• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
ahooooojda

jsme úspěšně doma jupí, pak skáknu do města pro dárečky, snad něco seženu. Mám dobrou náladu, konečně člověk může něco dělat ne jen ležet.... 12 kilo se podařilo nabrat za to moje ležení...... ale docela to jde, jsem se bála, že to bude horší, 9 tejdnů v posteli a jen jíst.... tipovala jsem 15 kg.

Peťko ehm, vzorky se poskytnout můžou, ale on konťas Kachna většinou všechno slupe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to fakt, dneska půjdu do města pro dárky a zítra bych mohla aspoň linecký a rohlíčky začít to jo no.
2. pro 2008 v 10:14  • Odpověz
No vidíš,
Kubíkovi je u tebe dobře, ještě vydržíte 2v1 :wink: Super !!!

Já linecké nepeču :sunglasses: Moc ho nemusíme, vyřádíme se na jiných druzích :wink:
To má tchýně je na linecké přeborník, ona totiž nic jiného nepeče, udělá z x dávek linecké, vykrojí od prasátka přes hvězdičky po stromečky a takhle nahání druhy cukroví. Jinak nepeče nic. Taky možnost :wink:
2. pro 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
já mám na lineckým ráda tu kyselost z marmelády. je to zas něco jiného než to ostatní cukroví. navíc je úplně skvělý to, jak je to jednoduchý cukroví, myslím chuťově i vzhledově a přitom tak dobrý

Kubí se rozhodl udělat mi radost :wink:
2. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz
já zas linecké můžu a rohlíčky ještě více:slight_smile:, mňam o bych mohla pořád, akorát pak nemůžu na váhu:grinning:

Kačko, tak to jsi šikovná 12kg,na to že jsi furt ležela, to já bych měla tak 20kg navíc. teďka mám tak y12
2. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
Leni mě v podstatě chutná všechno cukroví :grinning: abych to zjednodušila, ale linecký a rohlíčky vedou
víš co, jak nemáš pohyb (kromě wc a sprchy) tak ta kila strašně naskakujou. navíc jsem tak tři týdny hodně rozjedená na čokolády, tabulka za den padne jako prd a to každý den. tělo si žádá na nervy čokoládu :grinning: no tak dneska mi řekli 12 kg přírůstek od začátku těhu. bleeee
2. pro 2008 ve 13:58  • Odpověz
Kačko,ale to je pořád krásná váha,když to tak vezmeš. já mám taky 12kg a to neležím vůbec ani skoro neodpočívám. teda když tu kecám na netu,tak odpočívám, ale mám skoro pořád pohyb a kila jdou nahoru taky. tak jsem zvědavá kde se zastaví:slight_smile:
My si děláme hlavu s 12ti kg a elis chudáček má 20kg
2. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
ježiš 20 kilo? panejo

ona se holka vždycky vyděsí, když slyší o váhovým přírůstku jenže na druhou stranu no a co tak jsme těhotné ne, tak si můžeme jíst co chceme a v podstatě se na to miminko vymluvit. jasně, že čím víc se ten režim povolí, tím hůře se k němu pak zas vrací, ale je to třeba jen jednou za život..... já tu tabulku čokolády prostě potřebuju každej den slupnout na nervy... teď to bude třeba lepší, uvidíme, když už můžu chodit, nebudu se tolika nudit a ono ke knížce se ta čokoška dobře chroupe a navíc jak se člověk nudí tak sáhne po jídle
2. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz
jj, 20kg, včwera to tu myslím psala.

