsem na omáčky.
9. čer 2008 v 11:45  • Odpověz
Možná máme všechny moc práce, já teda mám, pondělky jsou marný... Já měla rizito a nebylo to dobrý :frowning2: Dneska nějak na jídlo nemám chuť.
9. čer 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jj, i u mě toho je v pondělí hodně. ještě k tomu jsem měla 2 dny volno, tak dělám práci za 5 dní. Ale neba mě to :unamused: Za chvíli jdu s papírama, tak už pak budu mít padla a zítra zase hurá nanovo.
9. čer 2008 ve 12:33  • Odpověz
Ty se máš :slight_smile: Máš tak kratučkou pracovní dobu? To já pekně do pěti. :angry:
9. čer 2008 ve 12:48  • Odpověz
autor
:grinning: hlásíme příchod z obídku :grinning: prasátkový řízek mňam brambory ble, ale aspoň jsem se najedla a nečuchala smrad kdybych to vařila sama.
9. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz
autor
nejste? :angry:
9. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz
hanti, dělám normálně 8 hodin, ale už od 6-14. Takže výhoda je, že jsem brzo doma, ale zase vstávám ve 4:50 :confounded:
Teď už končím, holčinky, musím s těma papírama, tak se projdu.
Pá pá :dizzy_face:
9. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
autor
pa pa Péťo zítra :slight_smile: a hezký odpoledne
9. čer 2008 ve 13:16  • Odpověz
Tak to Ti není co závidět, to bych nezmákla :confounded: Já teď vstávám až tak o čtvrt na osm, prostě se z té postele nemůžu vykopat :frowning2:
9. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz
autor
já v 5,45 a dělám manžovi snídani a svačinu,pak jdu na net, páč do práce chodím v 8,26 a v 8,30 zapínám pc v práci :grinning:
9. čer 2008 v 15:16  • Odpověz
Dobré ranko.
Dnes je mi nějaká zimka a jak by se o mě pokoušela rýma :unamused: Musím ji vyhnat!!! Asi jsem prochladla a to si už tak dávám pozor, protože mě nějak divně bolí, když si sedám a jako by se mi chtělo na WC a dojdu tam a nic.
Měli jsme v ložnici přes noc otevřené okno, asi to bude tím. Musím hodně pít, ať jsem fit.
Dnes mě čeká to cvičeníčko, když jsem ráno lezla z postele, tak jsem si říkala, že jsem lenoch, že se mi nikam neeeechce. Strašná baba ze mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2008 v 06:35  • Odpověz
autor
dobré ránko, teprve teď jsem se probudila, usnula jsem. V noci jsem snad oko nezamhouřila, to byla noc fuj.
10. čer 2008 v 07:41  • Odpověz
Jakto, že jsi nespala, něco tě bolelo ? Já jsem se taky budila chozením na WC a manželovým chrápáním :angry:
10. čer 2008 v 07:44  • Odpověz
autor
ne, hele manžel chrápal no to se nedalo!!! když už mě z toho bolela hlava, šla jsem do obýváku, jenže tam zas řádila činčila a želva spala. k ránu činča usnula a probudila se k životu želva. takže bžunkala, pouštěla bubliny, skákala do vody.... vždycky jsem se lekla a bylo po spánku. usnula jsem až kolem půl šesté a v 5,45 mě zas vzbudil manžel když vstával. pak teprve jsem usnula zas v ložnici když odešel. jsem celá pomlácená a nevyspalá
10. čer 2008 v 07:48  • Odpověz
Dobrá ráno všem :slight_smile:
Hokly skláním se před Váma, že dokážete tak brzo vstát, to bych nedala :unamused:
Co Ti bylo Kačko?
10. čer 2008 v 07:48  • Odpověz
No nemámě to jednoduché s chrápajícími manžílky :grinning: ten můj byl hodně unavený, ani se mu nedivím, že tak chrupal ... včera vozil domů tzv. ztracené bednění - cca 60 tvárnic a celkově vážily 1400 kg. Sám to nakládal i vykládal a pak ještě ryl na zbytek základů. Takže jsem nemohla být ani moc naštvaná, že chrní!
10. čer 2008 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.