Já si taky říkám,však co jsem těhotná, ale ono se to pak fakt hůř shazuje, kámoška přibrala 23kg a shodila je za rok. ale zase tím,že nikam nechodila cvičit. takže jen doma jak se točila kolem malého. no ale ona to zas má v genech,no. ta něco s ní,jde na záchod a je o kilo lehčí. to mi bude trvat asi dlouho než to shodím a budu muset dost cvičit. ale co, manža bude cvičit se mnou. on už trochu začal, dostal se přes 100kg,tak musí musí. si doma přeměřujem pupky,kdo má větší :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
autor
:grinning: u toho bych chtěla být :grinning: můj manža je štíhloun, spíš hubený. Takže teď vypadám jak pučmeloun a on je stále štíhlounký na hubených nohou :frowning2: Ona je to dobrá motivace, mít hodně hodně štíhlého chlapa, páč pak ta holka nesmí moc přibrat, aby to nevypadalo trapně že :sunglasses: Četla jsem, že štíhlé holky přiberou v těhotenství více, takové ty fakt štíhlé, jako je Míšaottovka nebo luckamb, že u nich je zcela normální 15 - 20 kg, ty průměrné holky příbírají méně, tak 12 - 15 kg. Prý je to nějaká ochrana přírody, aby tělo zvládlo bříško a porod, tak štíhlice přiberou víc. Ale znáš to, to je názor platný teď a za rok nějaký vědec v Anglii vymyslí, že je to blbost a že by holky neměly přibrat vůbec a zas to celé zvrátí....
2. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz
myslíš jako u toho cvičení, nebo toho přeměřování pupků:grinning:.
on když se mnou začal chodit tak vážil 88kg, byl tak akorát, no a za ty 3 a půl roku se vypracoval na 100kg. prý jsme ho vykrmila. ale vždyť papá sám, já mu jenom vařím:grinning:.
je fakt,že když má holka hubeného kluka,tak se víc hlídá. to vidím u kamarádky, její teďka už manžel je málem průhledný a ona furt řeší každé deko navíc. oni v posteli musí i chrastit.
za to u nás, se to jen vlní:grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 14:29  • Odpověz
autor
u přeměřování pupíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ježiš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chrastit a vlnit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to jsem se zasmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je hláška dne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

i mě říkají, že jsem manžela vykrmila. Tyhle řeči nechápu, copak je jako nutíme jíst??? My jen vaříme, ehm, vařily snad i jejich maminky tak co se to hází na náš že? :sunglasses:

šmarjá vlní a chrastí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: no to nerozchodím Leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teďka si mě rozesmála i ty,že se ti tak líbí, to vlní a chrastí:grinning:. tak jak to jinak nazvat,že? :grinning: :grinning:

Já to taky nechápu ty kecy,že jsme je vykrmily,dyť říkám,že jí sami,my jim jen vaříme. co sní už je na nich a hlavně kolik:slight_smile:
2. pro 2008 ve 14:35  • Odpověz
autor
jak tu vidím ty smajlíky už se zas směju :grinning: ježiš mě ten koník tak chyběl Leni!

teĎ jsem se zakoukala ven z okna a zasnila se o tom nadělování Sašence... mám slzy v očích a zapoměla jsem se překlapnout sem :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 14:43  • Odpověz
jo to já taky, vidím smajlíky a směju se na monitor:grinning: :grinning:

to je fakt nádhera si takhle zavzpomínat:slight_smile:
2. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
Už jsem zas tady. To je obštrukcí s tou televizí.....

hele celý komplet je v pořádku a je blbej přívodní kabel..... prostě Číňani něco zvorali uvnitř toho kabelu... trapná závada co?
2. pro 2008 v 15:23  • Odpověz
fakt blbá závada.
jéé já musím asi na záchod :confused: :confused:
2. pro 2008 v 15:27  • Odpověz
autor
asi na záchod? jak asi? šmarjá upaluj ať nám tu nesmrdí diskuze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 v 15:29  • Odpověz
hmm, tak nic, jsem si byla jen čurnout,planý poplach. :grinning:
2. pro 2008 v 15:31  • Odpověz
autor
:grinning: lepší planý poplach než vytopený počítač :sweat_smile:

já tam mám letní fotku, asi bych to měla taky změnit že jo? jenže já žádnou zimní nemám, no tak dneska to třeba uhraju, už delší dobu chci od manžela fotečky s bříškem, na památku.
2. pro 2008 v 15:38  • Odpověz
fotku bříška,jo? no tak k tomu my se chystáme už několik měsíců a furt nic:grinning:
já zimní fotku taky nemám,tak to máš jedno,hlavně,že je tě vidět:grinning:
2. pro 2008 v 15:40  • Odpověz
autor
bříška a Káti celkově víš, dám si to do Kubíčkova alba, až ho začnu tvořit.... Aby viděl, jak rostl a jak vypadala maminka, když ho čekala. Dám tam i pozitivní testíky a kopii průkazky a záznamů srdíčka. Mě by se líbilo, kdyby to mamka před 26 lety mohla mít takhle jako já
2. pro 2008 v 15:48  • Odpověz
jo to je hezké, já mám jedinou fotku bříška z toho 20tt a z 32tt, no takže jaksik Sašence nebudu mít co ukazovat, ale tak to snad nevadí. já na to ani moc nějak nejsem.

tak já Kači mizím za tou mamčou.
měj se hezky, a zítra kdyžtak papaá
2. pro 2008 v 15:50  • Odpověz
ahojte maminy, sotva tu jeden den nejsem tak vy se rozkecáte!!!
kači to je nefér ty si baštíš čokoládu a máš 12 kg a já si myslím že zas tolik nemlsám a mám nahoře 23 kg to je hnus. ale pan dr mi říkal že to je dobrý že ještě nemám metrák vtipálek.
jinak dnes jsem se na monitoru opravdu pobavila bo sestra nemohla najít srdíčko prcek ji pořád utíkal :grinning:
taky sme byly na utz kvůli té vaze a prcek ted ma 3590 g takže by to mělo být mimčo normálních rozměrů... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zpráva dne: konečně sme se v 39 tt dozvěděli co čekáme!!! :dizzy_face: :dizzy_face: ale už si to samozřejmě necháváme jako překvapení!!!
copak aurel? že by??? u mě nález opět stejný hlavička maximálně natlačená dole vše se pěkně připravuje takže by neměl být problém kdyby se to rozjelo což sou dobré zprávy!!!! :grinning: :grinning:
jinak já letos nepeču už to nezvládnu tak mamka mi upeče pár kousků.
2. pro 2008 v 16:20  • Odpověz
Berušky,
vy jste dneska zvládly rozpovídat všechny diskuze :slight_smile:

Tak já jsem měla při minulé kontrole +13 kg, už se blížím k metráku, pomoc a obvod "pasu" je 113 cm :wink: To jsou modelkovské míry :grinning: :grinning:

Elis, tak to je vaše mimi už krásně veliké a teď už jen porodit a mít ho u sebe :slight_smile:
Fakt nám, zvědavkám, neprozradíš pohlaví??? :wink:
2. pro 2008 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky, pokud by chtěla některá z Vás vyfotit bříško - podotýkám že zdarma, písněte do IP, napíšu podrobnosti a pokud máte mejl, pošlu vzorek fotky, jak by to mohlo vypadat. Jinak všem držím palce, mám to za sebou už dvakrát a za to štěstíčko potom to určitě stojí!
2. pro 2008 v 18:40  • Odpověz
Ahoj holky,

Elis: tak konečně víte co čekáte, no ale nám to prozradit můžeš,ne?????? :wink: . mimíšek má váhu teda akorát.

No já si myslím,že Aurel už je v porodce,když tu dlouho nebyla. tak uvidíme kdy se ozve:slight_smile:

Peti: já mám obvod pasu 103cm, zatím, ale jaksik mi to bříško roste ze dne na den, i manža si všiml:grinning:. schválně se měřil taky a ještě stále vede, má 107cm :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 08:49  • Odpověz
Leni,
konečně že ti břuško roste :grinning: , vždyť podle té poslední fotečky jsi měla mini bříšenko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Musí ti porůst, aby tam měla Saška místečko :wink:
3. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
ahojda po ránu

elííííí no hurá! a tak nám to řekni, my to vašim neprásknem fakt :wink:

Leni, začne ti teď růst obřím tempem, já taky měla malé a najednou se nafouklo. Přesně jak říkáš, ze dne na den, člověk se ráno ani nestačil divit. Holky a teď jak to bříško roste rychle!!! Hele, já se večer namažu a ráno mě to svědí jak blázen, to musí růst fakt i přes noc!!! Prý teďkomc miminka přibírají 250 g za týden.... Jenom já tukan musím přibrat 3 kila za 2 týdny :grinning: To je podivný nepoměr :grinning: Ale asi to bude lepší, když nebudu muset jen ležet a budu se moci hýbat... Nebudu nudu zahánět čokoládou :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
no to je strašný kde všechny těhulky jste?

hele ta naše aurel je podezřelá, že ona je fakticky v porodnici? Jo, tohle mi nedělejte, pošlete smsku, až budete v porodnici jasné? Já to tu rozhlásím, tydle nervy jsou děsný..... kde je aurel, jestli nepíše anebo už je maminka. Takhle to praktikovat dále nebudeme jasné březnovky???

A kdo bude proti mému návrhu ten je proti všem. A basta :grinning:
3. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz
No jo,
s Aurel jsme si to zpackaly samy, protože na ni nikdo nemáme telefon, hrůza.
Jinak jsme všechny v kontaktu, tak to bude OK a budeme se hnedla o všem informovat !!!
3. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.